Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítség!!! fórum

Segítség!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
69. andi6020 (válaszként erre: 46. - Galex97)
2022. aug. 6. 11:56

Újabb csavar a történetben.

Jah, vasárnap van.

68. Galex97 (válaszként erre: 66. - Birebora)
2022. aug. 6. 11:55
Mind a kettőnknek vannak levonásai és ezeket fizetjük azért nem jut erre az elmaradásra pénz. Tényleg bármit el fogadok amit csak lehet és amit csak birok de ha nem kellek sehova így eléggé nehéz.
2022. aug. 6. 11:52
Èn senkinek nem adtam pénzt, aki fórumon kéreget. Ennyire nem èrdekel egy idegen ember sorsa. Mi is voltunk szegènyek, de csak a család segített néha pl. autó vásárlásnál . Idegenektől nem kèregettünk.
66. birebora (válaszként erre: 64. - Galex97)
2022. aug. 6. 11:48

Ezt nehezen hiszem. Szerintem te is.


Azért vagy provokativ mert leirod a 186 ezres munkanélkülit a párod anyjának a 70 ezres nyugdiját, hogy apád dolgozik de elissza a pénzt. Mindenkire csak vársz, hogy oldja meg az életeteket.

Figyu! Felnőtt, egészséges emberek vagytok, vegyétek kézbe az életeteket és álljatok talpra és ne más zsebén lógjatok. Van ismerősöm fél lábbal dolgozik, van aki rákos de kemo mellett dolgozik, van akinek heti egy szabadnapja van és napi 12-14 órát melózik.

Te itt hoxázol ahelyett, hogy gőzerővel melóznál BÁRMIT. BÁRMI ami adódik. Takaritónői állás mindenhol van. Kórház, iskola, bevásárlóközpontok, gyárak, üzemek bárhol.


Mindenre van válaszod és üres kifogásod. Az első hozzászólásomban sok sikert kivántam és irtam, hogy sajnálom. De mostanra kinyilt a bicska a zsebembe. Ezért is gondolom, hogy kamu és provokativ az egész sztori.

2022. aug. 6. 11:41

Az ősszel volt itt egy hasonló fórum. Hasonlókat válaszoltunk. Majd d.u. megjelent FI, és közölte a véleményét milyenek is vagyunk. A facebook-on egy óra alatt összejött neki félmillió Ft. De azért udvariasan elköszönt tőlünk.


Tegyétek ti is azt. De egy bankszámla számot írjatok, hogy a hiszékeny, jószándékú emberek tudják hova küldeni a fél millát!

64. Galex97 (válaszként erre: 58. - Birebora)
2022. aug. 6. 11:34
Mindenre jelentkeztem amire csak lehet de egyszerűen nem kellek semerre.
63. Galex97 (válaszként erre: 60. - Birebora)
2022. aug. 6. 11:33
Nem móka és tessék meg figyelni hogy nem fogunk el tűnni amint vége a hétvégének. Illetve szeretném meg tudni miért találja provokatívnak.?
62. birebora (válaszként erre: 48. - 71ddaa07fa)
2022. aug. 6. 11:32
Pontosan igy van.
61. Galex97 (válaszként erre: 57. - 71ddaa07fa)
2022. aug. 6. 11:31
Már a legelején jeleztem hogy ilyesfajta kommenteket nem kérek. Tényleg igyekszünk mindent meg tenni amit tudunk és igyekeztünk addig ki húzni a dolgokat ameddig csak tudtuk de most már ott tartunk nem megy. Nem tudom miért kell és miért jó másoknak a kárára ilyen vicces kedvűnek lenni és nevetni rajta úgy hogy azt sem tudod min megy keresztül egy másik ember.
60. birebora (válaszként erre: 54. - Liliom10)
2022. aug. 6. 11:30
Szerintem hétvégi kamu az egész. És még provokativ is. Unatkoznak a lányok.
59. Flóra76 (válaszként erre: 56. - Galex97)
2022. aug. 6. 11:28
Na jó, beloptad magad a szívembe. Küldjél privátba bankszámlaszámot, mert utalhatnékom támadt.
58. birebora (válaszként erre: 38. - Fokhagyma)
2022. aug. 6. 11:28
Még hozzátenném az egészségügyet. Azt hallottam, hogy osztályok zárnak be és vonódnak össze mert nincs nővér. Segédápolói munka mindenhol van, aztán lehet tanulni, képezni magát mindenkinek. És még sorolhatnám. Árufeltöltő, betanitott munkás, postás stb.
2022. aug. 6. 11:25

Nyírpityerén, ahova az ismerősömék a következő hétvégén költöznek, keresnek még egy halőrt. Állítólag lehet igényelni szolgálati lakást is. A szomszédos városban, Iszapszentgilisztáson pedig van egy autósmozi, ahova székfestőt keresnek. Valamint nyílt ott egy magán mammográfiai központ, ahova manuális mammográfus jelentkezését várják.


Bocsánat, ha eddig túl szigorú voltam veled és keményen válaszoltam. Felhívom az ismerősömet és megkérdezem, hogy ezek az állások még betölthetőek-e?

Szerintem nektek is jól jönne, ha elszakadnátok a családtól és olyan nyugis helyre tudnátok költözni, mint Nyírpityere.

56. Galex97 (válaszként erre: 54. - Liliom10)
2022. aug. 6. 11:24
Ami pénzünk van élelmiszerre és csak a nagyon fontos dolgokra költjük. Édesapámnak nincsen nyugdíja még dolgozik viszont ő vissza is költözött az édesanyjához (az én nagymamámhoz) és el tartatja magát mivel egész életét el itta és mai napig ugyan úgy alkoholizál. Tesóm ha el is megy dolgozni csak az a munka megfelelő neki ami napi fizetéses vagy maximum heti mivel ő is alkoholista és amit meg kap pénzt egyből megy is vele aznap a kocsmába és el issza. Sajnos rájuk nem lehet számítani. Ami a mién mi igyekszünk. El osztjuk a rezsit az élelmiszer árát stb és a többit igyekszünk meg fogni.
55. Galex97 (válaszként erre: 51. - 71ddaa07fa)
2022. aug. 6. 11:18
Azért írta így mivel transznemő tehát nemileg hiába nő azt szereti ha férfiként kezelik és úgy tekintenek rá.
54. liliom10 (válaszként erre: 47. - Galex97)
2022. aug. 6. 11:17

Rengeteg időd van ! Indulj el gyalog, csöngess be minden házba, mondd el, hogy átmenetileg munkát keresel, akár takarítást, gyerekfelügyeletet, bevásárlást,stb, De le is írhatod, sokszorosíthatod, és bedobhatod minden házba. Hátha lenne igény rá. Nagyon kényelmes vagy, de az én felfogásom szerint inkább lusta.

Amennyi pénzetek havonta van, annál kevesebb a mi nyugdíjunk,( a kettőnké ). Kíváncsi lennék, mire költötök el havonta ennyi pénzt ? Szegény anyád a 70000 Ft-jából még titeket is eltart, ő fizeti a rezsit ? Apádnak is van nyugdíja, igaz ? És a tesód miből él ? Ő dolgozik ?

Szerintem Ti nem tudjátok beosztani a pénzt !

53. Galex97 (válaszként erre: 50. - Fokhagyma)
2022. aug. 6. 11:17
Miért lenne az?
52. Galex97 (válaszként erre: 49. - Fokhagyma)
2022. aug. 6. 11:17
De akarok menni dolgozni . Inkább meg dolgoznék havi 250-ért mint ezt a 186-ot kapjam. Miért provokatív ha szabad meg tudnom? Egyáltalán nem szórakozok a válaszokon. Ha valódi miért nem ír véleményt?
51. 71ddaa07fa (válaszként erre: 47. - Galex97)
2022. aug. 6. 11:12

Milyen érdekes. Az állítólagos párod fiatal emberként mutatkozott be. Bár tudjuk, hogy a nő is ember, de általában úgy szokták megfogalmazni a hölgyek, hogy xy éves fiatal nő vagyok.

Mi lesz a mese vége? :))

50. fokhagyma (válaszként erre: 47. - Galex97)
2022. aug. 6. 11:06
Na, ez egyre cifrább!!!
49. fokhagyma (válaszként erre: 46. - Galex97)
2022. aug. 6. 11:05

Talán olyan nagyon nem is akar, ha kap munka nélkül is havi 186 ezer segélyt. Örülnék, ha annyi lenne a nyugdíjam.

Egyébként már kezdem azt hinni, hogy kamu ez a topik. Provokatív. Jól elszórakozol rajta, hogy milyen válaszokat kapsz. Ha meg valódi, akkor inkább nem mondok véleményt.

48. 71ddaa07fa (válaszként erre: 46. - Galex97)
2022. aug. 6. 11:05

Majd minden nagyobb városban vannak ipari parkok, ahol lepkehálóval keresik a munkásokat. Amennyiben legalább 8 általános végzettségetek megvan és segítség nélkül el tudtok 1-től 5-ig számolni, benneteket keresnek.

Ott nem nézik, milyen a szexuális identitásotok, csak azt várják, hogy dolgozzatok.

47. Galex97 (válaszként erre: 44. - Flóra76)
2022. aug. 6. 11:03
Aki a fórumot írta ma is dolgozik én a párja vagyok. Meg kért válaszoljak mivel neki nincsen ideje. Gondoltam munka keresés és a házimunka mellett van rá időm.
46. Galex97 (válaszként erre: 35. - Liliom10)
2022. aug. 6. 10:59
Miatta nem mivel nem képesek el fogadni hogy melegek vagyunk (két nő) és emiatt építő ipari és ilyen munkák sajnos ki lőve. Menne dolgozni és minden nap a munkát hajtja. Amíg nem mondják neki azt sehol hogy mehet dolgozni mert kell oda addig sajnos nem tud menni akár mennyire is akarna.
45. Napsugár8 (válaszként erre: 29. - Galex97)
2022. aug. 6. 10:56

Nézz szét itt a Hoxán!

Nagyon sok olyan fórumot találsz, ahol arról beszélünk, hogyan, hol tudnánk spórolni, megfogni a kis pénzünket, hogy egyáltalán egyik hónapról a másikra élni tudjunk.


Te tudtad: hogy az ország lakosságából

- 100 ezer alatti nyugdíjból él 300 ezer fő

- 160 ezer (átlag) alatti nyugdíjból él 500 ezer fő

- 200 ezer alatti nyugdíjból él 800 ezer fő

A hoxázóknak kb. a fele nyugdíjas, sajnálom hogy (valószínű) nem tudunk segíteni.

44. Flóra76 (válaszként erre: 39. - Galex97)
2022. aug. 6. 10:56
Irogatás helyett én hétvégén is dolgoznék, ha ilyen helyzetben lennék, mint te.
43. Galex97 (válaszként erre: 33. - Andi6020)
2022. aug. 6. 10:55
Az nyilván így hogy egymás számára idegenek vagyunk itt legtöbben így megpróbálnék mindenkivel meg állapodni hogy mikor tudnám vissza adni az összeget amit az adott személy segített. Nyilván nem tudnám mindenkinek egyszerre vissza adni így a hetente kapott fizetésemből (próbaidő miatt kapok heti fizetést egyébként) de apránként mindenkinek meg adnám amilyen hamar csak tudom. Ha egy ember segít akkor neki jövőhónapban tudnánk meg adni egyben.
42. 71ddaa07fa (válaszként erre: 39. - Galex97)
2022. aug. 6. 10:54
Nem a lóf@szt.
41. 71ddaa07fa (válaszként erre: 36. - Galex97)
2022. aug. 6. 10:53

Ezen kívül még van az index.hu, az az oldal is elég forgalmas, talán nagyobb a létszáma az itteninél. Ott is tudnál gyűjteni, akár 100.000 Ft-ot is kérhetnél az ottaniaktól.

Ezzel már lenne 150.000 magyar forintotok, egy autót is vehetnétek a jóhiszemű emberek becsapásából.

40. Soufflet (válaszként erre: 28. - Galex97)
2022. aug. 6. 10:53
Fizetes nelkul igy sem, ugy sem uszod meg. Szoval miert nem egyezkedsz?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook