Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sokszor elképedek, hogy az emberek milyen kupit tudnak... fórum

Sokszor elképedek, hogy az emberek milyen kupit tudnak... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. f7f780f355 (válaszként erre: 17. - Timycat)
2023. febr. 22. 21:36

Fuuuuj.

Az egy dolog h egy igenytelen lunyva visszakuldi. De h a bolt ujra kikuldi olyan allapotban?🤢

19. Myra
2023. febr. 22. 18:55
Hát sokszor hagynak ott szemetet.
18. VendrinerPiroska (válaszként erre: 5. - Simple)
2023. febr. 21. 22:33

Az biztos, hogy a kereskedelemben dolgozva láthat csodákat az ember. Az egyik IKEÁs ismerősöm mesélte, hogy nem egyszer találtak használatba vett bilit a gyerek osztályon eldugva a sarokban. Szag alapján lokalizálták....

Mondjuk múlt héten én is kipakoltam egy próbafülkét, hogy be tudjak menni próbálni.

17. timycat (válaszként erre: 14. - F7f780f355)
2023. febr. 21. 22:10

Nekem volt szerencsém AY-ról rendelve feltűnően használt bugyit kapni. Tudom, hogy ez menő fétis mostanában és ahhoz képest olcsón is jutottam hozzá, de durva hangú levéllel ment vissza.

Ha nem velem történik nem hiszem el 😂🤦‍♀️

2023. febr. 21. 21:37
Elég sok kolléganőm van különféle üzletekből,a legdurvább a használt koton volt. 😩😩
2023. febr. 21. 21:21

Én is dolgoztam ruházati üzletben és szoláriumban is. A ruhás boltban a legdurvább sztori az volt, amikor nő létére olyan irdatlan büdös volt valaki, hogy utána nem győztünk szellőztetni és imádkoztunk, nehogy bejöjjön valaki, amíg nem tisztul ki a levegő. 🤮


A szoláriumban meg egész konkrétan a szoligép mellé a sarokba pisilt valaki. 🤮


Undorító, gusztustalan emberek vannak...

14. f7f780f355 (válaszként erre: 3. - Timycat)
2023. febr. 21. 21:15
Ezert szinte mar csak neteol rendelek. Gusztustalan h ott virit az alapozo a ruhakon
13. tien (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 21. 19:02

Nem bizony!

Ferihegy wc,Miss picsuka kilibben,megyek utána (többi foglalt),nem részletezem mit hagyott maga után,de aznap nem ettem.

12. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 21. 18:54

En budit is pucoltam a legfogalmasabb kavezokban. Es mit tudnak otthagyni a szemelyzetiben? Otthagytama mamanegentnek. Lezart budi, ki van irva, hogy nincs Viz, es otthagyja a szart! A papir a klotyon volt, es 3 masik mukodott.


Latszik, hogy nem dolgozom ott. A dekoator meg az egyszeru vizszerelo munkakat is en csinaltam.

A rossz nyelvek szerint valaki mas Kurt a Jo enberrel. Leszarom

11. simple (válaszként erre: 7. - Timycat)
2023. febr. 21. 17:20
Pedig sajnos nem új keletű dolog. Nekem az a kedvencem, mikor dulakodnak a ruhákért, túrnak le mindent a polcokról, és közben taposnak rajtuk.
10. simple (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 21. 17:17
Igen, én találtam meg.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Violet18)
2023. febr. 21. 17:13
Akkor ezek szerint nem csak a férfiak trehányak... 🥴🥴
2023. febr. 21. 16:52
Mi használt tampont is találtunk már bent a ruhák között 😳👀🤢
7. timycat (válaszként erre: 5. - Simple)
2023. febr. 21. 16:30

Ooo te jó Isten! 😱


Én csak az utóbbi pár évben tapasztalom ezt a kegyetlen trehányságot, nem törődömséget, illetve más tulajdonával, munkájával szembeni teljes tiszteletlenséget.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Simple)
2023. febr. 21. 16:26
Hogy mi?? Rávégezte a dolgát? 😮😮 Jesszusom... Dúrva!
5. simple (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 21. 16:02
Több mint 20 éve dolgoztam ruhaüzletben, akkor is ez ment. Sőt nálunk volt olyan bolond, aki bevitte a ruhát a próbafülkébe, rávégezte a dolgát, és otthagyta. Egyszer bejött egy bolond, aki szétverte az egész boltot, a ruhákat meg dobálta le az emeletről... Rengeteg sztorim van, csodákat láttam.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Timycat)
2023. febr. 21. 15:02

Sajnos... Főleg, amikor büfének gondolják a helyiséget. Ásványvízes palackok,félig megevett szendvics stb.

A smink,hát igen. A múltkor találtunk egy gyönyörű fehér matrózblúzt bedobva, amin rúzsnyomok voltak.

Hihetetlen emberek vannak. 😮🥴

3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 21. 14:46
Szerintem egyre rosszabb a helyzet a próbafülkékben, is. Tényleg gáz 😕 Ami nem kell azt lehajítja a földre, tapos rajta, összekenik sminkkel... Nem tudom az ilyen otthon is így él, a saját dolgait is így becsüli meg?
2023. febr. 21. 13:07
Szerintem otthon ugyanúgy. Tényleg minden ítélkezés nélkül mondom, aki idegenben nem tud viselkedni, annál ez a megszokott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook