Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítség kell... Fogyni szeretnék! fórum

Segítség kell... Fogyni szeretnék! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jan. 25. 17:55
Rizsben nagyon sok kalória van!!!
25. Aldrin
2012. jan. 25. 17:31
a rizs az elvileg mehet nem?
24. Aldrin (válaszként erre: 23. - 3fd432567f)
2012. jan. 25. 17:22
akkor erről ennyit...hát mindenképpen az akaraterő a nyerő, és nem kerül pénzbe! :)
2012. jan. 25. 17:21
Hoodia...szerintem ennyi erővel körömrágás elleni lakkal is leönthetnéd a nyelved, ami véleményt hallottam, csak annyit csinál,hogy iszonyat keserű íz lesz a szádban, az étvágyad megmarad...
22. Aldrin
2012. jan. 25. 17:16
van ez a Hoodia spray...erről tud valaki valamit?
21. Aldrin (válaszként erre: 18. - 3fd432567f)
2012. jan. 25. 17:14

hát biztos hogy nem lesz egyszerű, de azért ennyi segítséggel az ember már el tud valamerre indulni!

majonéz mánia... :D végülis a szájrágásról is sikerült leszoknom... :D

20. Aldrin (válaszként erre: 17. - 3fd432567f)
2012. jan. 25. 17:13
az komoly...
19. Aldrin (válaszként erre: 15. - Ágio8405)
2012. jan. 25. 17:13
hát ezaz, csak amikor a feltételek nem adottak...meg azért az embernek jó ha vannak támogatói...legyen az ismerős, vagy ismeretlen! pl itt is az van, hogy nem ismerjük egymást, mégis már most mennyi segítséget kaptam! :)
18. 3fd432567f (válaszként erre: 16. - Aldrin)
2012. jan. 25. 17:13
NE egyél hozzá sem majonézt, se tartármártást, és így iszonyat mennyiségű kcal-tól megóvod magad. Én céklával szoktam enni pl... :)
2012. jan. 25. 17:12
Én óvodában azért kaptam virgácsot egyszer Mikulásra,mert nem ettem meg a fasírtot (18 éves koromig vega voltam, ezt tudták oviban is), de akkor még egy falusi oviban ismeretlen volt a vega szó,csak azt tudták,hogy finnyás a gyerek,nem eszik húst, büntetni kell, és nincs jobb, mint a nyilvános megszégyenítés, ha az egész csoport előtt a Mikulás hordja le,hogy derossz vagy, mert nem eszel húst...bezzeg XY, aki megvert mindenkit, milyen jó,mert eszik húst... :D:D:D Ebben nőttem fel...
16. Aldrin
2012. jan. 25. 17:11
Februártól szeretnék eljárni edzeni is, már kinéztem magamnak 1-2 helyet. De hát a személyi edző is azt mondta, hogy 70%-ban a kajától lehet fogyni...meg az a baj, hogy leginkább az egészségtelen, és hízlaló kajákat szeretem, (persze azok a legfinomabbak). na de mi van akkor, ha rántott sajt van? :D
2012. jan. 25. 17:09
Minden fogyokurához a kitartás kell, nincs semmi hókuszpókusz csak a kitartáson mulik minden. Ami persze a legnehebb.
14. Lhara (válaszként erre: 12. - Aldrin)
2012. jan. 25. 17:08
Ez már eleve jó!!!
13. Lhara (válaszként erre: 8. - Aldrin)
2012. jan. 25. 17:08
Edd salátával, párolt zöldséggel, vagy egyszerre mindkettővel... én így szoktam.
12. Aldrin (válaszként erre: 5. - Lhara)
2012. jan. 25. 17:07
Én kész tények elé állítottam a kedvesemet és anyósomat, sajnos eléggé válogatós vagyok, és pl 2 napnál régebbi kaját nem eszek meg. Ők ezt elfogadták, és nem is gúnyolódnak vele, hál istennek!
11. Aldrin (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2012. jan. 25. 17:06
Igen, pont az akaraterővel vannak némi problémák. De ez is az oka annak, hogy ide feltettem az én kis problémámat, hogy itt tudok számadni, és esetleg "rugdaltok" is! :D
10. Lhara (válaszként erre: 8. - Aldrin)
2012. jan. 25. 17:06

De imádom a hasam ezzel volt mindig a legtöbb bajom.


Most megyek, de visszanézek...

Puszi mindenkinek!!!

9. Lhara (válaszként erre: 6. - 3fd432567f)
2012. jan. 25. 17:05

Ez így van!!!


Sajnos engem meg lehetett ezzel gyerekkoromban "eröszakolni", mert a békesség kedvéért sok mindenre képes voltam... ma már keményebb vagyok :)))

8. Aldrin (válaszként erre: 2. - 3fd432567f)
2012. jan. 25. 17:04
Hát igen, ezt lesz a legnehezebb megállni, ugyanis a sültkrumpli a gyengém! A kétszersültes jól hangzik, mert azt azért szeretem, a tésztából meg nagyon elegem van! Köszönöm, hogy írtál!
7. Lhara (válaszként erre: 5. - Lhara)
2012. jan. 25. 17:03
Bocs'... a hsz közepe Aldrinnak fogalmazódott, csak nem írtam.
6. 3fd432567f (válaszként erre: 5. - Lhara)
2012. jan. 25. 17:03
Ohh,ismerem a gúnyolódást, nagyon is, de próbáltam sosem törődni vele, az én életem, azt eszem és úgy, ahogy én szeretném...a finnyásságról meg mindenkinek más a véleménye, úgyhogy, ez egy totálisan "félreértett" jelző,amit rosszul használnak sajnos :S
5. Lhara (válaszként erre: 2. - 3fd432567f)
2012. jan. 25. 16:59

Kitűnő ötletek!


Remélem, azért nem szokás a gúnyolódás nálatok, mint a szüleimnél volt, sajna... anyóskámnál sosem!

...ha "válogatós"-nak mutatkozol.

Akkor könnyen megoldható ez a sok jó ötlet.


Talán még valami hozzá. A körtek is kiegészíthetőek zöldséggel, satátákkal... én sokat alkalmaztam már.

2012. jan. 25. 16:51
Esetleg probáld meg azt hogy csak fél adagokat eszel ja és csa addig egyél amig éhes vagy. Ha csökkentesz az adagokon biztos hogy nem fogsz tovább hizni söt valoszinü fogyni is fogsz. Probálj meg kevesebb köretet enni. ilyesmik szerintem segitenek. Az eleje biztos nehéz lesz meg sajna az ember szeme is kivánja akját, de pár nap után összébb szükül a gyomrod és akkor nem is fogsz tudni annyi kaját megenni majd.
2012. jan. 25. 16:51

Megértelek, mert hasonló szitu volt nekem a kezdetek-kezdetén.


Csak az én anyóskámat meg lehetett kérni... de akkor még fogalmam se volt, hogy mire kellett volna:)))


Majd gondolkodom, és ha eszembe jut valami feltétlen megírom.

2012. jan. 25. 16:49

Vacsorára rántotthús: ne krumplit, hanem savanyúságot egyél hozzá. Pörkölt? Kis tányéron, kis adag, egy kis kétszersülttel,ne tésztával. Vagy ne edd meg este,hanem rakd el másnapra,amit adnak...a kistányérból való étkezés is sokat segíthet.

Köreteket ki lehet cserélni az összeset savanyúságra, salátára. Egészséges, finom. Sőt, a savanyúság még elő is segíti a zsírlebontást, az ecet miatt!

Húst válogasd meg, ne egyél olyan nagyon zsíros falatokat...

2012. jan. 25. 16:44

Sziasztok!

Tudom hogy sok ilyen, és ehhez hasonló fórum van, de kicsit más az én helyzetem... Szóval 162cm vagyok, és jelenleg 66,5 kg. 3 éve költöztem össze párommal, viszont ő még édesanyjával él, és még ő főz rá/ránk. Én egy régóta megszokott környezetbe csöppentem bele, így a változtatás, amíg el nem költözünk nem lehetséges. A helyzet az, hogy anyósom a régi jó tápláló, és hízlaló kajákat főzi meg, leginkább estefelé, így akkor sikerül jól belakni.. sajnos hogy külön főzzek magamnak (vagy ő változtasson az étrenden)sok dolog miatt, nem megoldott.(A pénzügyi helyzetünk miatt sem) Szeretnék fogyni, de nem tudom hogy induljak neki, hogy kerüljem el, a hízlaló dolgokat, vagy mit tudok változtatni---lehet picit szedett-vedetten írtam le a dolgokat, de remélem azért érthető...azért írok ide, mert itt nagyon sok segítséget kaptam régebben is más témában, és remélem most is számíthatok rátok!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook