Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sorozatfüggők ide!!!! fórum

Sorozatfüggők ide!!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
6173. Sylvia81 (válaszként erre: 6172. - 4f8ae69d1b)
2011. febr. 5. 12:50

Igazad van. :)

Csak nekem otthon nincs TBm. :)

6172. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6170. - Sylvia81)
2011. febr. 5. 12:39

Én tb-s szakorvosi rendelőben voltam..ahova tartozunk..két nagy és két pici tömés,plusz fogkőleszedés mindössze 10 rugó..plusz még amit most fedeztem fel,alig észrevehető,az a tömés két ezer lesz..mind mind fehér töméssel..

nekem elfogadtható áron..:)

6171. Kata75 (válaszként erre: 6169. - Sylvia81)
2011. febr. 5. 11:25

Mihez képest korai:)

Ahogy tapasztalom a körülöttünk lévőket, ebben a korban már simán "szöföznek" a gyerekek........nálunk még bekapcsolni sem tudják, bár apjukkal időnként kifejezetten gyerekeknek való oldalakat nézegetnek (színezés, diafilm, puzzle, autóverseny, különböző ügyességi játékok stb), és az tetszik nekik, de azt hiszem egyelőre még megmarad ezen a szinten a számítógépes pályafutásuk:)


Ja, Réka szokott rá a telefonomra, mert azon van 1-2 játék amit szeret:)

6170. Sylvia81 (válaszként erre: 6169. - Sylvia81)
2011. febr. 5. 11:11

De hogy honnan lesz pénzünk fogorvosra???

Itt tutira nem megyek el, mert qrvadrága. De otthon sem olcsó sajnos. :(

6169. Sylvia81 (válaszként erre: 6168. - Kata75)
2011. febr. 5. 11:09

Sziasztok!


Hát az azért szép, ha tényleg csak 1 évet bírt...

Huhh, akkor hozzátok képest még ugyancsak korai, hogy Kiarának saját gépe van... Még akkor is, ha egy ezeréves IBM.


Fogorvos:

szégyen, de 17 évesen voltam utoljára. Na a fogaimon meg is látszik!

Tavaszra be kéne ütemezni, mert a törött nem sokáig marad már menthető kategória - aztán lehet, hogy már most sem az. Jah, és még szürke amalgán-töméseim vannak. A fogkőről ne is beszéljünk. Akkoriban még nem szedték.

6168. Kata75
2011. febr. 5. 10:46

Sziasztok!


Dexi V.évada bizony már lement, és alig várom a következőt, mert nagyon remélem, hogy lesz olyan!:)


Fogorvos: ne is mondd........igaz nem szokott rossz fogam lenni (jó pár éve minden tömést kicseréltek, koronákat helyre tettek stb), de fogkő az mindig sok van. Azt mondják hajlam:(

Sajnos nincsenek szép fogaim, de ha egyszer milljomos leszek.......:DDDD


Képzeljétek el, úgy néz ki, hogy elromlott a kisgépem:(( Egyszerűen csak csörög, zörög de ezen kívül semmit nem csinál.

Józsi ma megnézi, aztán elvisszük szervízbe. Még csak 1 éves.........bár amennyit én használtam!!! De nem hiszem el, hogy ennyi lenne a kapacitása:(


Még jó, hogy pár napja (!) vettünk egy laptopot. Egy nagyon kedves ismerősünk lecserélte a sajátját, mi pedig átvettük a régit. Egy igazi számtek zseni, ez is a munkája, szóval ha nem is a legújabb, de tuti minőség kicsit feltunningolva:) Az új pedig mondanom sem kell extra kategória........

Mi elsősorban a gyerekeknek gondoltuk, hogy ha majd eljön az ideje ezen megtanulhatják a dolgokat, addig meg pótgép az asztali mellé. Hát, most egy ideig tuti kisajátítom:)

2011. febr. 4. 12:53

Sziasztok!

Lassan nekem is lesznek új filmek..

végre láthatom Dexit..Nektek meg már bizti rég lecsengett..

Fogzás..

Noncsinak kibújt az összes..Neki talán egyszer kétszer volt vele gondja..

mondanám,hogy a borostyánnak köszönheti..de lehet anélkül is ilyen jól bírta-e?Ki tudja?

Én is fogorvosnál voltam délelőtt..

tömés,fogkő..

még találtam egy kezdő rossz fogat,az jövőhéten megcsináltatom..és rem.pár évig nem lesz vele gondom..

persze fél év múlva újramegyek..biztos,ami biztos..

Könyv..lassan,de haladok az elveszett jelképpel..

az a baj,hogy este mikor lenne időm olvasni,a könyvtől bealszok..

Zabhegyező..

ááá..az nekem nem jött be..bár már régesrég olvastam..valahogy nem vágyodnék rá..

6166. Kata75
2011. febr. 4. 10:42

Sziasztok!


Én is bekukk!:)


Dorinának, és Neked is kitartást! A gyógyuláshoz pedig grat. mi most elég takisak vagyunk........ikrek is itthon vannak velem. Öröm így dolgozni, dupla energia, de muszáj megoldanom.


Függés: Grace klinika rulez!!!! Imádom!:) Persze eddig is láttam már részeket belőle, de így az elejétől nézve egész más a feeling:)


A héten beújítottam pár filmet (RENGETEGET!!!:), csak időm nem sok.......de ha egyszer neki ülök!:DDD

6165. Sylvia81
2011. febr. 3. 22:58

Kukk! :)

Még mindig zabot hegyezek, bár kedvem nincs sok hozzá. De igazándiból mást sem kívánok, úgyhogy addig jó ez is. :)


Huhh, ha ezt valaki elolvassa az előzmények ismerete nélkül! :DDD


Aki nem olvassa Dorina naplóját: megvan az első fogacskája! Ma reggelre bújt ki, bár csak nagyjából, ma még volt egy kicsi, amit ki kellett szabadítani. :) Nem mehetek 1 méternél távolabb, és folyamatosan a látóterében kell lennem, de legalább így elvan. Kiarával többet szenvedtünk. Kopp-kopp-kopp!

Én meg úgy néz ki - na, itt írhatnám, hogy meggyógyultam, de nem is voltam beteg, csak bepróbálkozott a kis dögje, de bibibííí, én voltam az erősebb! És az is maradok!!! ;)

6164. Dudika14
2011. febr. 3. 10:24

Napok óta nem néztem filmet, csak olvasok.


Lányok, merre jártok, hogy telnek a napjaitok?

6163. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6162. - Dudika14)
2011. febr. 1. 10:53

Sziasztok!

Ütköztések..nagy film..

tetszett az is!:)

6162. Dudika14
2011. febr. 1. 10:35

Hello lányok!

Épp pár napja néztük az Ütközések c. filmet, abban is Brendon Frazer játszott egy államügyészt Sandra Bullock volt a felesége:)

Egyébként valamiért nem szimpatizálok a B. F-el:(


De most olvastam, hogy indult egy új sorozat péntekenként 21:20-kor a tv2 műsorán.

Címe: Hawaii Five-0(igaz már a 6. rész lesz február 4-én)

Főszereplő: Alex O'Loughlin (A Moonlight c. vámpíros sorozatból is emlékezhettek rá)

6161. Sylvia81
2011. jan. 31. 21:37

:DDD


Végül mégiscsak Br. Frazer a főszereplő, jól emlékeztem. :) Csak nem voltam biztos benne, és hiába futottam végig a címeket porton, nem ugrott be. :S

Most beszéltük meg Felemmel, hogy melyik ez a film, jöttem is adni a drótot, de úgy látszik, Noranna megelőzött. :)


Egyébként sokszor a magyar címadásokat szidják.

Az eredeti angol cím: Robbanás a múltból

A magyar: Csapás a múltból

A német: Eva és az utolsó gentleman

Akkor most hogy is vagyunk??? :DDD

6160. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6159. - Zsu1984)
2011. jan. 31. 21:09

Szívesen!

Jó szorakozást!!:)

a legkedvesebb jelenetem a filmből:

"-Sofőr úr!Itt szeretnék leszállni.."

6159. zsu1984 (válaszként erre: 6157. - 4f8ae69d1b)
2011. jan. 31. 18:46

Ja, megköszönni el is felejtettem a nagy izgalomba, tehát:


KÖSZÖNÖM!:))

6158. zsu1984 (válaszként erre: 6157. - 4f8ae69d1b)
2011. jan. 31. 18:20

Szia!


Ezaz!!!!

Megnéztem a porton...már töltöm is!:)

6157. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 6153. - Zsu1984)
2011. jan. 31. 18:00

Sziasztok!

Brendan Fraser Csapás a múltból


Imádom!:)

6156. e2579acec2 (válaszként erre: 6124. - Dudika14)
2011. jan. 31. 17:44

Nyah végre van vampire diaries, már meg is néztem:)

Este a gossip girlt fogom:)

6155. Sylvia81
2011. jan. 31. 15:42

Nah, egyelőre nem esett le. Azaz akikre gondoltam, hogy emlékeim szerint ők a févhető főszereplők, nem találtam a filmjeik között.

Ha estig nem mondja meg senki, keresem még majd. :)

6154. Sylvia81 (válaszként erre: 6153. - Zsu1984)
2011. jan. 31. 15:12
Én tudom, melyik film ez, de meg kell keresnem.
6153. zsu1984
2011. jan. 31. 14:28

Sziasztok!


Mi újság???


Sehol senki?


Igaz én is csak egy kis segítségért ugrottam be, hátha eszetekbe jut egy film címe amin én napok óta agyalok:


A sztori valami olyasmi, hogy egy atombomba robbanás elől elmenekülve, ami végül is nem következik be, egy család leköltözik valami bunkerbe és évtizedekig lent élnek, a gyerek felnő kíváncsi lesz, azt hiszem fel jön, összebarátkozik egy lánnyal.....valami ilyesmi a sztori.


remélem valamelyikőtök ennyiből is felismeri....

előre is köszi...


nálunk a CsK-1 ismét legyőzte a goauldokat, most találkozott az orájjal:)))

6152. Kata75 (válaszként erre: 6151. - Kata75)
2011. jan. 29. 10:30

Grace klinka Derek-je külsőleg annyira nem, de a szinkronhangjával számomra iszonyatosan szexi:)

Kis göndör fürtök, karakán arc......:)

6151. Kata75 (válaszként erre: 6149. - Dudika14)
2011. jan. 29. 10:26

Sziasztok!


Nagyon nem emlékszem láttam-e valamilyen filmben, aztán lehet, de ebben az esetben akkor tényleg nem fogott meg. Nekem gyakran elég egy jó szinkron/vagy saját hang, és máris tetszik az összkép, míg lehet hogy valaki bejön külsőleg, de pl. a mozgása, öltözködése miatt csalódok benne.


Brad Pitt nálam ott verte ki a biztosítékot, mikor megtudtam, hogy milyen "magas":DDD

6150. Sylvia81 (válaszként erre: 6149. - Dudika14)
2011. jan. 28. 17:37
Örülök, hogy "tetszett". Valahogy én is másra számítottam kicsit, de sejthető volt, hogy nem lesz happy end a vége, már csak a témából kiindulva, és a szereplők nemzetiségét nézve...
6149. Dudika14
2011. jan. 28. 14:49

Hello lányok:)


No, ennek örülök, Luke Kirby megmarad nekem:D

Igaz, hogy amikor elindult a Szökés Wentworth forever volt, de kigyógyultam:)) Most, hogy így eltűnt.


Syl: Tegnap leszedtem A pizsamás fiú-t e-könyvben és gyorsan el is olvastam, szinte egyszuszra a gépről. Nagyon szép történet, baromi paff véggel. Totál nem erre számítottam:S De örülök, hogy ajánlottad és rácuppantam:)

Ma ezt olvasom

Böszörményi Gyula: 9...8...7


Ez mekkora egy könyv, olyan szövegek vannak benne, csak nevetek:) "Ma" játszódik, de mégis a jövő. A szóalkotások iszonyúan profik. El vagyok ájulva tőle:) És persze ez is trilógia, úgyhogy majd megint mehetek "szégyenszemre" a gyerekkönyvtárba válogatni:D

6148. Kata75
2011. jan. 27. 15:25

Sziasztok!


A Zabhegyezőt én is olvastam, de már jó régen.........nem nagyon tudnék idézni belőle, de kis emlékeztető után tuti menne:)


Pasik: Luke Kirby már kicsit nem annyira.......a fiatalabbak közül Wentworth Miller a favorit, még ha terjengenek is bizonyos pletykák akkor is bejön külsőleg:DDD

6147. Sylvia81 (válaszként erre: 6146. - Dudika14)
2011. jan. 27. 14:16

Van egy stílusa, rá kell hangolódni, ez igaz. :)

Én akkor olvastam először, mikor "szrok mindenbe" hangulatom volt, némi kis depresszió-szerű lehangoltsággal. Úgy nagyon bejött, mert kb. a főszereplő is ilyen.

Egyébként ez nem az a könyv, amit "most ez következik a sorban" módon lehet olvasni. Simán lehet, hogy nem is fogom végigolvasni, mert máshoz nagyobb kedvem lesz - épp ezért vettem meg anno ezt a könyvet, és vigyázok rá azóta is. Sosem tudhatom, mikor fog "kelleni". :D

6146. Dudika14 (válaszként erre: 6145. - Sylvia81)
2011. jan. 27. 14:05

Már egy ideje én is tervezem ezt elolvasni, bár elég sok visszás véleményt olvastam róla (ki az egekig magasztalja, ki lehúzza) így még nem jutottam el odáig.


A Széchenyis idézet pedig szuper, már én is hallottam többször és nagyon igaz!:)

6145. Sylvia81
2011. jan. 27. 14:02

Kukk!


Rövid szemrevételezés után ma J.D.Salinger Zabhegyezőjét emeltem le a polcról. Úgyhogy a következő napok központi kérdése: hová mennek a kacsák a NY-i Central Park taváról, ha befagy a tó?


Már olvastam párszor. Eddig még nem öltem embert utána, talán most sem. :D Bár egyeseket lehet, le kéne lőni, mielőtt teljes nyomorba döntik az országot és totálisan leégetik nemzetközi szinten. De hogy Széchenyi szavaival éljek:

"Minden nemzetnek olyan kormánya van, aminőt megérdemel. Ha valami oknál fogva ostoba, vagy komisz emberek ülnek egy bölcs és becsületes nép nyakára, akkor a nép azokat a silány fickókat minél hamarabb a pokol fenekére küldi. De ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba..."

6144. Dudika14 (válaszként erre: 6143. - Sylvia81)
2011. jan. 27. 13:53

Igen, ezt már megfigyeltem, hogy pasifronton nem egy az ízlésünk:) De nem nagy gond ez:))


A könyvet megtaláltam e-könyvben már az enyém:DD

Köszi:)

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook