Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsünk egymásnak a mindennapokban, ide leírhatod mi nyomja a lelked, örömöd, bánatod fórum

Segítsünk egymásnak a mindennapokban, ide leírhatod mi nyomja a lelked, örömöd, bánatod (beszélgetős fórum)


1 2
15. Bettyna78 (válaszként erre: 10. - Letcho)
2010. nov. 11. 07:54
szia mennyi idő után jött helyre nálatok a dolog örűlök hogy nem én vagyok az egyedüli aki nem az a kezdeményezős típus azt hittem túl maradi vagyok de én ilyen vagyok tettetek valamit az ügy érdekében te vagy a párod?vagy csak úgy magától minden rendbe jött?
14. 92c7c20f7e (válaszként erre: 7. - Ceea79692f)
2010. nov. 11. 07:31
Miért nem segíthetsz anyudon?
13. Letcho (válaszként erre: 6. - 44034071ca)
2010. nov. 11. 07:19
Mi történt pontosabban, ha nem titok?
2010. nov. 11. 07:19
Egy férfi, ha szeret egy nőt igazán akkor azt is bele kell kalkulálni az alakjában, v. bármi másban beáll egy változás és ezt neki is kötelessége legyen felvállalni. Itt általában az a baj megriadnak tisztelet a kivételekkel a kötelességvállalásról ne csak akkor legyen valaki jó, mikor udvarolni kell és figyelmesnek lenni, hanem egy életen át, ha nem érzi magát alkalmasnak, akkkor senki sem késztette arra megnősüljön, ő ezt az útat választotta csinálja végig derekasan. Üdv.Ágnes
11. Letcho
2010. nov. 11. 07:17
Amúgy sziasztok!
10. Letcho (válaszként erre: 5. - Bettyna78)
2010. nov. 11. 07:17
Ha ez vigasztal , nálunk is pont ez volt a szitu, de aztán valahogy abba maradt, én sem tudok kezdeményezni, és szerintem az enyém bele is nyugodott, vagy magába háborog, nem tudom, de már elfogadta. Sokszor szerintem azt is hiszi hogy nem szeretem, pedig de , csak nem vagyok az a kezdeményezős típus.
2010. nov. 11. 07:13

Kedves Bettyna!

Az élet nem habostorta és tele van küzdelmekkel, problémákkal előre is köszönöm, hogy megosztottad velem és a többiekkel, Három gyermek után azért egy nőre sokkal több feladat hárul és sok a tennivaló. Meg kell beszélni a férjeddel és ezeket, mert igazából komoly dolgok, hogy legyen és meg lehet találni az ésszerű megoldást, de kizárólag úgy, hogy mindkettőtöknek jó legyen. Nem igazán szeretnéd, ha férjed ott hagyna benneteket, hiszen fontos megőrizni ezt és a békességet, harmóniát. Ilyen esetben sok minden megváltozik és a szülőnek legfőképpen a családra kell koncentrálni és felnevelni őket sok szeretetben egészségben. Öröm is tud lenni, ha a házasfelek úgy gondolják, hogy igen is nem lehet mindenki tökéletes, főleg szülés után és ne várja a párod, hogy mindenki manöken legyen és tökéletes, mert nem vagyunk egyformák, különben akkor meg unalmas lenne. Kívánok neked sok szeretettel kitartást és szerencsét fel a fejjel

üdv.Ágnes

2010. nov. 11. 07:10
most próbálok fogyózni remélem sikerűl le adjak pár kilót de alig van időm a kicsi mellett sokat vagyok egyedűl a lányok suliba én meg itthon a picivel ez is nagyon rossz mindennap ugyanaz reggel 4 vagy 5kor kelek este 10 ig talpon vagyok sokszor elég fárasztó valamikor segít a párom is pl van amikor meg főz mert ugye ezért is volt a sok vita hogy nem segített semmibe mióta meg szültem most már kezd segíteni de pl soha még nem fürdette meg a kicsit ez is zavar hogy ilyenekbe nem veszi ki a munkáját hogy egyszer meg etetné vagy meg fürdetné meg fogja meg szeretgeti 5 perc és kész a lányokkal sokkal többet segített mind a fiammal
7. ceea79692f (válaszként erre: 6. - 44034071ca)
2010. nov. 11. 07:08
Tudom,hogy számodra nem vigasz,nem vagy egyedül ezzel a helyzettel.:-(Miatta nem tudok segíteni az anyámon:-(
2010. nov. 11. 07:03

Saját gyerekem miatt vagyunk nehéz helyzetbe,

az csapott be akiről nem is gondoltam volna!

Soha senkibe nem lehet megbízni!

2010. nov. 11. 07:02
Akkor kezdeném én 32 éves vagyok három gyerekem van két 7 éves iker lányok és egy 8 hónapos kis fiam 9 éve vagyok a párommal vannak nálunk is hullámvölgyek jelenleg is azon vagyunk pl amióta meg szültem azóta valahogy nem ugy éljük a házas életünket mind rég kicsit elfásult köztünk minden töbszőr beszéltünk róla de ő mindig azt mondja hogy mert nem kezdeményezek de én nem az a típus vagyok régen se voltam az a szülésem előtt mondtam 2 dolog lehet szerintem már nem néz rám mind nőre mert maradt rajtam 10 kg fölösleg vagy van valakije de ő szerinte egyik se ilyenkor mondja nagyon szeret csak szeretné ha én kezdeményeznék nála nem mindig ő de én nem az a fajta vagyok volt hogy egy honapig nem is volt semmi aztán ugy szoltam már rá
2010. nov. 11. 06:48
ebben igazad van de ha esetleg ki írjuk magunkból akkor talán könnyebb lesz esetleg kapunk egy kis segítséget is másoktól aztán eldöntjük mit fogadunk meg
2010. nov. 11. 06:25
Ezek a mostani idők eléggé semmilyenek tele vannak a mindennapos megélhetési küzdelmekkel gondokkal, problémákkal nekünk kell eldöntenünk hogyan is vészeljük át. Üdv.Ágnes
2010. nov. 11. 06:23

Kezdjed kedves első hozzászóló!

De jó lesz legalább lelkitanácsot adunk egymásnak és senkit nem fogunk kritizálni, hanem türelmesek leszünk. Megadjuk annak a lehetőséget, kinek mi nyomja lelkét és mi elolvassuk. Üdv.Ágnes

2010. nov. 11. 05:38
Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a mindennapi gondjainkat örömünket vagy bánatunkat le írhassuk és egy jót beszélgessünk segítsünk egymásnak őrűljünk vagy tanácsot adjunk egymásnak a mindennapokban mindenkinek szép napot!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook