Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktetoválás, avagy tartós make-up fórum

Sminktetoválás, avagy tartós make-up (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2012. febr. 26. 16:14

Sziasztok!


Sok mindenben egyetértek az előttem szólóval. Azt azonban vitatnám, hogy a vendégek 60-70%-a szabadulna a korábbi sminktetoválásától. Épp ellenkezőleg. A jól sikerült sminktetoválásokkal 2-3 évente színfrissítésre jönnek, mert nem szeretnék ha kikopna. Sok a tehetséges, jó technikával dolgozó kozmetikus, de sok az amatőr is. Én 16 éve sminktetoválok, és 3éve végzek lézeres (smink)tetoválás eltávolítást. Tényleg nagyon meg kell gondolni, hogy kire bízod magad. Fontos a sok éves tapasztalat, mert ha elszúrták, kevés esélyed van arra, hogy akár lézerrel, akár más módszerrel NYOMTALAN-ul eltünjön! A fájdalomról és a költségekről nem is beszélve.

583. a7112bc0f3 (válaszként erre: 582. - Ildike09)
2012. febr. 20. 12:01

Kedves Ildike09!


Nagyon fontos, hogy tapasztalt tetoválóval/kozmetikussal készíttesd a szemöldök tetoválásod. Nem árt, ha tüzetesen utána nézel, kérdezel a referenciáinak.

Mindenkinek azt tanácsolom, aki sminktetoválás előtt áll, igazán gondolja át mit szeretne, mert néhány éven belül a vendégek 60-70%-a szeretne megszabadulni korábbi döntésének következményétől.

Sminktetoválással és Lézeres tetoválás eltüntetéssel is foglalkozunk, így hát biztos forrásból jelentkezem, rengetegen jönnek a bánatukkal hozzánk.

Ha mindenképp a tetoválás mellett döntesz (mert pl. hiányos a természetes szőrzet), tapasztalt tetováló mellett dönts, az "otthoni munkák" gyakran nem sikerülnek jól.

2012. febr. 14. 15:27

Sziasztok!Én most regisztráltam, mert én is nagy dillemmában vagyok, hogy nagyon szeretnék elsősorban szemöldök tetoválást, de félek hogy elrontják. Szóval én is szívesen várok tapasztalatokat, képeket!Ha van akkor harmadik kerületben,de természetesen bárhol máshol Budapesten!

Előre is nagyon szépen köszönöm!

581. Kalacka
2012. febr. 3. 13:15

Sziasztok,

elkészült a szemöldök tetoválásom. Nagyon szép lett a formája és bár ugye ilyenkor még a színe picit sötétebb, de így is nagyon tetszik. Az érzés pedig bőven kibírható a készítés alatt.

580. Lindi29
2012. jan. 25. 11:30
Sziasztok! Nagyon szeretném tetováltatni a szemöldököm, de tanácstalan vagyok, hogy kit válasszak. Pécs és környéke jöhet szóba. Van esetleg közületek valakinek tanácsa? Priviben is jó lesz:) Köszönöm!:)
579. SweetDelight (válaszként erre: 578. - Kalacka)
2012. jan. 19. 12:36
Szia! Engem érdekel. küld el légyszi!
578. Kalacka
2012. jan. 19. 10:58
Sziasztok, én is most készülök a szemöldökömet tetováltatni. Találtam egy - SZERINTEM - jó referenciákkal és igen sok éves tapasztalattal rendelkező hölgyet, akinél már voltam tetoválás eltávolításon is és a barátnőm megcsináltatta közben az alsó-felső szemhéját. Engem most teljesen meggyőzött, mert gyönyörű szép lett a szeme! Se nem túl vastag, se nem túl vékony, tökéletes a forma, a szem belső részén szépen elvékonyodik, szóval az arcához nagyon eltalált lett a vonal. Ha esetleg valakit érdekel, szívesen elküldöm a tetováló hölgy nevét és a honlap címét. Egyébként Budapesten, Csillaghegyen dolgozik.
577. horváth eszter (válaszként erre: 575. - Kessyna)
2012. jan. 18. 15:11

Szia!

Hááát, nem irigyellek! Mikor én elkezdtem még max.5en voltunk fent a neten. Most már.....

Én azt javasolnám neked, hogy ne kizárólag fénykép alapján válassz!!! Lehet igen jó fotókat készíteni, és előnytelen képet is egy jó munkáról. Nézz utána, hogy a kozmetikus milyen géppel, festékkel dolgozik. Esetleg hol tanult, az ár is sokmindent tükröz. És a legfontosabb az előrajzolás!!!! Ne engedd, hogy rajzolás nélkül elkezdjék a tetoválást! És még 1 aranyszabály (aztán nem okoskodom tovább): világosabból sötétebbet, vékonyabból vastagabbat bármikor lehet készíteni! ;-)

Szép napot!: E.

576. Z. Betti (válaszként erre: 575. - Kessyna)
2012. jan. 4. 09:39

Szia!

Ahogy kérted, küldtem a tájékozódáshoz alkalmas képeket, árakat. Érdemes megvárni egy akciós ajánlatot, de az alapban túl olcsó ár, gyanús, valószínű, hogy az minőségben, tartósságban hagy kivánni valót maga után.

575. Kessyna
2011. dec. 30. 10:55

Kedves Lányok!


Évek óta halogatom a sminktetoválást, de ahogy összejön a keret rá szeretném a szemöldököm és a szemhéjam tavasszal megcsináltatni.

Az ünnepek alatt volt időm a neten utánanézni, de a bőség zavarában elvesztem. Vagy horror árak vannak, vagy nincsenek fent referencia képek.

Kérlek (akár priviben) ajánljatok nekem Budapesten megbízható szakembert, aki emberi árban dolgozik és legalább a neten utána tudok nézni.

Annyi rémhírt olvastam, nem szeretném, ha egy kontár elrontaná.

Edo13 és Z.Betti priviben kaphatok Tőletek anyagot a munkáitokról, képeket, árakat?

Előre is köszönöm mindenki segítségét.

2011. dec. 4. 09:11

Sokan azt képzelik, hogy Székesfehérvár a sminktetoválók Mekkája. Na ez korán sincs így! Eladni a rosszat egyszer lehet, -aztán elveszíteni a vendéget örökre.

Én is voltam kezdő, igaz 16 éve. Rengeteget gyakoroltam barátnőimen, kolléganőimen mire vendéghez merészkedtem. Egy másik ember arcára rajzolni iszonyú nagy felelősség.

Azt látom, ezzel nincs mindenki tisztában aki sminktetoválásra adja a fejét. Valami förmedvény amilyen alkotások születnek. Tisztában kell lenni mindenkinek azzal, hogy egy elrontott tetoválást TÖKÉLETES-re javítani iszonyatos munka, és rengeteg pénz!

Tehát mielőtt befekszel, alaposan tájékozódj! Ha van benned némi bizonytalanság, hogy nem jó kezekben vagy, ne vállald be!

573. Z. Betti (válaszként erre: 571. - Georgina csincsilla)
2011. nov. 24. 16:39

Kedves Georgina csincsilla!


Jogos az aggodalmad. Ebből már szép félsatírt az a sminktetováló alligha fog kihozni. Ha elsőre semmi nem maradt benne, akkor (használt tűvel) a korrekciónál sem várhatsz csodát. Csak ront a helyzeten ha mégegyszer átmegy rajta, mert eredménye nem lesz, max annyi, hogy hegesedéssel gyógyul. A következő sminktetováló dolgát pedig megnehesíti az egyenetlen bőrfelszín.

Ha tényleg szeretnél szájsatírt, keress profi sok szép referenciával rendelkező szakembert!

572. Zuzóka (válaszként erre: 571. - Georgina csincsilla)
2011. nov. 23. 09:51

szia csincsilla!


Nekem bár szemöldök tetoválásom van, de amikor készült nem mártogatta a festékbe a tűt, hanem kis tartály tartozott a tűhöz és abba tette a festéket, ami ezáltal bevitte a festéket a bőrömbe. Szerintem látszania kéne a festésnek a szádon. Lehet visszakérném a pénzt és elmennék máshová. A már egyszer használt tűt semmi esetre nem engedném mégegyszer használni, még akkor sem ha a tied!

2011. nov. 21. 14:00
Sziasztok! Tudom lerágott csont , de nekem már 1 hónap is elmúlt és a bordó színű festék helyett semmi sem látszik a számon...félsatír lett volna...de semmi...tűvel lett csinálva, amit mártogatott folyamatosan a festékbe...úgy néz ki nem jó "szakembert" választottam..egy-két hét múlva kellene visszamenni korrekcióra..a dúrva, hogy megkaptam a tűmet amivel csinálta...ugye nem azzal akarja majd a korrekciót is csinálni...kérdés korrekció úgy, hogy semmi sem látszik??? s.o.s. kérek segítségek..köszönöm!
2011. nov. 3. 22:20

Kedves Loral!

Újra próbálkozom, de most már rövidebb leszek.

A sminktetoválás egy áldás. Rengeteg időt, energiát, pénzt spórolunk vele. A nap minden percében örömünket leljük benne.

A kétévenkénti ajak színélénkítésről azért én lebeszélnélek. A legjobbnak itélt technikával és pigmettel végzett eljárás után is előfordult már allergia. A pigmentálás után 1/2 évvel, következik be, ami aztán lehetetlenné teszi a további szájsatírozást.

A bőrgyógyászok ismerik ezt, nem egyedi jelenségről van szó. Csak az ajaknál fordul elő, a túl gyakori pigmentálás és a nap provokáló hatása válthatja ki.

Úgy gondolom, érdemes több időt várnod a két beavatkozás között, hogy aztán sokáig szép lehess!

569. Z. Betti (válaszként erre: 568. - Abb21ff034)
2011. nov. 3. 21:37
Hát ez csúcs. Írtam egy terjedelmes választ, és nyoma veszett. Na majd mégegyszer nekiveselkedem.
568. abb21ff034 (válaszként erre: 567. - Z. Betti)
2011. nov. 3. 10:11

Köszi! Először is tudnod kell,hogy nem az első tetoválásom,kérdéseim nincsenek,(ha láttam a munkáját és megnézhetem)tudom ki dolgozik jól és ki nem.Sajnos a tetoválásokkal nagyon elszálltak az árak,nekem egy szép szájsatírom van,amit szeretnék felfrissíteni. Imásom a természetes ajakszínt (most is olyan van),ahol szép élénk természetes piros a szád.

Tehát kérdésem:hol dolgozol? Megnézhetem-e a munkáidat? no és egy frissítő tetoválás ajakon milyen árban van.(mivel érzéstelenítesz?)köszönöm válaszod!

2011. nov. 2. 22:31

Kedves Loral!


Örülök, hogy végre valaki újra idetévedt, és talán feléled ez a fórum is. 16 éve sminktetoválok napi gyakorisággal. Ha gondolod, szívesen adok tanácsot ajaktetoválás ügyben.

566. abb21ff034 (válaszként erre: 563. - Edo13)
2011. nov. 1. 18:26
Ha jól veszem ki szavaidból tetoválással foglalkozol.Kérdésem,hogy (kimondottan ajaktetoválás érdekel)láthatnám-e a munkáidat és hogy milyen árban csinálsz egy frissítő félsatírt. Még szép,de mielőtt lekopna folyamatosan frissíteném(2 éves az utolsó munka). köszi a választ.Esetleg van itt a fórumon valaki,akit tetováltál és esetleg meg is nézhetem hogy sikerült? Köszi!
565. IßyOO7 (válaszként erre: 561. - Ecd54f9037)
2011. máj. 20. 17:18
Csak nem Márti? :)))Nekem tegnap ütötte a szemhéjamat! :)))De nem gyengén van bedagadva! :D
564. Kylie022 (válaszként erre: 563. - Edo13)
2011. jan. 16. 13:27
Köszi az infót. Remélem akkor még fog sötétedni... az ez előttinél úgy emlékszem, hogy jóval hamarabb nyerte el az eredeti színt, de lehet hogy már rosszul emlékszem :)
563. Edo13 (válaszként erre: 562. - Kylie022)
2011. jan. 16. 13:09

Szia!

28 nap a bőr regenerálódási ideje.

Ekkor derül fény az eredeti színére és,hogy mennyi festék marad bent.

2011. jan. 15. 23:03

Sziasztok .

Én kedden voltam újra varratni a számat, félsatirral együtt. Kb. 4 éve volt nekem az első száj tetkóm. Azóta picit elhalványodott és gondoltam, most felfrissitem. Szép is lett, lehámlott rá egy két napra. De sajnos nem látni szinte semmit sem. Vártam hogy besötétedjen, de csak nem akar. Pedig ugyan azzal a szinnel dolgozott a csaj, mint 4 éve. Sajna nem emlékszem, hogy anno mennyi idő alatt kapta meg az eredeti szinét. Valaki nem tudja, hogy hány nap kell,amig megkapja az eredeti szinét?

Félek, hogy már ettől nem lesz sötétebb és felesleges pénzt adtam ki érte...

2011. jan. 12. 10:17

sziasztok

most volt szemhély illetve alsó felső

és szemöldök tetoválásom

a szemhélyam szupi macskásra lett jól kihúzva

maximálisan elégedett vagyok

csillaghegyen van egy hölgy 20 éve ezt csinálja kisújjábol kirázta az arcomhoz leg ideálisabb szemöldökformát

a szin első beütés után full megmaradt és szép fekete a szemöldököm szép barna

fájdalom nuku mrt végig érzéstelenitett

szóval nagyon ajánlom ha valaki szeretné csináltatni

én féltem nehogy ecsesszék vagy ilyesmi ,de itt nagyon profira találtam

2010. júl. 18. 15:49
syasztok nekem is most lesz már mint szeretnék
2010. máj. 31. 18:19
Jaj köszönöm, csak még olyan tapasztalatlan vagyok és nagyon megijedtem de akkor megnyugszom:) Remélem mostmár minél előbb leesik a var, végülis már 5napja csináltattam. Igen ezt nekem is mondták, hogy kb 3hét mire beérik a végleges szín. Igazábol attol félek csak, hogy itt-ott hiányos lesz de az akkor fordul elő ha lekapargatom ugye? Azt meg nem tenném:)
558. verosz
2010. máj. 31. 18:16

szia!

ez a seb ami potyog le nálad,ne parázz:-)ha leesett a var akkor se izgulj mert 21 nap alatt érik be a szín,addig lehet halványabb is.

2010. máj. 31. 17:56

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék tőletek kérni. Csütörtökön tetováltattam a szemöldököm(most először) és már azt veszem észre, hogy potyognak ki meg jönnek fel kis darabkák..gondolom ez a seb, aminek amugyis le kell esnie, ugye? És nem pedig a festék.. mert betartom amiket mondott nekem aki csinálta, kenegetem és vigyázok rá, hogy ne érje víz csak most nagyon ráparáztam mert félek, hogy nem lesz olyan tökéletes mint amire számítok. Légyszi nyugtassatok meg:)

556. Edo13 (válaszként erre: 555. - Style)
2010. máj. 24. 16:26

Szia!

Nem!Erre a lézeres v. villanófényes (IPL) kezelést szokták ajánlani.Ezeket a gépeket használják a végleges szőrtelenítéshez,úgyhogy olyan helyen tudsz érdeklődni,ahol ezzel foglalkoznak.

555. style
2010. máj. 24. 12:18
Sziasztok! Nekem van a szememen sminktetkó ill. a számon! Szeretném megkérdezni olyantól, aki tetovál, hogy az arcomon lévő kisebb értágulatot (kb.2 mm) ki lehet-e ütni testszínű festékkel? Ill. van egy nagy szeplő az orromon, ami egyáltalán nem tetszik - a többi kisebb maradhat -, azt el lehet tüntetni? Köszi a választ előre is!
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook