Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


2011. jún. 29. 17:48
Nem semmi, az üzletember képes másik telefont venni, mert a másikat ott hagyta valahol. :))
3850. marcsi0510 (válaszként erre: 3873. - Marcsi0921)
2011. jún. 29. 17:46
Most kivételesen kapott puszit.
2011. jún. 29. 17:44
Onur nincs ott fejben,Peride észreveszi,hogy valami van a fiával,hiába egy anya csak jól ismeri a gyerekét.
2011. jún. 29. 17:43
Onur megint kitalált egy jó kis hazugságot.Van repertoár,hogy vág egy férfi agya ilyemire:)
2011. jún. 29. 17:41
Burhan ideges ,mindenkit leoszt a megfelelő mértékben:)
3846. Marcsi0921 (válaszként erre: 3908. - Marcsi0510)
2011. jún. 29. 17:38

Sokszor az indulatosabb részek/párbeszédek sokkal jobbak a török részben.

Nálunk valahogy finomabbra veszik, pedig nem kellene.

2011. jún. 29. 17:35
Szegény Onur,inába szállt a bátorsága..pedig úgy megy haza végül ,hogy elmondja majd Sehnek az ügyet.
2011. jún. 29. 17:35
Ez az erős, határozott ember egyszerre milyen gyáva lett!?
2011. jún. 28. 19:53

Sziasztok!

Úgy látom jók voltak a mai részek, mert délutántól amikor utoljára voltam nagyon sokat írtatok. Majd megpróbálom végig olvasni. Sajnos ma egy részét sem láttam :(((!!!!!!!!!!!

Pedig már azt hittem, hogy az előző héttől rosszabb nem lehet az elfoglaltságaimban. ...hát lett!!!!!!!

Pedig úgy készültem, hogy nézni szeretném....


Hatan! Még csak "hozzád" jutottam el, persze visszafelé olvasva az időben, de látom nagyon igazat írtál vagyis egyetértek én is ebben veled.

3842. Hatan
2011. jún. 28. 19:51
Na, ez a hátránya ha előre nézem a sorozatot. Szóval a tanár az szemüveges. Eda kever. A tanár deríti ki, hogy Eda küldte a nevében az e-maileket. Eda megöli. A virágcsokor az új házukba megy. Ezek biztosak, de ki küldte???A tanár? Most kereshetem újra:((
3841. telazsi (válaszként erre: 3839. - Marcsi0921)
2011. jún. 28. 19:51
A következő házukban laknak, amikor az sms jön. Mintha a fürdőszobában lenne Seh, amikor az sms jön.
3840. telazsi (válaszként erre: 3838. - Hatan)
2011. jún. 28. 19:48
De igen, az a szemüveges pasi.
3839. Marcsi0921 (válaszként erre: 3838. - Hatan)
2011. jún. 28. 19:47

Hááát, én úgy emlékszem, hogy az már a következő házukban lesz, és akkor már nem él a tanár.

Amire Te gondolsz, az sztem az sms, amit Eda küld Seh mobiljára a tanár nevében.Vagy nem? :)))))

3838. Hatan (válaszként erre: 3837. - Marcsi0921)
2011. jún. 28. 19:44
Ha jól rémlik ezt is Eda keveri, és attól jön a csokor aki a volt "tanára", akit később Eda el tesz láb alól. Nem?
3837. Marcsi0921 (válaszként erre: 3835. - Apple19)
2011. jún. 28. 19:43
jaj, az nem jut eszembe, hogy kitől.De arra emlékszem, hogy gyorsan elrejti a táskájába a kártyát Seh.
3836. Hatan
2011. jún. 28. 19:35

Sziasztok!

Mint fogadatlan prókátorként egyet kell értenem Marcsi0921-el.

Azzal súlyosbítva, hogy Seh egy erős személyiség, de Onur is az. A tegnapi részben volt a lényeg, az aranykalicka.

Seh a saját boldogságát is feláldozná Kánért, Onur meg nem tud bízni egy nőben sem, pont Nil miatt, és még szerelmes sem volt soha.

A szerelem olyan érzéseket tud kiváltani az emberekből, amit önmaguk sem vallanának be maguknak. Féltés, féltékenység, tulajdonvágy, szélsőséges érzelmek.

Bredamazonnak is igaza van, mert valóságosnak hiszi Sehet, és nem vitatom vannak ilyen nők, bár a legtöbben ilyen esetben nyelünk egyet, kérdezünk, és csak utána rohanunk el.

Azt hiszem mindnyájan a sajátunknak érezzük Seh és Onur kapcsolatát, és aszerint védjük, vagy ítéljük el őket, ahogyan hasonló helyzetben döntenénk.

3835. apple19 (válaszként erre: 3833. - Marcsi0921)
2011. jún. 28. 19:34

Sziasztok! Véleményem szerint is el kellett volna mondania Onurnak, a Nilüfer ügyet, Sehnek, de akkor mi lenne a bonyodalom, túl sok lenne a béke :) Mindenesetre rossz belegondolni, hogy megint vita lesz, és mire kibékülnek majd , a napi egy rész miatt.


Seh kitől kapja majd a virágcsokrot? Vita lesz ebből is? Köszönöm a választ!

3834. Marcsi0921 (válaszként erre: 3830. - Okoska12)
2011. jún. 28. 19:18

Szerintem Seh a fekete éjszaka miatt elsősorban önmagának nem tud megbocsájtani és csak másodsorban Onurnak.

Talán ezért erősebb a szerelem miatti kötődése.

2011. jún. 28. 19:16

Azért ne esstek egymásnak:)))

Seh is fog még virágcsokrot kapni -nem Onurtól-és dugdossa majd a mellékelt kísérőlevelet...

3832. Marcsi0921 (válaszként erre: 3823. - Telazsi)
2011. jún. 28. 19:12

Ezt pontosan nem tudom, mert nem fordítottam le.

De lehet, hogy nem bírom ki és megnézem majd:)

2011. jún. 28. 19:06
Csicsörivel és Okoskával kell egyetértenem! Az a baj Bredamazon, hogy bármikor elmerjük mondani a véleményünket Sehről, Te egyből "nekünk esel", hogy képzeljük magunkat a helyébe! Tőlem is megkérdezted, hogy mit szólnék, ha az én páromon parfüm illat lenne (még nem is reagáltam rá!). Nyilván nem örülnék, de mi ilyennek nem tulajdonítunk jelentőséget. Persze ha nap nap után így jönne haza, akkor én is elgondolkodnék. De mindenekelőtt meghallgatnám ŐT! Nem mindenki mást, hanem ŐT! A hangsúly a BIZALOM, egy kapcsolatban. De végülis igazad van, tulajdonképpen Onur csak éppen térden nem csúszott még Seh előtt. Mindent megtett, de ezt még nem. Rendben van hazudott is sokat, de nyilván azért, mert Seh mindig előbb ítélkezett és utána meg csak lesett mint a luki nyúl, hogy miért beszél vele Onur úgy, ahogy! Ne haragudj, de ezt már muszáj volt. Ez egy film és te mindig azt akarod, hogy képzeljük magunkat a helyébe. Ha ezt tennénk, akkor már rég nem néznénk a sorit, mert az elejétől kezdve abszurd, mivel az életben ilyen nincs!!! Ettől eltekintve el kellett volna mondania Sehnek a dolgot Nilüferről.
3830. Okoska12 (válaszként erre: 3827. - Ab4b6bc17d)
2011. jún. 28. 18:52
Van igazság abban amit írsz. De ha Seh nem tudta elfelejteni a fekete éjszakát akkor nemet kellett volna mondania Onurnak. Onur szerintem már nem is tudja, hogy Seh hogyan fog reagálni arra amit mond.Szerintem Seh teljesen kiszámíthatatlan.Legtöbben már végig néztétek az egész sorozatot, emlékezzetek rá, hogy szerencsétlen Khánt hányszor rángatta ide-oda. Egyszer elköltözik majd vissza, a gyereknek milyen biztonság érzete van így. Az én "Onurom" sem volt könnyű eset,de ha össze is vesztünk nem az volt az első, hogy csomagoltam a bőröndöket és költöztem. Sehnek sem erőssége a "megbeszéljük" dolog.
3829. Csicsöri53 (válaszként erre: 3827. - Ab4b6bc17d)
2011. jún. 28. 18:50
Azért gondolj bele,saját magával csesz ki,ha hozzámegy ahhoz az idős pasihoz,akit nem szeret,mennyivel jobb helyzet az és ráadásul becsapja saját magát és a másikat is,aki pedig nem érdemli meg,mivel mellé állt a bajban,én erről beszéltem,Seh is hibázott nemegyszer a felesleges durcijaival,futtatta Onurt egy jó pár körre ,mire hajlandó volt kibékülni,akkor még nem hibázott Onur nagyokat,de valóban most meg hunyó,mert már nem mer elmondani semmit Sehnek,oda a bizalom,mert ha apróságokért felhúzta az orrát,akkor ezért már látja előre Onur mi lesz és lesz is végül balhé belőle,ha nem így játszódott volna le,akkor is,el tudom képzelni.Én próbálom objektíven nézni a történéseket,persze most én is azt mondom,hogy el kellett volna mindjárt mondani Sehnek,de ide jutott a kapcsolatuk ezen szakasza ,hogy Onur bizalmatlanná vált,Seh nem volt partner eddig sem a bajaiban,mint emlékeztek,akkor most miért lenne.
3828. Okoska12 (válaszként erre: 3798. - Csicsöri53)
2011. jún. 28. 18:38
És mikor nem néz ki jól?
3827. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3824. - Csicsöri53)
2011. jún. 28. 18:26

Szerintem egyáltalán nem hülye. Csak kétségbeesett. Gondold magad a helyébe. Hogyan bízzon Onurban, ha már ennyit hazudott neki és mot is azt teszi???

Ráadásul aki bosszúálló, az éppen Onur. Máris elfelejtetted, hogy csak azért, mert Tenner Seh régi barátja, képes volt a barátai munkáját semmibe véve irreálisan magas jutalékot kérni az üzletért, így az nem köttetett meg?

Nekem most kezd unszimpi lenni a karaktere Onurnak. Hibát hibára halmoz, szándékosan, aztán meg fut bocsánatkérni, holott mindent nyugodtan elmondhatna a feleségének, csak nem bízik benne (éppen ő az, aki nem bízik egyetlen nő hűségében sem!)

2011. jún. 28. 18:23
Onur végre hazaért, most kellene elmondania, de hát nem én írtam a sorozatot :)
2011. jún. 28. 18:20
Seh elég ideges mostmár,de nem csodálom.
3824. Csicsöri53 (válaszként erre: 3819. - Ab4b6bc17d)
2011. jún. 28. 18:19
Azért hülye,mert annak ellenére,hogy Onurt szereti, képes lett volna hozzámenni egy olyan emberhez,akit nem is szeret,ennyire nem lehet elvakult valaki,boldogtalanná téve a másikat is és saját magát is.
3823. telazsi (válaszként erre: 3818. - Marcsi0921)
2011. jún. 28. 18:15
Mintha Seh valami olyat mondott volna, hogy nagyon szégyelli magát, nem tud a szemükbe nézni, s ezért nem akar velük találkozni. /De lehet, hogy csak én gondoltam bele/
2011. jún. 28. 18:15

Innentől kezdve szerintem mostmár majd mindenki a végét várja ,mikor összejönnek újból és ámen! Mert ezután ami jön,a további részekben az abszurdítás határait súrolja elég rendesen.


Na megint a parton van Onur,és Firdeuszt utasítja aki nagyon jól játsza el amit kell:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook