Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sírtam a Barbie filmen. fórum

Sírtam a Barbie filmen. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

márc. 11. 16:45
Férfigyűlölő, femináci propaganda
14. krisztikrisz (válaszként erre: 13. - Krisztikrisz)
2023. okt. 30. 23:56
Egyedül a kislány fasisztázása nem tetszett benne, az nagyon ízléstelen volt, ki lehetett volna hagyni, amúgy a gyerekek is megnézhetnék, de ez csak az én véleményem.
13. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 30. 23:55

Én úgy álltam neki hogy NEM fogom megnézni, szánalmasnak tartottam a bemutatóját és a vélemények sem voltak jók, mondhatni megosztóak voltak, minden rosszra fel voltam készülve, aztán MEGNÉZTEM, kíváncsiságból! Annyira pozitív csalódás volt, hogy el nem tudom mondani! Szórakoztató volt, vicces és nagyon emberi! Szerintem mély üzenete van és kerestem azokat a "negatív" tulajdonságokat amiket felsoroltak, de nem nagyon találtam. Férfi-női szerepekről van szó és hogy milyen NŐ-nek lenni, ezt firtatja végig a film egy humoros, könnyed, "cukormázas" formában! Én többször megtudnám nézni, szerintem az év filmje és a Dua Lipa zenéje is tök jó hozzá! 😉 Szóval igen, TETSZETT! 💗


Peller Mariann szinkronja pedig zseniális hozzá!

2023. okt. 30. 18:08

"Szó szerint lehetetlen nőnek lenni. Gyönyörű vagy, és nagyon okos, mégis azt gondolod, nem vagy elég jó. Mindig kiemelkedőnek kell lenni, de valahogy mégis mindig rosszul csináljuk.”

„Vékonynak kell lenned, de ne legyél túl vékony. És persze soha nem mondhatod, hogy vékony akarsz lenni. Azt kell mondanod, hogy egészséges akarsz lenni, de azért vékonynak is kell lenned. Kell, hogy legyen pénzed, de azért ne kérj több pénzt, mert az túl agresszív. Legyél főnök, de ne legyél gonosz. Vezetővé kell válnod, de nem törheted össze mások elképzeléseit. Szeresd azt, hogy anya vagy, de ne beszélj folyton a gyerekeidről. Karrieristának kell lenned, de mindig figyelned kell mások szükségeire is. Neked kell a férfiak helytelen viselkedésének a következményeit viselned, ami őrültség, de ha rámutatsz erre, azzal vádolnak, hogy panaszkodsz. Csinosnak kell maradnod a férfiak számára, de nem annyira csinosnak, hogy túlságosan csábítsd őket, vagy hogy fenyegess más nőket, mert állítólag a női közösség tagja is vagy.”

„Mindig tűnj ki és légy hálás. Tudd, hogy a rendszer hibás, szóval fogadd el ezt, ugyanakkor légy hálás. Soha ne öregedj meg, ne légy durva, soha ne mutogasd magad, soha ne légy önző, soha ne hibázz, soha ne vallj kudarcot, soha ne mutass félelmet, soha ne tűnj ki a sorból. Túl nehéz! Túl ellentmondásos és senki sem ad neked érmet és nem mond érte köszönetet! És kiderül, hogy nemcsak mindent rosszul csinálsz, de minden a te hibád. Belefáradtam ebbe. Ahogy magamra és más nőkre nézek, és azt látom, hogy gúzsba kötjük magunkat, csak azért hogy az emberek szeressenek. És ha mindez igaz egy nőt ábrázoló babára is, akkor nem is tudom mi lesz velünk.”

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Sz123)
2023. okt. 30. 18:01

Ja, túl vérmes illúzióim nem voltak. 😅

De amikor az anyuka összefoglalja, hogy milyen a nőknek, azon elpityeredtem, mert tényleg olyan.

10. birebora (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2023. okt. 30. 15:26

Én a gyűrűk urával voltam igy. Csak mentek és mentek és mentek 3 órán keresztül és nem volt vége a filmnek, sőt csináltak több részt:)

Ilyen csalódott film miatt soha nem voltam. Barbit? Meg sem nézem.

2023. okt. 30. 13:07
Szerintem nagyon gagyi volt.
2023. okt. 30. 12:43
Akkora hype van körülötte, azt hittem, tök jó film lesz, de nem...
7. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 30. 10:41
Nem csodálom.
2023. okt. 30. 05:32
Maga a film nem jobb, mint a Free Guy, de a nagymonológban, ahol a nőkről van szó, azért van igazság.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 29. 21:49
Kínomban én is.
2023. okt. 29. 21:41
én láttam ,de csak M.Robbie és R. Gosling miatt néztem meg.Nem múlta felül az elvárásaimat,sőt....:D
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Xochipilly)
2023. okt. 29. 20:43
Láttad a filmet? Vagy anélkül van róla véleményed?
2023. okt. 29. 19:17
Én a traileren is, annyira rossz.
2023. okt. 29. 19:17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook