Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítenétek egy megosztással? fórum

Segítenétek egy megosztással? (beszélgetős fórum)


2023. júl. 23. 20:33
Az esélytelenek nyugalmával újra még gyorsan hozzászólók, már mindenmindegy alapon, hátha. :)
4. April1989 (válaszként erre: 3. - Regin_a)
2023. júl. 21. 13:14

De, nekem még az is.

Az ismert gazdagokhoz annyi ember fordul, hogy szerintem már meg sem tudjak számolni. Mindig is nagy divat volt. Néha adományoznak pár ilyen embernek, de nem jellemző. Egy kis embernek semmi esélye ilyenre.

3. Regin_a (válaszként erre: 1. - April1989)
2023. júl. 20. 16:28

Nem, egy kv ára nem segit

Azt mondják aki három ebert ismer az ismeri a Föld összes emberét

Még nem tettem meg, de nekem is szükségem lenne egy nem kis pénzösszegre

Kinéztem jópár tehetős embert és gondoltam kérek támogatást

Tehát elsőre nem pénzt, hanem ha összejönne X támogató akitöl remélnék X összeget összesen akkor adjon ki hogy tud

Nem inditottam el, mert szégyenlem én is magam, pedig nem betevő falatra kellene


Szoval fordulj ismert gazdagokhoz és ne égjen az arcodon a bőr. Max nem válaszolnak/mint a min.elnök úr/

2023. júl. 20. 10:00
Bár a helyzetem a mai nappal sajnos megint rosszabb lett, de szeretném megköszönni annak, aki segített egy megosztással és bár a kitűzött sürgős cél még nem jött össze, de volt már aki segített. Ilyenkor úgy érzem, hogy tényleg vannak még önzetlen és empatikus emberek, akik segítenek egy idegennek valahogy kimászni a gödörből.
2023. júl. 17. 23:45

Kényelmetlen téma, nagyon pánikolok is emiatt és szégyellem magam, de kénytelen voltam adománygyűjtésbe kezdeni - azonban nekem nincs olyan platformom, ahol ezt meg tudnám osztani, így az esélytelenek nyugalmával indulok.

Tehát az lenne a kérdésem/kérésem, hogy meg tudnátok osztani a linkemet, hátha sikerül segítséget kapnom? Sajnos az oldal ahol létrehoztam nagyon kevés karaktert enged, így a történetemből semmi sem derül ki. (Bár megadtam egy másodlagos e-mail címet, ahol kérdezhetnek. Azért nem a sajátomat, mert annyira paranoiás vagyok amiatt, hogy kiderül a "kedves ismerőseim" számára a nyomorom, hogy azt szavakkal kifejezni lehetetlen. Tudom, amikor ennyire padlón van az ember ezzel nem kéne foglalkoznia, de a mentális egészségem és lelkiállapotom sajnos nem segít abban, hogy ezen felül kerekedjek. Már maga ez a kérés is számomra egy hatalmas lépést jelent.

Nyilvánosan itt sem szeretnék mindent leírni, azonban ha bárkit érdekel kérem írjon és szívesen elmesélem a helyzetemet. Komfortosabban érzem úgy magam, ha privát üzenetben tudok mindent elmesélni. Nem kertelek, még akkor is leírom Neked, ha csak szimplán kíváncsi vagy.


Az alábbi linkről lenne szó. Ha megosztás előtt szeretnél bővebb információt a helyzetemről, kérlek írj! Amennyiben megosztod, azért hihetetlenül hálás leszek.


Szabadidőmben digitális grafikával foglalkozom - csak hobbi, tökre átlagos vagyok -, de ha érdekel, a szívességért cserébe szívesen készítek Neked képet. A profilomon van egy régebbi rajzom.


Az alábbi linkről lenne szó:


[link]


Mint említettem, ez sajnos kb. semmit sem árul el a helyzetemről a karakterlimit miatt. Viszont nem győzöm hangsúlyozni, mindenkinek szívesen válaszolok - nem pár szóban, hanem leírva az egész történetemet.


Egy dolgot kérek: légyszíves ne írjatok olyan tanácsot, hogy nyújtsak szexuális szolgáltatásokat. Megszámolhatatlan ember tanácsolta ezt, amikor megtudták, hogy nő vagyok. (Nem ezen a fórumon, itt szerencsére a legtöbb ember akivel beszéltem végtelenül kedves és segítőkész.) Nos, hiába éheztem hetekig, hiába vagyok a gödör legalján, elveim még azért vannak.


Előre is köszönöm, ha tudsz segíteni!


Legyen szép estétek, reggeletek, délutánotok, stb., akármikor is olvassátok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook