Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktetoválás, avagy tartós make-up fórum

Sminktetoválás, avagy tartós make-up (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
614. farah
2012. máj. 15. 10:58
Kedves Betti ! Mennyire kell komolyan venni, hogy ne érje nap a tetoválást ? Én nyáron szeretném a szabadságom alatt, de napozni nem fogok. Azért az utcára nyilván kimegyek majd ha fog sütni a nap, ha nem. Egyátalán mennyi ideig ne érje nap ? A szájsatír besebesedik ? Köszönöm !
613. farah
2012. máj. 14. 15:35
Természetes hatású szájsatírt szeretnék LTL módszerrel, tudnátok ajánlani valakit ? Én Rabnecz Zsuzsára gondoltam, nála esetleg jártatok már ?
612. Z. Betti (válaszként erre: 611. - Beatav)
2012. máj. 13. 15:12

Szia "beatav"!


Én a leírtak alapján óvatos lennék. Egy profi sminktetoválónál az előfordul, hogy a korrekció előtt a szemhéjkontúr nem elég sötét fekete, esetleg nem elég vastag, de ha hem egyenletes, itt-ott hiányos, az nagy baj. Okozhatja ezt a nem elég precíz gép, a nem megfelelő pigment, vagy a sminktetováló tudásbeli- vagy tapasztalati hiányossága. Hogy visszamennjél-e korrekcióra? Nehéz erre válaszolni. Ha biztos lennék benne, hogy korrekció után egyenletesen szép lesz, akkor azt mondanám, hogy naná, hiszen 3900Ft nem pénz érte. Ha azonban ugyanígy hiányos lesz a végső eredmény is, akkor kár. Ugyanis, ha benn marad a pigment, ha nem, a szemhéjad meg lesz gyötörve, esetleg kissé megvastagodik a bőr, rosszabb esetben egy kis heg is kialakulhat. (Gyakran találkozom ilyennel.) Ez később megnehezítheti egy valóban profi sminktetováló munkáját is.


Köszönöm, hogy leírtad tapasztalataid.


Üdv: Betti

611. beatav (válaszként erre: 607. - Z. Betti)
2012. máj. 13. 13:32

Tapasztalat: szempilla sűrítés...egy hét után leesett a varr és alig látszik a festék itt-ott,mintha nem is lenne tetoválva.(Be...-el kentem,óvtam,nem kapartam)

Egyébként a lány aki készítette szimpatikus volt.Több fázisban megmutatta mit alkotott,kérdezte van-e észrevétel,szóval ezzel nem volt gond.Még (plusz ugyanennyiért) korrekcióra kellene mennem...

610. Minci
2012. ápr. 23. 07:59

Szia Betti!

Nekem az utazás, mint kísérő 90%-os, így néhány 100 ft-ba kerül, országon belül bárhová eljutok.

Anyagilag nagyon megérte, mert ennyiért sehol nem csinálják a tetoválást még kuponnal sem.

A szemöldököm nem lett rossz, de nagyon kellene a korrekció, de majd megoldom máshol...

Én is sajnálom, hogy ilyen rossz szájízzel távoztam a kozmetikából. Én nagyon sok éve naponta emberekkel dolgozom (ők a munkaeszközeim), de ilyet soha nem gondoltam volna...

Részemről lezártnak veszem ezt az ügyet csak azért írtam meg, hogy más tanuljon, okuljon belőlle!

609. Z. Betti (válaszként erre: 608. - Manóvirág)
2012. ápr. 21. 15:55

Szia Manóvirág!

A 8. nap még nem jelent teljes gyógyulást. A korrekcióra legjobb ha 4-6 hét múlva kerül sor. Ennyi idő elteltével már pontosan látszik az eredmény. Az ajak is tökéletesen begyógyult. A fájdalom allig lesz kevesebb mint az első alkalommal. Ilyenkor nem csak a hibák kijavítására kerül sor, hanem az ajak újra pigmentálására. Ahhoz, hogy éveken át egyenletesen szép és tartós legyen, fontos, hogy elegendő pigmenttet vigyünk be az ajak bőrébe. (Mi a fájdalom elkerülése miatt évek óta fogorvosi érzéstelenítésben készítjük az ajaksatírt. Így aztán tényleg nem fáj.)

A szájfénnyel is érdemes még pár napot várnod.

Üdv: Betti

608. manóvirág (válaszként erre: 607. - Z. Betti)
2012. ápr. 20. 16:22

Köszi, hogy mindig válaszolsz nekem.

A csók merényletet még nem mertem végrehajtani. De holnap már biztosan :-) Ma 8 napos a tetoválásom, szerintem már begyógyult. Tényleg szép lett, de látszik, hogy egy-két helyen korrigálni kell (kontúrnál). Elvileg egy hét múlva kellene visszamennem, de várok még, mert ki akarom heverni a fájdalmakat. Nekem sajnos eléggé fájt, amikor csinálták, pedig folyamatosan érzéstelenített. Remélem a korrekció már nem lesz ennyire vészes. Még mindig nem tehetek rá szájfényt? Baj lenne belőle?

2012. ápr. 19. 22:39

Kedves "Minci"!


Hát te aztán jól felbosszantottad magad. Az összes sminktetoválással foglalkozó oldalra feltetted dörgedelmed? Nem akarom minősíteni a történteket. Utánna néztem egy kicsit a dolognak.

Valószínűsítem, hogy ez a kozmetika a kuponozással túlvállalhatta magát. 3900Ft-ért szemöldök, vagy szemhéjkontúr tetoválást készíteni korrekten, igényesen (ja és rövid időn belül 169-et!) nem lehet.

Nem akarom felmenteni őket, de kétségtelen, hogy a mindennapi munkájukban ez a rengeteg kuponos vendég nagy kavarodást okozhatott.


Milyen lett a szemöldököd? Neked mennyibe került ez az akció? 170km-t utazni miért érte meg neked? Az országban rengeteg korrekt, szépen dolgozó sminktetováló van. Kár, hogy nem tudtátok rendezni a félreértést.


Kiváncsi lennék, másnak milyen tapasztalatai vannak az általad említett céggel!


Üdv: Betti

606. Minci
2012. ápr. 19. 16:52
UI: Természetesen ezek után ide soha többé nem megyek és persze így a pénzemet is buktam!!!!
605. Minci
2012. ápr. 19. 13:46

Nem megengedett emberi viselkedés

NEM AJÁNLOM ŐKET !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A Phoenix Beauty Bp.Újpesti rakparton lévő kozmetikában voltam március közepén szemöldök tetováláson.

A tetoválást meg is csinálta a kozmetikus csaj, vele nem is lett volna gond, de

KÉPZELJÉTEK MI TÖRTÉNT:

Március 30-án időpontot egyeztettem a kozmetikával telefonon (telefonomban pontosan megvan a dátum), hogy ápr. 18-án 12 órára megyek a szemöldök korrekcióra. Még vissza is mondtam a telefonban az időpontot a tévedés kizárása érdekében.

Ápr. 18-án vonatra szálltam ismét és 170 km-t vonatoztam Bp-re a megbeszélt időpontra. Megérkezvén fél óra elteltével ki is derült, hogy rosszul írták be, április helyet május 18-ra.

Tudni kell, hogy májust biztosan nem mondhattam, mert anyukám lakását festem, így kizárt, hogy Bp-re utazzam.

Nem is lett volna ezzel olyan nagy gond, mert tévedni emberei dolog, és én sem rossz érzéssel távoztam volna, de ahogyan kezelték ezt a problémát az minden emberi hozzáállást nélkülöz.

Ha kedvesen odajön és elnézést kér a tévedésük miatt és segítőkészen közösen kerestünk volna mindenkinek megfelelő időpontot biztosan dícsérő szavakat írok, de azok után ahogyan ott velem bántak az felháborító!!!!!!!!!!!!!

Persze a tévedésüket nem ismerték el, még rám fogták, hogy én vagyok hülye, hogy én mentem rossz időpontban hozzájuk.

Az üzletvezető Bea tévedésüket beismerve ELNÉZÉST KELLETT VOLNA KÉRNIE a helyett gúnyosan vigyorogva a bajusza alatt hátat fordított és leült hatalmas seggére egyszerűen nem vett többé tudomást rólam.

NEM ÍGY KELL EZT ELINTÉZNI!!!!

NAGYOT CSALÓDTAM AZ ITT DOLGOZÓ „EMBEREKBEN” !!!!

Az ilyen hozzáállás nem engedhető meg a mai világban, ahol minden egyes vendéget meg kellene „fogni”, mert nagy a konkurencia és a ROSSZ HÍR IS GYORSAN TERJED!!!!

NEM AJÁNLOM ŐKET !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

604. Z. Betti (válaszként erre: 603. - Manóvirág)
2012. ápr. 19. 08:19

Örülök, hogy már ez a kérdés merült fel benned. :-)

Lassan a csóknak sincs akadálya.

2012. ápr. 18. 20:32
Mostanra már szép lett a szájtetoválásom. A formája is tetszik, a színe is szép szolíd lett. Már csak az a kérdés, mikor csókolhatom meg a kedvesem? :-))))
2012. ápr. 17. 08:32
köszönöm,nagyon kedves vagy :)
2012. ápr. 17. 08:13

Szia!


Személyes tapasztalatom nincs, szakmai véleményemet meg itt nem megfogalmazhatom meg.

Van viszont 1 aktuális kupon, ami kedvező átat kinál a kipróbálásra. Ha gondolod:

[link]

Sok sikert! Betti

2012. ápr. 16. 17:05

szia,ezt tudom :) csak érdekelt volna,hogy kinek milyen tapasztalata volt vele..

mindegy,holnap úgyis megyek,és majd megtapasztalom magamon :D

599. Z. Betti (válaszként erre: 596. - 2eaef91400)
2012. ápr. 14. 19:16

Szia!

A Calendula szalonban a Softap módszerrel dolgoznak. A neten sok info-t találhatsz e módszerről.

598. Z. Betti (válaszként erre: 597. - Manóvirág)
2012. ápr. 14. 18:00

Szia!

Ha privát üzenetben megírod, hogy hol és milyen technikával készült, lehet meg tudlak nyugtatni, vagy épp ellenkezőleg... A honlap cím és referencia fotók sokat segítenek a várható eredmény előre jelzésében.

597. manóvirág (válaszként erre: 595. - Z. Betti)
2012. ápr. 14. 16:33
Mára sem halványodott, viszont foltosnak látom.. :-(
2012. ápr. 14. 09:08
Sziasztok,van esetleg tapasztalata valakinek a Calendula szépszégszalonnal kapcsolatban?
2012. ápr. 13. 10:19

Mint írtam, 2-3 nap (ha jó technikával készült) amíg sötét. Kicsit keményebbé válik a felszíne, majd abból lesz a pörk.

Rúzsozni egyáltalán nem szabad, csak a javasolt krémmel kenegetni. Könnyű elfertőzni, és 4 napig a herpesz kialakulásának veszélye is fennáll.

2012. ápr. 13. 09:54
Még annyit elfelejtettem kérdezni, hogy rúzst mikor lehet rákenni? Talán azzal tudnám kicsit halványítani.
593. manóvirág (válaszként erre: 592. - Z. Betti)
2012. ápr. 13. 09:53
Köszönöm, hogy válaszoltál :-) A formája nagyon szép lett, az tetszik. Csak ijesztő, hogy ennyire sötét a színe. Most ki sem merek menni az utcára, mert annyira virít. Mikor kezd el halványodni? Még pörköt sem látok rajta. Remélem tényleg sokkal világosabb lesz. Valahol azt olvastam, hogy a bevitt szín erősödni fog. Na ettől végleg megijedtem :-)
592. Z. Betti (válaszként erre: 591. - Manóvirág)
2012. ápr. 13. 09:49

Szia!

Ne izgulj! Ha jól választottál sminktetoválót, szép lesz az ajkad!

Az első 2-3 napban ha sötétnek találod, de a szín és a forma tökéletes, akkor aggodalomra semmi ok. Miután lehámlik a pörk, nagyon világosnak fogod találni. 3 hét múlva fogod csak látni, hogy milyen is lett valójában.

Tehát türelem, vigyázz rá, és ápod a szerint ahogy kérték!

2012. ápr. 13. 09:27

Sziasztok!

A friss szájtetoválás, satírozás színe halványodni fog? Most nagyon erős, vámpír színe van... remélem nem maradok így :-( Természetes színt kértem, ami nem kelt rúzsozott hatást.

590. Z. Betti (válaszként erre: 589. - 17edc27aec)
2012. márc. 10. 10:42
Ha a sminktetoválás a természetes szépséget hangsúlyozza, és az esetleges hibákat, hiányosságokat korrigálja, az csodálatos. Ha valami hivalkodó, a természetestől nagyon eltérő készül, ami feltünő lesz az arcon, akkor azért kár volt. :(
2012. márc. 10. 09:34
Sógorom húgának van tetovált szemöldöke, meg tetovált kontúrvonal a száján, amitől néha úgy néz ki mint egy guminő, komolyan mondom. A mai csajok is túl vékonyítják a szemöldöküket. Nemrég láttam egy képet kb 96 ban készült egy gyönyörű nő volt rajta, és nagyon tetszettek a szemöldökei, hogy nincs agyon tépkedve, túlságosan levékonyítva. Pedig a természetes szépségnél szebb nincs.
588. Daphnee (válaszként erre: 587. - Z. Betti)
2012. márc. 10. 09:14

Hát igen az utolsó csajnak nem volt egyszerű dolga. Remélem én is hogy legalább 3 évig kitart majd:)

Az a baj, hogy már már lassan mindenki tetovál, az is akinek nem kéne... nehéz megtalálni azt aki minőségi munkát csinál.

587. Z. Betti (válaszként erre: 586. - Daphnee)
2012. márc. 10. 08:31

Szia!

Örülök, hogy ha kerülő úton is, deeljutottál egy szép megoldáshoz. A szemhéjtetoválás tartósságát a gépen kívül sok tényező befolyásolja. A sminktetováló tudása, gyakorlati tapasztalata, a bevitt pigment mennyisége, mimősége és az előzmények. A négyszeri csaknem eredménytelen próbálkozás bizonyára megviselte a szemhéjad, de ha ügyes, és precíz volt az utólsó kolléganő, akkor legalább 3 évig szép lesz a szemhéjad. :)


Üdv: Betti

586. Daphnee
2012. márc. 9. 23:02

Sziasztok!


Nekem a szemhéjam van tetoválva, harmadjára sikerült megtalálnom azt aki szépen meg is tudja csinálni. Elsőre semmi nem látszódott, hiába mentem vissza háromszor hozzá. A második csaj már jobb volt, de nem volt az igazi, a harmadjára profihoz mentem. Igaz az elsőnek kb a 4szeresét fizettem, de megérte. És hozzá fogok menni ha a színt kell frissíteni. Kíváncsi vagyok hogy mennyi idő alatt fog kikopni, az utolsót long time-al csinálta.

2012. márc. 4. 08:46
Hová tüntetek? Vagy mindenki megtalálta a számára legideálisabb sminktetoválót? :-)
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook