Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítettem egy barátnőm kiscicáinak gazdát keresni. 6-an... fórum

Segítettem egy barátnőm kiscicáinak gazdát keresni. 6-an... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. Panna.33 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 24. 13:32
Nem a te hibád. Tényleg ne mard magad ezért!
10. Myra
febr. 24. 07:34
Nem te tehetsz arról, hogy akinek őodaadta nem voltak gondos gazdik.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Srcrss)
febr. 23. 17:08
A 3 akiknek én kerestem gazdát, 1 az enyém lett. Bánom, hogy miért nem tartottam meg még 1-et. Csak anyagilag soknak éreztem a kettőt.
febr. 23. 13:14
Szegények:(
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Panna.33)
febr. 23. 11:59

Olyan embereknek akarta odaadni, akikről nem volt profilkép, vagy már előzőleg is kértek macskákat, vagy az volt az adatlapjukon, hogy 2 hónapja már "elvesztettek" egyet. Majd előtte is 2 hónappal egyet. Szóval fogyóeszköz volt nekik.


Úgy mondtam, hogy gondolkodjon már.. végül egy 16 éves lánynak adta. Meg egy olyannak aki örült hogy kintre kap macskát, mert a menhelyek csak bentre adják.. a lánynak meg mindegy volt. El is csapta az autó 6 hónaposan. :(

6. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 23. 11:02
Nem a te hibád, de én is rosszul érezném magam a helyedben.
5. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 23. 06:44
Nyilván nem volt semmilyen ráhatásod a dologra.
febr. 22. 19:53
Mármint a macskák nem élnek már.
febr. 22. 19:48

"Akiknek ő adta oda, már egy sem él. :("


Akiknek adta már nem élnek?

Jujj, milyen balszerencsét hozó cicák!

febr. 22. 19:44
Így visszagondolva, akiknek anyagi segítséget nyújtottam, mert betegség miatt valóban rászorulók voltak, mind elmentek. Cseppet sem bánom, hogy akkor adtam, nem hiszem, hogy összefüggés lenne. Rosszabbul érezném magam, ha vacillálok, nem adok, és akkor is meghalnak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook