Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Semmi jele a terhességnek, mégis jön a baba fórum

Semmi jele a terhességnek, mégis jön a baba (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jan. 4. 15:17

nekem nagypapámnak volt 12 testvére.. OK, akkoriban még a fogamzásgátlás sem volt olyan elterjedt dolog, de náluk az is közrejátszott, hogy az anyukája sosem tudta, hogy terhes, mindig végig menstruált... bár gondolom alkati dolog, hogy a pocak mekkorára nő meg, így lehet, hogy az 5-6. hónap körül azért már látszik, de van akinél a végén sem...


de azért ezek szerintem viszonylag ritka esetek... :)

3. 46f2f563a1 (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2014. jan. 4. 15:16

Barátnőmnek a 4-dik hónapig semmi jele nem volt.

Egy ismerősömnek peddig csak az 5-dik hónapban kezdett nőni a hasa. :-)


Szerintem szerencsések!

2014. jan. 4. 15:13

Anyu barátnőjénél a kórházban derült ki, hogy terhes. Bevitték hasfájással, mert azt hitték, vakbél gyulladása volt, és ott állapították meg, hogy terhes.


Férjem munkatársának a lánya pedig otthon szült meg. Gyógyszert szedett, végig menstruált. Én is kb egy héttel a szülés előtt láttam, semmi nem látszott rajta, pedig elég vékony.

2014. jan. 4. 15:10

Hallottam már ilyet, hogy valaki nem veszi észre időben hogy várandós akár hónapokig. Valaki meg a szülésig. Tapasztalt ilyesmiket valaki, lehet ez?


Nem ez problémám csak érdekel. Beszéljünk róla :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook