Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek! Kérlek! Miért kért tőlem időt, ha még el sem kezdtünk járni? fórum

Segítsetek! Kérlek! Miért kért tőlem időt, ha még el sem kezdtünk járni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
1. Johh
2013. jan. 31. 16:32
Sziasztok! Már nagyon sok ehhez hasonló kérdést olvastam és válaszokat! Természetesen a legközelebbi bizalmasaimat is kikérdeztem és tanácsot kértem. Volt, aki azt mondta nem lesz belőle semmi és volt aki azt mondta, hogy gondolkodik nem kell aggódni! A férfit ismerem régóta és már régóta tetszettem neki, de az utóbbi időben mondta ezt el! Vonzódásom kölcsönös, mégis időt kért tőlem. Engem ez az idő csak azért zavar, mert valljuk be vagy jó lesz a vége vagy sírás! Az embert mikor ilyen elé állítják igen csak túráztatják az amúgy is leggyengébb kincsét, az érzelmeit! Természetesen minden megtörtént aminek meg kell történnie simán ment minden. Attól még, hogy ismerem nem tudhatom milyen igazából. Több vasat tart a tűzben, beparázott, mert már egy ideje egyedül van, fél tőlem? Tényleg ennyire szemét és csak kihasznált volna? Nagyon szépen kérlek titeket írjatok valamit, mert már tényleg nem tudom mi lehet. Szerettem volna vele beszélni, de mindig kibújt alóla, mert megmondom őszintén le akartam ezt zárni én ehhez gyenge vagyok, hogy ezt elviseljem nem vagyok már kamasz értek a szép szóbol is. :/ Én nem fogom telefonban ezt lezárni, csak személyesen...ha úgy alakúl persze...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook