Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek! Ovibajok! fórum

Segítsetek! Ovibajok! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 29. 22:08
Ha kimaradt majdnem két hónap lehet, ráadásul ez egy új ovi, ahova most jár, lehet újra be kellene szoktatni...
10. Sylvia81 (válaszként erre: 8. - Nikcsike)
2012. máj. 29. 22:07

Ezt most olvastam csak... :)

hozzászokott az otthonléthez, és persze nem érti, hogy a tesó miért lehet otthon, ha ő nem. És erre neki nem lesz magyarázat az, hogy a tesó még pelusos. :)

9. Sylvia81 (válaszként erre: 5. - Nikcsike)
2012. máj. 29. 22:05

Nem vagyok pszichológus, de nekem nagyon úgy tűnik, túl sok minden történt vele egyszerre. Azért kétszer költözni, két új oviba beszokni fél év alatt nagyon sok ám egy 4,5 évesnek!!!

Nem tudod megoldani esetleg, hogy mondjuk csak délelőtt legyen az oviban? Vagy mondjuk mire felébred az alvásból, már ott légy érte?

A költözéssel kirántottátok alóla a talajt, és az egyetlen fix dologba próbál kapaszkodni: belétek. Add meg neki a biztonságot, amíg otthon vagy és megteheted...

2012. máj. 29. 22:04

Egyébként azt hozzáteszem, hogy az előző két ovodában is sirdogálva ment, de ez hozzátartozott a reggeli rutinhoz. Egy idő után csak úgy poénból sirdogált, de közben mosolygott. :)

De ez most más! Most kimaradt majdnem két hónap az oviból. Szóval lehet hogy ezért is csinálja! De majd meghasadt a szívem ahogy könyörgött nekem

Nagyon sajnáltam! De még csak most kezdtük májustól, és már volt egy hét betegszabi is

7. ecus (válaszként erre: 6. - Nikcsike)
2012. máj. 29. 22:04
Az ilyen az nem morci csak kicsit b.....ó az én fórum témámhoz is beírt jó nagy baromságot biztos nagyon unatkozik nincs kivel vagy mivel játszania:-))))))
6. nikcsike (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. máj. 29. 22:01
nyugi senkit! De látom morci vagy!
2012. máj. 29. 21:59

Sziasztok!

A problémám a következő lenne: 4,5 éves kisfiamnak kétoldali oviundora van. Egyszerüen minden reggel sírással megy oviba, ott is sír még egy kicsit aztán végülis elvan a végén. De most nemrég váltottunk ovit. Igaz október óta kétszer voltunk kénytelenek költözni, ez két különböző környezetet és ovit jelent. Szóval megértem hogy nem egyszerü neki sem. De ez ellen nem tudok mit tenni. Sajnos így alakult. Viszont ma este már zokogva könyörgött nekem hogy holnap ne vigyem már ovodába, mert ott annyira rossz neki. Én ott nagyon nagyon hiányzok neki. Azt mondja lökdösik a gyerekek. Én próbáltam neki magyarázni, hogy próbáljon meg barátkozni, meg hogy hamarosan megy a tesó is oviba amint szobatiszta lesz, és akkor én is megyek dolgozni. De csak sírt hogy ott mennyire egyedül van és rossz neki. Képes volt kitalálni azt is hogy az ovónéni megveri mindenhol. De mikor mondtam neki hogy beszélek ovónénivel bevallotta hogy csak füllentett.

Nem tudom mitévő legyek! Hogyan értethetném meg vele, hogy jobb legyen. Tanácstalan vagyok. Nagyon nagyon sajnálom őt, de muszáj mennie!

4. anni? (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. máj. 29. 21:58
Biztos rossz napod van ma :(
2012. máj. 29. 21:58
Mi történt? Segíthetek?
2012. máj. 29. 21:55
Kit kellene szidni, feljelenteni, kirúgatni?
2012. máj. 29. 21:54
Segítsetek ! Ovibajok! :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook