Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Régen volt egy pasim. Úgy vigyázott rám mint a hímes... fórum

Régen volt egy pasim. Úgy vigyázott rám mint a hímes... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
11. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Endre2023)
márc. 13. 09:27
Mert a nárcisztikus bántalmazók pont így kezdik.
10. xochipilly (válaszként erre: 8. - Levarosbukta)
márc. 13. 08:39
Sokszor nem is várnak az esküvőig. Olyanok mint valami időzített bomba, soha nem lehet tudni mikor tör elő a valódi személyiségük, ami bántalmazó, kontrollmániás, élősködő és mérgező. Egy valódi nárcisztikussal pszichológus sem tud mit kezdeni (pláne ha az illető be sem ismeri, hogy valami nincs vele rendben, márpedig csak nagyon ritkán ismeri be mert magát tökéletesnek hiszi) a normális emberek pedig maximum annyit tehetnek, hogy messziről kerülik őket.
9. xochipilly (válaszként erre: 8. - Levarosbukta)
márc. 13. 08:33

Sajnos tipikus nárcisztikus viselkedés amit leírtál és amiről a FI írt. A "Tükröm légy..." nevű Facebook csoport tele van hasonló történetekkel 😣

FI: szerintem nagy szerencse, hogy már nem vagy vele együtt mert egy idő után kimutatta volna az igazi énjét. A nárcisztikusok nagyon értenek a színleléshez.

8. levarosbukta (válaszként erre: 7. - Endre2023)
márc. 13. 08:25
Mert tipikus példája annak, hogy minden bántalmazó kapcsolat így indul. Rátelepszik, körülfonja, magához láncolja úgy hogy a másik fél már levegőt sem vehet nélküle. Az esküvőig minden csupa happy, aztán jön a feketeleves már az igen kimondása után egy perccel. Hány, de hány ilyen van. Jól tette a fórumindító, az ilyentől már az elején szabadulni kell.
7. Endre2023 (válaszként erre: 4. - Gigi>)
márc. 13. 06:47
Ezt a hozzászólást nem teljesen értem. Miért verte vagy alázta volna meg valaha is. Fórumnyitó semmi efféle hajlamáról nem írt ide. Nem kötekedésből, de megmagyaráznád, hogy ezt miért írtad?
márc. 13. 06:16

Erre mondják azt, hogy:

Kell a jó? Nem.

Kell a rossz? Kell.

márc. 13. 01:52
szerintem a pasi elvezte ezt!sok no nem orulne ennek hisz az embernek vannak magan otletei,gondoltai .....stb
4. gigi> (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 13. 00:54
Teljes kontrollt akart feletted. Ezután következett volna a bántalmazás,ha te valamiért ellent mondtál volna neki. Jól tetted, hogy kiraktad az életedből. Ha nem teszed meg, most arról írnál hányszor vert és alázott meg akár ok nélkül is.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Anyagi)
márc. 12. 22:24
Akkor nem volt az. Azt akarta hogy mindig együtt legyünk. Oda jelentkezzek fősuliba ahova ő jár, meg ilyenek. Mindig mellettem akart lenni. Túlféltés, így nevezik nem igaz? Egy idő után már úgy éreztem levegőt se kapok. Pedig külsőleg álmaim pasija volt. Nem volt egyszerű elengedni. Meg hát fiatal is voltam. Még élni akartam.
márc. 12. 22:16

Dehogy!

Nem mindenkinek való az, hogy állandóan pátyolgassák, felügyeljék, megmondják neki mi a jó!!!


Nekem biztos nem!...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook