Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktetoválás, avagy tartós make-up fórum

Sminktetoválás, avagy tartós make-up (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
704. sylvia31 (válaszként erre: 701. - Krinyó73)
2012. jún. 14. 14:49
pici bőr alatti hajszáleret találtok el és az viszi szét a pigmentet a hámrétegben..nem tetoválok de kozmetikus vagyok ismerem a helyzetet..szerintem géptől-bőrtől is függ mondom hasonlóan jártam de ez nagyon durva..te szegény..Betti mit lehet ilyenkor csinálni??Mert neki nagyon nagy területen futott el..ezt nem lehet mind befeketíteni...
703. sylvia31 (válaszként erre: 701. - Krinyó73)
2012. jún. 14. 14:47
Szia! nekem is van sminktetoválásom szem szemöldök a szememnél nekem is elfutott egy kicsit a festék de ilyet basszus még nem láttam!!!Atyaég..még szerencse hogy én nem jártam így!!!Nekem csak picit a két külső szemzugban volt de testszint tettünk rá most meg már megis vastagíttattam úgyhogy szinte nem is látszik..sajnállak mert nekem se tegnap futott meg nagyon lassan szívódik fel..
702. Z. Betti (válaszként erre: 701. - Krinyó73)
2012. jún. 14. 07:36

Szia! Mindenképp jelezned kellene az "alkotónak". Lehetséges, hogy még nem fordult elő ilyen vele, akkor jó ha tudja mi történt. Ha valóban a pigment futott meg, az nagyon sokára fog halványulni. Csak találgatni tudnék, hogy mi okozhatta.

Üdv: Betti

701. Krinyó73 (válaszként erre: 700. - Z. Betti)
2012. jún. 14. 00:31
Szia! Hű, köszönöm a választ. És az pontosan mit jelent, hogy megfutott a pigment, mitől van, mikor múlik el? Kéknek látszik? Feketét tett rá. Hát most nagyon el vagyok keseredve :(
2012. jún. 13. 19:01

Szia!

Nem értettelek félre, csupán én azt szoktam kérni, hogy egy hétig cicamosdás, nehogy korábban lejőjjön a pörk.

Hát, a fotó alapján nagyon úgy látszik, hogy megfutott a pigment. :( Ez nem a dörzsöléstől van. A két szemhéjkontúr közötti asszimetria korrekciónál még javítható.

Üdv: Betti

2012. jún. 13. 17:00
nármint a tetoválás és nem a dörzsölés óta olyan, mintha koszos lenne
698. Krinyó73 (válaszként erre: 697. - Z. Betti)
2012. jún. 13. 16:33
Szia,feltettem a képeket. Elég durva szerintem. Ja, biztos félreértetted, de én nem dörzsöltem a tetoválást, csak oldalt a bőrömet, ahol nincs kitetoválva, de azóta olyan, mintha el lenne kenődve a sminkem.
697. Z. Betti (válaszként erre: 696. - Krinyó73)
2012. jún. 13. 05:55

Szia! Megtennéd, hogy lefényképezed, és elküldöd, vagy felteszed ade a hoxa-ra az adatlapodra? Ha látom, akkor tudok véleményt mondani. -Az 1 hete sminktetovált szemhéjat nem szabad még sikálgatni.

Üdv: Betti

2012. jún. 12. 22:46
Sziasztok! Nekem a múlt hétel tetoválták a szemhéjamat és a jobb szemem sarkában (ott ahol már nincs is tetoválás) olyan, mintha koszos lenne és semmivel sem tudom lemosni, leszedni. Szerintetek ez mi lehet? Amikor csinálták az a szemem nagyon be is dagadt meg belilult, mert sok hajszálér szétpattant. Valaki azt mondta, hogy lehet befolyt a bőröm alá a festék. Ennek mekkora a valószínűsége? Előre is köszi a válaszokat
695. Daphnee (válaszként erre: 694. - Z. Betti)
2012. jún. 11. 20:24
Szép! :)
2012. jún. 11. 19:47
Sziasztok! Tettem fel korrekció előtti és utánni képeket. Nálam ezt jelenti. :)
693. Z. Betti (válaszként erre: 687. - KissViki)
2012. jún. 9. 19:42

Én kis naív. -Azt hittem, azért kérdezel, mert kiváncsi vagy a válaszomra. Az "Interaktivitás" azonban valamiért csak a kérdés feltevéséig tartott?

Na vajon miért? :)))

692. Z. Betti (válaszként erre: 690. - Csajszibarack)
2012. jún. 7. 19:44

Őszintén sajnálom azokat a sminktetováló kolléganőket akik ilyen "futószalagon" kell, hogy dolgozzanak. Így teljesen elvész az alkotás öröme. Azon meg egyáltalán nem lehet csodálkozni ha mindez a minőség rovására megy.

A korrekció nállam is nagyon fontos. Ott még lehetőség van apró finomításra (ha szükség van rá), és nagy mennyiségű pigment bevitelre. Ez biztosítja ugyanis azt, hogy hosszú ideig egyenletesen szép maradjon.


Szép sminktetoválásokat kivánok Mindenkinek!


Betti

691. f0d9983f5b (válaszként erre: 690. - Csajszibarack)
2012. jún. 5. 20:30

Én sem azt állítottam, hogy hibátlan, de ez rengeteg ok miatt történhet és nem biztos, hogy a kozmetikus hibája. De a véleményem tényleg az, hogy helyre lehetett volna hozni és lehet, hogy teljesen megelégedve távoztál volna.

Minden olvasót kérek, hogy a korrekcióra ne sajnálja a pénzt illetve tényleg mennyen el, mert ott lesz csak igazán tökéletes a munka és ott a kozmetikus is tud rengeteget javítani!

Remélem neked is majd valaki megcsinálja olyanra, amire szeretnéd és máskor is készítsz sminktetoválást, mert igazán jó dolog!

690. csajszibarack (válaszként erre: 688. - F0d9983f5b)
2012. jún. 5. 20:24
Én is a szolgáltató szférában dolgozom és mivel vannak hirdetéseink teljesen tisztában vagyok azzal mibe kerül ma egy hatékony hirdetés, horribilis összegek... A kuponos dolgot én is jónak tartom, nem ez volt az első amikor így, kedvezményes áron jutottam hozzá egy szolgáltatáshoz és nem is volt eddig gondom. Valószínűleg tényleg túlvállalhatták maguk (talán az is érzékelteti hogy márciusban hívtam őket időpontért és két hónappal későbbre kaptam időpontot és a korrekcióra is másfél hónapot kéne várnom), de ettől még nem állítom, hogy máson nem végeznek szép munkát, nem tudhatom. Lehet pont az enyém nem úgy sült el ahogy kéne.Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mennyire elégedett egy eredménnyel és lehet nem vagyok szakmabeli de csodák nincsenek,nap mint nap látom magam és mások is, akik látják hogy vannak benne hibák.Itt is kaptam róla kozmetikustól véleményt és meg is nézettem mással is kíváncsiságból. Azért ennyi ember csak nem téved.
689. Z. Betti (válaszként erre: 687. - KissViki)
2012. jún. 5. 20:10

Kedves Kiss Viki!


Mivel nagyon elszaladt az idő, és nem szeretnélek válasz nélkül hagyni, csak röviden válaszolok.

-Akciózni, és kuponozni is szoktam. Akciózni max. 25-30%, kuponozni pedig kevésbé munka-, anyag-, és időigényes kezeléseket. Nem az a baj, ha valaki kuponozik, hanem az ha túl vállalja magát a cég.

-A szép nem lesz, az már borítékolható kijelentésem talán félre értetted. Arra vonatkozott ugyanis, hogy a már elvégzett beavatkozás eredményeként több pigment nem fog látszódni. -És akkor még fel sem fedeztem, hogy a szemhéjon van egy anyajegy is!!!


Én 35 éve dolgozom a kozmetikában, minden nap azért, hogy örömöt szerezzek a vendégeimnek, és én is örömöm leljem benne. Másképp ezt nem érdemes csinálni.


Üdv minden fórumozónak, most szólit a kötelesség.

Betti

2012. jún. 5. 20:09

A kuponos oldalakról is van véleményem, amit én úgy gondolok, hogy teljesen reális, de gondolom úgy is megcáfoltok, ha nem.

A kuponozást azért találták ki mert a mostani helyzetben nem mindenki dobálhat ki az ablakon 20-30-40 ezreket.

Kedves Betti mivel dolgozol te egy szemöldöktetoválásnak mennyi annyi anyagköltsége

És lássuk be sok szolgáltató tönkrement volna, ha nem jönnek létre ilyen oldalak.

Arról nem is beszélve, hogy szerintem sok szolgáltatónak be is jött ez a fajta reklám, mert sok visszajáró vendéget kaptak és ezért dicsérik is a kuponos cégeket.

Szerintem a szalon is ezért próbálta meg ezt a fajta reklámot, hogy több vendéget szerezzen, de most ezért elítéljük?

Mennyire vagytok tisztába azzal, hogy mennyibe kerül egy rádiós hirdetés vagy egy televíziós vagy csak egy újságban való szereplés?

500 ezer és 1.5 millió között!

És sajnos a szórólap már kiment a divatból az emberek el sem fogadják, ha meg igen az első kukánál kidobják.

2012. jún. 5. 19:34

Kedves hozzászólók!


Én új vagyok a lapon, mégis hamar feltűnt, itt az utolsó oldalakon leírtakban szinte mindenki az igazán bizonygatja. Mivel én nem vagyok szakmabeli, könnyen feltételezem, akár mindenkinek lehet igaza (, látok átfedéseket).

Én eddig akárhányszor kuponoztam, szerencsére mindig kellemes meglepetés ért, akárhová mentem is, így nem is szeretek ilyen fórumokra hallgatni (, még ha "jót akarnak" is nekem).

Ezért kedves Z. Betti, hozzád lenne egy kérdésem. (És a fent leírtak alapján láthatod, nem gonoszkodásból kérdem.)

Neked még sosem volt olyan, hogy akciót hirdettél volna? A kuponoztatás is ezt jelenti. Nem tudom melyik szalonról van szó, ha le is van írva, addig nem olvastam vissza, de nem lehetséges, hogy még újak? Valljuk be, nem volt nehéz rábukkanni a Te oldaladra. Az előző bejegyzéseidben firtattad a "ki mennyire büszke a munkáira" dolgot. Megnéztem a képeket az oldaladon. Nagyon örülök annak, amit írtál, Te a maximumot hozod ki magadból.

És most egyet kérek! Kérlek őszintén gondolkozz el azon, miért is lettél kozmetikus, sminktetováló. Azt szoktam hallani, azért, hogy örömet okozzatok az embereknek. Ha erre Te is ezt válaszolnád, hogy mondhatsz olyat bárkinek is, hogy „szép nem lesz, az már borítékolható”?

Azért regisztráltam ide, hogy kérdezzek Tőled, szakmai kérdéseim lettek volna, szemöldök tetoválással kapcsolatban. De kérlek.


R. Vivikee, úgy olvastam tetoválsz Te is. Elmondanád, hogy kulturáltan nézne-e ki, ha a (nem annyira nagyon sötét) szemöldökömre satíros technikával tetoválnál vöröses barna festékkel?

686. Z. Betti (válaszként erre: 684. - F0d9983f5b)
2012. jún. 5. 19:19

Szia Vivikee!

A szemöldök javítható, de ha 2 hét után ilyen, akkor valószímű, hogy a technika és a tudás nem elégséges ennél a kolléganőnél.

A pillatő sűrítésnél a legnagyobb baj az, hogy egyáltalán belekezdett! :(


Arra volt már példa, hogy én nem voltam elégedett a sminktetoválásommal. Mindent el is követtem és tökéletesre korrigáltam.

Egy vendégem pedig a szájsatírozás okozta fájdalmat nem bírta (ma már tökéletes érzéstelenítésben végzem).

Talán a 17 év sminktetováló évek alatt 1 szö. felülfertőződés is előfordult. (A vendég másnap egy búcsuban árusított, porban és melegben)

Ennyi amire emlékszem. Nem is vállalom túl magam, mert nagyon fontos, hogy minőséget tudjak nyújtani. Amit részemről kell, azt én odateszem.

Nekem ez nagyon fontos.

685. csajszibarack (válaszként erre: 684. - F0d9983f5b)
2012. jún. 5. 19:13
Az hogy a felháborodott hölgy így adott hangot véleményének lehet hogy nem szép, sajnos előfordulnak tévedések, hiszen emberek vagyunk. Bár a munkahelyemen dolgozó egyik lány is így járt náluk, hogy megbeszéltek egy időpontot és mikor odament hozzájuk azt mondták nem most kell jönnie, biztos kellemetlen,de valószínűleg a nagy létszám miatt történt elírás, de mint mondtam, tévedni emberi dolog.Hozzáteszem a recepciós pultban ülő hölgy nem nyerte el nekem sem a rokonszenvem, túl kedves nem volt, viszont a lány aki a tetoválást készítette nagyon kedves volt,remekül elbeszélgettünk.Sajnos a kép nem adja vissza a valóságot egészen. Az egyik ívesebb és a forma vékonyabb lett mint amit én szerettem volna. Megnézettem mással is, hogy ne csak én legyek túl kritikus magammal szemben. Gondolhatod hogy nem szúrok ki magammal és nem bólintottam volna rá olyanra ami nekem nem tetszik berajzoláskor.Nem vagyok a magam ellensége.Már leírtam hogy sötét hajam van, szinte fekete és mellette szoláriumozom is (jelzem, mielőtt támadás ér, hogy a tetoválás óta nem jártam szoláriumban), ezért nem véletlen választottam a legsötétebb barnát, hogy mutasson valahogy,de ez egyenlőre távol áll az elvárásomtól és elég nehéz elhinni, hogy ebből egy korrekció után az lesz, amit én várok.És nem a butaságom, hogy nem megyek vissza, hanem bizalmatlanság.
684. f0d9983f5b (válaszként erre: 680. - Z. Betti)
2012. jún. 5. 18:46

Kedves Betti!

Láttam a képeket és a szempillasűrítés tényleg nem látszik, de a szemöldök itt, ami állítólag elrontott és elcsúfítja a hölgy arcát.

Én elmondom, mit láttok a szemöldökkel kapcsolatban:

A szemöldök formájával semmi baj nincsen teljesen jó az íve, a színe halvány barna és igaz hogy a vége sötétebb, mint az eleje.

De szerinted ezt nem lehetett volna korrigálni?

Én ennél láttam rosszabb szemöldököt tetoválást, mert szerintem ezt 100%-ra lehetett volna.

A vendég butasága hogy nem ment vissza igaz nem mondom, hogy nem értem meg, de ahogy leírta nem tettek semmi rosszat csak még nem olyan amilyet szeretett volna.

Mesélnék egy történetet a szemöldöktetoválással kapcsolatban:

Egy vendég járt nálam aztán eljött az üzletbe 1 hét után teljesen felháborodva hogy tiszta gennyes a szemöldökén a varr és stb… teljesen ledöbbenve álltam nem akartam elhinni, hogy én ilyen munkát végzek és a hölgy elszólta magát és kiderült mi okozta egy ekcéma kenőcsöt kent rá sajnos a nevét nem tudom.

Arról nem is beszélve, hogy bár hogy hány olyanról tudok, aki előtte halványító kezelésen vett részt vagy gyümölcssavas hámlasztáson vagy utána elment szoliba vagy napozott és ezért történt bármi probléma.

Megkérdezném neked soha nem volt vendéggel problémád?

Csak mert hány olyat hallok illetve nekem is volt hogy a vendég túlreagálta és vallatlant állított és most itt arra a hölgyre gondolok akivel ennyire csúnyán elbántak…

683. crystallady (válaszként erre: 682. - Z. Betti)
2012. jún. 5. 18:41
pedig nyilvános az album ... elküldtem privátban is hátha a linket nem jól írtam le ide vagy mivel tilos oldalt hirdetni belenyúlnak ilyenkor
682. Z. Betti (válaszként erre: 678. - Crystallady)
2012. jún. 5. 18:37

Szia, szívesen megnézném, de "Ez a tartalom jelenleg nem elérhető"

Betti

681. crystallady (válaszként erre: 679. - F0d9983f5b)
2012. jún. 5. 18:36
a szinre is kitérek bár ez a képeimen nyilvánvaaló a szemöldököm nem fekete... hanem amit én kértem :-) választék van bőven. erre azért nem tértem ki mert kapkodtam icipicit... mert nekem is ma volt munkám bőven. szóval szinválaszték van, nekema a szemem fekete, a szemöldököm meg vöröses barna mert az megy a hajamhoz ami több éve vörös.
680. Z. Betti (válaszként erre: 673. - F0d9983f5b)
2012. jún. 5. 18:22

Kedves Vivikee!

Kiváncsi lennék, hogy véleményedet a képek megtekintése után, vagy áltatánosságban fogalmaztad meg. Ha nem nézted meg, akkor pótold légyszíves!

Nem akarok minden érintett részletre reagálni, sok a vélemény különbség közöttünk.

Egy dologban azonban egyetértünk, amit drágán, jól felreklámozott névvel rendelkező kolléganő készít , az is lehet csapnivaló. :( A fiatal, még neve nincs sminktetoválótól is láttam már igényes, szép munkát. :)

A kuponozás az olcsó ár (3900Ft minusz kuponos cég jutaléka), és a rövid idő alatt jelentkező nagy számú vendég ellehetetleníti a nagy precízséget és költségeket igénylő munkavégzést. Persze nem vitatom, hogy készülhetnek itt is szép munkák, de nagy a kockázat.

A neten ha körülnézünk, tragédia, hogy milyen sminktetoválásokat látunk az egyébként szép igényes honlapokon. És a legnagyobb baj az, ha készítője mint írja, -büszke is rá.

Sokféle igényszínvonal van a sminktetoválásban. Fontos, hogy mindenki találja meg a neki megfelelőt. Mert a sminktetoválás a világ egyik legjobb dolga, -ha szépen sikerült.

2012. jún. 5. 18:17

És a színt, azt ki választotta ki? Csak mert hány vendég kér olyan színt, amiről és megpróbálom lebeszélni és ő mégis erősködik és a korrekciónál bizony rájön, hogy nem is jó neki vagy elkezd felháborodni....

Szerintem a legnormálisabb h érzékeny bőrre való krémet adtak, mert amíg nem esik, le a varr, addig azt is kell rá kenni...bepanthenol is érzékeny bőrre a legjobb véleményem szerint....tudod hány olyan tetováló van, aki a körömvirág krémet mondja a vendégnek és közbe annyira kikopik a tetoválás.

Azt mondod, hogy berajzoltátok és nem azt kaptad, amit szerettél volna?

Hát elég nehéz elhinni, mert a tetoválásban a berajzolás a legnehezebb tenném hozzá azt h végig menny az annál sokkal egyszerűbb!

Teljesen egyet értek a crystallady-vel mert ott kellett volna reklamálni és panaszkodni nem ezen az oldalon, mert azok, akik csinálták itt nem tudják, megvédeni maguk esetleg arról sem tudnak, hogy probléma van... És még egyszer megjegyezném, egy olyan munkát kritizáltok, ami félig kész ki tudja, hogy nézett ki volna, ha visszamész ugyan olyan kedvező áron...Mert nem hiszem el hogy nem volt sötétebb barna színűk...Ahogy kivettel a szavadból nem vagy szakmabeli nem értesz, hozzá akkor magyarázd meg kérlek miért is nem lehetett volna sötétebb színű?

Egy egyáltalán nem így van, ahogy az előzőbe leírtam hálás lehetsz, mert akkor lenne baj ha sötétebbet csinálnak mert akkor jöhetne a tetoválás eltüntetése súlyos pénzekért itt meg csak kevés pénzéért átkellett volna ütni.

Az hogy valahol világos valahol sötétebb ezzel sincs nagy baj.

És engem szörnyen felháborít, hogy valakit a külseje alapján leszólnak mi az, hogy dagadt seggű?

Komolyan, ha vékony, akkor nem lehet rossz, ha dagadt valaki, akkor már nem dolgozik jól és nem lehet tisztességes?

Ez a levél is csak a felháborodást tükrözte, mert a hölgy is meg volt elégedve a szolgáltatással csak éppen félreértés történt, de hogy ki hibájából azt sajnos soha nem tudjuk meg.

Számomra az a levél is primitív volt és ilyet kisem írtam volna, mert saját magamat minősítem, és azért lássuk, be mi van a kicsit túlzás…

678. crystallady (válaszként erre: 677. - Z. Betti)
2012. jún. 5. 17:47

Betti:-)

nem fogom feltölteni sehová, mert facebookon minden dátumozva van.

[link]

megtudod nézni.

üdv

Crystal

677. Z. Betti (válaszként erre: 675. - Crystallady)
2012. jún. 5. 17:34

Kedves "crystallady"!

Örülök, hogy megosztottad a forum olvasóival a kedvező tapasztalataidat.

Szívesen megnézem a sminktetoválásaidat akár itt a hoxán, vagy ha küldesz az adatlapomon található e-mail címre képeket.

Üdv: Betti

676. csajszibarack (válaszként erre: 673. - F0d9983f5b)
2012. jún. 5. 17:21
Az lenne a legkevesebb problémám ha csak a szín 50% jött volna ki. Nos az én esetemben a szemöldök tetoválás vastagabb részén szinte semmi nem látszik az erős sötét barna szín után, nekem senki se mondja azt hogy egy korrekció után ebből valaha is sötét barna lesz.Hozzá teszem két hétig nem érte víz az arcom, nem vakargattam, nem kapargattam. Vigyáztam rá, hogy véletlen se miattam ne sikerüljön.De ez lenne a legkevesebb gondom. A tetoválásom mostani formája eltér attól, amit megterveztünk,nem egészen azt látom, amire ott rábólintottam. Pont olyan, amilyet nem akartam.A seb már több mint két hete fenn van és ahogy nagy nehezen válik le, tépi ki a szemöldököm. Feltételezem köszönhető annak a remek utókezelőnek amit eladtak nekem 2000 forintért.Feltételezem ez valami termékminta amit kaptam mert elég kicsi és szerepel rajta, hogy NOT FOR SALE, ehhez képest jól eladták.Ha már lehámlott volna a seb a fejemről csöndben lennék, mert mindent a cél érdekében és nem 2000 forinton múlik,de itthon utána néztem a krémnek a neten és extra érzékeny bőrre való.Feltételezem nem azonos értékű a Bepanthen és társaival, amiket ajánlani szoktak tetoválás után.A szempillasűrítéssel pedig személy szerint tisztában voltam, hogy mit takar...nem akartam, hogy látványos legyen, hanem hogy azt a célt szolgálja, amire kitalálták. Nos a szempillasűrítésből nem sok minden maradt, úgyis fogalmazhatnék hogy semmi.Az eredmény az lett, hogy fele annyi szempillám maradt.Lehet, hogy van akin segít a korrekció, ha kicsit hiányos, de a semmiből nehéz lesz korrekcióval látható eredményt varázsolni.Biztos van, hogy van akinél csak 1-1 probléma van és én sem gondolkodtam rajta rögtön, hogy máshova megyek és nem adok még egy esélyt, de ennyi gond után nehéz egy csepp bizalmat is mutatni afelé, aki elrontott valamit.A cél az lett volna hogy szebb legyek, hát most mindennek érzem magam csak annak nem.
675. crystallady (válaszként erre: 607. - Z. Betti)
2012. jún. 5. 17:09

Kedves Betti, Minci és a többi érdeklődő olvasó.


Tapasztalatomat leírnám, mert ugye nekem is van... több alkalom után.

Amit érdemes tudni rólam... betegesebb vagyok az átlagnál így a hátamon is a tetoválást 6szor húzták át! Ezt el is mondtam legelső alkalommal mikor voltam, hogy én sűrűn jövök, mert sajnos belőlem a festék úgy távozik mint másból a vizelet... (elnézést a hasonlatért, de így van)

nem is ez a lényeg. Én a szememre vettem 3 kupont ebböl kettöt használtam fel és mégis gyönyörűen megmaradt pedig március 1-én csinálták. a 2 korrekciós kupont arra használtam, hogy oda adtam egyiket a hugomnak (akinek szintén hibátlanul megmaradt a szemtetoválás) a másikat pedig arra, hogy húzassak rajta egy picit mert úgy gondoltam az még elég szólíd marad. meglehet nézni Facebookon, akit érdekel szívesen elküldöm privátban a kép elérhetőségét.

Aztán úgy döntöttem ha már ennyire szép lett és nemcsak szerintem, hanem az összes ismerősömnek, vendégemnek tetszett, megkockáztatom a szemöldököt, bár ettől kicsit féltem, mert ugye hány ormótlan szemöldököt látni..., de végül is nem bántam meg... az is 2 kuponból meglett. gyönyörű szolid és természetes amilyennek kértem, hogy legyen. erről is van képem készítési dátummal, gyógyulási dátummal és amikor már teljesen leesett a varr ...


és akkor az ott dolgozókról, hozzá állásukról.

találkoztam Beával is (nincs nagy segge-ezt muszáj ide írnom-mert az ha valaki nem anorexiás az nem jelent nagy segget)ennyit a külsőségről

na szóval a recepciós lány kedves, elöször mikor ott voltam adott egy szép kis kérdő ívet (számítottam erre, hisz én is szépségiparban dolgozom csak én kezekkel foglalkozom a 18 kerületben) mivel készültem a kitöltés secperc alatt megvolt. első alkalom révén a kishölgy (Rozi) aki az én nevemet felvette a naptárába kijött értem és bementünk... amig csinálta én vicceket meséltem dumáltam végig, rendes volt, nevetni is tud és közvetlen, csak dicsérni tudom... jó volt végre a szolgáltatás másik felén is lenni ahol én beszélek :-)

a következő alkalmakkor már oldottabban mentem én is-mintha haza mentem volna, mint a recepciósok mint Rozi ugyanolyan kedvesen közvetlenül fogadtak (ami manapság már ritka) én őszintén szólva ha valakinek a stílusa a megnyilvánulása nem tetszik akkor sarkon fordulva távozom, legyen szó fodrászról, vagy akár egy közértről.

amit itt olvastam a Minci nevű regisztrált tagtól szöges ellentéte a saját magam és hugom tapasztalatainak, ugyhogy az éremnek itt a másik oldala.

Ami leginkább az előző írásban meglepett az a távolság... mint időben, mint utazási költségben :-)

Jah és a fröcsögés mert más szó jelenleg nem jut eszembe. Ha elégedetlen voltál... ha valóban így történt miért nem kérted el a vendégkönyvet például? Vagy személyesen már nem is így írtad volna ott le? Én ha elégedetlen vagyok valahol ... akkor ott helyben rendezem, nem haza utazom x km-rt és a felgyülemlett dühöt amit órákon át kínzott írom le ilyen stílusban... mert ez olyan nem túl nőies viselkedés sőt megkockáztatnám, hogy gyerekes.

és ha most kitalálod, hogy nálam is jártál körmöt csináltatni... tegyél a km-eidhez még egy kicsit, hogy hihetőbb legyen a storid.


egy szónak is száz a vége

elégedett vagyok a hellyel és a szolgáltatással. tiszta, korrekt, kőzvetlen.

a képeket pedig tényleg szívesen megmutatom bárkinek linkkel, csak kérni kell :-)

ennyi.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook