Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg Enor + Pajzsmirigy alulműködés fórum

Reg Enor + Pajzsmirigy alulműködés (beszélgetős fórum)


14. asparagus (válaszként erre: 13. - 9f9aa0ac88)
2018. okt. 10. 22:10
Igen, nyugodtan regenorozhatsz, de nem az epédet vették ki, hanem az epehólyagodat. A szervezetünk nagyon okos, és kialakít magának egy másikat.
2018. szept. 26. 13:44
Legyetek szivesek válaszolni.Nekem kivették az epémet,akkor szedhetek Regenort?Köszi a választ előre is.
2018. szept. 26. 11:31

Sziasztok!

Szerintetek regenorozas után kialakulhat pm-alulmukodes?

2 hónap alatt 10 kg fogytam,aztan több hónapig ( igaz a dietat pár naponta elrontottam valami nemn odavaloval) folytatram így nem ment le több. Abbahagytam 4 hónapja, visszajött 12 kg,és pm-alulmukodesre utaló tüneteim vannak.

Köszönöm

11. mm21 (válaszként erre: 10. - Páfrányfenyő)
2018. jún. 27. 19:35

hát igen sok az olyan aki semmit nem ért, én egy nagyon jó orvosnál voltam, magán úton, nem kell gyógyszert szednem annyira még nem kritikus a helyzet tény, hogy mindig is gondok voltak a súlyommal....... ez a pajzsmirigy miatt van 2,5 hónapja kezdtem közel 3kg lement az is valami mert eddig meg se mozdúlt, most már szedem az algát + a szelént amit terhesség alatt is felírtak +d vitamin ártani nem árt és elkezdek tornázni, doki is megmondta meg kell érte szenvedni, de ez nem csak a pajzsmirigyeseknek szól ez mindenkinek aki nagyobb túlsúllyal rendelkezik meg kell érte szenvedni, de mostmár úgy érzem ad annyi energiát a regenor így a pici mellett + a nem alvás mellett hogy rátudom venni magam a sok séta mellett a tornázásra, másképp nekem se fog csodát művelni, de nem csak nekem másnak se, ezt regenor videók is megmondták....


Köszönöm a válaszokat és kitartást mindenkinek!!


+ aki azt írta hagyjam a zsirokat hát szerintem egészségesebb mint az olaj ami akár rákot is okoz, csak nézzük meg a 90+osokat biztos nem olajjal főztek egész életükben ;)

2018. jún. 26. 12:10

Vicces, hogy Mm21 egy konkrét kérdést tesz fel (Reg-Enort fogyasztó pajzsmirigyesek tapasztalatát kérdezi), erre szokás szerint jönnek a válaszok, amiknek semmi közük a kérdéshez - "..és felejtsd el a ezt a vackot..".


Kedves Mm21! Írd be a keresőbe: Hirmann Anita Reg-Enor szavakat és a találatok között megtalálod a választ!

9. ángyombángyom (válaszként erre: 6. - Mm21)
2018. jún. 25. 15:35

Raktároz a szervezeted a picinek?? Na ezzel jól megnyugtattak...

Aztán ne csodálkozz ha egy év múlva lessz rajtad még 20 kiló.

Inkább egy jó endós dokit keress aki kezeli a pm-edet, inzulint nézet és lebeszél a zsírokról..

8. mm21 (válaszként erre: 2. - Edike1010)
2018. jún. 21. 08:14
Köszönöm, igen nehéz egész életemben küzdöttem vele, volt pár jó évem amikor letudtam fogyni olyan jól éreztem magam csak aztán jött a szerelem nyugodság :) :D 10kg + aztán a terhesség másik 10kg+ ;)
7. mm21 (válaszként erre: 3. - Fa-gyongy)
2018. jún. 21. 08:13

Szia köszönöm válaszod :).

Megmondom őszíntén lehet tényleg az a baj, hogy nem rendszeres az étkezés vagyis csak bekapok gyorsan egy virslit vagy egy szelet húst..... mert az ugye könyebb a pici mellől, de befogok vezetni valait én is esti étkezésre :) mert ez így nem jó ;) a 20g zsír megvan étkezésenként csak sokszor az 1-2 szelet rántott hús v ilyesmi egy az hogy utálok főzni a pici meg nem is hagy :D. talán ebben is lehet probléma :)

6. mm21 (válaszként erre: 5. - Tina68)
2018. jún. 21. 08:10

Most elkezdtem megint az algát szedni, gyógyszert nem kell szednem még a tshám tartományon belül van de a doki is megmondta főleg szülés után nagyon meg kell érte majd szenvednem hogy lefogyjak mert még mindig raktároz a szervezet a picinek......

Centiben talán egy nagyon picit a combomon a nadrágon, nem sokat, igen a közérzetem jobb és jobban bírom így a nappalokat főleg hogy a pici éjjel sokszor 30-60 percenként felkölt :D

Terhességem aladt szedtem d és szelént azt is elkezdtem most, várom hogy beindúljon :) köszönöm a választ.

5. tina68 (válaszként erre: 1. - Mm21)
2018. jún. 20. 16:30

Kedves Mm21!

Ne keseredj el! Ha már beindult, akkor teszi a dolgát!

Általában az első pár kiló az a vízveszteség amit a szervezet elenged. Mérted magad centiben a program előtt? Abban nincs változás? Nem vagy kiegyensúlyozottabb vagy jobb kedvű pl?

Nem veszel észre centiben mérhető változást?

Szedsz valamit a regenor mellé? Esetleg gyógyszert orvosi javaslatra?

4. ángyombángyom (válaszként erre: 1. - Mm21)
2018. jún. 20. 12:28
Olvasgass a neten. Pl pajzsmirigyes csoportban..és felejtsd el a ezt a vackot..
3. fa-gyongy (válaszként erre: 1. - Mm21)
2018. jún. 19. 15:40

Kedves Mm21!


Saját módszeremmel fogytam 6 hónap alatt 18 kg-ot. Látom kitartó vagy, akkor megpróbálhatnád.


A pajzsmirigy alulműködésed megfelelően legyen beállítva hormonpótlással!


Karlábé szezon van, tökéletes az időzítés, ha még szereted is, akkor már csak el kell kezdened. Reggelire, ebédre edd a szokásos eddigi ételeidet, vacsora HELYETT 1 db., lehetőleg a legnagyobb karalábét nyersen! Mindig előre gondoskodj több napra elegendő mennyiségről, hogy ne maradjon ki!

Rendbeteszi az anyagcserédet, elegendő folyadéktartalma van, de azért igyál sok vizet! Egész napra elosztva testsúlyod(kg)*0,05 adja a víz mérőszámát literben . Ez hetven kg esetén 3 és fél liter. Fokozatosan növeld a víz mennyiségét! (Más folyadék nem számít bele.) Lehetőleg tisztított vizet igyál!


Sikeres fogyást kívánok!

2. edike1010 (válaszként erre: 1. - Mm21)
2018. jún. 19. 15:32
Szia! Pajzsmirigy alulműködéssel nehéz fogyni még a reggenorral is. Érdemes elmenni egy vércsepp analízisre, ahol mindenre kitérnek, és segítik hogy újra beinduljon a fogyás. Én is használom a regenort plusz betartom amit a vércsepp analízisen javasoltak.
1. mm21
2018. jún. 15. 22:22

Kinek van tapasztalata? Fogyás terén. Decemberben szűltem. Már mindent megpróbáltam, ápr.15 ota szedem a regenort. Olyan szèpen beindult 2.5kg lement. De most règota stagnál pedif rengeteget sétàlunk picivel de úgy èrzem anyagcserèm még mindig lassu nygyon. Màr kezdek elkeseredni :(


Van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook