Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek! Kérlek! Miért kért tőlem időt, ha még el sem kezdtünk járni? fórum

Segítsetek! Kérlek! Miért kért tőlem időt, ha még el sem kezdtünk járni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
31. Johh (válaszként erre: 29. - Kiskornis)
2013. jan. 31. 18:15
köszönöm szépen...igazad van :)
30. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Johh)
2013. jan. 31. 18:02
..Ha szerelmes lenne, nem kérne egy szekundum gondolkodási időt sem, mert azt mind veled szeretné eltölteni..
2013. jan. 31. 17:49

Velem megtörtént már az,hogy az illetékes pasi,kb 3hónap találkozgatás után időt kért,mert úgy érezte vmi nem oké,rendet akart rakni a fejében.Persze én akkor már tudtam,ebből nem lesz semmi...csak gyáva szakítani,elsunnyog.3hét múlva jelentkezett,ezután még 4 évig voltunk együtt,és a szakítás után a mai napig az egyik legjobb barátom.

Szóval erre is van példa.

Persze néha "haragszom" is rá,mert mutatott ilyen példát;)és most hogy én is kicsit hasonló helyzetben vagyok mint te,így reményt ad...:)

Mi a megoldás?Megpróbálni előrenézni.Ha valóban csak időkérésről van szó,úgyis jelentkezik.Ha pedig nem,akkor én spec próbálom úgy felfogni,hogy pont jó,hogy egy ilyen gerinctelen alaktól megszabadulok.Fájni kevésbé fáj,de felfogni könnyebb:)

28. Johh (válaszként erre: 27. - Era06)
2013. jan. 31. 17:32
:/
27. era06
2013. jan. 31. 17:26

Ki látott márt rókát a nyuszival teázni?


A férfiak nem arról híresek, hogy kihagynak egy tálcán kínált lehetőséget.


A lényeg, hogy a célt elérje. A hozzávezető út lényegtelen.

Köd előttem, köd utánam.

26. Johh (válaszként erre: 25. - Mazsinka)
2013. jan. 31. 17:17
Csak tudod azért nehéz, mert egy idő kérés attól függetlenül, hogy vannak olyan emeberek akik idő alatt azt értik, hogy ennyi volt, mi van ha tényleg van olyan akinek idő kell, hogy valamit a fejében rendbe rakjon. Persze, mindenki volt már szerelmes és tudja, hogy mivel jár ez. Ne legyen szerelem, legyen puszta vonzalom, mindegy. Amikor nekem tetszik valaki akkor azzal akarok lenni...Tudom, hogy a férfiak nem gondolkodnak ezeken....Komolyan most leszálltam a földre kezdem reálisan látni, azaz csak én gondolom így...ezt le fogom zárni, ha ő nem akkor én....
2013. jan. 31. 17:12
Lányok, nők, asszonyok! Mi lenne, ha nem misztifikálnátok túl mindent? A férfiak egyszerű egyedek, nem számítóan, ritkán gondolkodnak fondormányosan, mint mi, nők. Ha nem keres, nem akar tőled semmit, ha időt kér, nem biztos magában, nagy valószínűség szerint nem kellesz neki. Szomorú, de igaz. Hiába a kedves szavak, nyugtatgatás, ez mind önámítás, ámítás. Nem akar tőled semmit, hagyd a fenébe!
24. Johh (válaszként erre: 23. - Mézes-Krémes)
2013. jan. 31. 17:00

Pedig meg lehet minden beszélni ...

akárhogy van amennyit erről már olvastam kiérdeztem, saját érzéseim minden csak egy oldalra billen, hogy ennek a dolognak vége...

Csak én idióta, meg ittam a szavát. Erre mást nem tudok már mondani, hogy tanulság és az ember a saját kárán tanul

23. Mézes-Krémes (válaszként erre: 15. - Johh)
2013. jan. 31. 16:53
Én egyszer jártam így valakivel, akit régebb óta ismertem. Közeledett, összejöttünk, valójában minden tökéletes volt, vagy legalábbis számomra annak tűnt... Párszor meglőtt és eltűnt az életemből. Köszönés nélkül távozott... Végül nagy nehezen pár hét múlva elértem, és akkor közölte velem, hogy ő valójában nem akar komoly kapcsolatot...
22. Mézes-Krémes (válaszként erre: 19. - Johh)
2013. jan. 31. 16:51
Ha csak erről van szó akkor sem egyenes, és ez már régen rossz.
21. Mézes-Krémes (válaszként erre: 17. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 31. 16:51
Ha van olyan szálam akkor azt elvarrom, mielőtt mást hitegetnék... Vagy már eleve nyílt lapokkal játszom, és elmondom, hogy jelen esetben csak a szex az, amit nyújtani tudok. Kvázi az illető nem őszinte!
20. B.SZ.Icu (válaszként erre: 15. - Johh)
2013. jan. 31. 16:49

Sajnos sok szemét pasi van,aki rendesen elcsábítja a nőket,azután,ha megkapta amit akart,továbbáll.

Lehet,hogy nőbe is van ilyen,de én csak pasikról tudok véleményt mondani!:DDD

19. Johh (válaszként erre: 17. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 31. 16:49
nem kizárt, de a másikra nem gondol?
18. Johh (válaszként erre: 16. - Mézes-Krémes)
2013. jan. 31. 16:48
valamiért azok a bizonyos megérzések nekem is ezt súgják ...:(
2013. jan. 31. 16:47
Az is lehetséges, hogy van még szál, amit el kell varrni...
16. Mézes-Krémes (válaszként erre: 14. - Era06)
2013. jan. 31. 16:46
Valószínűleg erről van szó. :(
15. Johh
2013. jan. 31. 16:46
Ha csak tényleg arra voltam jó akkor elég szemét húzás egy olyan embert érzelmileg is megfogni akit már ismer nem kis ideje...
14. era06
2013. jan. 31. 16:43

"Természetesen minden megtörtént aminek meg kell történnie simán ment minden."


Minden megvolt ami kellett neki. Jöhet a következő!

13. B.SZ.Icu (válaszként erre: 1. - Johh)
2013. jan. 31. 16:43

Az én tapasztalataim alapján,erre a pasira már keresztet vethetsz,sajnos!:(Bár ne legyen igazam.

Egy sem fogja a szemedbe mondani,hogy csak kihasználtalak,hanem kitalál valamit.

12. b74f6e5cdd (válaszként erre: 3. - A36415638d)
2013. jan. 31. 16:43

Teljesen egyetértek.


Ha az eleje ilyen akkor a közepe és a vége is ilyen lesz.

11. 3f2a864951 (válaszként erre: 1. - Johh)
2013. jan. 31. 16:43

Ez így elég kevés a véleményalkotáshoz.


Általában nők szoktak ezzel jönni, ami valljuk be elég ócska duma. Mármint az időkérés. Mihez kér időt? Nem egy jégkorongmérkőzésen vagyunk, ahol majd az edző megmondja a tuti-frankó támadó stratégiát időkérés közben.


Ketten voltak - nőkről van szó persze - akik időt akartak kérni tőlem, de mindig nemet mondtam és azt ajánlottam beszéljük meg azt, amihez idő kellene. Persze tudtam, mi lesz a vége.


Elsunnyogtak mindketten, de legalább nem húzódott el, mint az a bizonyos rétestészta.

10. Mézes-Krémes (válaszként erre: 9. - Sopianae)
2013. jan. 31. 16:42
Ez igaz. Főleg ha még haraggal vagy gyűlölettel beszél róla...
9. Sopianae (válaszként erre: 4. - Johh)
2013. jan. 31. 16:41

Khm... Nálunk a srácot leszarta a csaj, megcsalta... szarul váltak el és titokban együtt vannak...

soha nem tudhatod

8. Mézes-Krémes (válaszként erre: 5. - Johh)
2013. jan. 31. 16:41

Szerintem mi nők túlgondoljuk a dolgokat. A férfiak ennél sokkal egyszerűbben működnek.

Ha kellesz neki, és tervez veled, akkor ott lesz, hidd el. De akkor bármi áron megtalálja a módját annak, hogy Veled lehessen.

Ha nem tesz így, akkor nem akar téged, nem gondolja komolyan.

7. Mézes-Krémes (válaszként erre: 5. - Johh)
2013. jan. 31. 16:40

Találó, és igaz:

Akit érdekelsz, keres téged! Aki szeretne veled lenni, talál rád időt! Akinek hiányzol, megtalál! A többi mind kifogás.

6. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Johh)
2013. jan. 31. 16:39

Bármi is álljon a tette mögött én azt gondolom, ha tisztelne és becsülne téged akkor őszintén elmondaná hogy mi a gondja, miért kér időt.

Mi lehet az az ok? Amikor lefeküdt veled akkor még nem tudott róla? Mennyire lehetsz neki fontos, ha így viselkedik veled...?


Azt hiszem nem kellene foglalkoznod vele a továbbiakban, még akkor sem, ha ő bukkan fel. Mert bármi is az ok, nem egyenes ember. És hogy lehet így kezdeni egy kapcsolatot?

5. Johh
2013. jan. 31. 16:39

Nem ehhez vagyok gyenge, hogy esetleg ritkán találkozzunk. Valljuk be egy kapcsolat elején időt kérni az mégis milyen? :S

Lehet esetleg csak egy teszt lenne nála? Mennyire nyomulok, mennyire lehet kihozni a sodromból

Fedra elgondolkodtató amit írtál

4. Johh
2013. jan. 31. 16:37

értem...

Ő nem kíváncsi az exére elég szarul váltak el a háta közepére nem kívánnák egymást ez nálam tuti kilőve! Nem értem ezt mire jó, hogy az ember idegeit húzzák. Én nem mondok senkinek olyan dolgokat, ha azt nem is gondolom komolyan!

3. a36415638d (válaszként erre: 1. - Johh)
2013. jan. 31. 16:36

Megadtad a választ magadnak:

"megmondom őszintén le akartam ezt zárni én ehhez gyenge vagyok, hogy ezt elviseljem"

Vagyis Te ezt már most nem bírod, hogy ő ilyen...

Így akkor szerintem jobb ha hagyod.

2013. jan. 31. 16:35
Én is így jártam nemrég és visszament az exéhez...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook