Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sokszor megkörnyékeznek házas emberek. Én meg elküldöm... fórum

Sokszor megkörnyékeznek házas emberek. Én meg elküldöm... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

27. tumbo2 (válaszként erre: 26. - Tumbo2)
márc. 9. 09:31
bocsi,lehet,hogy rossz helyre írtam.
26. tumbo2 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 09:28
pedig elhiheted.igaz a miénk különleges eset volt.a húgomba volt szerelmes.ma már nemigen tartjuk a kapcsolatot,pedig három háznyira lakik.pár éve órákra ottfelejtettem magam,jól elbeszélgettünk-
25. semleges (válaszként erre: 24. - Hajnali madar)
márc. 9. 08:18
Egyetértek.
márc. 9. 07:48

Így van!

Házinyúlra nem lövünk!

Csak ha támad.

Ha meg nem támad, addig idegesítjük, amíg támad!

:-)

Ne vedd a lelkedre a dolgot túlzottan!

Ha meg senki sem környékezne meg, akkor meg az lenne a baj.

Szóval ezek a dolgok kétoldalúak.

Van egy kínálati és van egy fogadási oldal.

Aztán, hogy Te melyik oldalon vagy és azzal hogy tudsz azonosulni, az már a Te dolgod.

Kezeld "helyiértéken" a dolgokat és ne háborogj.

De ha csak nős pasik tesznek neked ajánlatot, azért azon egy kicsit el kellene gondolkodnod, hogy az miért van.

23. okoskodó (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 05:53
Van, bizony létezik barátság. Ez általában akkor alakul ki, amikor szinpatikusak egymásnak, de tisztában vannak a helyzetükkel, és nem szeretnének tovább lépni, vagy egy pici mégiscsak hiányzik a kapcsolatból.
22. okoskodó (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 05:50
Valóban lehet benne valami, ám ez is pontosan olyan, mint a szerelem, az egyiknek ez tetszik, a másiknak az. Lehet valaki Bred Pitt, akkor sem jön be mindenkinek, legfeljebb álmodoznak egy olyan típusról, és lehet valaki Danny Davito és őt is fogják szeretni. A kor viszont mindenkire egyaránt hat, nőre, férfira. Abból amit leírtál Te sem vagy már tinikorú és lám ugyanúgy foglakoztat a kaland gondolata, mint a férfiak egy részét (a másikat is, csak nincs esélyük)
21. okoskodó (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 05:40
Na valószínűleg pont az az egyvalaki, aki miatt ezt itt leírtad. Mert sokat gondolsz rá. Pont az ilyen elcsípett pillanatok miatt, és pontazért, mert nem nyomul. Valahogy benned van, hogy csak egy kicsit..., miért nem. Ez olyan izgalmas, ez olyan vonzó, olyan szexi. Belül a vágy, hogy valaki olyanként közeledik, amilyen vagyok, ahogyan megérdemlem, ahogyan elvárom. Tudom, hogy nem szabad, de mégis. Nem Te nem "olyan nő" vagy, csak mégis annyira jól esik. Az ilyen kapcsolatoknak két kifejlete is lehet, az egyik a kisördög, a másik a szívfájdalom, de ha mindketten elkötelezettek vagytok, akkor az utóbbi a helyes (és mégis mindenki a másikra vágyik)
márc. 8. 00:40
hazas emberrel a kapcsolat csak bonyodalom es fejfajas!keruld oket!
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Bdavid027)
márc. 7. 22:14
De nincs olyan hogy férfi meg nő között csak szimplán barátság legyen. Én legalabbis nem hiszek benne. Még gyerekkorban elmegy, tizenévesen de itt felnőtt emberekről van szó. Meg hát ha eleve ezzel nyitnak, akkor nem igazán van mit szépíteni. A rózsa az már csak olyan ráadás. Féle.
márc. 7. 21:59
Nem gondolod , hogy azért a férfiaknak is vannak érzéseik meg szükségleteik? Hisz nem véletlenül történnek dolgok. Ugyanis általában mindennek oka van , hogy mi miért és hogyan történik. Vagy lehet, hogy csak egy kicsit más társaság is kell neki az ellenkező nemből vagy lehet , hogy túl sokat vagytok együtt és kell neki a tér vagy több ölelésre vágyik vagy hogy kicsit törődjenek vele
márc. 7. 21:55
A legtöbb pasi egy idő után elveszti az identitását. Beleszürkül az életébe. Meg hát el is hagyják magukat. Fizikailag is. Szóval nem igazán az eseteim. Ritka az amelyik nem formálódik át teljesen. Vagy ti nem így gondoljátok?
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Okoskodó)
márc. 7. 21:51
A legtöbbjük nem jön be. Olyan kis semmilyenek. Papucsok. Látszik rajtuk a 30 év rabszolgatartás. :D Egy valaki viszont bejön. Itt a szűkebb környezetemben. Rajta is látom hogy megd*gna, de ő még nem környékezett meg. De ezt úgy érezni lehet. Abból ahogy rádnéz valaki. ;) Femme fatale? Nem hiszem hogy az lennék, csak tudok olvasni a jelekből. De lényegtelen, mert ahogy írtam is, házinyúlra nem lövünk.
15. Myra (válaszként erre: 14. - Okoskodó)
márc. 7. 21:09
Érdekes , pont ezekre gondoltam én is.
14. okoskodó (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 20:41
Valóban elküldöd? Úgy is gondolod szívből, vagy a kis ördög, a kísértés benned motoszkál? Soha ne mondd, hogy soha, tartja a közmondás. Nem azért fogalmaztad meg ezeket a szavakat esetleg, hogy a kisördögödet lecsillapítsd? Én természetesen elhiszem neked, hogy amit írtál az úgy is van, ne értsd félre, csak azt mondom tedd szívedre a kezedet, és mondd ki, nem fordult még meg soha a fejedben...
13. jozsi.38 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 18:47

ezzel nem kísérted meg, csak elriasztod. Nagyon naiv vagy férfiak terén, úgy érzem.

Offline nem ismerlek, de viccesnek tartom, milyen végzet asszonyának tartod magad. A pasik amolyan egér félék, minden útjukba eső kóbor lyukba be akarnak szaladni, nem akarják kihagyni a lehetőséget. Te meg elhiszed nekik, micsoda femme fatale vagy. A következő nővel ugyanúgy elhitetik, csak te azt már nem hallod/látod

12. srcrss (válaszként erre: 11. - Srcrss)
márc. 7. 18:42
És csak a szajhákat akarják megdugni? Azt hittem, azokat, akik tetszenek nekik.
11. srcrss (válaszként erre: 10. - K-né Zsóka)
márc. 7. 18:33
Szerinted miért?
10. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 18:31
Nem te vagy az első nő, aki arra panaszkodik, hogy őt minden férfi meg akarja dugni. Nos, erre egyik kollégám tette fel a jó kérdést: miért nézi ezeket a nőket minden férfi szajhának?
9. Panna.33 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 18:05
Nem a holnapi nőnap miatt kaptad? Pusztán udvariasságból vagy kedvességből?
márc. 7. 15:56
Van arca a pubinak! 😵
márc. 7. 15:55

Családos ember?? Jézusom! Hát, szagolja azt a virágot amit leszakított! Én biztos feldugnám azt a sárga rózsát a seggébe!


(Nem a sárga rózsával van bajom hanem a "baráti" ajánlattal!)

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Jozsi.38)
márc. 7. 15:35

Az ördög nem én vagyok. Nem fogok megkisérteni senkit, se házasságokat szétrombolni amiket már kb. csak a gyerkőcök tartanak össze meg a megszokás. Mindenki járja meg a maga poklát. A maga módján.

Nem vagyok bosszúálló tipus se. Ha csak egy kóbor numerának néznek, hát ez van. Túlélem. Jó szórakozni a legtöbbel. Úgy hogy a kukoricát is megérdemlem. Végül is.

5. jozsi.38 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 15:25
legközelebb kérd el az asszony telefonszámát, hogy tőle akarod hallani. Majd írd meg a reakciót :D
márc. 7. 14:36

És akkor azt mondja ez kölcsönös megállapodás náluk. Bárkivel megcsalhatják a másikat, akárhányszor, csak ne tudja meg a másik. Röhögnöm kell. Ez lenne a nagybetűs szerelem? :D

Egy nőnap margójára. :D

márc. 7. 14:32
Az egyiktől kaptam ma egy szál sárga rózsát. :) Ami ugye a barátság jele. Mármint azt jelképezi. A sárga rózsa. De egy nős férfi miért akar magának még egy barátot is a neje mellé? Nem a társunk a legjobb barátunk?
márc. 7. 14:05
Engem még fiatal család apák is feleséggel a háta mögött...De miért? Szánalmas az ilyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook