Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Régi 90 naposozók ide! fórum

Régi 90 naposozók ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4937. erika62
2010. dec. 25. 13:02

Áldott békés szent Karácsonyt kívánok Mindenkinek a családdal együtt!


Puszi: Erika

4936. gyöngyi
2010. dec. 24. 11:52

Boldog békés karácsonyt kívánok mindnyájatoknak!


Gyöngyi

2010. dec. 24. 09:51

Kedves Fórumos Barátaim!

Boldog, meghitt Karácsonyt kívánok Mindnyájatoknak családotokkal együtt!

Szeretettel gondolok Rátok, segítsen Benneteket a jó Isten! Sok puszi, ölelés Éva.

2010. dec. 24. 07:39

Mentovics Éva: Szent karácsony éjjelén


Megszólal sok apró csengő.

Érces hangjuk lágyan zengő.

Azt zenélik minden ágon:

Karácsony van a Világon.


Szent karácsony éjjelén

táncot jár a gyertyafény.

Meghittség, és szeretet

melengeti szívedet.


Áldott Ünnepet kívánok Nektek :D

4933. tundek
2010. dec. 24. 07:13

sziasztok drágáim mindenkinek békés boldog karácsonyi ünnepeket szeretnék kívánni a 2010 es esztendőre.


Az Ünnep színes szánkón érkezik,

egészen a zúzmarás ablakig,

bekopog finoman, mert éhezik;

Fogadd hát be, csupán néhány napig.


Legyen ekkor szívedben szieszta,

engedd, hogy megszálljon a szeretet,

add meg az Örömünnepnek ezt a

csodás, mesés, kellemes keretet.


Karácsony hangulata hirdeti,

mint tündérlány pajkos kis mosolya,

hogy merj mindig örülni, nevetni,

az élet legyen bármily mostoha.


Mint minden ez egyszerű világon,

az Ünnep is egyszer elillanhat,

de lelkedben örökre maradjon

a sok szép, örömteli pillanat.


Csalj mosolyt minden arcra csendesen,

ha eddig nem ismerték, hadd szokják

milyen, mikor mancsukkal lelkesen

az őszinte ajándékot bontják.


Ajándékot adni egy szép szokás,

de az Ünnep mivoltát ne feledd:

legyen benned béke, bizakodás,

hit, remény és végtelen szeretet.


Ha eltűnik a december, a hó,

a fenyő, a fahéj a kalácson,

azért megmarad az emlék, a jó:

egy csodálatos, boldog karácsony!

2010. dec. 23. 20:51
Áldott ünnepeket kívánok Mindenkinek, békés, boldog, meghitt karácsonyt...
2010. dec. 23. 11:45
Békés, Boldog Karácsonyt kívánok mindnyájatoknak , kellemes Ünnepeket !!
2010. dec. 22. 08:14
Szervusztok, jó reggelt! Kisfiaméknál beütött a bárányhimlő, így ők nem jönnek, pedig úgy volt megbeszélve. Így kevesebbet kell főznöm, mert a "nagyehető" az a fiam!
2010. dec. 19. 23:50
Erika, kedves! Most olvasom a nagy újságot, Veled együtt örülök! Ki fogod bírni most a nagy hajtást, hiszen az öröm megsokszorozza az erődet! Tudom, gyönyörű Karácsonyod lesz, együtt a kislányoddal, ennél nem is tudok nagyobb örömet elképzelni, utána meg az utazás! Látod, a jó Isten szeret Téged, megérdemled! Vigyázz nagyon Magadra, azután ha újra itthon leszel, jelentkezz! Ölellek szeretettel.
4928. erika62
2010. dec. 19. 23:35

Sziasztok!

Szinte minden nap bekukkantok de alig látok itt valakit :-( !

Időm gyakorlatilag egy csepp sincs - szokás szerint - hiszen hétfőtől vasárnapig dolgozom, plusz a gyerek és a két kutya, no meg a szokásos itthoni dolgok.


Annyira izgatott vagyok, képzeljétek jönnek a gyerekek dec.23-án!!!! 17:15-kor landol a gépük - s nagyon hiszem, hogy igy is lesz, mivel Londonba ma is több járatot töröltek - , s ŐKET KAPOM KARÁCSONYI AJÁNDÉKBA :-))))))))))JUHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

A régi csapat emlékszik, hogy milyen szomoru voltam már két éve, hisz nélkülük telt az ünnep!

Még két nap dolgozom, s utána ezerrel készülök sütés-főzés-takaritás :-)! El sem tudom képzelni, hogy fogok végezni.

S a legfontosabb, amit én kaptam karácsonyra: JANUÁR 6-ÁN REPÜLÖK ÉN IS VELÜK SAN FRANCISCÓBA KÉT HÉTRE :-))))))))))))) MÁR ALIG VÁROM, S EZ AD ERŐT A MINDENNAPOKHOZ :-)


Igaz a karácsony után ezerrel kell dolgoznom, hisz a bérnek, utalásnak menni kell, sőt még az évet is le kell zárnom, és a kinaiakhoz is mennem kell már 2-án dolgozni, de ha összecsukol akkor is kibirom, muszály, hisz utána vár rám egy mesés utazás :-) KALIFORNIÁBA :-)!!!!

Csak a szivem kibirja, hisz ma voltam ultrahangon és a doki nem igazán lelkes az utazás miatt. Azzal vigasztalt, hogy januárban ha visszajövök megbeszéljük a továbbiakat, s lehet hogy megint meg kell csinálni a szivkatétert :-(((, amitől már most rettegek, hisz 9 évvel ezelőtt már tul estem rajta, s nem volt egy élvezet. No de nem foglalkozom ezzel, hisz vár rám egy nagyon csodálatos út, s ami a legfontosabb együtt leszek a Lányommal 14 napig !!!!!!!!!!! Tavaly szeptember óta nem láttam, s ez fantasztikus, hogy 14 napig csak az enyém lesz s én meg csak az Övé :-))))))) Annyira boldog vagyok!

Bocsi, hogy ilyen sokat irtam, de muszály volt elujságolni, talán el is olvassátok :-) !!!!


Jó készülődést az Ünnepre, vigyázzatok Magatokra, a picurkákra, Évikém Te meg nagyon is és a Papára is !!!!! Légy erős, hisz még nagyon sok embernek van szüksége Rád! Erős vagy!!!

Jó éjszakát sok puszi: Erika

4927. gyöngyi
2010. dec. 19. 10:27

Most már én is itt leszek, vége a suliban a sok programnak.Szép volt a műsor, a karácsonyi koncert.

Még hétfőn lesz egy kézműves-nap, kedden meg már csak értekezlet...Utána neki lehet fogni az itthoni munkáknak.

Sütöttem beiglit, de már megint kanllal kell enni olyan vékony lett a tésztája....hiába...ezt anyu tudta....

2010. dec. 18. 20:47
Meg volt az ünnepség tegnap, nagyon jól sikerült. Szerencsénk volt az időjárással is, hiszen a mai időben alig jöttek volna el, de tegnap voltak vagy 180-an. Most még a feladat, hogy a hiányzóknak eljuttassuk még karácsony előtt az ajándékot. Remélem, az is sikerülni fog! Szerepeltek az óvodások, a nyujgdíjas klub, és a helyi énekkar is. Szépen fel volt díszítve a terem, az asztalokon mandarin, szaloncukor, diós-mákos kalác s, üdítők, ásványvíz, fehér- és vörösbor. Szóval megadtuk a módját! Nagyon köszönték utána, jól esett hallani a köszönő szavakat!
4925. 96b0d6b01f (válaszként erre: 4924. - Kovaevakiss)
2010. dec. 17. 08:10

Jó reggelt, szép napot Neked :D

Puszikállak

2010. dec. 17. 07:31

Jó reggelt! Ma korán keltem. Megyek az iskolai ünnepségre, 8 órára, utána diszítjük a délutáni rendezvényre a nagy termet a K.Házban.

Az időjárás változatlan, mint tegnap, de most nem esik semmi.

4923. 96b0d6b01f (válaszként erre: 4922. - Kovaevakiss)
2010. dec. 16. 12:05

szia

Én vagyogatok,csak soha nem ír senki :(

Itt most süt a nap, de azért hideg van :(

Örülök,hogy kicsit lefoglalod magad...legalább egy-egy pillanatra kikapcsolsz...

Remélem jobban leszel Drága...hamarosan...

2010. dec. 16. 08:26

Jó reggelt, szép napot! Merre vagytok kedves Fórumos Társak? Itt nagyon hideg van, nagyon borult, eseget a hó. Gömbi kutyát is beengedtem egy kicsit melegedni, most horkol a kályha mellett. Tegnap megint mézespuszedlit sütöttem, 1 kg lisztből, mert a múltheti már elfogyott. Egyébként az idő megy, már 16 hete, hogy történt a tragédia, nincs nyugalmunk.

Holnap délután lesz itt nálunk a 65 éven felettiek karácsonyi köszöntése, ünnepség, ajándékozás. Én vagyok a főszervező, legalább van elfoglaltságom!

4921. 96b0d6b01f (válaszként erre: 4919. - Kovaevakiss)
2010. dec. 13. 19:09

Oh az a jó kis disznó toros :D

Jó kis menü lesz ez :D

4920. bf43d1b11a (válaszként erre: 4917. - Kovaevakiss)
2010. dec. 13. 14:02

Nincs is ennél jobb , már alig várom, hogy menjünk a mamához és együtt ünnepeljen a család. Dharaszti - szomszédok vagyunk :))

A legszebb napok amiket együtt tültünk el...

4919. kovaevakiss (válaszként erre: 4918. - 96b0d6b01f)
2010. dec. 12. 22:08
Szia, Angi! Még nincs végleges menü az ünnepekre, ann yi biztos, hogy a hagyományos halászlé, rántott ponty, majonézes krumpli meglesz. Süteményből beigli biztosan, és kellene még mézes valami, ami dobozban sokáig eláll, és rá járhatnak a gyerekek és a párom is. Meg esetleg még sütök kacsacombokat is. Minden attól függ, hányan jönnek haza, és abból mennyi a "nagyevő". Egyébként kislányunknál 26-án disznóölés lesz, az is változtatni fog a terven.
4918. 96b0d6b01f (válaszként erre: 4917. - Kovaevakiss)
2010. dec. 12. 20:25

Örülök,hogy jól telt a hétvége :D

jajjj ez a sok fincsi ennivaló :D csordogál a nyálam... legközelebb küldj egy kis kóstolót nekem is :D

Mi lesz a karácsonyi menü, ha lehet kíváncsiskodni?

Nincs valami isteni finom süti recepted? Szeretnék valami újdonságot sütni...

Szép estét neked :D

2010. dec. 12. 20:22
Itthon voltak Dharasztiban lakó fiamék a hét végén, két kisgyerekkel. Jó volt velük, igaz, kicsit fárasztó is. Sokan vagyunk, hála Istennek, és ha egy távolban élő haza jön, akkor egymás után jönnek a helyben lakók is. Húsleves, bableves, nyúl sült, körömpörkölt, rakott padlizsán, lángos, palacsinta. Ez volt a kínálat péntek-szombat-vasárnap. A lényeg, hogy mindenki jól lakott! Legközelebb Karácsonykor lesz hasonló számú családtag itthon, csak akkor más kaják készülnek majd.
4916. 96b0d6b01f (válaszként erre: 4913. - Kovaevakiss)
2010. dec. 8. 21:47

Szia Drágám...

Nem is szabad nem gondolni Rá...hiszen a gyermeked, természetes,hogy mindenről eszedbe jut...egy életen át voltatok egy család...

De örülj annak,hogy a többi családtagod egészséges, melletted van, és támogat, és nagyon nagyon szeretnek téged...

Szoros ölelés...

4915. kovaevakiss (válaszként erre: 4914. - Gyöngyi)
2010. dec. 8. 21:37
Most mentek el Balázs fiam és Kati menyem, ők itt laknak majdnem szemben velünk. Aranyosak, és érzem, hogy szeretnek minket. Meg van a Máté Péter CD-m, képzeld el, már napok óta azt hallgatom! Az EDDÁ-hoz nincs lelkierőm, Fiunk kedvence volt, és még nem megy!
4914. gyöngyi (válaszként erre: 4913. - Kovaevakiss)
2010. dec. 8. 09:11
Évikém!!! Pedig most azoknak kell örülnöd, akik még veled vannak. Kérlek hallgasd meg Máté Péter Most élsz című számát, hátha tudsz belőle erőt meríteni! Nekem mindíg segít, ha el vagyok keseredve valami miatt.
2010. dec. 8. 08:43
Szervusztok! Ma van a 48. házassági évfordulónk. Nem tudok igazán örülni, nem szűnik a bánat a szívemben, lelkemben. Olyan aranyosak a gyerekeink, de nem tudunk nem gondolni Őrá!
4912. bf43d1b11a (válaszként erre: 4911. - Gyöngyi)
2010. dec. 7. 12:10
Én sem erőltetem a dolgot , majd ünnepek után újra kezdem.Tavaszra újra csúcsformában leszünk :))
4911. gyöngyi
2010. dec. 7. 09:45
Nem is merek mérlegre állni!!!
2010. dec. 7. 09:41
Sajnos a fogyás nem megy , de azt hiszem nem fontos majd januártól új erővel ! Szép napot és minden jót kívánok Nektek sok szeretettel.
4909. gyöngyi
2010. dec. 6. 16:25

Sűrűsödik a program a suliban. Olvaslak benneteket, de nem mindig van időm írni.

Szeretettel üdvözöllek Titeket!

2010. dec. 5. 08:45
Sziasztok! Hozzánk már megjött a Mikulás! Mikor kimentem reggel a teraszra, ott volt két kis csomag egy nagy kosárban! /az akció Kislányunkat /46/ dícséri!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook