Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a gépi fiatalító kezeléseket illetően? fórum

Mik a tapasztalatok a gépi fiatalító kezeléseket illetően? (tudásbázis kérdés)


1 2
37. Borian (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 9. 06:30
Mindig lehet azért találni itt-ott. :-) De ha sovány vagy, akkor lehet, hogy lebontja a szervezeted egy idő után és ahhoz elég drága, hogy ne legyen hatása.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Borian)
2023. febr. 8. 23:57

Jó, hogy írtad, hogy elroncsolja a kollagén szálakat a rádiófrekvenciás kezelés. Képzeld azóta láttam egy kiírást is az egyik oldalon, hogy egy nő használt otthon ilyen gépet az állán és egy idő után teljesen beesett a bőr, szóval a kollagén vesztés az pont itt jön a képbe. Azt írja, hogy a gép használat óta történt ez úgy, hogy mást nem változtatott a napi rutinján. MAgyarul biztosan a rádiófrekvenciás csodakezelés hatása.


Én még olyet láttam, hogy saját zsírral töltenek kezet de az nálam sem játszik mert olyan sovány vagyok, hogy nincs miből transzplantálni. :(

35. tien (válaszként erre: 32. - Eunuch)
2023. febr. 5. 08:13

Miért ne fiatalítsunk ha módunk van rá?


(Nyilván nem extrém plasztikai műtétekre gondolok.)


Amellett,hogy elfogadjuk a korunkat.

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Vigyefene)
2023. febr. 4. 21:36
Hát ezen aztán nem öreg a keze .... meg semmije .... :D :D :D
2023. febr. 4. 21:12

Talán a legújabb Madonna kép.


[link]

32. eunuch
2023. febr. 4. 20:06
El kell fogadni, hogy az idő vasfoga ezt-azt kikezd a testünkön. Miért kellene fiatalítani bármit is?
31. timycat (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 18:39

"volt egy ("csodás" gépi) bőrkezelésem 3 éve, ami még mindig gyógyul!"


Na az is "faca" lehet 😕


Sportolóknak való kollagént szedek. Mielőtt rámjött ez a rohadás sportoltam és ettől a gyártótól vettem a cuccokat, minden csodásan működött. Ez meg nem akar, hogy őszinte legyek én azt is kétségbe vonom, hogy az ízületeimmel van baj. De az "okosok" azt mondták, igaz mondtak már sok mindent és fele se volt igaz 😕


Eredményes gyógyulást, épülést, szépülést nekünk!

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Timycat)
2023. febr. 4. 18:01

A kollagénnél nézd meg, hogy milyen típusút szedsz. 3 típus van ha jól tudom és valamelyik a bőrre, valamelyik az izületekre jó, a 3.-ra nem emlékszem. Szóval lehet, hogy bőrre valót vettél és azért nem javul az állapotod.

Én amúgy szedek néha bőrre való kollagént és talán van is hatása annyiból, hogy volt egy ("csodás" gépi) bőrkezelésem 3 éve, ami még mindig gyógyul! És amikor szedek kollagént akkor másnap mintha töltődnének a behúzódott hegek de mostanában már nem figyeltem, úgyhogy kíváncsi lettem volna más tapasztalataira is.

29. timycat (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 17:17

Őszintén, az én ízületi nyavalyámon semmi nem segít, még nem találták fel azt a fájdalomcsillapítót, ami legalább csak tompította volna a fájdalmat. Egyébként minden vérem, MR-em tökéletes.


Magamtól kezdtem szedni a kollagént, az orvosoknak lövésük sincs, hogy mi a baj, megoldási vagy működő kezelési javaslat meg pláne nincs. Kollagénnel meg úgy voltam, hogy az legalább nem árt, ellenben azzal a sok "carral" amit teljesen vakon szedetnek velem az orvosok.

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Timycat)
2023. febr. 4. 17:11
És az izületi nyavalyákon segít? (az is egy jó kiindulási pont)
27. Borian (válaszként erre: 25. - OldPinokkio)
2023. febr. 4. 17:00

Érdemes lenne egy kis biológiát tanulni (kár, hogy egyre írták a természettudományos tárgyakat), a fehérjeszintézis egy rendkívül bonyolult, összetett folyamat, és igen kevéssé múlik a bevitt tápanyagoktól. Csak annyiban, hogy a minden alapanyag meglegyen hozzá, de ez C, H, N, O, ionok, stb.


[link]

26. timycat (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 15:39

Én még 40 alatt vagyok, még nincsenek ráncaim.


Ízületi nyavalyával küzdök amiatt kezdtem szedni, a bőröm talán nem olyan vékony, száraz mint volt. Ez lehet nálam talán a kollagén hatása.

25. OldPinokkio (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 15:33

A kollagén a bőr fontos fehérjéje, és szerepet játszik a bőr rugalmasságának és feszességének fenntartásában. Az életkor előrehaladtával a szervezet kollagéntermelése csökken, ami hozzájárul a bőr öregedéséhez és ráncosodásához.

Néhány tanulmány azt mutatja, hogy a kollagén kiegészítők bevétele pozitív hatással lehet a bőr megjelenésére. Az eredmények azonban változóak lehetnek, és a kollagén kiegészítők hatásossága függ a kiegészítő típusától, az adagolástól és az egyén bőrállapotától.


Forrás:

National Institute of Arthritis and Musculoskeletal and Skin Diseases. "Collagen Supplements: What to Know". [link]

24. OldPinokkio (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 15:30

A ráncosodás a bőr öregedésének természetes folyamata, de vannak kezelések, amelyek javíthatják a bőr megjelenését. Az egyes kezelések hatékonysága függ a bőr állapotától, az életkortól és a kezelés típusától.

A rádiófrekvenciás kezelés a bőr alatti részek melegítését használja a bőr feszesebbé tételére. A kezelés hatásos lehet a bőr ráncosodásának csökkentésére, valamint a bőr összeszűkülésének javítására. Az eredmények a kezelés függvényében változhatnak, és a kívánt eredmény eléréséhez több kezelés is szükséges lehet.

A LED lámpás kezelés a bőr alatti részek melegítését használja a bőr megjelenésének javítására. A kezelés hatásos lehet a bőr ráncosodásának csökkentésére, valamint a bőr feszesebbé tételére. Az eredmények a kezelés függvényében változhatnak, és a kívánt eredmény eléréséhez több kezelés is szükséges lehet.


Források:

American Society of Plastic Surgeons. "Radiofrequency Skin Tightening". [link]

American Society of Plastic Surgeons. "LED Light Therapy". [link]

23. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 12:59

Ő kimondottan a kézfeje miatt húzott kesztyűt az utóbbi időben. Volt egyszer egy riport, és akkor mondta, hogy nem a legjobb genetikával áldotta meg a sors.

A extrém dolgairól tudok. Ezt meg elhiszed, vagy nem a te dolgod, én megemlítettem, hogy ez nagyon jó anyagi háttérrel rendelkezők sem tudják eltüntetni.

Keress rá angolul, feldob egy csomó fotót, a karján is megjelentek az 'integetőizmok, eléggé ernyedt. De nem is 20 éves már.

22. vigyefene (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 11:37
Van akinek túl sok van, lehet h majd küld neked belőle.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Vigyefene)
2023. febr. 4. 11:36
Hát igen. Már csak az a baj, hogy nálam nem jön belülről a szépség mert olyan kiegyensúlyozatlan vagyok 😂😥. De azért köszi a bíztatást.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Timycat)
2023. febr. 4. 11:34
Na az nincs, nem is terveztem, de jó tudni, hogy az sem tesz jót a bőrnek.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Timycat)
2023. febr. 4. 11:32
Amúgy észre vetted a kollagén (szedés) pozitív hatását?
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Timycat)
2023. febr. 4. 11:31

Na pont így voltam én is, képzeld el. Én is ledfény kezelésre jártam a pattanásos bőrömmel, mert semmi nem segített. A led fény nekem is nagyon szépen rendbe tette ezt és ezért gondoltam, hogy csak van olyan kezelés, ami hatásos lehet. Ez volt az egyetlen gépi kezelés, ami hatásos volt a bőrömön, a többi mind kárt okozott eddig. Gondoltam arra is, hogy ledfényes ránckezelésre elmegyek ugyan így mert a másik fény hatásos volt, de kicsit félek, hogy kárt tesz a bőrömben.

Még jó, hogy a kozmetikus ilyen fair volt, hogy őszintén megmondta, mire lehet számítani.

17. vigyefene (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 11:26
Nézd úgy, h sokkal jobb mint fiatalon meghalni. Mint már említették, a szépség belűlről jön/van.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Vigyefene)
2023. febr. 4. 11:23
Köszi. Na az enyém is hasonló de ha lehet, talán még rosszabb (bár ennyire talán nem eres, de szerintem ráncosabb). 😥
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Borian)
2023. febr. 4. 11:17
Nagyon jól teszed. Én is szoktam, csak pillanatnyi idő hiányában és tapasztalat gyűjtés céljából gondoltam kiteszem a kérdést mert van egy akciós ajánlat kézfej kezelésre és aránylag gyorsan kell döntenem (de akkor hagyom is a dolgot).
14. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 11:16
Nem tudom van-e műkörmöd, mert az az UV lámpa amivel a körmöket szárítják az horror a kéz bőrének.
13. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 11:14

Szedj kollagént, az csodákra képes. Sok-sok folyadék és kell zsíradék is, kívül-belül.


Valami fényterápiára jártam régen az arcommal, dekoltázzsal, vállakkal, szerintem az LEDes volt. Mikor abbahagytam a foggátlót pattanásos lett a bőröm. Adott volt hogy milyen problémára milyen fény a megfelelő. Nálam a lila és a végén vörös fényt alkalmazták. Az az én gyulladt bőrömmel 5-6 kezelés alatt csodát tett és azóta is makulátlan a bőröm.

Volt fiatalító kezelés is, de azt mondta a kezelő csaj hogy nevével ellentétben nem fiatalít, mert amikor már baj van nem ér semmit, inkább csak preventíven, tehát öregedést lassító.

12. vigyefene (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 11:03

Találtam neked képeket.


[link]

11. Borian (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 10:59
szakirodalom... én olyan utánaolvasós vagyok, angolul is olvasgatok orvosi cikkeket
10. Érdekes73 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 09:44
Sok helyen írták hogy nem tudják megfiatalítani a kezét sovány, eres, májfoltos stb...Szép volt 20-30 évesen most már csak önmaga paródiája a sok rémplasztikával.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Borian)
2023. febr. 4. 09:44
És igen, én is nagyon vékony vagyok, eres a kezem, stb-stb. + én még tördelem is mert ideges típus vagyok valahol mindig kell járnia a kezemnak és ezért teljesen meg van nyúlva a bőr a kézfejemen. Na meg ekcémám is van sokszor és az is teljesen tönkre tette/teszi a bőröm, szóval nagyon tré ahogy kinéz.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. febr. 4. 09:39
Gondolod, hogy Madonna a ráncok miatt húzott kesztyűt? Elég extrém a nő stílusa, el tudom képzelni, hogy amúgy is felhúzná. Próbálok keresni képet a kezéről, kiváncsi vagyok, hogy milyen állapotban van. :D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook