Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon miért nem tudnak kiszállni az emberek egy kapcsolatból? fórum

Vajon miért nem tudnak kiszállni az emberek egy kapcsolatból? (beszélgetős fórum)

1 2 3
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 64. - 44bb962558)
2022. jan. 15. 14:42

😃😃😃

Na látod, ettől nem kell félni hogy ő valaha is engem keresni fog!!!!Előbb lesz ötös nyereményem a lottón! Ismerem őt mint a tenyeremet.

Amúgy megmondom őszintén hogy meghallgattam volna az egy év alatt amióta külön vagyunk bármikor is keres meghallgattam volna hogy mit szeretett volna mondani....

Köszönöm szépen hogy ennyit beszélgettünk! 🥰

65. 44bb962558 (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 15. 14:30
Hogy jobb legyen a kedved, próbáld ki, hogy írd össze, hogy milyennek kellene lennie egy férfinek ha valóban szereti és tiszteli a párját. Te milyen férfit szeretnél magad mellett?
64. 44bb962558 (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 15. 14:14

Elhiszem, hogy rossz lett a kedved, sajnálom. Most szembesültél az igazsággal, de a lényeg, hogy a múlt már elmúlt, hibáztál te is, mert naivan hittél, hagytad magad becsapni. Többet ne engedd!

Biztos, hogy még keresni fog, de a legjobb, ha szóba se állsz vele, hanem büszkén hátat fordítasz erre a méltatlan helyzetre. Meg se hallgasd a hazugságait, ígéreteit, lássa, hogy nem vagy az a hülye liba, akinek hisz.

2022. jan. 15. 13:52
Most kicsit rossz lett a kedvem hogy mennyire palira lettem én véve 6 évig, milyen embert szerettem én...de majd a karma és a jóisten....majd az megoldja. Mindenki mindent visszakap, és ő is vissza fogja. Bár nem Kívánom neki minden jót mindenkinek, azt hiszem én lelépek
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - 44bb962558)
2022. jan. 15. 13:48
Egyébként milyen jó a megfogalmazásod , valóban egy szerelmes hülye liba voltam... 😰
61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - 44bb962558)
2022. jan. 15. 13:46

Na az apjáról tudnék mesélni azt inkább hagyjuk mert abba nem szeretnék belemenni... Nagy színész ő is...Egyébként alapjáraton én szerettem az apját.

Ő pedig legyen boldog az ingatlanossal vagy mással. Nem számít már. Vagy a lenémított sumák telefonjálaival. Mindenki maga dönt hogy hogy szeretne élni ha őneki ez az életforma kell....Én nem tudnék így boldog lenni de neki biztos jó az adrenalin. Én szeretnék menni a párommal egyről a kettőre, haladni előre és szeretni szeretni szeretni.... Hinni es bízni egészen a sírig.

60. 44bb962558 (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 15. 13:40

"Minek jár a közös helyünkre ha hiányzom neki miért nem fogja meg azt a nyomorult telefont és írj rám vagy hív fel. Miért nem kért bocsánatot... "


Mert talonban tart. Van pár kiszemelt, plusz az exei, és elsősorban náluk próbálkozik, de gondolja, hogy ott vagy neki te, a "szerelmes hülye liba", aki majd lohol, ha csettint.

Azt az ingatlanost is jó ideje fűzte, gondolom teljes erővel, és éppen akkor adta be a derekát amikor te is megbocsátottál. Egyből dobott is. Te meg tartottad neki a gyertyát vérző szívvel. Gondolhatod, mit mondhat rólad az apjának (és nem csak neki!), ha az is téged okol egy csomó rossz dolog miatt!

59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - 44bb962558)
2022. jan. 15. 13:24
Szerintem nem tehet róla mert ilyen életet élt és Él lenémított telefonokkal és a kur.vákkal. ő képtelen a hűségre és az egyenes útra. Senkihez nem volt hűséges... én naiv azt hittem hogy majd miattam ....😰 pedig anno megkeresett az exe és figyelmeztetett, azt írta,hogy nem leszel mellette biztonságban ahogy én sem voltam. Ő nem fog soha megváltozni.... felsorolta név szerint a nőket aki neki ő mellette voltak...és tessék! Velem Pepitaban....És igazából mar nem haragszom rá, hanem inkább sajnálom mert sosem lesz boldog mert tudom hogy beteg. Mert ilyet normális ember nem csinál hogy ha van valakije vagy szeret valakit. Mai napig nem értem hogy mit akart tőlem tavaly márciusban amikor rám írt hogy hiányzoh. Aztán a nap közepén meg két nap kellett neki hogy az ingatlanos nőt lerendezze a lenémított telefonjával...hányinger. azt se értem hogy egy év után Minek jár a közös helyünkre ha hiányzom neki miért nem fogja meg azt a nyomorult telefont és írj rám vagy hív fel. Miért nem kért bocsánatot... mire jó ez a játék. Hát kifogtam nem jó emberbe szerettem bele gazdagítottam a sort nála ugyanúgy csak egy vagyok a sok közül illetve voltam neki. ..
58. 44bb962558 (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 15. 13:01

Az ilyenek eszedbe se jussanak, hogy ő mit szólna ha megtudná, hogy ki merted nyitni a szád.


Neki eszébe jutott, hogy neked mi esik jól, vagy rosszul?

Örülj, hogy nem házasodtatok össze, még időben felnyílt a szemed!


Ha valakit nem érdekel a te jóléted amikor belédrúg, akkor egy gondolatot nem érdemel meg, hogy mit szól hozzá, hogy nem hagyod magad rugdosni.

Igenis egy férfi vigyázzon rád, óvjon, azért erősebb fizikailag, nem pedig azért, hogy bántson, megalázzon, a lelkedbe tiporjon.

2022. jan. 15. 12:53
Nem Hogyan szexelnek hanem az exeinek csak átírta a telefon ☺
56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - 44bb962558)
2022. jan. 15. 12:51
Igen. becsaptak százszor megbocsájtottam százegyszer is és mindig vártam hátha tanul belőle, hátha rájön...de nem. Tudod az a szomorú hogy rá kellett jönnöm hogy benne van a vérében ez az élet .. mindig is így élt, ezentúl se fog tudni máshogy élni...ha most olvasná ezt ő lenne mérges rám és engem utálna hogy miért írok ilyeneket róla és egy percig sem gondolkodna el ,hogy mennyi fájdalmat és csalódást okozott és hogy mennyire hibás volt. Hogy bele kellene végre nézni abba a tükörbe .Egyébként meg már teljesen mindegy. Azt hogy nem nyilvánított részvétet soha nem fogom neki megbocsátani. Egy idegen emberben akiben van egy csepp jó érzés megtenné. Ő nem mert én büszke ember. Pedig a Hogyan szexelnek a Facebookját nézte biztos az enyémet is nézte kint volt hetekig nyilvánosban Amúgy meg kisvárosban lakom nem maradt semmi titokban. De ez legyen az ő szegénységi bizonyítványa és az ő szégyene... az én a lelkiismeretem tiszta de nem akarok én már erről beszélni. Magam mögött hagytam a hat év borzalmát. Már csak azt bánom hogy én nem voltam fent a nagy farkak pont hogy esküvő előtt. Már ha van ilyen oldal. Megnéztem volna a képét ha ez fordítva történik. Biztos nem lett volna őszinte a mmosolya.... De lapozzunk☺
55. 44bb962558 (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 15. 11:59
Gondolom, ott kölcsönös volt a szerelem. Nálad más a helyzet, bántottak, és az ilyet soha, senkitől sem szabad eltűrni, bármekkora is a szerelem.
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Marina99)
2022. jan. 15. 11:56
Ott győzött a szerelem. Gratulálok nekik hozzá
53. Marina99 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 15. 11:38
Miből gondolod, hogy régen nem volt ilyen? Akkor is volt. A nagynéném pl. félévente költözött a közös lakásból egy időben, mégis együtt vannak már 25 éve. Lehet nem dobták el egymást olyan könnyen, már akkor mentek szét mikor menthetetlen volt a házasság. Ezek csak feltételezések.
52. 44bb962558 (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 15. 11:31

Sok sikert, boldogságot kívánok a továbbiakhoz, és legyen nagy tanulság számodra, hogy már az első visszaélésnél kilépj az ilyen egyoldalú kapcsolatból.

A tanulóleckét megfizetted.

2022. jan. 15. 05:12

Kedves FI!


Csak az utolsó pár hozzászólásodat olvastam el. Hát bizony örülj, hogy megvilágosodtál és kinyilt a szemed. Én is sok szerencsét kivánok. Legyen ez egy örök tanulság. Becsüld, tisztelt magad annyira, hogy egy ilyen emberrel nemhogy szóban sem állsz, de rá sem nézel és levegőnek veszed. Beteg, aljas, gátlástalan.

50. vigyefene (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 15. 05:07
Sok szerencsét.
2022. jan. 15. 05:03
Hát ő így tudott szeretni 😰😰😰 persze mindig mindenben én voltam és vagyok a hibás Mr Egonak nincs lelki ismerete Én meg egy ilyen embere tettem volna fel az életemet. De jó,hogy a Jóisten közbelépett. MEGMENTETT....Sziasztok!!!! És köszönöm a lehetőséget hogy egy kicsit ki adhattam magamból
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - 37e1ff8723)
2022. jan. 15. 04:55
Köszönöm!! Rengeteget tanultam bizony... Legyél feleségem és hasonló színészkedések. Nagy drámák,jelenetek....pont mint az apja. igy szeret úgy szeret....Közben meg a r. Lányok.hu oldalon csetelt a kur.vákkal óránként. Miközben én terveztem az esküvőnket. 😰 Az autó ülése alatt el volt dugva egy sumak telefon mikor dolgozott azokon nyomta .Nagyon nagyon beteg ember.Exeit kereste és azokkal beszélt a Facebookon álnéven. És minden kiderült. Hivatalosak voltunk egy esküvőre ott szorongatott mindenki előtt csipkedte A hátamat erőből unokatestvérem észrevette és majdnem megverte azóta is utálja mint a szart. Remélem megtalálja a hozzávalót zsák a foltját. Majdnem egy évig vártam rá még ennek ellenére is de most olyan szinten undorodok ettől az egésztől le tudnám hányni. Na szerintem hamarosan lelépek innen vigyázzon mindenki magára Sziasztok
47. 37e1ff8723 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 14. 09:18
Nagyon rosszul bánt veled, és te is rosszul bántál magaddal. Remélem, tanultál belőle. Ezentúl csak olyan embert szeress, aki hajlandó bármit megtenni érted, és nem csak mondja, hogy szeret.
2022. jan. 14. 08:58
Sajnálom, hogy így jártál. A szerelem nem teszi jóvá a szemét alakokat, és nem szentesít minden mocskot. Úgy is lehet szívből szeretni, hogy közben a nő nem megy le kutyába. Sőt, csak úgy lehet igazán. Különben csak kihasználásról beszélünk. Találsz magadnak olyat, aki megbecsül! Sok sikert!
2022. jan. 14. 08:54
Vagyis mégiscsak érdekkapcsolat volt, csak nem te húztad le őt, hanem ő téged. Ennyit a nagy, boldog szerelemről.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Érdekes73)
2022. jan. 14. 05:31

Igen azt is tette. Nem csak engem csalt hanem aki előttem volt meg az előtte lévőt, stb. Volt hogy egyszerre három nője volt. És kétszer se mondom hogy aki most van neki vagy Aki utánam jön annak sem lesz jó élete mellette előre sajnálom mert ez képtelen szeretni és megállapodni és normális életet élni Fúj egyszerűen undorodom magamtól is hogy hogy lehettem ennyire hülye... 😰😰😰

Mit kaptam tőle ...a becsapásokat a pofonokat fizikálisan is... A büszkeségét de nem tudom mire fel. Hogy folyton becsapott. Két hónap külön lét után rámírt hogy hiányzom neki veletöltöttem egy napot de az ingatlanos nőt nem építette le. Le volt némítva a telefonja. Lebukott. Mint mindig milliószor. Kért tőlem két napot Én meg otthagytam a francba mondtam legyenek boldogok. Nincs két nap volt két hónapja hogy rendet tegyen az életébe. .. amíg én utána vágyakoztam és írtam utána ő kefélt a nőt

Sajnálom a cica babát mert most ő fog ebbe az egészbe bele kerülni annyit fog szenvedni hogy nem Kívánom neki. Undor van bennem. És nagyon jó hogy ezt itt elpanaszkodhatom is ki adhattam magamról.

Sok sérelem ami ért. ..

Így könnyebb lezárni Még egyszer köszönöm nektek

43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - 37e1ff8723)
2022. jan. 14. 04:21

Teljesen igazad van...Egyoldalú volt a szerelem. 😰 Hol van? Ment a farka után. Exek? Valóban mindig ezt tette. Meg a sumakot. Több telefon stb. Mikor össze voltunk veszve állandóan keresgélte az excelt. Visszagondolva sosem tudta mit És kit akar hogy akar e engem ...Ez éltette. Neki a nyugodt élet nem volt jó, úgyhogy nincs kizárva,hogy valamelyik exével hempereg éppen. Mellette voltam amikor beteg volt az anyukája az egész nyaramat a kórházban töltöttem vele pedig életemben csak talán háromszor láttam. Voltam a temetésen is pedig össze voltunk éppen veszve. Fogtam a kezét. 😫 És ő hol volt mikor meghalt apukam????? még egy részvétet sem nyilvánított....Az apjától mindig megkaptam hogy mellettem nem megy semmire A fia meg hogy hova megy el a fiának a pénze.Közben pedig nekem tartozott ő,mert én segítettem neki. Az utóbbi időben csak miatta veszekedtünk mert hülyeséget hülyeségre halmozott amit nem tudtam elviselni. Mégis maszkot küldtem neki amikor bejött a covid mert féltettem. Miért nem ő feltett? Mert ő nem tud szeretni. Hosszútávon senkit....És valóban én írtam rá sms t később,hogy hogy van, amire nem válaszolt. Mert még Válaszra sem méltatott. Pedig ő csapott be. Osszeszurtr a levet az ingatlanossal.... Oda jár a közös helyünkre jeleket hogy de amikor jelentkezem nem akar engem. És igazatok van elgondolkodtató hogy felnőtt ember és ennyire rohadtul nem tudja hogy kit akar ,mit akar, nem tud dönteni...

Hát hálával tartozom, mert felvilágosítottatok. Itt valóban csak én szerettem.

... én tudom és érzem hogy Örökké bánni fogja az egészet. Mert még egy ilyen hülyét nem talál aki ennyire rajongott érte. Aki meleg kajával meleg fürdővízzel várt a munkából hazafelé akinek csak csattinrott és vitte a munkahelyre neki a kaját vagy a cigit éppen. Aki egy nap Háromszor szeretkezett vele, vagy aki éppen éjszaka felkelt hozzá és megmérte a lázát és begyógyszerezte mint egy kisgyereket.... Mert beteg volt...Lehet hogy most el van a rossz lányok társaságában vagy az exek társaságában de hiányozni fog még neki a szerelmem.

Tudom mit kell tennem és lehet hogy rosszul esett amit írtatok De tényleg köszönöm.

És visszaolvasva nem vagyok normális hogy ilyen rongy embert szerettem aki királynak érzi magát és mindenki más a hibás csak ő nem.

Azt hiszem végleg felébredtem Sziasztok

42. 44bb962558 (válaszként erre: 40. - 92a40235c8)
2022. jan. 13. 23:36

Remélem nem értettél félre, mert nekem semmi problémám azzal, ha valaki a szerelem bizonyítékát látja abban, hogy retkes kamionban kell laknia 1 hétig, felőlem 1 hónapig is élhet, ha jó neki, vagy pincében, és annyi békacombot ehet, amennyit akar.

Én ennél igényesebb vagyok, és nem tudnék szeretni senkit, akinek ilyen alacsony az igényszintje.


Engem nem zavar a hűtlenség sem, ha egymást csalják a párok, de én nem tűrném el.


Inkább vagyok királykisasszony, mint lábtörlő.

41. 44bb962558 (válaszként erre: 40. - 92a40235c8)
2022. jan. 13. 23:28

Itt nem erről volt szó, ezek feltételezések amiket írsz, köze nincs ahhoz, hogy retekben kellett lennie a FI-nak 1 hétig, és bizony az általad említett esetben is meg kell vizsgálni a körülményeket, kölcsönösséget.

Nem mindegy, hogy azt a sült békacombot akkor osztod meg amikor friss még, vagy amikor már megromlott, vagy lerágod róla a javát, és adod a rosszabb felét.

40. 92a40235c8 (válaszként erre: 38. - 44bb962558)
2022. jan. 13. 23:20
És akinek tönkremegy a vállalkozása? Onnantól célszerű elválni? Tisztelni csak úgy lehet, ha leteszem elé a tiszta tányért? Lehet hogy azzal tisztelem meg, hogy megosztom vele a sült békacombot.
39. 44bb962558 (válaszként erre: 36. - Érdekes73)
2022. jan. 13. 23:19
Pontos meglátás!
38. 44bb962558 (válaszként erre: 37. - 92a40235c8)
2022. jan. 13. 23:11

Hát nem értem. Szerencsére!

Amíg én megtisztelem a másikat azzal, hogy tiszta tányéron kínálom, és főtt, nem félig nyers étellel, akkor ezt visszakapom, ha a másik fél is tisztel. Ez szerelem esetén hatványozottan él.

37. 92a40235c8 (válaszként erre: 35. - 44bb962558)
2022. jan. 13. 23:03
Nem érted a lényeget. Ez nem arról szól, hogy te vagy a királykisasszony, hanem hogy jóban-rosszban.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook