Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Soha ne mondd, hogy soha! fórum

Soha ne mondd, hogy soha! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Soha ne mondd, hogy soha!

1 2
2009. dec. 19. 19:36
Szia én már egyszer írtam egy cikket, igaz az abortuszról, habár mindegy hogy fogan egy ba, itt a kérdés az ha így járt, valaki akkor bizony dönteni kell, mindenkinek joga van dönteni....nem vagyok abortusz párti de ellene sem vagyok.Helyzettől függ, mert nem mindig jön jókor egy baba sem pl friss pár hónapos kapcsolatra,vagy éppen azért, mert az apuka kiszáll a kapcsolatból, mert ugye a férfiak többsége egy ilyen helyzetben menekül...
2009. dec. 19. 19:25
cikk igaz, altalaban is nem csak az abortuszra levetitve. nincs jogunk itelkezni senki felett, semmilyen helyzetben.
2009. dec. 19. 19:15
Nagy igazság van ebben a cikkben, mindenkinek joga van eldönteni hogy abortusz vagy nem abortusz.
2009. dec. 19. 18:52

Szia!

Nagyon igaz a cikked.

Senki nem ítélkezhet mások döntése felett és mindenki jobban teszi ha csak szimplán véleményt ír nem pedig támad,elítél,megaláz.

2009. dec. 19. 18:00
Egyetértek veled.NEM vagyok abortusz párti,de mielőtt leszólunk vagy elítélünk másokat e miatt (és sok más dolog miatt) meg kellene ismernünk az embert,a környezetét és megtudni azt hogy mégis mi késztette arra a döntésre,a valós körülményeket,mert azt nem mindig mondják és csak mondanak valamit.Valószínűleg nyomós oka van az ilyen dolgoknak,amit külső szemlélő nem feltétlen lát.
2009. dec. 19. 16:03
Kesze-kusza soraimmal nem vitát szítani szeretnék (mert szerintem ebben a témában minden vita parttalan és eredménytelen, de mindenkinek van róla véleménye), csak a november 15-i cikk elgondolkodtatott kicsit. Az abortuszról van szó.

Ugrás a teljes írásra: Soha ne mondd, hogy soha!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook