Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítsetek Macskások! Felmegy az asztalra a cicc! fórum

Segítsetek Macskások! Felmegy az asztalra a cicc! (tudásbázis kérdés)


1 2 3
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Mimóza07)
2022. szept. 17. 12:04
Nagyon köszi, de nem az volt a kérdés, hogy te hova nem engeded az állatokat.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Spinneli)
2022. szept. 17. 12:04
Ha ott vagyok, nem meri megcsinálni. Nem érek oda általában, így csak ordítani tudok, az gondolom nem olyan hatásos.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Mimóza07)
2022. szept. 17. 12:02

Bors, oké, megjegyzem.


Orrára nem tudok csapni, mivel általában nem érem tettem, ha hallja, hogy jövök, akkor már ugrik le és pucol világgá, mert persze tudja a kis mocsok :), hogy rosszban járt.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2022. szept. 17. 12:01
Jaj azt nagyon megköszönném ;), nem a rágcsálómacska miatt, de van sok más, ami miatt rám férne :DDDDDDD
2022. szept. 17. 12:00
Mondjuk én állatot eleve be se engednék lakasba. Ha elkerített udvar is van, akkor meg pláne. Azert hogy a kajamon ugráljon, meg a szőrt szedegessem utána a ruhámból, az ágyamból, meg tudja a fene honnan. Szerintem egy állat kintre való. Hacsak az nem egy törpehörcsög vagy papagáj. Vagy ebihal. Béka. Hangya. Légy. :D
5. spinneli (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 17. 11:59

Mi mindig ha felment az asztalra, mellécsaptunk, egy idő után nem ment fel.


Volt egy macskám, aki kifejezetten szerette a lisztes-cukros dolgokat, a mai napig előttem a kép, ahogy szalad egy lopott bagettel a szájában.

2022. szept. 17. 11:58
Szívesen megkérem a dokimat, hogy írja fel neked az ismert legerősebb nyugtatót 😇
3. Mimóza07 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 17. 11:54
Rá kell csapni egy nagyot. Az orrára. Aztan majd megtanulja. Egyébként a bors szagától írtóznak, az enyém a víztől is fél mint az ördög a szenteltvíztől. Ha mar megfogom a vizes kannát vagy a locsolócsövet, mint akit puskából kilőttek. :D
2022. szept. 17. 11:53
Uborkától nem fél. Pedig láttam ilyen videókat, hogy attól a plafonig ugranak a macskák. Körberakhattam volna uborkával a konyhát, de nála nem vált ki semmit. Kihalt belőle a kígyóktól való félelem. :)
2022. szept. 17. 11:51

Mit csináljak vele? Van valami trükk? Nem tudok mindig ott állni és nézni, rákiabálni. Tegnap hajnalban kirágott egy zacskót és megrágta a kakaós csigát. Mint valami egér. Személyiségzavaros? :D

Ma fél percre mentem ki a konyhából, mikor visszajöttem, már zabálta a főztöm.


Mindig van előtte szárazeledel, mert ha nem, akkor hisztizik, nem hagy aludni éjjel 3-től. Esténként meg mindig kap nedveset.

Kellen márkát váltanom, mert unja? Mondjuk enni szokott belőle, ma reggel is ropogtatta boldogan.


De akkor miért ment át egérbe? Ráadásul nem is húsételeket eszik, hanem péksüteményt meg tésztát??? Hülyeez?


Mit tehetnék oda, hogy megbánja, ha felugrik?

Bekenném ecettel a konyhapultot, asztalt, de akkor mi is emigrálnánk a lakásból. :)

Mit nem szeretnek a macskák, ami az ember számára elviselhető vagy kellemes illatú?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook