Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


2011. okt. 28. 16:29

Ma paradicsomlevest főztem úgy, hogy főtt rizzsel sűrítettem:

Először megfőztem sós vízben a rizst,

majd újra elkezdtem forralni paradicsomlében,

sóval, édesítőszerrel és zellerlevéllel ízesítettem,

nagyon finom lett!


Meg tudnátok mondani, hogy a feta sajt is tiltott?

842. bondita
2011. okt. 28. 09:25

Sziasztok!

Csak beköszönök. Jó olvasni a sok jó eredményt. Nekem is megy lefelé lassan, de biztosan a mérleg. Az egyik ismerősöm is elkezdte a reg-enort. Még nem tudom mik a tapasztalatai. Ő a férjével együtt csinálja. Most a neten rendeltem meg az italt és jár, hozzá ajándék arckrém is.

Van valakinek tapasztalata az arckrémmel kapcsolatban? Milyen?

841. Zsuzsi13 (válaszként erre: 840. - Strigis)
2011. okt. 28. 08:24

Szia Strigis!


Én a kúrát szeptember 18-án kezdtem. 3 hétig ment a fogyás, majd a 4.-5. héten szinte megállt (október 10-23 között), a héten megint megindult. Már nagyon jó érzés 74 alatt látni a mérleg nyelvét.

Bíztató: nem adhatod fel, csak azért mert lelassult a fogyásod. Naponta segítsed egy kis tornával. Én limonádé helyett csak citromos vizet iszom, vagy naponta 1 citrom kifacsart levét - próbáld ki, de ne erőltessed, mert a túlzott akarat nehogy visszafogjon. Gondolj arra, hogy a kitűzött célod egyre közelebb van. És még, ha állnak is a kilók, a lényeg, hogy nem szeded fel újra őket. Nem szabad abbahagynod!!! A hétvégén úgyis óraátállítás lesz és aludhatunk eggyel többet. :)

840. strigis (válaszként erre: 838. - Zsuzsi13)
2011. okt. 27. 19:03

Szia Zsuzsi!

Azt szeretném kérdezni,hogy Te mióta csinálod és mikor állt meg a fogyás,illetve utána mikor indul meg.

Nekem most 2 hete lelassult a fogyás,augusztus 25 környékén kezdtem.Mondjatok valami biztatót!!!!

839. webea (válaszként erre: 838. - Zsuzsi13)
2011. okt. 27. 11:56
Szia Zsuzsi13! Még nem látta a leletet, nem voltam nála.
838. Zsuzsi13 (válaszként erre: 831. - Webea)
2011. okt. 27. 08:16

Szia,


Gratula! A dokid nem kérdezett rá, hogy most miért jobb az eredményed?


Én tartom a kúrát, most ismét megindult a súlyom.

837. petya0502 (válaszként erre: 835. - Mgv88261)
2011. okt. 27. 07:59
Sziasztok!Én mostanság az édesség pótlására limonádét készítek:1-liter vízhez 1citrom leve,kb 6-8 stevia mindenkinek ízlése szerint.Szerintem nagyon jó édesség pótlásra.a céklát natúr lereszelve pici sóval eszem.Üdv és kitartást mindenkinek!!
2011. okt. 26. 21:36
Üdv mindenkinek!A cékla pont nekem is ma került be az étrendembe.Én nehezen szántam el a regenor kúrára pontosan azért ,mert eddig délig csak gyümölcsöt ettem,azon kivül este szivesen elfogyasztottam egy pohár borocskát a sajáttermésüből.mindkettöröl nehéz volt lemondanom.igaz még csak 10 napja tart akúra ,de még eszembe sem jutott egyiksem.Hiszen minden fejben dől el.Ma reggel két piritós zsirral,ebéd Frissen levágott ,tömött kacsa tepertője,mája, -csók a mamának -érte,sok sok céklával,vacsora párolt zöldségek,-brokkoli ,répa,karfiol,kacsazsirral.édesség helyett nyers répát,karalábét szoktam rágcsálni.fiam nehezebben birja nassolás nélkül neki tejberizs szerüt készitek,vizben főzőm a rizst,vaniliarúddal,majd egy vanilia pudinggal.édesitővel besüritem.fahéjjal meghintem,godoltam kiprobálom ezt annyi változtatással,hogy nescafét is teszek bele.majd ha megkostoltuk jelzem.reggel megmértem magamat,-4.4 kg 10 nap alatt.fiam -8kg náltart.kérlek irjatok adjatok tanácsokat minél többen
2011. okt. 26. 20:02

Nekem nagyon hiányoznak még mindig a gyümölcsök és gondolom nem vagyok ezzel egyedül.

Épp ezért örülök, hogy eszembe jutott az ötlet, céklát készítettem.

Nemrég megittam egy csomó levét, nagyon jól esett, ezért megosztom a receptet:


4 db bébicékla kuktában, héjában megfőzve,

majd hideg vizes hűtés és lehéjazás után,

még melegen felszeleteltem és

öntöttem rá annyi vizet, hogy ellepje.

A levet kevés sóval,

köménymaggal,

folyékony édesítőszerrel és

1 db citrom levével ízesítettem,

majd be az egész a hűtőbe.


Lehűlt és most isteni finom vacsora volt sült oldalas mellé. Oltotta a gyümölcs utáni vágyamat is.

Ajánlom mindenkinek!

834. strigis (válaszként erre: 831. - Webea)
2011. okt. 26. 19:51
Ez király!
833. petya0502 (válaszként erre: 831. - Webea)
2011. okt. 26. 18:50
Halihó!Én is gratulálok a jó eredményekhez!Itt látható a reg-enor jó hatása ,én még nem voltam vérvételen mióta iszom a lötyit ,de én már 2 hete nem szedem a vérnyomás gyógyszert ,mérem naponta 130/80!Ez nagyszerű!!A laborra majd én is kiváncsi leszek!Üdv!
832. mgv88261 (válaszként erre: 831. - Webea)
2011. okt. 26. 17:50
Húúú, ez nagyon jó, gratulálok!
831. webea
2011. okt. 26. 13:41

Sziasztok!

Megvannak a friss labor eredményeim, tegnap voltam az évi szokásos vizsgálaton, a magas vérnyomásom miatt küldött el ismét a körzeti orvosom. Kellemes meglepetésként ért, hogy szinte minden értékem a referencia értéken belül van. Tehát 35 nap Regenor + sok szalonna, kolbász, zsír...stb után egészségesebb a képem, mint az elmúlt pár év alatt bármikor! Szép napot, kitartást mindenkinek!! :)

2011. okt. 23. 22:29
sziasztok!Strigisnek köszönöm a biztatást!Igazából nem is kell nagy ügyet csinálni az ételkészitésből.nagyon sok ételt lehet beiktatni ,zsirral fözve.A levesek közül ,Borsó zöldbab lencse bab karalábé,karfiol,gomba ,sok sok zöldséggel,tésztabetét nélkül megfelelő szerintem,aztán a tojásleves ,sárgaborsókrémlevesnek simán elkészithető.és nefeledkezzünk el a jó kis fogyis káposztalevesről.Én ebből készitettem egy nagy adagot,bármikor,bármennyit ehetünk belőle,kiváló tisztitó!nekem és Daninak is az elfogyasztott étel mennyiségen is csökkenteni kell.Ma a reggelim csak néhány szem töpörtyű volt.ebéd.egy csésze üres húsleves,egy sült csirkecomb,paradicsom,lilahagyma ,egy kis citromlé rácsavarva,délután édesség helyett egy sárgarépát rágtam el.6 körül egy csésze,kb 4dllencse levest ettem.hétfőn kezdtem127.7kg voltam.az első pozitiv tapasztalatom ,az inyem gyulladása megszűnt,mozgó fogam visszaerősödött. Működik!!!
829. strigis (válaszként erre: 823. - Csimaandi)
2011. okt. 22. 22:29

Szia Andi!

Biztos sikerülni fog!

Ird Te is a recepteket illetve amit esztek!

828. strigis (válaszként erre: 826. - Vikci.)
2011. okt. 21. 22:44

Szia Vicki!

Pihenj meg,aztán gyere vissza!

Próbáld ki ezt az útifű maghéjat,legalább bulizhatsz!

827. petya0502 (válaszként erre: 824. - Rozzyka)
2011. okt. 21. 18:29
Szia!Igen a rozs liszt is jó!Én is használom!Üdv!
826. Vikci.
2011. okt. 21. 15:09

Feladtam. Nekem az idén nem sikerült fogynom a Regenorral, vszínű amiatt, amit Szigfrid is mondott (normális mértékben lehet csak fogyni tőle) és a kitartásom eddig tartott. Majd jövőre ismét talizunk, addig olvasgatlak Titeket :)

Kitartás mindenkinek! :)

825. doan77
2011. okt. 21. 14:01

Sziasztok!Ezt találtam az egyik oldalon az útifűmaghéjról:Az útifűmag-héj, azaz a pschyllium husk, több jó tulajdonsággal is rendelkezik. Nagyfokú a méregtelenítő hatása a szájüregtől a végbélig! Legalább ötszörös vízmennyiséggel kell bevenni!

Ha étkezés előtt fogyassza, akkor fogyasztó hatása van! Ha közvetlenül étkezés előtt veszi be, akkor nem változtat a testsúlyán. Ha viszont étkezés után veszi be, akkor hízni fog! Ilyenkor is ügyelni kell az ötszörös vízmennyiség meglétére, mert különben besülhet a bélbe, vagy akár bélcsavarodást is előidézhet!!! Akár fogyásra, akár hízásra alkalmazzuk, egy felnőttnek naponta egyszer egy evőkanálnyi mennyiséget kell bevenni fél liter tiszta vízzel

824. rozzyka
2011. okt. 20. 19:25
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy sehol nem kaptam tk. tönköly lisztet, csak rozst! Azt is lehet használni?
2011. okt. 20. 17:22
Sziasztok!Belevágtam a Regenor kúrába!Fia,m már 3 hete elkezdte,és látom ,ho gy működik.Miután neki külön főztem,rájöttem soha jobb alkalom arra hogy én is belevágjak.Dani 147 kg volt akezdéskor.Remélem menni fog,nekem nehéz lesz ,a munkám miatt ,sajnos szakács vgyok,és ha dolgozom,akkor reggeltől estig a konyhában vagyok.
822. petya0502 (válaszként erre: 821. - Strigis)
2011. okt. 20. 08:20
Szia!Írtam Szigfridnek Több kérdésem is volt,ezt is megkérdeztem,ha megkapom a választ elküldöm nektek is !Üdv
821. strigis (válaszként erre: 820. - Petya0502)
2011. okt. 19. 22:10

...naturganik terméke.

Köszi, hogy megkérdezed!!!

820. petya0502 (válaszként erre: 809. - Strigis)
2011. okt. 19. 18:02
Szia! Jónak tűnik!,de csak meg kellene kérdezni,hogy regenorral szedhető az útifű maghéj?Szerintem nagyon fontos problémát orvosolhatnánk vele!Én holnap írok a Szigfridnek és megkérdezem.Üdv!
819. petya0502 (válaszként erre: 816. - Bondita)
2011. okt. 19. 17:56
Sziasztok! Én úgy tudom,hogy a Szigfrid a steviat ajánlja nem a xilitet,de ezután utána kell nézni !Én eddi csak steviát használtam,nem volt semmi mellékhatása!Üdv
818. mgv88261 (válaszként erre: 817. - Ringolina)
2011. okt. 19. 15:53

Szia!

Én nem tudok külön szemránckrémről, de lehet hogy van. Egyébként a weboldalára, ha felmész, ott van webáruház is, benne termékek, árakkal.

Bejelentkezni nem kell, hanem ki kell várni a sorodat. Én délelőtt voltam és egyből be tudtam menni.

2011. okt. 19. 13:15

Sziasztok!


Köszönöm a gyors választ. Még kérdezném, hogy a szemránckrém mennyibe kerül és hogy lehet Szabó úrhoz bejelentkezni? Köszönöm: ringo

816. bondita
2011. okt. 19. 10:26

Sziasztok!

Egy figyelmeztetés annak, aki xilitet használ édesítésre. Csínnyán kell bánni vele. Én tegnap ettem egy kis paradicsomlevest, amit én csináltam és xilittel és stevia keverékével édesítettem. Finom volt, csak sokat ettem belőle és utána éreztem az édesítő túladagolás mellékhatását. Hasmenést okozott. A súlyomon is meglátszott reggel. (Örültem is neki) Tegnap volt nagyon rossz, mivel úgy fel fújt, mint egy lufi és hasgörcsöt okozott.

2011. okt. 19. 08:53
strigis: engem is érdekelne az útifű maghéj.
814. webea (válaszként erre: 813. - Strigis)
2011. okt. 19. 08:34
Köszi a tájékoztatást. Még mindig szükségem lenne valamire, egyrészt a lassú anyagcserém miatt,de a frissen műtött hasfalam miatt is, aminek nem tesz jót az erőlködés. Ha szabad szedni, én is elkezdem. Ez a neve, útifű maghéj? A neten találtam több cégtől is. Melyiket vetted meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook