Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítenétek? Véleményeket, tanácsokat várok! (köszönöm) fórum

Segítenétek? Véleményeket, tanácsokat várok! (köszönöm) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
28. 8285925b39 (válaszként erre: 26. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 11:43
... háát kicsit túllőtt a célon a hölgyemény, de játszik, ez tiszta sor. :))
27. 8285925b39 (válaszként erre: 25. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 11:42

...hm... ilyeneket csinálnak a nők, ha jó napjuk van. :) Lehet, hogy a pasid kicsit túlreagálja...hm... túl szeretné reagálni a dolgot. :) 40 körül a nő már tisztában van a Nőiességével, normális esetben sugárzik róla az önbizalom, és bátran vigyorog a világba, és nanáááá a pasikra is.... aztán, hogy egyik-másik félremagyarázza, ez egy dolog. :)))

(Mivel ugye a Nő mást választott... akár ez is lehet. ;))

26. Jéghegy (válaszként erre: 24. - 8285925b39)
2011. jan. 9. 11:42

..de előtte egy évig próbálkozott a pasinál.. simogatta, mindig úgy állt, hogy összeérjenek, stb. stb.

..de a várva várt reakció elmaradt.. Aztán rá egy évre jöttek a flörtök, a vad pillantások, de csak ennyi.

Még egy nyamvadt puszi sem volt..

És ez az, amit nem értek!!! Az "én pasimmal" cicázik, de mással jött össze!

Ti ezt értitek?

25. Jéghegy (válaszként erre: 24. - 8285925b39)
2011. jan. 9. 11:40

Semmi olyat!

Annyi volt, hogy állítólag "nyakig" kirúzsozva, miniben felült elé az asztalra, aztán kezdegetett.

A pasi meg megkérdezte, hogy akkor most mit akar Tőle?!?! (mert előtte nem reagált soha semmire)

24. 8285925b39 (válaszként erre: 23. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 11:37
Mit jelent, hogy kikezdett vele?
23. Jéghegy (válaszként erre: 21. - 8285925b39)
2011. jan. 9. 11:36

Jó értelemzted..

A nő kikezdett vele, és amikor erre ez a fiú lépett, reagált, vevő volt a dologra, akkor a nőci zavarba jött, hárított, és habogott!!!!!

22. Jéghegy (válaszként erre: 20. - 8dc02726ef)
2011. jan. 9. 11:35

Te vagy a második, aki ezt mondja!:)

Igen, azt mondták, hogy én egy tök talpraesett nő vagyok, aki 99%-ban tudja, hogy mit akar!

Hogy most akkor mi történt velem?!?!?! Pótlék akarok lenni v. mi?!?!?!?


Van benne valami.. abban is, amit írtok.

21. 8285925b39 (válaszként erre: 16. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 11:34
...hja, a pasi hebegett habogott vagy a nő?... nem mindegy. (én úgy értelmeztem, hogy a nő) :))
20. 8dc02726ef (válaszként erre: 16. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 11:33
Hát erről beszélek. Ez egy nokedli! Keress legalább egy kicsit karakánabb partnert!
19. 8dc02726ef (válaszként erre: 7. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 11:30

Hiába ráznád meg, hogy ébresztő, az nem használ, ha alapból ilyen.

Azért írtam, hogy marha rossz tulajdonság, hogy lépj le, mert a későbbiekben az ilyen embertől csak idegbajt kapsz - legjobb esetben:)

18. 8285925b39 (válaszként erre: 16. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 11:30

... ahammm.... ilyenek vagyunk... játszunk, akivel lehet! ;)))

Ezen ne görcsölj szerintem... nem ellenfél egy komoly kapcsolatban. :)

17. Jéghegy (válaszként erre: 14. - 8285925b39)
2011. jan. 9. 11:30

Azt mondja, hogy előttem volt egy barinője, és amikor megtudta akkor szó szerint kikészült, és levágott egy hisztit!


Lehet, kicsit beteg ez a nő??:)

16. Jéghegy (válaszként erre: 14. - 8285925b39)
2011. jan. 9. 11:29

..de ez a lüke miért nem látja?

Ő miért érzi úgy, hogy a férfit látja benne?

Bár gondolom, imponál Neki, hogy egy ilyen nő "ácsingózik" utánna..

Legalábbis eljátsza!

Vagy mit tudom én!


Azt mondja, hogy mikor a nő rászállt, nem reagált, majd mikor egyszer rákérdeztt, hogy akkor most mi van, akkor elpirult, hebegett, habogott, és hárított!

15. Jéghegy (válaszként erre: 11. - 3c5ed073dc)
2011. jan. 9. 11:26

Pont ettől félek.., hogy sérülök!


Viszont bízom abban, ha valóban összejövünk, fog annyira tisztelni, becsülni, szeretni, hogy nem kockáztat!

De ezt nem tudhatom, hiszen a legszelídebb pasi is képes megbolondulni.

Kicsit úgy érzem, hogy ez a nő olyan lehet mint egy szép alma, ami belülről "rohad"..!

És most nem a féltékenység beszél belőlem.

14. 8285925b39 (válaszként erre: 13. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 11:25
... akkor pedig ne foglalkozz a kolléganővel. Minden munkahelyen van egy-két flörtölgetős nő, ők ilyenek... általában nem veszélyesek, csak - ahogy Te is írtad - próbálgatják az erejüket :)
13. Jéghegy (válaszként erre: 11. - 3c5ed073dc)
2011. jan. 9. 11:24

Igen, fontos vagyok Neki mint NŐ! És a legfontosabb, hogy nagyon tisztel.

Tegnap reggel 10-től, este 7-ig együtt voltunk.. Kb. 5 mondatot beszélgettünk. A többi időt azzal töltötte, hogy puszilgatott, szeretgetett..

Semmi más nem történt! Lehet, hogy hülyének tartotok, de annyira becsültem azt, hogy nem akarta levarázsolni rólam a bugyit.

(pedig csak Rá kellett nézni..:D )

2011. jan. 9. 11:19
Már azon is elgondolkodtam, hogy melyikünk a nem normális!
2011. jan. 9. 11:18
Elhiszem,hogy káosz van benned, hisz adott egy kihült házasság és adott egy pasi akivel jól eltudsz beszélgetni,kellemes a társaságában,sőt eltudnál vele többet is képzelni. A kérdés Ő mit is akar? Az,hogy a csajszi a mhelyén nyomul az egy dolog, kérdés ,hogy a lelke mélyén Ő mit is szeretne. Ha van "vibrálás" akkor a nagyszámok törvénye alapján elvileg nagy eséllyel összejöhet a dolog kettőjük között, kérdés ,hogy a nőt csak a vadászösztön hajtja,mert eszerint igen, akkor a pasi sérül, ha pedig közöttete komoly kapcs.alakul ki és "közbejön" a nőci akkor ugye Te sérülsz. Tanácsot nemtanácsos adni, hiszen egy kivülálló mindig másként "látja" a dolgokat,mint aki tul.képpen benne van egy szituban. Nem vagyok fiatal ,de megéltem már pár szitut. A házasságom ,mely 25 év után ért véget, mert a gyermekeim apuja megtalálta életes szerelmét, nos akkor nem volt értelme fenntartani egy kihült házasságot, szó szerint segitettem csomagolni ,s elváltunk közös megegyezéssel, nem szerettem már csak ,mint a gyerekek apuját, de nem mondom,hogy nem fájt. A fiúk felnőttként is megsinylették ,de jobb igy mindhármunknak. Közben nekem is akadt egy ffi aki akkor számomra sokat jelentett ,mert a válás elviselhetőbb volt, sőt szeretett engem, de én nemigazán értékeltem ezt sokáig, menekültem a magányba,talán sok volt már a csalódás, a gondok és vágytam,hogy úgy éljek ahogyan én szeretnék. No de visszatérve rád, hát aztsem mondom,hogy nem próbálnám meg a helyedben ,mert tudom,hogy egy semmilyen házzasságból csak menekül az ember és vágyik arra,hogy ujra nő lehessen, hogy figyeljenek rá. Tudom nem segitettem a problémádon ,de hátha picit mégis ..... .))) Beszélgess vele őszintén, kérdezz rá,hogy képzel e veled szorosabb kapcs-ot, barátjának tekint-e ,vagy több, fontos vagy-e mint Nő a számára..... , akkor mérlegelhetsz ,hogy mit is várhatsz tőle... ,de csináld úgy ,hogy boldognak érezd magad akár kicsi időre is ,hidd el megéri.... )) puszi és sok sikert.
10. Jéghegy (válaszként erre: 9. - Genlips)
2011. jan. 9. 11:18

Csak tudjátok, annyira ellentmondásos ez az egész!


Tudom, látom, hogy kezd belémszeretni, de..

..de nem tudom:S

9. genlips (válaszként erre: 4. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 11:16

gondolj bele... még nem is vagy a közepében és már most hogy érzed magad

ha szeretnél többet ebből, csak folytatnod kell

8. 8285925b39 (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 11:16
... hát ha férfiember nem tud dönteni, akkor kénytelen leszel Te.... :/
2011. jan. 9. 11:15
És akkor most mi van? Rázzam meg, hogy ébresztő, vagy lépjek le?:))))
6. Jéghegy (válaszként erre: 5. - 8dc02726ef)
2011. jan. 9. 11:13

Hidd el, hogy én ezt női szemmel is így látom.


Simán hagyja, hogy hülyét csináljanak belőle. Még talán élvezi is!!


Én úgy gondolom, hha le akarná állítani a nőt, leállítaná!

Egyszerűen csak nem venne tudomást róla, a nő meg egy idő után megunná, és keresne magának másik játszótársat!

5. 8dc02726ef (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 11:10

Férfi szemmel úgy látom, hogy az a mókus olyan bizonytalan, döntésképtelen fazon, hogy az mindenben ilyen lehet, ez pedig az egyik legrosszabb férfi tulajdonság.

Nem csak az én szememben, a legtöbb nő szemében is.

4. Jéghegy (válaszként erre: 3. - Genlips)
2011. jan. 9. 11:08

Már nem élek a férjemmel.., de ettől függetlenül ez oly' mindegy!


Én is félek, nagyon...!

Azt mondja, hogy már nem érdekli a nő, de ismerek az ilyen nőket.. Bármire képessek, hogy megszerezzék, azt akit akarnak.

Tipikus: nekem nem kell, de mással se legyen boldog!

3. genlips (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 11:04

nehéz szívvel tenném bele a lelkemet ebbe a kapcsolatba, mert már első körben gubanccal kezdődik.

persze lehet értelme harcolni érte, de ezt egy férjes asszony szerepéből...

én megkímélném magamat és az érzelmi világomat a huzavonáktól, de azért hajrá neked, akárhogy is döntesz

2. anzi (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2011. jan. 9. 11:00

Szia,


elég egyszerű amit írtál bár azért annyira mégsem :).

Nézz körül és másik udvarlót keress, mert ezek szerint ez a fiúcska nem elég érett még hozzád vagyis az a nő amíg együtt dolgoznak addig biztosan bele, bele fog szólni a kapcsolatotokba.

Ez az én véleményem.

2011. jan. 9. 10:50

Igazából sokat gondolkodtam, hogy leírjam-e, de akkora káosz van bennem, hogy nem látom reálisan a dolgokat.


Megismerkedtem egy nagyon kedves, értékes fiúval.. Sokáig tiltakoztam a dolog ellen, mert családom van, de azért mentem bele ebbe az egészbe, mert a házasságom romokban..(de ez egy másik történet lenne)

Jól érezzük magunkat egymást társaságában, úgy érzem, hogy ebből még nagyon nagy dolog is lehet.

Pár hete viszont észrevettem, hogy furcsán viselkedik, de a miértjét nem tudtam. Végül elmesélte.

Van egy nő, akivel együtt dolgozik, és megy közöttük a "macska-egér" játék, immár 2 éve!

Állítólag a nő, minden pasi álma.. nagyon ért a férfiakhoz stb. stb. Ő a NŐ!

Őt is szédíti rendesen, de mikor "komolyra" fordulna a dolog, akkor azzal hárít a nő, hogy szeretlek, de ezt nem lehet stb. Állítólag még egy csók sem volt soha!

Az egész munkehely ellenük volt, mindenki őket bántotta, mindenki őket figyelte.

A nő időközben elvállt, és összejött egy harmadikkal..

Persze ez ennél összetettebb, de talán értitek.


Amit én látok: a nő közel a negyvenhez, két gyerekkel visszaigazolást keres magának! ..hogy Ő még mindig jó nő! Hogy Ő még kell a férfiaknak.

(Pl. "ez a fiú" észre sem vette évekig, de a nőci kikezdett vele) Szerintem pont ezért: "Mi a p..a van?!?!? Mindenkik az ujjam köré csavarok, Őt miért nem tudom??!?! Szerintem ez az, ami vonzotta, vagy talán még mostanáig is vonza!!

Hiszen akkor miért egy harmadikkal jött össze, miért nem Vele?!?!?!

Ez a kis hülye, meg szerintem a mai napig ugrana neki. Ő azt mondja, hogy túl van rajta, de én nem vagyok ebben olyan biztos, hiszen állítása szerint még most is, néha-néha vannak 1-2 hetes fellángolások mindkét részről!

Azt mondja, hogy annyira lezárná, de nap mint nap, napi 8 órát össze vannak zárva!


És akkor most jövök én: nekem ez nagyon rossz így, mert így nem tudom, szívemet lelkemet beletenni ebbe a kapcsolatba!

Pedig szeretném!

Nem tudom mit tegyek, hogyan reagáljak!

Tudom, hogy Neki kell eldönteni, hogy mit akar, hogy mi a fontosabb Neki.. Holmiféle vibrálás v. az, hogy szeressék!

Viszont nem akarok állandó "rettegésben" élni, hogy mi van akkor, ha ezek mégis összejönnek.


Szerintetek?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook