Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek, könyörgök ;( fórum

Segítsetek, könyörgök ;( (beszélgetős fórum)


1 2 3
52. 2656c806ea (válaszként erre: 3. - Evelyn78)
2010. ápr. 7. 23:01
AZ ILYEN ISMERŐSÖKTŐL MENTS MEG URAM!!!!!!!!!
51. 2656c806ea (válaszként erre: 3. - Evelyn78)
2010. ápr. 7. 22:54
az igen!
50. CsillagTM (válaszként erre: 49. - Puritan)
2010. ápr. 7. 21:25
miért?
49. puritan (válaszként erre: 48. - CsillagTM)
2010. ápr. 7. 21:23

Ejjj :)

Egy kicsit azért szégyelld magad az örülés közben :)

48. CsillagTM (válaszként erre: 47. - E27d5a6391)
2010. ápr. 7. 21:14
Köszönöm, megható, hogy így idegenként is ilyen kedvesen segítettetek!! Puszi nektek!
47. e27d5a6391 (válaszként erre: 41. - CsillagTM)
2010. ápr. 7. 20:41
nagyon örülök neked :)
46. CsillagTM (válaszként erre: 43. - Sandra29)
2010. ápr. 7. 20:40
köszönöm, aranyos vagy!!
45. CsillagTM (válaszként erre: 40. - Sandra29)
2010. ápr. 7. 20:40

egyáltalán nem bántottál meg...én is írtam, h talán én vagyok az önző v hisztis...

egyébként én nem nagyon változtam, csak annyi, h lediplomáztam, és munkám lett. tényleg csak az a nehéz, h hónapok óta ez van...de írtam, h hazajött, úh drukkoljatok, h minden rendben legyen! és köszi mindenkinek a reagálást, segítséget! puszi nektek!

44. e27d5a6391 (válaszként erre: 1. - CsillagTM)
2010. ápr. 7. 20:40
én azt gondolom ha szeretünk valakit akkor van időnk a párunkra de ha még sem akkor a gesztusainkból kell hogy tudja hogy szeretjük,az én párom is rengeteget dolgozik,van egy 6 hónapos kisbabánk de mindig érezteti velünk hogy szeret,mi vagyunk a mindene......olyan nincs hogy nincs időm a másikra....
43. sandra29 (válaszként erre: 41. - CsillagTM)
2010. ápr. 7. 20:39
Drukkolok! :) Ha meg elbizonytalanodsz valamikor, akkor csak olvasd el a hozzászólásokat a fórumodhoz! ;)
42. CsillagTM (válaszként erre: 31. - Katinkaboszi)
2010. ápr. 7. 20:38
igen, segíteni fogok neki, tudom, én is önző voltam...
2010. ápr. 7. 20:37

Hazajött...virággal...Azt mondta, hogy nagyon elrontotta, és hogy letévedt arról az útról, amin elindult, és csak az hajtotta, h véghezvigye a célját, de elfeledkezett rólam...és könnyezett...és hogy mit mondunk majd a gyerekeinknek, és h oda kell rám figyelnie...és h nagyon szeret...


most megint bőgök, de ez már jó:) remélem, tényleg alakulunk, majd igyekszem nem hárpiáskodni!!

40. sandra29 (válaszként erre: 32. - Puritan)
2010. ápr. 7. 20:28

Ezzel értek én is egyet! Furcsa, h eddig senki nem vetette fel, h te miben lehetsz ludas. Tényleg jó egy olyan nővel lenni aki folyton elégedetlenkedik? Aki rászállna a másikra és csak tőle várja a csodát? Ne haragudj, h ilyen kemény vagyok, de érdemes ezen is elgondolkodni. Azt gondold végig, h amikor jó volt még minden te milyen voltál, és most milyen vagy. Próbálj olyan lenni mint régen amikor beléd szeretett.

Legyen saját életed, szórakozásod, barátaid, különóráid, stb. és akkor nagyot fog nézni, h milyen szuper csaja van. Akkor két kézzel fog kapkodni utánad. Mondd meg neki, h most hagyod őt tanulni, de nagyon szereted, addig éled a saját életeded és ha ő ráér és te is akkor szívesen találkozol vele.

Persze tudom h nehéz ezt megcsinálni, ha túl előltetettnek érzed akkor nem is érdemes, m átlát a szitán. Akkor viszont fogadd el, h meg kell élned egy ilyet is és bízzál abban, h jobb lesz. Bár nem tudom h mitől lenne...

39. agnes1219 (válaszként erre: 33. - 9242a6388c)
2010. ápr. 7. 20:25
csatlakozom az élőtem szolohoz. szerintem.is.nyugalom.kel.kikkelvárni.hogy.alakul. türelem ágnes1219
38. CsillagTM (válaszként erre: 31. - Katinkaboszi)
2010. ápr. 7. 20:22
Az a baj, hogy náluk kb. ebből áll az egész képzés: állandó szívásból, nem csak a vizsgaidőszak. Tudom, én is arra a karra jártam, csak én már lediplomáztam (ő két évvel fiatalabb). Így meg nehéz...
37. 31b7b5919f (válaszként erre: 20. - CsillagTM)
2010. ápr. 7. 20:20

Szerintem most ne hivogasdt.Tudom nehéz de próbálj most nem foglalkozni vele.Feküdj le aludni csinálj tényleg úgy mint ha nem érdekelne.Viselkedj úgy ahogy ő veled.

Minden esetre ha velem ezt csinálta volna annó a férjem akármennyire is szeretem én nem maradtam volna vele.

Túl fiatal vagy hogy minden idődet azzal tölsd hogy várod talán ma jobb kedve lesz és megölel vagy beszélget veled.

Hidd el sok haé úszik a vízben.Szerintem sokan lennének akik ezt természetesen csinálnák és nem nyaggatásra.

36. Sleepi
2010. ápr. 7. 20:20

Nyugiiii! Ne kételkedj a szerelmében, feltehetőleg nem azért jegyzett el, mert vki kést tartott a torkához, h. na, most add oda a gyűrűt... :)

Nálunk én vagyok az, akinek sokat kell tanulnia. Ilyenkor tényleg az az utolsó, amire vágyom, h. a párom nyaggasson,h. nem foglalkozom vele, a libidóm meg a vakond hátsó fertálya alá kúszik... nem szép, de ez van. A heti egy foci miatt ne bántsd, minekután bele van nőve a könyvekbe, örül, h. kimozdulhat, és a haverjaival lehet, akikkel hülyéskedve kikapcsolja az agyát.

Bármilyen nehéz is, neked kell most türelmesnek és ügyesnek lenned. Kifigyelni, melyek azok a napok, amikor nem tanul annyit. Olyan programokat javasolni, amik első gondolatra nem vesznek el sok időt a tanulástól. Pl. megnézni egy filmet (szigorúan csak vígjátékot!!!), minden második nap este elhívni futni, vagy menjetek görkorizni. Csupa olyat, ami valamelyest aktivizálja, utána pedig hívd be magaddal zuhanyozni... ;)

Első körben ennyi jutott eszembe, azok közül, amit én tennék. De ugyebár nem vagyunk egyformák.

2010. ápr. 7. 20:19
Ha most hazaér, ne azzal fogadd, hogy nekiesel!!:D
2010. ápr. 7. 20:16
Egy jó tanács: hagyd békén, de légy mindig mellette, egy-egy csók tanulás közben, egy-egy ölelés...... ne nyaggasd (én már megtanultam a leckét, még tanulom most is) ha diplomázás után is ilyen lenne, akkor lenne igazán gáz.
33. 9242a6388c (válaszként erre: 30. - CsillagTM)
2010. ápr. 7. 20:16

Most már ne mondd többször!

Fontos neki most a nyugalom, ezt add meg neki! Erre van szüksége, és igy te is meg fogod kapni amire te vágysz!

32. puritan (válaszként erre: 29. - CsillagTM)
2010. ápr. 7. 20:15

Nehéz, ez igaz.

De amíg a háttérbe vagy húzódva el is tudsz azon gondolkodni, ő vajon hogy érzi magát éppen.

Te mit nyújtasz neki törődésben a "nyafogáson" kívül.

(a nyafogást nem bántásiból írtam)

Foglald le magad, legyen saját életed, a férfiak ki nem állhatják, ha egy nő folyton a nyakukon lóg, ez csak eleinte vonzó, az elős egy-két évben.

Ezerszeres törődést kapsz vissza, ha egy kicsit lazítasz. Hidd el, nem könyvekből veszem amit írok :)

2010. ápr. 7. 20:15

vizsgaidőszakban, vagy mint most, az utolsó vizsgák idején, nehéz egy diák mellett.

ilyenkor nem a közös élet, hanem a tanulás fontos. és némi kikapcsolódás, ha foci, akkor az.

Veled nincs baj, csak hiába telt el ennyi év már együtt, nem érted, hogy perpill. Neked kell segíteni abban, hogy minden rendben legyen körülötte és főleg béke legyen.


ha túl vagytok mindenen, lehet már beszélgetni, emelni az együttlétek számát, ami szerintem azonnal menni fog, ha a vizsgán túl van a kedves :)


kis türelem és megváltozik minden, olyan lesz, mint régen :)


ha nem, akkor inkább most szakítani, mint esetleg két gyerek mellett.

30. CsillagTM (válaszként erre: 24. - 9242a6388c)
2010. ápr. 7. 20:13
Igyekszem, de annyira kimerült vagyok...belefáradtam...annyiszor elmondtam már neki ezeket;(
29. CsillagTM (válaszként erre: 15. - Puritan)
2010. ápr. 7. 20:12
Pont ezen gondolkoztam ma...de ez olyan nehéz, nem? Ez az háttérbe húzódás...
28. CsillagTM (válaszként erre: 14. - 07c4794583)
2010. ápr. 7. 20:12
Hogy érted, hogy nekem kell meghúzni? Nem akarok hárpia lenni...
27. CsillagTM (válaszként erre: 12. - 9bbc382386)
2010. ápr. 7. 20:11

Épp menstruálok, beletrafáltál... :S :)


Szerintem nagyon összeillünk, és nagyon szeretjük egymást...Egyszerűen túlérzékenyek vagyunk mindketten...


Köszi a drukkolást...

26. CsillagTM (válaszként erre: 11. - Agnes1219)
2010. ápr. 7. 20:10
rre már reagáltam...(19.)
25. CsillagTM (válaszként erre: 10. - Eperke9)
2010. ápr. 7. 20:09
Erre azt mondja, h de hát elém jön munkába, meg itthon velem van...csak az nem "minőségi idő", érted...Persze heti másfél órára meg olyan hülyeség féltékenynek lennem;( és nem is lennék, ha velem is foglalkozna...
24. 9242a6388c (válaszként erre: 22. - CsillagTM)
2010. ápr. 7. 20:09
Nyugi!!!!
23. 9242a6388c (válaszként erre: 21. - CsillagTM)
2010. ápr. 7. 20:08
Nem vagy az!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook