Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítség!!! fórum

Segítség!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
9. globus (válaszként erre: 1. - Galex97)
2022. aug. 6. 08:05

Mire fizettek hitel(eket), ha nem lakásra, mert az nincs?

Csatlakozom az előttem szólókhoz, sajnos jövedelmet meghaladó költésért többet kell dolgozni.

Párod dolgozik? Gyerek van?

A magyar nyelvű lelet és heti fizetés kifejezésekből jól feltételezem, hogy külföldön élsz?

2022. aug. 6. 08:01
A környékemen van egy üzem, folyamatos műszak van, és állandó felvétel. Szalagmunka. A körülményeket és hogy ad-e szállást, velük kell megbeszélni. Fűtési szezonig én is tudnék szállást fejenként naponta 3.500 ft. Ez egy ismerős mobilháza nyaralóövezetben, fűtésen kívül m inden van. Innen üzemi busz viszi a dolgozókat. Amennyiben érdekel, priviben írjál, mélyebben ez mást úgysem érdekel.
7. 55Judit (válaszként erre: 6. - Papája)
2022. aug. 6. 07:56
Nem gondolom hogy dohányoznának. Akinek elég erős a motivációja, egyik napról a másikra le tudja tenni a cigit. Saját tapasztalat.
2022. aug. 6. 07:34

Olyan munkát kell vállalni, ahol van munkásszálló és minden plusz munkát is vállalni kell.

Építőipar jól fizeti a segédmunkásokat is.

Amennyiben dohányoztok sürgősen szokjatok le. Orvos tud felírni hatásos leszoktató gyógyszert.

Gyereket ne vállaljatok ilyen körülmények között.

A remény hal meg utoljára, sok sikert !

5. aszparagusz (válaszként erre: 4. - Babyapocakban)
2022. aug. 6. 07:27

Milyen tanácsokkal?

Nekem a hozzászólásából úgy tűnt, hogy pénzt kérne.

4. babyapocakban (válaszként erre: 3. - Aszparagusz)
2022. aug. 6. 07:24
Szerintem tanácsokkal próbáljunk segíteni legalább.
3. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Galex97)
2022. aug. 6. 07:22
Akkor most pénzt kérsz?
2022. aug. 6. 07:21
Szia! Vannak olyan betanított munkák, ahol adnak szállást is. Ha mindketten elhelyezkedtek egy ilyen helyen és egy ideig hajtotok és minden forintot megfogtok, talán sikerülhet elszakadni a családtól. Én ezt tenném hasonló helyzetben. Pénzt másoktól ne várj, most meg pláne hogy ilyen infláció van, mindenki spórol, meggondolja mire költ.
2022. aug. 6. 06:08

Elöszőr is kihangsúlyoznám, hogy nem kell a negatív komment bárki kerülhet ilyen helyzetbe akaratán kívül is. Aki ezt látja remélem tud segíteni. Én egy 25 éves fiatal dolgozó ember vagyok, nagyon nehéz élettel a nyakamon. Sajnos csak cipelem a súlyát és már nem bírom kezdek megfulladni benne. Párommal olyan körülmények közé kerültünk amely már már az életünket veszélyezteti. Hiteleink vannak amelyek behajtóhoz kerültek. Próbáltam beszélni a bankokkal, de nem engednek. Ezt ha elvesztem akkor elesünk mindentől. Elvesztettem a munkahelyem egy baleset miatt. Az arcom szana szét tört, levegős a mellkasom. Erről van magyar nyelvű orvosi lelet! Elvesztettük az albérletünket, mert fizetés nélkül maradtunk. Vidékre kellett költöznünk, ahol párom édesanyja tart minket amennyire csak tud a havi 70.000 forintjából. Én heti bért kapok amely napi 7000 forint. Ebből próbálom a hiteleinket kifizetni, de már az étkezésünkre sem jut rendesen. Jelenleg a bank fenyeget, ha ezt nem fizetem befogják peres úton hajtani.

Páromnak a családjával élünk. Párom bátyja alkoholista és nem beszámítható. Volt hogy kezet is emelt ránk. Az édesapja azzal fenyeget minket, hogy kirak és mehetünk amerre látunk. Próbáltuk a hatóságokat is keresni, de reménytelenül, mert számtalanszor mire kiértek párom bátyja és apja is eltűntek otthonról. Van 2 kutyánk és macskánk is 1. Mind a 3 állat bántalmazva volt már általuk. Szeretnénk egy jobb jövőt magunknak, de ez a tartozások miatt nem megoldható. Nem tudunk hova menekülni már ebben a helyzetben jelenleg. Barátaink nem segítenek elpártoltak tőlünk. Családom párom miatt egy fillért sem hajlandó segíteni nekünk semmibe. Imátkoztam már a jó Istenhez, hogy hallja meg sírva az imám, de eddig mindíg csak a rossz következett be.

Kérlek szépen, ha van bennetek emberség segítsetek rajtunk, hogy ebből a veszélyforrásból kitudjunk kászálódni és eltudjunk menekülni erről a helyről párom édesanyjával együtt vagy legalább a hitelem törlesztőjét kitudjam fizetni. Félnek, féltem őket. Nyomorgunk, allig jutunk ételhez. A magyar kereset irdatlan kevés ahhoz, hogy megéljünk és a tartozásokat is egyenlíteni tudjunk. Bárhova fordúltunk eddig nem kaptunk választ és borzasztóan vészes az időkorlát ami terhet szab ránk. Lelkisegély szolgálatot is kerestük már fel, de nem sokat segítettek ezekkel kapcsolatban.

Kérlek benneteket mégegszer, hogy negatív kommentet ne, mert éppen eléggé tépjük magunkat.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook