Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek, könyörgök ;( fórum

Segítsetek, könyörgök ;( (beszélgetős fórum)


1 2 3
22. CsillagTM (válaszként erre: 8. - 9242a6388c)
2010. ápr. 7. 20:08

Annyira aranyos vagy!! Tudom, h hullámvölgy, meg h szeret, tudom, mennyire hajt, látom, mennyire ki van merülve, holnap is konzultál a témavezetőjével, valszeg hajnalig fent lesz...csak szükségem van rá...

Egyre önzőbbnek érzem magam;(

21. CsillagTM (válaszként erre: 7. - 2104cc91e8)
2010. ápr. 7. 20:07
Ezt nem teljesen értem...ha a házimunkára gondolsz, azt felesben csináljuk, max. a mosást csinálom egyedül, de mosogatni meg ált. ő szokott. Nem, nem szolgálom ki...nem várja el...vicces mód néha még ez is rosszul esik, mintha nem lenne rám szüksége...tudom, tényleg segghülye vagyok:S
20. CsillagTM (válaszként erre: 6. - 31b7b5919f)
2010. ápr. 7. 20:05

Szerintem nem "fajult", egyszerűen ilyen, így reagál a kritikára...anyum, apum is ilyen, de hát nem velük akarok összeházasodni :( :)


(Hol lehet már?! Úgy aggódom;( )

19. CsillagTM (válaszként erre: 4. - Susika2009)
2010. ápr. 7. 20:04
Pont itt a gond: ha megpróbálom elmondani, h mi a bajom, akkor nagyon megbántódik, sokszor a végén el is sírja magát, hogy hát nem érzem, hogy szeret? meg hogy szétszakad belül, hogy mindig veszekszünk...de mindig ugyanazokat mondom el, miért nem változtat?!;(
18. CsillagTM (válaszként erre: 3. - Evelyn78)
2010. ápr. 7. 20:03
Épp ez az egy, ami kizárt...még ha el is tekintek attól, hogy egy hónapja jegyzett el, meg hogy jár elém munkába, stb, eleve ideje se lenne rá...meg nem olyan fajta.
17. CsillagTM (válaszként erre: 2. - Kattyus)
2010. ápr. 7. 20:03

Tudom, hogy kell időt szakítani, de hogyan?! Beesik suliból, néha este hatkor, onnantól tanul mint a hülye, kávézik, hogy ki ne dőljön, aztán bezuhan az ágyba 1-2-kor, hajnalban kel...szemétnek érzem magam, ha odamegyek hozzá, meg megalázó is sikertelenül próbálkozni:(


nekünk a szex az első fél évben kb. heti 3-4 volt, utána heti 2 sztem (koliban laktunk, szóval nem meglepő), de mióta összeköltöztünk, érdekes mód ilyen ritka...mondjuk az ágy is szar, mert recseg nagyon, de hát ez elvileg nem kifogás...


és köszi, hogy nem nézel hülyének, nagyon kétségbeestem;(

16. 07c4794583 (válaszként erre: 14. - 07c4794583)
2010. ápr. 7. 20:00
.. mármint hogy meddig ér meg a kapcsolatból megmaradó x jó dolog azt az y rosszat, amit az elhanyagolós viselkedés okoz. (nálam speciel vérig sértettséget vált ki, amivel természetemnél fogva kerek 20 percig tudok együtt élni, aztán borítás van. sokan sokkal tovább tűrnek, akár egy egész házasságot. vagy nekik megéri.)
15. puritan (válaszként erre: 1. - CsillagTM)
2010. ápr. 7. 20:00

Szerintem ne szekáld halálra.

Ez egy ördögi kör, amit érzel, abban nagy valószínűséggel igazad van, de törődést nem lehet kicsikarni, minél inkább mondanád neki, annál rosszabb volna a helyzet, előbb-utóbb az agyára fogsz menni.

Hagyd egy kicsit levegőhöz jutni, ha szeret, hiányozni fogsz neki, mihelyt engedsz a szorításból, ő akar majd jobban kötődni.

14. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - CsillagTM)
2010. ápr. 7. 19:58
Azt viszonylag természetesnek látom, és sokszor tapasztalom, hogy egy kapcsolatból fokozatosan kikopnak az egymással foglalkozó, egymásra időt szánó, szeretgető és satöbbi motivációk, tettek - ez azonban csak akkor működik, ha a feleknél nagyjából egy tempóban következik be. Sok pár hosszú évtizedek után is képes randis vacsorára menni vagy virággal/egyébbel elhalmozni egymást, órákig beszélgetni, sok meg csendben nyugodtan, kvázi nyugdíjasként eléldegél egymás mellett, és ez kölcsönösen megfelel nekik. A problémád ott kezdődik, hogy nem azonos az igényetek egymásra és az ilyen dolgokra. A határt neked kell meghúzni...
2010. ápr. 7. 19:58
igen,a beszélgetés sok mindent megoldhat,ha lehet beszélgetni..
2010. ápr. 7. 19:57

Nem megcsal,hanem ilyen típus......

A legfontosabb célja jelenleg a diploma,neki így megy,valakinek könnyebben.

A mai edzésre és mindegyikre szüksége van,végre kikapcsol,felfrissül.

Te sem vagy hülye,csak most ilyened van(lehet mensi előtt vagy).

Az mondjuk lehet,nem vagytok egymáshoz illőek,vagy korán találkoztatok.De ezekre Te magad is tudni fogod a választ.

Mielőbbi harmóniát kívánok :)

2010. ápr. 7. 19:55
szerintem.a.kapcsolat.megoldása.az.ha.leülnek.mind a.kétfél.és.kibeszélik a.problémákat. viszont.ha.nem.lehet,leülni.nyugottan akkor,gondvan.nálúnk.több éve mükódik. ágnes1219
2010. ápr. 7. 19:54

Nem vagy hülye, sem önző!

Szerintem igazad van,hogy nem nézed jó szemmel, hogy focizni elmegy, de Rád nincs ideje. Vizsgaidőszak ide vagy oda...

9. 31b7b5919f (válaszként erre: 6. - 31b7b5919f)
2010. ápr. 7. 19:53
Nállunk 3 gyerek van de az együtt lét az nállunk is 4-5 alkalom/hét minimum.Pedig nem egyszerű megoldani.De ez csak akrat kérdése.
8. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - CsillagTM)
2010. ápr. 7. 19:52

Nem vagy hülye!! Igen ez most egy hullámvölgy...biztos keményen hajt, tanul, te pedig most vágynál egy kis érzelmi többletre...

Kicsit lazulj ....nyugi.

Mikor túl lesz a vizsgákon, akkor lendülj újra támadásba...elcsábitás, intenzivebb élet, stb...:o).

2010. ápr. 7. 19:52
Vagy csak ugródeszkának használ, hogy amíg megszerzi a diplomáját, legyen aki kiszolgálja, aztán .....
2010. ápr. 7. 19:51

Ez nem egyszerü,de ha ennyire rossz a helyzet,akkor szerintem se erőltesd.Ha 2 év alatt ideáig fajult a dolog,mi lesz később??

Mi 6 éve vagyunk együtt a párommal de nállunk nincs ilyen.

Fiatal vagy még meg fogod találni a hozzád illőt.

2010. ápr. 7. 19:50
ja a sex nálunk minimum heti 5-6:-)
2010. ápr. 7. 19:49
SZerintem,üljetek le,és amikor van ideje,nyugodtan beszéljetek át mindent,minden jót,minden rosszat.nálunk működik 4 éve,hogy mindig nagyokat beszélgetünk..már az eleje óta,amikor még semmi gondunk nem volt,most már évek óta együtt élünk,és ez bevált....amikor van ideje,beszéljetek...sok sikert!És nyugi a szabadidő kell neki,az én vőlegényem is focizik,és jól esik látni mikor fáradtan hazajön,mert tudom ezt szereti,és ennyi jár neki
2010. ápr. 7. 19:48
Szerintem nagyon valószinű,hogy megcsal.
2. kattyus (válaszként erre: 1. - CsillagTM)
2010. ápr. 7. 19:47
Ha most nem megy, később még kevésbé fog. Bármily nehéz,időt kell egymásra szakítani. Én 10 éve ismerem a párom, de pl a szex heti 3-5 és nem havi 1-2. A jó kapcsolat alapja a kompromisszum. Én nem nézlek hülyének:)
2010. ápr. 7. 19:44

Kérlek, ne nézzetek se hülyének, se hisztis libának!

A vőlegényemmel két éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem, és tudom, hogy ő is engem. Tudom, de nem érzem! Egyetemista, keményen tanul, diplomát ír, meg minden, és sosincs ideje rám...Az elején gyönyörű volt minden, romantika, nevetések, beszélgetések mindenféléről...de mintha minden kezdene összeomlani. Mindig is voltak viták, veszekedések, mert temperamentumosak vagyunk, de régen csak összekapások voltak, most meg egyre rombolóbb...Szex havi 1-2, beszélgetés alig, persze általában nem is merek szólni, mert tényleg tanul...de ha kifakadok, és elmondom, hogy mennyire elhanyagolva érzem magam, és már nem szeret? megunt? nem talál elég vonzónak? akkor csak kiakad, hogy miért csinálom ezt, hiszen szeret, mert értem jön néha munkába, meg minden, és miért jó ez nekem, hogy bántom?...Az a baj, hogy ő minden kritikát így reagál le: magára veszi, kibukik, a végén még én érzem magam szörnyetegnek, amiért megemlítettem, és persze változás nincs, mintha el se gondolkozna azon, hogy mit tehetne másképp...Kezdek belefáradni, ma is összevesztünk, mert elment a heti 1 focimeccsére a haverokkal, én meg veszekedtem, hogy erre bezzeg van ideje, és megint teljesen kiakadt...Aztán elrohant, ráadásul aggódok is, nehogy baja essen ;( Velem van a baj? Türelmetlen vagyok, vagy önző? Csak olyan selejtnek érzem magam...mintha egy darab szar lennék ;( Tudtok erre mondani valamit? Vagy hülye vagyok?!? ;(

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook