Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sorozatfüggők ide!!!! fórum

Sorozatfüggők ide!!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
5243. manul (válaszként erre: 5242. - Zsu1984)
2010. szept. 27. 19:36

Ez aranyos!:DDDD


Én is várom a negyedik részt mert érdekel.Remélem jól megcsinálják.

5242. zsu1984
2010. szept. 27. 18:42

Sziasztok.


Manul: nekem is a 3.rész a nem legkedvencebb rész, de hát ez is a Saga része:)alig várom a 4-et filmen, most olvastam újra a könyveket mert annyira imádom...:)


Kreatívkodás:sajna én ebből kilógok mert olyan 2 bal kezem van, hogy Miki azt szokta mondani, hogy ha 2 vasgolyóval bezárnának egy üres szobába akkor az egyiket elrontanám a másikat meg elhagynám:(((

5241. manul
2010. szept. 27. 18:36

Megnéztük a Napfogyatkozást is.Nem tetszett annyira mint az első.

Most töltöm ismét az Eredetet,Robin Hood-ot,Kéjjel-nappalt és még egy pár új filmet.Este mozizás!:DDDD

5240. manul (válaszként erre: 5236. - 4f8ae69d1b)
2010. szept. 27. 18:33

:DDDD

Lehet,hogy a puccos cuccok spécibbek de nekem nincs szebb egy olyannál ami saját kézzel készült.Főleg ha ilyen ajándékot kap az ember!:DDDD

És az a bordó dobozka a tollal kimondottam csodaszép!:DDDD

5239. manul (válaszként erre: 5238. - Kata75)
2010. szept. 27. 18:31
Valahol van de azóta már többször költöztűnk így sajnos a tartózkodási helye ismeretlen.
5238. Kata75
2010. szept. 27. 17:31

Sziasztok!


Szilvikém ma sajna nem nagy itt a forgalom, de most vagyok egy kicsikét:)

Mi újság Veletek? Gyönyörűid?


Noranna: összeszedem őket és akkor valahová felpakolom a képeket, addig is a finomságosban meg tudod nézni a bonbonost. Egyébkébként ide minden belefér, mert nagyon szuper kis csapat vagyünk:)

Amúgy ne legyél szerény, mert tényleg csodásak a műveid!:)


Manul: kellemesek ezek a gyerekkori emlékek, olykor nagyon jól esik az embernek emlékezni:) Nincs képed a fácskáról?:)


Dudika: hol vagy?

5237. Sylvia81
2010. szept. 26. 14:53

Sziasztok!


2 nap alatt írtatok 1 oldalt, nem vagyok én ehhez hozzászokva. :D

Vissza fogok olvasni, de nem most, mert Kiara kirakózás közben (hopp egy hármas alliteráció) elháríthatatlan akadályba ütközött, és megyek is!


Pussz!

2010. szept. 26. 14:03

Sziasztok!

Kata,ha tudsz pakolj fel képeket a kreálmányaidról!:)Ja,és én is szívesen csevegek ilyenekről,ha belefér még ebbe a fórumba..:)

Szuper dolgokat készíthetsz..


Manul!Oh,a boszorkánykonyhás cuccok nagyon igényes holmik..imádtam..Megtisztelő,hogy ahhoz hasonlítod a mütyűrjeimet,de sajna távol áll azokhoz a spéci cuccokhoz..


Dudi!Igenis parancsnok!Jelentem bevettem a vitaminjaimat!:)

Jó ejtőzést mindenkinek!

5235. Dudika14
2010. szept. 26. 12:30

Sziasztok lányok!


Én is bekukkantok:)


A kreatívkodás tetszik nekem is, de ötletem nincs sokszor lehet inkább az a baj. A kivitelezés (szép-e) az már más tészta:) Bár nálunk nincs család (ilyesmire gondolok, hogy szülők, keresztgyerekek, testvérek) mi vagyunk 4-en, aztán kész. Így nem is igazán kell ajándékozni.


Éjjel Bostoni halottkémek maratont tartottam, még 3 rész és teljesen vége. (6 évadja van)


Puszkó:)

5234. manul (válaszként erre: 5224. - Dudika14)
2010. szept. 26. 12:29
Egyszer anyukámmal kiskoromban kiosontunk a közeli erdőbe fenyőfát csenni mert az olyan kalandos.Ki is néztünk egyet még világosban de sajnos éjszaka sötétben eltévesztettük és egy nagyon csúnya fácskát vittünk haza.Anyukám venni akart egy szépet de nem engedtem.A csúnyácska fát díszítettük fel.Sok karácsonyt elfelejtettem de ez megmaradt.Nagyon jó szívvel emlékszem vissza!:DDDD
5233. manul (válaszként erre: 5226. - 4f8ae69d1b)
2010. szept. 26. 12:18

Én is megkukkantottam a kreatív mütyűröket és nagyon jók!Ügyes vagy és tehetséges!:DDDD

Imádom az ilyen cuccokat.Régen a Nyugatinál volt egy Boszorkánykonyha nevű hely(lehet,hogy még most is megvan-rég jártam arra)ott láttam ilyen jópofa csecsebecséket!

5232. Kata75 (válaszként erre: 5231. - Manul)
2010. szept. 26. 12:05

Esik az eső, de ez filmnéző és angolozó napnak pont megfelelő:)


Lassan én is húzom innen a csíkot, aztán jöhet a Bostoni vagy OZ (már ha utóbbinál lesz felirat a kisgépemen.....)


Ma este, vagy holnap reggel DEXTER!!!!:)

5231. manul
2010. szept. 26. 11:46

Sziasztok!

Tegnap a keresztlányommal megnéztük az Alkonyatot és az Újholdat.Most töltöm a Napfogyatkozást.Angolozunk és már mennem is kell mert elakadtunk!:DDD

5230. Kata75 (válaszként erre: 5224. - Dudika14)
2010. szept. 26. 11:36

OZ picit másabb jellegű mint a szökés, eleinte olyan furcsa is volt, de már bőven a 2.évadot pörgetem:)


Karácsony: gyerkők előtt már ilyenkor listákat írtam, terveket szövögettem, de mióta megszülettek........de azért így is mindig bőven időben elkészülök mindennek:)

Ötletek vannak, aztán majd eldől mi lesz ezekből megvalósítva. Egyelőre a 16.-án nálunk tartott Tomi keresztelő köti le a gondolataim, és szeretném ha minden ok lenne:) Ismét keresztanya leszek:) Már van egy kamasz "lányom", és most Tomi:)

5229. Kata75 (válaszként erre: 5227. - Zsu1984)
2010. szept. 26. 11:31

Szegénykém.......de ha van kis időd mindenképp pihizz, meg függj, a házimeló - sajnos - megvár!


Ebben a szutyok időben mindenki vigyázzon magára, nyomassatok sok-sok vitamint!

5228. Kata75 (válaszként erre: 5226. - 4f8ae69d1b)
2010. szept. 26. 11:29

Sziasztok!


Amiket eddig csináltam:

- bonbonos doboz (persze belevalókkal:)

- főként bablátogatások alkalmával monogrammos/neves fényképkeret

- házikó formájú füzögetős játék

- karácsonyi, húsvéti díszek/dekoráció


Vannak képeim, bár egyelőre csak a dobozokról/bonbonokról van fent a finomságok naplóban:)


Meg általában olyan ötleteim vannak, hogy pl. karácsonyra, vagy most legutóbb az oviba csináltunk lekvárt és ha az üveget nem is festettem meg eddig, de más, oda való módon próbálom díszíteni.

A narancslekit szárított karikával, a tavaszi eperlekvárra pedig címkét ragasztottam. Mivel utóbbi oviba készült, így az ikrekkel csináltunk mellé Eperkés képeslapot:) A fogyis naplómban van ha jól emlékszem.

Vagy sokszor keverem a vásárolt holmikat valami személyessel, vagy ötletes dologgal.


Amit még rendszerint szoktam: ha időben megtudom aznap született meg a baba, akkor veszek aznapi újságokat, hengerelem és selyemszalaggal többször körbetekerem, majd masnira kötöm. Mellé keret, vagy pelenka/törlőkendő.


Szóval próbálom elrejteni, hogy kézügyileg "béna" vagyok és másképp teszem személyessé a dolgokat. Illetve mindig fókuszba helyezem az egyén személyiségét, és e szerint választom ki a neki szánt ajándékot:)


Gyerekként pl. rendszeresen csináltam zoknifigurákat:) Egyszínűt választottam, majd kitömtem vattával, fonalból ragasztottam neki hajat, varrtam rá gomb szemeket és kész is volt Lencsi:)

Vagy húgomnak egyik karácsonyra: abban az időben még divat volt a képeslap (mi igyekszünk a gyerkőkkel sk csinálni pl az ajándékok mellé), és az egyik kedves mesefigurásat (talán húsvétos/nyuszis volt) ráragasztottam egy kartonra, majd puzzle-szerűen kivágtam. Mellé kapott egy túrórudit:DDDD


Most hírtelen ennyi, de szívesen beszélgetek erről is!:)

5227. zsu1984
2010. szept. 26. 09:44

Sziasztok függők.


ismét nem sikerült elvesznem, csak qva sok volt a meló mert 2 kolegina is beteg lett és kellett a helyettesítés:(((

2010. szept. 25. 21:52

Köszönöm lányok!

Nna nálam a karácsony,már szinte mánia!Imádom,gyakorlatilag,már januárban alig várom..:)

Börtönös sorozatot nem nézek,bár régebben néztem pár dok.filmet,az amerikai börtönökről..nagyon durva..

az itthoniak szinte egy jó fedél a töltelékeknek..

Kata!Kiváncsi lennék az ötleteidre..remélem,hamarosan készítesz valami szép kis dolgot!:)

Dudi!Akkor biztos nektek is nagyon felpattant a törlesztő részlet..:(

Sajnálom!

5225. Dudika14
2010. szept. 25. 21:16

fánk nem= sütemény:DDD


karácsonyfára gondoltam:)

5224. Dudika14
2010. szept. 25. 21:16

Én is néztem Noranna kreatívságait, tényleg nagyon szépek. Nekem sajnos se kézügyességem, se kedvem az ilyesmihez, de irigylem, hogy másnak van:)

Nagyon rendes vagy, hogy már most a karácsonyra készülsz, fogalmam nincs mi lesz még akkor...egyáltalán fánk lesz-e...ahogy most a CHF áll:S


Még befejezem a Bostoni halottkémeket, aztán lehet, hogy belekukkolok ebbe a OZ-be:) Bár a Szökés után én kicsit megcsömörlöttem a börtönös dolgoktól.

Közben meg a könyveimet is olvasgatom, mindenre egy kicsi időt szánok:)

5223. Kata75 (válaszként erre: 5222. - 4f8ae69d1b)
2010. szept. 25. 20:00

Bekukkoltam a kreatívos naplódba, és nagyon szépeket csinálsz, ügyes vagy:)


Én is szeretem a saját készítésű holmikat, és bár elég gyakran adok ilyet ajándékba is, de kevés hozzá az önbizalmam.........sok "jó" ötletem van, de úgy érzem nincs meg hozzá a kellő kézügyességem. Dupla odafigyelés/idő míg elkészül a művem, mert a "tökéletességre" törekvő hajlamom azért befigyel:)


Én ma egész nap OZ-t néztem, éa egyre jobban tetszik:)


Kis ízelítő/tájékoztató:


Az Oz egy kemény bűnözőknek otthont adó fegyház nevének rövidítése (Oswald State Correctional Facility), melyben egy különleges project keretein belül mini-Amerikát hoznak létre (az Óz-analógiát követve Smaragdvárosnak nevezték el), ahol a (börtön)társadalom minden szegmenséből csak válogatott alakokat helyeznek el, és próbálnak a szó legszorosabb és (elméletileg) legnemesebb értelmében véve átnevelni. Emerald City lakosai között megtaláljuk a fekete bandatagokat, az ír utcai bűnözőket, a muszlimokat, a bigott keresztényeket, a nácikat, az olasz maffiózókat és a latin gengsztereket is.


A hat évadot megélt sorozat (az negyedik, 16 epizódos szezonon kívül öt nyolcrészest sugároztak) kendőzetlenül mutatja be mi folyik egy börtön falain belül, ha valakinek a Szökés láttán még nem jött meg az esze a jogkövető magatartás elsajátítására, nézze meg a pilotot, és azonnal meggondolja magát, azt garantálom. A készítő Tom Fontana és a producer Barry Levinson nem titkolt célja az volt, hogy felnyissa a kisvárosi lét kellemes langymelegében vegetáló amerikaiak szemét az amerikai büntetésvégrehajtás visszásságaira - ezt többek közt azzal (is) sikerült elérni, hogy a sorozatban nincs igazán pozitív figura, a fegyőröktől a kőkemény náci bérgyilkosig mindenkinek vannak emberi pillanatai, és néha igen nehéz eldönteni, hogy ki van jogosan a rács egyik illetve másik oldalán.

5222. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 5221. - Dudika14)
2010. szept. 25. 15:38

Szia!Napjaim elég egyformák..első,második,harmadik helyen a gyerek..

játszás,séta,főzőcske,délután kicsit kreativ hobbyzok..

lassan elkezdem gyártani a karácsonyi díszeket..idén nagyon helyes kis dolgot eszeltem ki..majd teszek a kreás naplómba róla képet..:)

ma egy dobozkát fogok díszítgetni...

Ti mi jót csinákoltok?

ui.a film tök jó volt!Nevetve meséltem a páromnak..:)

ma este,a bűn rendjét nézem/nézzük/

5221. Dudika14
2010. szept. 25. 13:01

Puszi lányok:)


Végül este Bostoni halottkémeket néztem 3 részt. Lassan végére érek a 6. évadnak és ott a vége!


Ma még csak olvastam (könyvet:) meg dolgomat végeztem, most kicsit Moly.hu-ok:DD Imádom azt az oldat! Annyi jó fej ember van, akik szeretik a könyvet rajtunk kívül:D


Majd estefelé jövök!


Manul: én is kíváncsi vagyok a fesztiválélményekre természetesen:)


Kata: De jó is, ha kicsit lelép a család és egyedül lehetsz:)


Zsu: merre jár? Mindig dolgozik?


Noranna: Neked hogy telik a hétvége, mi jót csinálsz?


csevab: Te is előbújhatsz már:)) Régen jártál erre. Filmet nézel vagy olvasol?


Syl: puszi neked is!


Kihagytam valakit:O Nem szeretnék! A régiek pedig jöjjenek vissza mesélni miket néztek azóta:) (Brygy, ginike, Jadviga...)

5220. manul (válaszként erre: 5219. - Kata75)
2010. szept. 25. 11:44
Ugyan úgy bár a sok jókívánságtól a kedvem sokkal jobb!:DDDD
5219. Kata75
2010. szept. 25. 10:49

Érezzétek jól magatokat, aztán természetesen kérjük az élménybeszámolót!:)


Egyébként hogy vagy?

5218. Kata75 (válaszként erre: 5217. - Manul)
2010. szept. 25. 10:49

Jaaa, én azt hittem tegnap volt, de ugye így logikusabb, hogy hétvégén........lipi vagyok:)


El is hiszem, én is szívesen ennék jó olyan kis husikát:)

5217. manul (válaszként erre: 5216. - Kata75)
2010. szept. 25. 10:47

Ma és holnap lesz.Ma sütnek ökröt erre van a férjem "ráizgulva"!:DDDD

Lehet,hogy kinézünk mindkét napon.Majd írok élménybeszámolót!:DDDD

5216. Kata75 (válaszként erre: 5215. - Manul)
2010. szept. 25. 10:45

Köszi az infót!:)


Milyen volt a fesztivál?

5215. manul
2010. szept. 25. 10:30
Nekem a gépen több program is van mert nem mindegyik játszik le mindent.Gom player,Bs Player,PowerDvd,Divx Player és a Nero.Mindegyiknek más az előnye.A Bs playeren hozzá lehet igazítani a külön letöltött feliratot.Lehet,hogy a többin is van ilyen funkció de nekem ez a legegyértelműbb.Amúgy ezt szeretem a legjobban mert ez jóformán mindent lejátszik amit meg nem azt a Nero leadja.
5214. Kata75 (válaszként erre: 5213. - Manul)
2010. szept. 25. 10:20

Többször írható dvd-re írkálom a cuccost, és ahol épp kedvem van, vagy ami lejátsza, ott nézem:)


Nem olyan régen újra lett telepítve a gép, és azóta itt nem nézek, mert a felirathoz való progi nincs fent, de annyira nem is szükséges.

❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook