Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


3881. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3876. - Hatan)
2011. jún. 29. 19:39
Először én is megrökönyödtem ezeken az elrablásokon, de ha belegondolunk lehet, hogy náluk tényleg vannak ilyesmik, sőt, még a lelövések sem ritkák valszeg. Lehet, hogy mindennapos dolgok.
3880. Hatan
2011. jún. 29. 19:37
Észrevettétek Kerem arca mennyivel kisimultabb amikor nem mérges?
3879. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3830. - Okoska12)
2011. jún. 29. 19:37
A gyermeke élete függött azon a fekete éjszakán. Már elfelejtetted? Mindent megpróbált. Szerintem még bankot is rabolt volna, ha nem adódott volna ez a megoldás. Mert más nem volt akkor.
3878. Hatan (válaszként erre: 3877. - Telazsi)
2011. jún. 29. 19:36
Honnan szeded le melyik mellékszereplő kicsoda?
3877. telazsi (válaszként erre: 3874. - Monca001)
2011. jún. 29. 19:36
Sennur Kaya
3876. Hatan (válaszként erre: 3873. - Ab4b6bc17d)
2011. jún. 29. 19:35

Azt jó lenne tudni, törökül hol volt a sorozatok vége, ha több évad volt, mert elég feltűnő főleg a gyerekeknél ahogy "öregszenek".

Engem néha az idegesít hogy sok mindent pillanatok alatt megoldanak, ami nem élet szagú: pl. Mihribant elrabolják, de olyan gyors a rendőrség, hogy még aznap meglesz.

Nekem hiányzik, hogy Erdal Karajodzsüt (hogy kell írni?) egyszerűen eltüntették.Ez a mániám.

Ebben a sorozatban minden van. Beteg gyerek, halál, krimi, emberrablás, csalás, szerelem, vetélés, megbánás, kihagytam valamit?

2011. jún. 29. 19:33
Ha csak áradozunk Onurról és figyelmen kívül hagyjuk a hibáit, az nem viszi előre a cselekményt, sőt! És megintcsak azt kell mondjam, hogy a sorozat szempontjából, a szereplők fejlődése/boldogsága miatt, szinte muszály belegondolni (persze aki nem akarja, annak természetesen nem erőszak, de az szerintem meg is torpan egy helyben, nem fejlődik semerre), hogy mit tenne ő, hasonló helyzetben? Hogyan érezne? Mit csinálna?
3874. Monca001
2011. jún. 29. 19:31

Sziasztok,

Lehet már írtátok de nem tudnátok megírni ki játsza Firdeusz szerepét???

Előre is köszönöm :)

3873. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3871. - Hatan)
2011. jún. 29. 19:28
Pont erre gondoltam én is, hogy a szereplők eléggé megváltoznak a film közben és ettől is remek a sorozat, mert az életben is pont így van. Állandó változásban vagyunk.
3872. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3868. - Ready)
2011. jún. 29. 19:27
Köszi. Amúgy is tök hülyeség ilyesmin összeveszni (ezt most nem rád vonatkoztatva írom), de természetes, hogy mindenki leírja a véleményét, nem, ami nem feltétlenül (a példánk is mutatja) egyező. Attól még én is szeretem a filmet, meg ő is. Ki ezért, ki azért, de nem hagyhatom szó nélkül, ha valaki csupán csak két szép kék szemért mindent elnézne az egyiknek, s ráhúzza a vizeslepedőt a másikra :)
3871. Hatan
2011. jún. 29. 19:26

Így utólag belegondolva elég sok szereplő tulajdonsága változik, akár kicsit akár nagyot.

Elején Seh még bátortalannak tűnt, nem gondoltam volna, hogy ennyire kemény karaktert csinálnak belőle.

3870. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3864. - Ready)
2011. jún. 29. 19:24

Így van. Seh nem is azt fogja számon kérni tőle, hogy van egy lánya.

Azt fogja számon kérni, hogy miért nem bízott meg benne annyira, hogy elmondja? Miért kellett megint hazudoznia?

És még azt sem tudja, hogy a féltékenysége miatt elüldözte ezt a Tannert!

3869. Hatan (válaszként erre: 3867. - Ab4b6bc17d)
2011. jún. 29. 19:23
Ez a lényeg.Onur=nőkbe vetett bizalmatlanság.
3868. Ready
2011. jún. 29. 19:22
Bredamazon! Nem akarok fogadatlan prókátor lenni, de én már korábban is mondtam, hogy nekem tetszik amit írsz, nem probléma nekem ezt elfogadni. Sőt! Én úgy gondolom, hogy a forgatókönyvíró(k) valóságos élethelyzetek köré fonják a cselekményt. Kinek-kinek vérmérséklete eldönteni, hogy ez találkozott-e az ő ízlésével, vagy nem. Most úgy látom, hogy bizonyos dolgokban vesztésre állunk, de ettől még szerethető ez a film, Onur is, Seh is meg a többiek. Firdeus meg leginkább.
3867. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3866. - Hatan)
2011. jún. 29. 19:20

Félreértés ne essék, nekem is tetszik Onur kék szeme, meg a kiállása, járása.

Maga a karaktere kezd taszítani, ez az új imidzse nem fair már. Újabban hazudozik, féltékenykedik, s visszatért a nőkbe vetett bizalmatlansága. Sajnos rossz irányba fejlődik. Én nem tudom úgy nézni a filmet, hogy csak a külsőségeit nézem. És természetes, hogy beleképzelem magam a szereplők helyzetébe.

3866. Hatan
2011. jún. 29. 19:18

Kedves Bredamazon!

(Már megint beleszólok, pedig nem nekem írtál.)

Örülök személy szerint, hogy megvéded a véleményed, pont ezért jó itt, mert ennyire ragaszkodsz a véleményedhez és más is.

Azzal egyetértek, hogy bizonyos dolgoknak csak később tulajdonítok jelentőséget: pl vissza kellett néznem hogy Onur már beszélt Nilről a film elején.

Bevallom hősiesen, bizony én zömében a pasit nézem...

:D

3865. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3829. - Csicsöri53)
2011. jún. 29. 19:18

Az hogy Seh haragudott Onurra a hazugságai (füllentései?) miatt, természetes reakció.


Azzal viszont egyetértek, hogy meggondolatlanul viselkedik, ha csupán "csakazértisből" egy ilyen vén kecskéhez akar majd hozzámenni, amikor mást szeret (jó, mondjuk még ezeknél jobban is haragudni fog rá, mikor kiderül az éjszaka, amit szintén Onur ígért meg neki, hogy nem adja tovább). De tény és való, hogy én sem mennék hozzá egy ilyen öregemberhez. Vagy legalább raktak volna be egy szebb hapsit, aki bekavar Onurnak (Onur exei mind fiatalabbak voltak, akik bekevertek Sehnek).


Seh nem partner a bajban??? Pont rá mondod ezt? Elég nagy baj volt már az életében, ő tuti, hogy megtanult partner lenni a bajban!

S ne feledjük el, hogy ő sosem adott okot Onurnak a féltékenységre. Nem úgy fordítva! (Egyébként én hiszem, hogy Onur nem kavart ezzel a második volt exével, akinél ott aludt, de azért eléggé nyitott kérdéssé hagyták azt a részt!). Szóval az a bizonyos vaj, inkább Onur füle mögött van (a bizalom kérdésében, a hazugságokban), nem pedig Seh-ében.

3864. Ready
2011. jún. 29. 19:10

Egyetlen tulajdonság van amit nagyon utálok, az pedig a hazugság. A gyerekemre sem tudtam soha haragudni, ha valamit eltört, elrontott, vagy akármi bajt csinált, ha elmondta becsülettel. Jó, azért nem kapott mindig dícséretet, de tudta, hogy nem szabad hazudni, ezért ez nem is volt soha probléma. Onur most azonban nagyon sajnálom. Tulajdonképpen két dolog miatt őrlődik, egyrészt, hogy mondja el, másrészt, azért abban sem annyira biztos, hogy Nilüfer az ő lánya. Talán mégis jobb lett volna megbeszélnie Sehhel, mert ez a dolog korábban történt, tehát nem is lett volna joga Sehnek, számonkérni Onurtól semmit.


Láttátok?Amikor mennek kocsival Kaán iskolai rendezvényére Sehrezád abban a hófehér blúzban van, amiben akkor láttuk, amikor elkésik az első értekezletről és Onur a prezentáció közben leülteti, hogy sokkal jobb lesz, ha ülve adja elő a mondandóját. Már akkor lehetett látni, hogy alig tudja levenni a szemét Sehről, csak még egy kicsit tüskés volt.

3863. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3831. - 0f6f53a4a7)
2011. jún. 29. 19:10

Már bocsi, én nem nektek támadtam, hanem elmondtam a véleményem azzal kapcsolatban, ahogy a filmre reagáltatok. Nekem durva volt pl. lehülyézni Seh-t. Mellesleg, a parfümre reagálva: Seh sem támadt neki Onurnak, fordítottan viszont Onur nekitámadt neki, ha éppen féltékenykedett :)


Túlzol, amikor azt írod, hogy "El merjük mondani, a véleményünket" - már miért ne mernétek? Mondtam én, hogy ne merjétek???

De ugyanezen jogon én is elmondom a véleményemet. Ismétlem, nem a letámadás a célom, hanem a véleménykinyilvánítás.


Ti nem tulajdonítotok bizonyos dolgoknak jelentőséget. Semmi gond, attól még kicserélhetjük a gondolatainkat!


Tovább olvasva téged, megint nem tudok egyetérteni. Pont hogy nem Seh volt az, aki előbb ítélkezett, mint haragudott. Gondolj már vissza a történetre :) hiszen Onur Tennerrel kapcsolatban is már rosszra gondolt, mikor Seh-el találkoztak és megölelték egymást. Odáig is elment, hogy bojkottálja az üzletet vele! - csak hogy ne találkozhasson újra Seherezádéval a régi barátja. Persze, az nem volt gáz, amikor ő romantikázott a régi barátnőivel, s ott aludt az exénél.


Nem kell egyetértenünk, nem is fogunk, de attól még ugyanúgy elmondhatjuk a véleményünket.

Már hogyne lenne ilyen az életben? Már miért ne lenne??? És miért ne képzelhetnénk magunkat a helyébe, helyükbe? Ha nem ezt tennénk... te hogy nézed ezt a sorozatot? Érzések nélkül? Akkor akik azt írják, hogy még sírnak is egy-egy jelenten, csak hisztiznek? Vagy ti csak és kizárólag a hapsit nézitek? Minden más semmi?

3862. telazsi
2011. jún. 29. 19:09
Nem emlékszem, hogy 9 éves korban így kellett itatni a gyereket tejjel, s utána Nilüfernek még csak eszébe sem jutott, hogy megtörölje a száját.
3861. Hatan (válaszként erre: 3860. - Bakos-Virág Noémi)
2011. jún. 29. 19:01

:D

Nyalikemál ez jó!!!

2011. jún. 29. 18:57
Régóta figyelem már a hozzászólásaitokat!Néha jókat derülök és együtt szomorkodom innen veletek!Szeretem nagyon ezt a sorozatot,és külön nagyon Onurt és Sehrezátot is,de az én kedvencem Káán.Sajnos mivel egy nagylányom(6év)és egy pici fiam van(5 hónap)igy nem minden részt látok,de ha már nyugalom van este 8-9 körül feljövök és megnézem miket írtok és így lassan képbe kerülök a kihagyott részeknél!Kiváncsi vagyok mi is lesz a mai rész végénél mikor "ahuanyukája,újmami"leken egy szép nagy átszállót annak a szerencsétlen gyereknek.itt látszik,hogy amikor valaki a pénz miatt házasodik mit meg nem tesz ,és hogy a másik mennyire törekszik arra hogy lehet nincsen un, tűzközelben de a lányán keresztül ő is minnél jobban élhessen.Arra is nagyon kivi vagyok hogy az a tutymuty "nyalikemál"/a férjem hivja igy..szokta mondani Allah adjon neki csikenyakat :) / aki a gatyában hordja az eszét,mikor jön már rá hogy a volt nejénél is rosszabbat kapott,/és ez is arra megy hogy minnél több lóvéval nyúlja le/!Bár ahogy látom neki mindegy egy-egy kellemes éjjel,aztán szerelmem,drágám,életem és a gyerekei el vannak feledve!Szegény firdeusz is gyötrődik,de látni igazán szereti azt a kislányt!Onurnak pedig egyszerüen csak meg kéne mondani Sehnek hogy mi is történt régen,ott,akkor és ha szereti igazán akkor ö is ugyan ugy ahogy az ö kisfiát elfogaddta a férje,el fogadná szerintem seh is azt a szép kislányt!De hát ez a film itt van a csavar hogy minnél tovább élvezhessük a kedvenc sorozatunkat!Szép estét kívánok mindannyiatoknak!
3859. Hatan
2011. jún. 29. 18:51

Sziasztok:)

Piros/sötét bordó Ikeás asztal is jó párszor felbukkant különböző irodákban, és kávézókban.

Még egy: Seh irodája nem műterem, magyarán nincs külön külső és belső felvétel, mert sokszor benéznek, meg kinéznek, és ami tetszett, hogy amíg Seh győzködi Mihribant legalább 3 autó elmegy, mert belátszik az árnyékuk.

Valószínűleg elég kevés műtermi felvétel van, sok az ablakos jelenet máshol is. Szálloda, kávézó stb.Ez így sokkal életszerűbb.

2011. jún. 29. 18:24
Onurnak most Keremet is sikerült megsértenie.
2011. jún. 29. 18:22
Ja,csak ficam:)
2011. jún. 29. 18:21
Na megtörtént a baj,Firdeusz eltöri a bokáját.
3855. Marcsi0921 (válaszként erre: 3850. - Marcsi0510)
2011. jún. 29. 18:20
Mindjárt nézem a mai részeket:)
2011. jún. 29. 18:03
Seh észrevette,ahogy Onur és Kerem összenéztek!
2011. jún. 29. 17:55
Seh nagyon drukkol Miribannak,aranyos most:)
2011. jún. 29. 17:54
Hú,Onur nem meri elmondani,pedig Seh lehet,hogy megértő lett volna .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook