Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rendszámcsere alkalmával új zöldkártyát is kell csináltatnom? fórum

Rendszámcsere alkalmával új zöldkártyát is kell csináltatnom? (tudásbázis kérdés)

7. Ada12 (válaszként erre: 6. - Pintyőke72)
2008. dec. 19. 09:27
Az a műszakié gondolom. Kérned kell a zöldkártyához is.
2008. dec. 18. 20:04
nem kaptam matricát, csak egy piros pacát a hátsó rendszámtáblára..Ugye alá kellene ragasztani a zöldet,ami nekem nincs. A rendőr tuti az első kanyarnál megállít.
5. Ada12 (válaszként erre: 4. - Ada12)
2008. dec. 18. 19:58
Ezek alapján jó a régi igazolólap, viszont a matricát rá kell tenni a rendszámra. Azzal mi a helyzet?
2008. dec. 18. 19:57

Ezt találtam Neked:



. Rendszámcsere

A rendszám jogszerű megváltozása esetén,

- amennyiben a gépkocsi igazolólapján a gépkocsi alvázszáma szerepel, az igazolólap a rajta feltüntetett időpontig továbbra is érvényes,

- ha az igazolólapon a gépkocsi alvázszáma nem szerepel, a területi közlekedési felügyelet az érvényes igazolólap érvényességi idejének változatlanul hagyásával új igazolólapot ad ki és plakettet helyez fel.

3. Ada12 (válaszként erre: 2. - Pintyőke72)
2008. dec. 18. 19:54
Szerintem csak egy igazolólapot kell bele csináltatnod, plusz kérned az új rendszámra egy matricát, mert azt sokszor figyelik, h rajta van-e.
2008. dec. 18. 19:47
Kérdés: vagy jó a régi kártyám a régi rendszámmal? Az autó maradt, csak a rendszám lett új. A régi zöldkártyán megvan minden, az autóval kapcsolatos adat(motor- és alvázszám,stb).Esetleg valaki tudja mi a teendőm?
2008. dec. 18. 19:44
Rendszámcsere alkalmával új zöldkártyát is kell csináltatnom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook