Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reiki és Attunement kezelések fórum

Reiki és Attunement kezelések (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

61. éva* (válaszként erre: 59. - Mókica)
2006. nov. 15. 18:54

**val?

Milyen pziciókat használtál, vagy hogyan?



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
60. Mókica (válaszként erre: 55. - Alma20)
2006. nov. 15. 13:40

LETUDNÁD NEKEM IRNI az a vizeséseset? Akár priviben is elküldheted:) Nagyon megköszön!

Mi másképp tanultuk...ahány mester annyi szokás;)


Most rohannom kell melózni de délután msajd még irok!

Puszi Sziasztok!

59. Mókica (válaszként erre: 58. - Éva*)
2006. nov. 15. 13:39
nekem sikerült vele a fogyás...de ez nem 3 napos dolog...ha kitartásal csinálod és hiszel benne meglesz az eredménye!Csak nem szabad feladni! ;)
58. éva* (válaszként erre: 57. - Alma20)
2006. nov. 14. 05:49
Ezért nem is lehet mindent meggyógyítani. Én próbáltam a fogyást ezzel, 3 napig csökkent a súlyom, aztán visszarendeződött, lehet, hogy csak a hitrendszerem miatt. A kisördög megszólal az agyadban, nehogy már ilyen egyszerű legyen. Agykontrollal is sok sikert elértem, de van ami nem akar összejönni, vagy nincs itt az ideje, vagy egyáltalán nincs rá szükségem, hiába gondolom én másképp.
57. alma20 (válaszként erre: 56. - Éva*)
2006. nov. 13. 22:39

Ha már feljött ez az orvos meg gyögyulás téma, kérdeznék valamit!

Nekem vannak kétségeim, illetve nagy kérdőjelek a fejemben.

Ugye mindenkinek van karmája, azaz a szellemed pontosan tisztában van vele, hogy mit vállalt, amikor leszülettél ide!

Szóval, mi van akkor, ha te adod a segítséget, de a szellemed mást akar? Nyílván neki van nagyobb ereje!

Mi van, ha neked krönikus betegség van a karmádban?

Mi van, ha csupán a negatív gondolatokkal megbetegíted magad? Stb....

Mi a véleményed ezekről a dolgokról?!

Nagyon érdekel, ki milyen állásponton van a témával kapcsolatban!!!

56. éva* (válaszként erre: 52. - Alma20)
2006. nov. 13. 16:34
Nem tudom, hogy hasonló-e az eredet, ez Tibetből jött. A reikit pedig annyira ismerem, amit írtam, olvastam egy füzetben az Ő pozicióikat, így összetudtam hasonlítani. Én elégedett vagyok ezzel a módszerrel, szerintem mindenkinek hasznos lenne az első 2 tanfolyam elvégzése. Vannak helyzetek, amikor jól jön a gyors segítség, vagy az orvos sem tud épp, vagy egyáltalán segíteni.
55. alma20
2006. nov. 13. 00:12

Nem, ez az egyesen van.

Gondolatban beállok a vízesés alá, megtisztítom az aurám, aztán feltöltöm hatalmas aranyszínűre, amillyennek szeretném, ha mindig lenne.

Te nem így tanultad?

Csakrákat csak akkor tisztítok, ha komolyabb a gond, ha valami tényleg kizökkent és sokáig nem nyugszom le( egy óra)vagy, ha beteg vagyok, kezelem magam.

Nálad ez hogy megy?

Lehet, teljesen másképp tanultuk!

Ha leteszed a második vizsgát, sokkal erősebb leszel, jobban fogyz tudni hatni magadra!

Nagyobb lesz a felelősséged is, de fogsz kapni szimbólumokat is, ami még jobban megkönnyíti a dolgod!

Szerintem nem csinálsz semmit rosszul, bár ennyiből nehéz megítélni, az biztos, hogy lelkes vagy és jó hatással van rád!

Azsem mindegy, hogy mennyire van rendben a magánéleted!

Nekem 2 vizsgám van, most készülök a mesterire.

3 éve csinálom aktívan, de már kb 6 éve vannak "félinformációim". :-)

Eleinte nekem is többet kellett foglalkoznom magammal, sok mindenben változtam, ezen valószínűleg neked is túl kell esned, hogy nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb legyél! Hajrá! :-)

Ja, és többször elvégeztem angyal tanfolyamot, ami megtanít arra, hogyan kérjük az angyalok segítségét és mire!

Nekem az is nagyon hasznos volt!

2006. nov. 12. 14:09

Alma,Hogy szoktál feltöltésre koncentrálni??

Vagy ez is a második szinten tanultakkal jön?

53. Mókica (válaszként erre: 51. - Alma20)
2006. nov. 12. 14:08

Neked hány vizsgád van?


Abban igazad lehet, hogy én nem is meditálok, hanem feltöltést csinálok:) Furcsa, de valószinű én még ennyire nem vagyok kiegyensúlyozott, mert kell mediznem/feltöltenem hapi szinten...ez baj? Valamit nem jól csinálnék?

Biztos ha leteszem a 2.vizsgámat is sokkal erőteljesebb,jobb meditációka tudok majd csinálni:)

Szeretnék már én is másokon segiteni...igaz csináltam már emergiaátadást pár embernek,és elvileg sikerrel, de állitolag a második szint után tud az ember csak gyógyitani majd!

52. alma20 (válaszként erre: 50. - Éva*)
2006. nov. 12. 11:51

Szia Éva!

Én személy szerint nem próbáltam a **t, de sok jót hallottam róla!

2 barátnőm is foglalkozik vele, azt hiszem az egyiknek 2, a másiknak 3 tanfolyama van meg.

Úgy hallottam, a reiki és a ** eredete megegyező, te mit tudsz erről?

Én csak elvétve hallottam mellékinformációkat, de megköszönném, ha megosztanád velem, amit tudsz róla?!

Köszi



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
51. alma20 (válaszként erre: 49. - Mókica)
2006. nov. 12. 11:46

Nekem elég meditálni heti 1-2 alkalommal!

Az nem egyenlő a feltöltéssel!

Reggel sokszor el is felejtem, de nincs is rá szükségem, mert elég kiegyensúlyozott vagyok, nehezen tudják elvenni az energiámat.

Ha mégis szükségem lenne rá, akkor fogom magam, bárhol vagyok, rákoncentrálok, és feltöltöm magam!

Bárhol, autoban, szoláriumban, munkahelyen...stb.

Én így jól érzem magam, szerintem egységben vagyok.

Myugodt vagyok, működik a feltétel nélüki szeretet is.

Mindig megyek ismételni tanfolyamot, amikor csak lehet, próbálok minél több tudást és tapasztalatot begyűjteni. Nekem ez így nagyon jó és kielégítő!

Plussz jó érzés, hogy segítek másoknak is esténként, még ha nem is tudják.

50. éva*
2006. nov. 11. 05:47
Én **t végeztem, aki nem ismerné, ugyanúgy van a kézrátételes gyógyitás az I-es tanfolyamon, sőt a poziciók is 95 %-ban ugyanazok. A II-esen megtanultuk a távgyógyítást szimbólumokkal. Nálunk is csak azt lehet kézzel gyógyítani, aki megkér. Távgyógyításhoz viszont elég ha mi magunk megkérdezzük az "égiektől", hogy mehet-e az energia. Én legtöbbször a szimbólumokkal dolgozom magamon is, ritkán kezelem magam a kezemmel. De van amikor az a gyorsabb, "hatásosabb".

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
49. Mókica (válaszként erre: 48. - Alma20)
2006. nov. 11. 03:13

Heti 1-2 alkalom elég nektek???

Én mikor elkeztem ezzel az egésszel foglalkozni, napi 2vagy 3 alkalommal csináltam, mert annyira szükségem volt az energiára...

Majd lecsökkent reggel esti fix meditációra, jobban aludtam és keltem...majd pörgős volt az egész napom medi után:)

Én nagyon élveztem!

Volt mikor kimarat reggel, és érezhetően egész nap tiszta zaza voltam, ideges, feszült...

Majd ha sikerült 5 percre is elbújni valahova egy medivel azonnal oldottam a helyzetet!

Ma már ott tartok, hogy ha kimarad 1-2 reggel, nem vészes a külömbség.De inkább az estéket hagyom ki mint a reggeli feltöltődéseket!

Reggel 2 órával előbb felkelek azért, hogy ez is beleférjen a készülődésbe;)

Szal én napi szinten csinálom! Nem tudom, de nekem erre szükségem van...

Én áldom az eget, hogy ezt elkezdtem...most készülök a másodikra...szeretnék másokon is segiteni...és tovább fejlődni:)


Te hol tartasz? Ki a mestered?

48. alma20 (válaszként erre: 47. - Mókica)
2006. nov. 9. 12:16
Péntekenként nem szoktunk meditálni, akkor nincs rá idő, de esténként szoktunk a párommal, hetente 1-2 alkalommal. Zenére vagy irányított meditációra.
47. Mókica (válaszként erre: 46. - Alma20)
2006. nov. 9. 11:27

Szia Alma:)


Te csak a hétvégenként szoktál meditálgatni,mikor összejön a csapat, vagy napi szinten???

Csak érdekelne:P

46. alma20 (válaszként erre: 45. - 4726e582cf)
2006. nov. 9. 11:05

Én Inárcsra járok minden pénteken kezelni, ott lakik a mesterem, és a környéken mindenki tudja, hogy "mi folyik" ott, tehát akinek problémája van, eljön.

Mi, "gyógyítók" legalább 3-an kezelünk egyszerre, de van amikor 6-an is bent vagyunk.

Ez nagyon jó, egyrészt minden héten gyakorlom, másrészt összetart a csapat, harmadrészt, meg ha nekem van problémám, amit nem tudok megoldani, akkor együtt megoldjuk!

Nagyon jó baráti társaság alakult ki, ráadásul az anyukám, az unokahúgom, a nagynéném, és most már a párom is hozzánk tartozik! Persze nem erőszakkal!

Az én életem is megváltozott, teljesen higgadt és kiegyensúlyozott lettem, már nem izgulok, nincs gyomoridegem meg depresszióm..., mondván:

LEGYEN, AMINEK LENNIE KELL! :-)

45. 4726e582cf (válaszként erre: 42. - Alma20)
2006. nov. 9. 00:07

Szia!


Több, mint egy éve találkoztam a reikivel teljesen véletlen (de mivel tudjuk, hogy nincsenek véletlenek... :)))). Tanfolyam volt, aztán a másodikra is elmentünk, a mesterire én nem, Ő igen. Egyelőre én nem érzem, hogy a mesterit meg kéne csinálnom. De ha itt lesz az ideje elmegyek természetesen :).


Ami a legfurcsább a dologban, igen kétkedve jöttem ki az első tanfolyamról, és ahogy a mesterünk megmondta, fenekestül felfordult az életem. Nem rossz értelemben, hanem inkább furcsán. Összejöttek olyan dolgok, amikre nem is számítottam, megszakadtak barátságnak hitt dolgok, amikről ma már tudom, hogy nem voltak soha barátságok. Felerősödtek az érzékeim. Furcsa volt, de tetszett :).

Többnyire magamon alkalmazom, és kevesebbszer azokon, akik kérik, mert ugye akkor adunk, ha kérik, legalább is én így tanultam :).

44. dee (válaszként erre: 43. - Mókica)
2006. nov. 8. 22:46
Nem én Reikit és Nayloont szeretem.
43. Mókica (válaszként erre: 40. - Dee)
2006. nov. 8. 22:39
Dee te is reikis vagy?? Nem is tudtam:O
42. alma20
2006. nov. 8. 19:49

Én több, mint 2 éve gyakorlom a reikit, járok egy klubba minden héten, most készülök a mesterire.

Meséljetek kicsit nekem, ti hogyan gyakoroljátok?

Csak magatokon vagy másokon is?

Milyen sikerélményeitek vannak?

2006. nov. 8. 19:45

hello!!!!

Dolgozik, de este beküldöm!!!

40. dee (válaszként erre: 39. - Nayloon)
2006. nov. 8. 19:44
Hiányoltuk már Reikit.
39. nayloon (válaszként erre: 38. - Alma20)
2006. nov. 8. 19:42
reiki néven a párom is fenn van, ha erre jár beküldöm!!
38. alma20
2006. nov. 8. 17:10

Ezek szerint van még itt reikis, csak pont ide nem téved be?

Te gyakorlod a reikit? Vagy "csak" tanfolyamot(akár töbet is)végeztél?

37. 4726e582cf (válaszként erre: 33. - 4726e582cf)
2006. nov. 8. 15:50

Huhú ez régen volt már, hogy ide beírtam ezt. Azóta pont egy halom dolog összejött, amit szerettünk volna.

Lehet ezt a reiki hatásának, vagy a sorsnak vagy akárminek a javára írni...

36. alma20
2006. nov. 8. 15:45
Úgy látom mostanában mindenki hanyagolja ezt a lapot... rajtam kívül! :-(
35. alma20
2006. nov. 7. 19:57

Szia Elvira1!

Remélem nem bánod, hogy előhoztam ezt a fórumot?!

Én is reiki-zek, kiváncsi lennék, hogy te hova jársz? Kihez? Meddig jutottál? Szoktál e kezelni?

Meg mindenre, ami a témához kapcsolódik!

2006. jún. 10. 18:46
Orülök hogy ennyien hozzászóltatok a témához.Egy pár éve egy ismerõsom által kerültem egy reiki mester gyógyito hatása alá.Nagyon rossz állapotban voltam, elhatalmasodott rajtam a negativ energia és férje aki radioesztéza(jaj szép magyar anyanyelvem!!! )55 percig tisztitott a bennem felgyülemlett negativ energiátol,szorongásoktol stb, hogy ne is soroljam.Utána következett a feltöltés és az aura tisztitás.Hálás vagyok nekik hogy segitettek mindenben és talpra álltam,ûjra életvidám boldog tudok lenni.Azóta foglalkozom én is a dolgokkal.
33. 4726e582cf (válaszként erre: 32. - Mókica)
2006. jún. 9. 23:09

Jólvan, akkor nem én tudtam rosszul :).

Igaz szoktam csalni :), ha mondjuk a páromnak akarok segíteni, de ő elítéli a reikit (tanulta ő is a masszázshoz kellett), úgy csinálom, hogy szeretettel gondolok rá, és bízom benne, hogy sikerül, amit eltervezett. Tehát pozitív energiát adok így, bár ez nem egyenlő a reikivel. Szimbólum nélkül is működik :)))).


Ügyes vagy a cigivel :D.

32. Mókica (válaszként erre: 14. - 4726e582cf)
2006. jún. 9. 04:19

Én is úgytudom, hogy nem lehet adni, csak ha kérik! De én ezt mindig megoldom (ha van rá lehetőség), megkérdezem, hogy segithetek e neki igy, és úgyis igent fog mondni, igy máris megy a gyógyitás....magamtól még én se adtam csak úgy!

Sőt anyukám pránás, és ő is ezt mondja mindig!

Csak ha kérik!;)


Én pl. a dohányzásról igy szoktam le novemberben. 1 hónapon keresztül minden nap 2× csináltam egy megerősitést erre, majd azon a napon mikorra megszabtam a bagózás végét le is tettem.(azóta se cigizek)

Viszont a párommat is megpróbáltam igy leszoktatni, de sajna sikertelen volt, mert természertesen az ő tudta nélkül akartam!

Azóta saját magától eggyik napról a másikra letette, azért mert ő akartam...én nem tudtam rá hatni annó az energiámmal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook