Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sorozatfüggők ide!!!! fórum

Sorozatfüggők ide!!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
6263. Sylvia81 (válaszként erre: 6262. - Zsu1984)
2011. márc. 29. 12:28

Sziasztok!


Tényleg nagy itt mostanság a pangás.


Zus!

Köszi! Igazából azért kellett, mert szerintem sokat fogyasztottak. És azért kétnaponta mindenképpen megy a mosogatógép, szárító is heti 3-4szer. És nem mindegy, hogy egy új A-kategóriás megy, vagy egy 10-15 éves régi gép. Mellesleg szerintem büdösek voltak a szárítóból kivett ruhák, olyan szaguk volt, mint mikor kezd tönkremenni a hajszárító és égett szaga van. Felem persze csak az öblítő illatát érezte, tehát őt nem zavarta...

6262. zsu1984
2011. márc. 29. 11:14

Sziasztok!


De rég jártam már erre!


Mostanába semmi extra, csak teljesen átfordult az életritmusom, hajnalokig fel lennék, de-t átaludnám.....ááááá, nem jó ez így!


Sorozatok: újra kivégeztük a csillagkaput meg az Atlantiszt is, a Jóbarátokból is a 8. évadnál járok, a Gengszterkorzónak is a héten lesz az utolsó része.

Van egy telenovella amire rákattantam, a story-n megy, A klón a címe, 2010-es feldolgozás.nekem nagyon bejött!


Silvy:jó, hogy már a lányok túl vannak a betegségen és grat a sok új háztartási dologhoz!


Kata:nagyon hiányzol!és remélem lassan letudjátok már a bárányhimlőt!


Dudika:már biztos egy jó könyvvel a kezedbe élvezed a napsütést!


Pussz mindenkinek!

6261. e2579acec2 (válaszként erre: 6260. - Dudika14)
2011. márc. 27. 10:31
Húh ez jó sok sorozat, na majd átnézem! :)
6260. Dudika14 (válaszként erre: 6259. - E2579acec2)
2011. márc. 26. 22:05

Hú, ez nehéz ügy...nagyon sokfélét nézek, szinte mind különbözőek stílusban:)

Vígjátékokat nem szoktam (régen megnéztem a Committed c., azóta semmi ilyesmit) meg sci-fit és az orvosit hanyagolom:)


Amik nagy kedvencek voltak: Everwood, Testvérek, Fiúk a klubból, L word, A főnök, Allie McBeal, One Tree Hill, Veronica Mars, Bostoni halottkémek, 90210, Döglött akták, Nyomtalanul, Derült égből család, Dr. Csont, Dawson és a haverok, Dexter, Észak és Dél, Royal Pains, Spartacus, Váratlan utazás, Roswell, Smallwille, Internátus, Futótűz, Hazudj, ha tudsz, A férjem védelmében, Hawaii.Five-O stb. (persze ezek közül már jópár nem is fut)


És a nagy kedvenceim a kosztümös sorozatok, amelyeket a BBC forgatott (1-4, max. 6 részesek): Cranford, Édesek és mostohák, Büszkeség és balítélet, Észak és Dél, Daniel Deronda, Emma, Katedrális, Nyomorultak...hirtelen ennyi jut eszembe, de van még jópár:)

6259. e2579acec2 (válaszként erre: 6258. - Dudika14)
2011. márc. 25. 08:05
És mit szeretsz még? hátha tudsz nekem ajánlani valamit! :)
6258. Dudika14 (válaszként erre: 6257. - E2579acec2)
2011. márc. 24. 22:47

Lehet, hogy régi a Moonlight, de a szereplőket meg lehet szeretni nagyon. Alex O'Loughlin és Sophia Myles és nagyon kedvelem őket, sőt ott van még Jason Dohring (Veronica Mars c. sorozatból). Én szerettem. Annyira nem is régi:DD (2007-2008)


A Vámpírnaplók és a Gossip Girl nálam is nagy kedvenc:)

6257. e2579acec2 (válaszként erre: 6255. - Dudika14)
2011. márc. 24. 15:59

Pedig a The Gates más szemszögből van, nagyon izgi, csak jöhetne már a második évad.

A True blood nekem nem tetszett, a moonlightról nem is hallottam még, de ahogy nézem elég régi.

Én amúgy Vampire Diaries és Gossip girl párti vagyok:)

2011. márc. 23. 14:18

Sziasztok!

Megnéztem a tetovált lányt..

mégegy film,amiről előtte nem hallottam,ill.csak az ajnározását..

nem volt rossz..a lánynak nagyon szép arca volt..de a teste..mint egy pasié..


viszont lesz egy amerikai verzója is..de minek?

Ez így teljesen jó volt..

Sőt..a skandináv tájért pedig oda voltam..:)

Nem ide tartozik..de a skandináv karácsony biztos csodás lehet..)

6255. Dudika14 (válaszként erre: 6254. - E2579acec2)
2011. márc. 21. 20:08

Én nem nézem és nem is hallottam még a sorozatról (The Gates), csak most tőled:)

Így véleményt nem tudom mondani...de a True Blood, Moonlight és az Alkonyat után most legkevésbé sem vágyom sem vámpírokra, sem hasonló lényekre:) Kicsit be vagyok fásulva.

Valami feldobósorozatra vágyom, most valahogy mindent unok:D


Bár tegnap elkezdtem nézni a Mentalista c. sorozatot (első 6 részen túl vagyok), de Teresa annyira idegesít benne, hogy ha tetszik is a film, rögtön ki is ábrándít:( De Simon Baker csúcspasi:D Ezt már más filmjéből leszűrtem, nem ebből.

2011. márc. 20. 14:02

Sziasztok, most van egy sorozat, amire nagyon rákattantam, ez a the gates. Nézi / nézte valaki?

Amúgy ez egy vámpíros vérfarkasos sorozat, csak kicsit más szemszögből.

Nem tudjátok mikor lesz második évad?

6253. Dudika14
2011. márc. 20. 12:57

Noranna: Jó kis gyomrod van:D Én inkább az ilyesmiket kihagyom...nagyon vizuális típus vagyok. Könyvben szívesebben olvasok ilyesmit. Ott legalább nem annyira félelmetes:)


Most kicsit mellőzöm a filmeket, megint találtam egy rakat jó könyvet és nem tudom melyiket válasszam:D Charles Dickens: Kis Dorrit c. kezdtem el tegnap a Kindle-n olvasni.

2011. márc. 20. 12:37

Sziasztok!

A jövő kezdete nagyon szép kis film..szeretem..

valahogy én is így vallom ezt az egészet..

Bárányhimlő..

nem bánom,hogy magamat is és a gyerkőcöt is beoltattam..

függés:

Mindenki utálja Christ..az első évadról anno lemaradtam,most nézegetem..imádom..jó kis feka film..nem mindenkinek jön be ez a humor..:)na meg Terry Crews az egyik kedvenc..

szülifeli és dexi is meg van már..és be is készítettem de este mindig el netezem,vagy kreatívkodom az időt..

Minap megnéztem a fűrészt..3 D-ben lehet nem bírtam volna..

jó,jó,csak a sok cafatből elég lenne..ráadásul a vér színe olyan pinkes volt..:)

Amúgy meg naná,hogy megnézem,ha lesz köv.rész..:)

Látszik,érezhető rajta,hogy valszeg egyre fiatalabbak készítik..a sok mócsing miatt..:)

6251. Dudika14
2011. márc. 19. 19:49

Kata: Mielőbbi gyógyulást nektek. Nálunk olyan rég volt (mindkét gyerekem 3 évesen esett túl rajta), hogy már nem is emlékszem rá:)


Na, most kicsit visszajött a tél, így napozóágy felejtős! Morcos is vagyok rendesen.

Filmet már megint nem néztem napok óta...inkább molyolok:D


Tegnap est és ma délelőtt elolvastam egy könyvet a világsikerek sorozatból (tényleg nagyon jók, ez már a második volt nálam) a Patricia Lewin: Nyomtalanul eltűnt.


Szép estét kívánok!

6250. Kata75
2011. márc. 19. 16:20

Nem is "dicsekedtem" ,hogy már a külön bejáratú laptopomon nyomatom a bizniszt:DDD


Még szoknom kell,de előbb-utóbb csak belejövök:)


Filmeket napközben ezen pörgetem, mert jobban látom pl. a feliratot, de este inkább USB-ről a kisgépemen pörgetem. Bejött:)

6249. Kata75
2011. márc. 19. 15:30

Sziasztok!


Szilvi, simán megértelek......Réka bárányhimlős, de nem kicsit:( szóval az elmúlt 2-3 napban volt minden, mint karácsonykor:(


Mindentől függetlenül hála fegyelmezetten viseli a dolgokat, és bár nem vagyok híve a nem kötelező oltások tömkelegének (párral egyet értek, adattam is), de most elbizonytalanodtam.


Peti még nem pöttyösödik, pedig jó lenne egy kalap alatt túl lenni ezen.


Én is voltam, férjem viszont nem......


Dudika: irigy, irigy és ezerszer irigy.......hintaágy, napsütés....akár egy nyaralás:)


Függés:

Bostoniakkal végeztem, Grace klinika szintén kampec. utóbbinál mondjuk még az újabb feliratos részek lesznek, de csak ahogy adják őket.


Egy nagyon jó kis filmet viszont ajánlanék:

A jövő kezdete

Eleinte nem igazán jött be, de ahogy haladtak az események egyre inkább érdekelt.


Ha tudok még jövök!:)

6248. Dudika14 (válaszként erre: 6247. - Sylvia81)
2011. márc. 18. 08:49

Ezek totál kikészítő dolgok:( Imádom a gyerekeimet és ritkán voltam nagyon nyűgös, mondhatom szerencsém volt velük (pár alkalommal azért előfordult) de ilyenkor azt mondom, nem vállalok még egy csöppséget:)

Bár így sem vagyok túlaludva, napi 6-7 óra azért meg van. (11 éjfél körül fekszem és 6 - 7 között kelek, hétvégente persze ez tolódik, a később fekszem, később kelek felé:D) De azt filmnézéssel, olvasással és egyéb kedvteléssel töltöm.

Nekem szerencsém van, mert a férjem sokat törődött/törődik a "kicsivel", de sajnos azt kell, hogy mondjam, az anyákra bőven nagyobb teher hárul és hát valljuk be nem könnyű feladat a házimunka a gyerekneveléssel párosítva. Bele lehet őrülni időnként:))

6247. Sylvia81 (válaszként erre: 6246. - Dudika14)
2011. márc. 17. 18:50

Volt huzamban 4 éjjel, mikor alig aludtam. Első éjjel Kiara köhögött kb. óránként, utána bőgött egyet, én meg rohantam. Második éjjel már csak kb. 2 óránként, de Dorina is nyűgizett, persze totál más ritmusban nyomták, így is óránként keltem. Aztán 3. és 4. éjjel Dorina nyomta a műsort.

Most 2 éjjel már nyugi van, bár ma éjjel volt egy kis nyüszizés, de csak pár percig tartott.

Már nem is emlékszem, melyik éjjel, de fél 3kor kerültem ágyba... És persze reggel fél 8kor Kiara már kelt, merthogy ugye ő aldudt legkésőbb este 10től.

Most próbálom magam utólérni alvásilag, de ma éjjel nem tudtam én sem jól aludni, ráadásul fájt a torkom is, nem aldutam mélyen, ha kitakartam a vállamat fáztam, ha betakartam, melegem volt. És ha melegem van, jobb esetben hülyeségeket, rosszabb esetben rémeket álmodok.

6246. Dudika14 (válaszként erre: 6245. - Sylvia81)
2011. márc. 17. 16:13
gyerkőcökkel van gond? Pár szóban mesélj, naplókat nem igazán olvasok *irul-pirul*
6245. Sylvia81
2011. márc. 16. 22:49

Én járok erre, de nem nagyon van mit írnom... :)

Az utóbbi napokban még aludni se nagyon volt időm, nemhogy függeni... Volt pár kemény éjszakánk. :(

6244. Dudika14
2011. márc. 16. 22:18
Ma meló volt ezerrel... gondoltam bekukk, sehol senki. Megyek is tovább olvasni:) Jó éjt!
6243. Dudika14
2011. márc. 15. 20:04

Szasztok csajok!

Látom megjött a tavasz:) Mindenki felszívódott:)


Én ma egész nap a napozóágyon heverésztem és olvastam...annyira jó volt a napsugarakat élvezni! Végre itt a jó idő, egész télen erre vágytam!

6242. Kata75
2011. márc. 12. 09:43

Sziasztoooook!


Nagyon eltűntem, de el nem felejtettelek Titeket:) Sőt! Remélem Mindenki jól van!


Mostanában nem sok időm van, de amint akad rögtön kedvenc időtöltésemnek hódolok, még ha gyakran az alvás időm rovására is megy:D

Találjátok ki, a héten mit néztem! Spartacus 2. évada most a főszereplő betegsége miatt halasztva, de a kész díszletek stb miatt leforgattak egy 6 részes előzményt. NAGYON TETSZETT!:)

Filmekből nincs olyan ami említésre méltó, bár nem is volt sok, inkább Grace klinika meg CSI pörgött, pár House, Bones és Született feleségek mellett:)

2011. márc. 11. 21:10

Sziasztok!

Holnap megkapom a Dexit..már várom..jöv.héttől tudom végre nézni../holnap oszitalálkozóm lesz,előtte pedig találkozok a volt koll.nőmmel aki írja a filmeket..gondoltam,ne gazdagítsuk a postát,.személyesen megkapom,és persze tudunk dumcsizni is../

Irattam még jópár Tim Burtonos filmet..persze azokat nem egyszerre fogom ledarálni..mert bár imádom az ő filmvilágát..ahhoz azért hangulat is kell,és egy elég is belőle egy időre..majd havonta nézem a többit is..:)

6240. Dudika14
2011. márc. 10. 21:44
Ma este Gossip Girl IV. évad 14-16. részeit néztem meg. Most jön lefelé a 17-18.
2011. márc. 8. 13:00

Boldog nőnapot csajok!

Virág a naplómban!:)

6238. Dudika14
2011. márc. 6. 20:06

Mostanában ismét elkezdtem a régi sorozatok újabb részeit nézni.

Végeztem a Hawaii.Five-O első 8 részével,


Elkezdtem:

- Tiszta szívvel foci I. 1-2. (érdekes sorozat, olyan, mint egy dokumentumfilm.)

- Gossip girl IV. 11-13.


És közben persze házimunkát végzek és olvasok ezerrel:))

6237. manul
2011. márc. 4. 16:12

Aranyhaj és a nagy gubanc égy nagyon édes rajzfilm!

Nagyon-nagyon tetszerett!

Imádom!:DDDDDD

6236. Dudika14
2011. márc. 3. 13:08

Elkezdtem nézni a Hawaii.Five-O c. sorozatot!

Tele akciós, pörgős jelenetekkel és teszik, ahogy cinkelik egymást Danno és Steve.


Érdemes megnézni szerintem.

6235. manul
2011. márc. 1. 18:50

Sziasztok!

Megnéztem a Varázslótanonc,a Hibrid és a Másik lány című filmeket.A varázslótanonc tetszett.

Nálunk is esett ma a hó.

Puszi mindenkinek!

6234. Dudika14
2011. márc. 1. 09:19

Szép napot lányok!


Nálunk reggel óta szállingózik a hó...úgyis elolvad:)

Este a 90210-ből néztem 3 újabb részt, nagggyon jó, imádom! Annyit nevettem rajta:)

Most dolgozom, puszi nektek!

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook