Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » R.Byrne. A Titok fórum

R.Byrne. A Titok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
834. tikee
2008. szept. 3. 23:38

sziasztok, keresek, kutatok, hálás vagyok hogy itt vagyok, irhatok, néztem a Titok filmet, A Világ film kiegészitője A Titok-nak, és hogy ez működik ezt az idézetet szeretném megosztani veletek:

„Én-én vagyok. Se több, se kevesebb.. őrült, esőben mezítláb táncolós, felhők felett repülős, mindent és mindenkit szeretős, szeretni:bátor lélek vagyok. Nem bírálok és ítélkezem, elfogadom, hogy olyan vagy amilyen, mert Te Te vagy. Örömet lelek minden szépben, elolvadok a zenében, hol izzó lávaként, hol hunyorgó parázsként. Fákat ölelgetek, állatokat szeretgetek, csodálok mindent mi él vagy élt. Téged is. Mert mersz ember lenni, vagy azért, mert nem. Mert mersz szeretni, vagy azért mert nem. Engem kevesen értenek. De aki igen, az talán már érti mit jelent szeretni..."

"És belejössz, hogy minden tervedet a mára alapozd ,mert a holnap talaja túl ingatag ehhez. És tanuld meg, hogy valóban nagyon sokat kibírsz. Hogy valóban erős vagy. És valóban értékes. " Szépet Nektek

833. bfdf3bfd09 (válaszként erre: 832. - Dina2)
2008. szept. 1. 12:18
Gratula a sikerhez! Használd a továbbiakban is a Titkot! Nekem is bejött!
832. Dina2
2008. szept. 1. 11:48

azt hiszem, mindazok után, ami az elmúlt hétvégén történt velem, teljes és hűséges lekötelezettje lettem ennek az elméletnek.

hihetetlennek tűnik még mindig számomra is, de valóban pontosan, részletesen és tökéletesen az valósult meg az életemben, amit kértem.

nem szoktam leírni a dolgokat, én inkább mesélek róla, akár csak úgy magamban, akár másoknak, a vágyaimról meg a terveimről.

most egy emberről van szó, egy fiúról, aki úgy robbant be az életembe, mint a hurrikán, és tarolta az egész lényemet...és külsőleg, belsőleg teljesen megegyezik azzal az általam elképzelt emberrel, amilyen kértem.

hála?

szóban nem kifejezhető.

de tudom: az univerzum átérzi!

mert akarok, még többet akarok belőle!!!

2008. aug. 30. 19:22
Titokban elfogyunk?
830. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 824. - Amaril)
2008. aug. 27. 19:26

:o)))


kapizsgálod már :)))

welkám in dö kláb :))))

829. Amaril (válaszként erre: 828. - 4b6a2525df)
2008. aug. 27. 17:13
Az sajna nincs meg:)
828. 4b6a2525df (válaszként erre: 826. - Amaril)
2008. aug. 27. 16:18
Ja:( Azt hittem, hogy magyarhangos dvd-d van belőle:)
2008. aug. 27. 14:22

Sziasztok!

A titok.hu ról letöltöttem a csekket :) Most csak egy "kisebb" összeget írtam fel, kb 4 havi fizumat, kíváncsiság képpen. Annyira beleélem magam, hogy már szinte el nincs is belőle :D Beszámolok ám az eredményről :))

Képzeljétek már annyira jól megy, szinte nincsenek negatív gondolataim, tök jó napjaim vannak, jól érzem magam, boldog vagyok. Érzem, hogy ez csak jobb lesz. Tök érdekes, hogy amint egy kósza negatív gondolat beüt azonnal észbe kapok és máris özönlenek a pozitív gondolataim. Pedig még nem is kezdtem el leírni őket, hát még mi lesz akkor amikor leírom és nap mint nap olvasom akár többször is :D

További szép napot mindenkinek :D

826. Amaril (válaszként erre: 825. - 4b6a2525df)
2008. aug. 27. 14:04
:-) Hihi, a titka az,hogy a film szövegéből olvastam!:)
825. 4b6a2525df (válaszként erre: 824. - Amaril)
2008. aug. 27. 13:01

És már milyen szuper is lettél:) filmet olvasol:)

Mi a titka?

824. Amaril
2008. aug. 27. 11:32
Sziasztok! Beleolvastam a titok című filmbe,azon a bizonyos oldalon! Gyerekek ennyire egyszerű lenne? :-) Hiszem,hogy ez teljesen megváltoztatja az életemet! Az életemet én irányítom,hát ez szuper! Egyre jobb! :-) Tudtam mindíg is,hogy nekem több jár,de sohasem fogalmaztam meg magamban,hogy mit is szeretnék! Végre tudom a TITKOT,amitől egy boldog,teljes ÉLETET ÉLHETEK! És képzeljétek párom megveszi nekem a könyvet,és tudom,hogy minden azért van mert szeretném a könyvet és meg is kapom! :-) Szép napot mindenkinek!
823. 4b6a2525df (válaszként erre: 821. - 6b91894fae)
2008. aug. 25. 21:50

Nekem pl. nagyon sok kicsi apró kép van kirakva arról amit szeretnék.

Amit nagyon szeretnék, arról egy nagy képeslap van kiszögezve egy táblára.

A lányom pld azt csinálta (mosdt lakást akar vásárolni) hogy a számítógép kezdő lapját csinálta meg otthonteremtőnek. Rakott fel "lakáska" képeket, felíratokat, ugyhogy nap mint nap látja, hogy mit is akar nagyon elérni

822. Cszsuka (válaszként erre: 821. - 6b91894fae)
2008. aug. 25. 21:44

Szia!


Eleinte érdemes szerintem leírni, s naponta többször felolvasni magadnak. Aztán később már jönnek maguktól.

Én pl. olvastam valahol, hogy stresszhelyzetben az összes receptor nyitva van, a megoldást keresve minden erővel. Ilyen esetekre nekem (mivel beteg voltam) a következő mondatom volt:

"Teljesen egészséges vagyok, meggyógyultam"

Egyszer Miskolcon mentem keresztül autóval egy olyan utcán, aminél a két irány között járdasziget van hosszan. Mire odaértem a túlsó oldalra, jobbról derültégből villámcsapás szerűen majdnem belémtrafált egy kocsi. Még csak menekülési lehetőségem sem volt. Szerencsére nem a fékre, hanem a gázra léptem, s elsuhant mögöttem. Úgy megijedtem, azt hittem, kiesek a szélvédőn. Azonnal elkezdtem magamnak kántálni a kis pozitív mondatomat, s éreztem, ahogy szép lassan lenyugszom.

Ez csak egy példa a sok közül, de remélem, segítettem!

Üdv: Zsu

2008. aug. 25. 21:11

Sziasztok!

Kezdő Titok használó vagyok. Abban szeretném kérni a segítségeteket Tőletek akik gyakorlott használói vagytok, hogy hogy csináltátok? Mert igyekszem pozitív lenni, gondolni a jóra, de van hogy elhatalmasodik rajtam a negativitás. Leírtátok amit akartatok?? Vagy egyszerűen csak sokat gondoltatok rá?? Ilyen praktikákat szeretnék kérni tőletek, szerintem sokat segítenétek rajtunk kezdőkön.

Előri is köszönöm

Üdv

Mónika

820. Castellina (válaszként erre: 819. - 4b6a2525df)
2008. aug. 25. 20:34
Én könyvben nem olvastam, csak a dvd-t néztem meg. Szerintem bőven elég ahhoz, hogy az ember megértse.
819. 4b6a2525df (válaszként erre: 818. - Amaril)
2008. aug. 25. 20:25
A dvd pont olyan jó mint a könyv:) azt hátha tudsz szerezni:)
818. Amaril
2008. aug. 25. 20:19
Sziasztok! Ma elmentem egy könyvesboltba,és kezemben tartottam a titkot! :D Ma még nem tudtam megvenni! De megfogom!:)
817. Castellina (válaszként erre: 812. - Klimpírozi)
2008. aug. 25. 18:54

Semmi újat nem mondott, nekem legalábbis. Ezeket már tudtam előtte is. Én is úgy ismertem meg a titkot, mint a szerző.

Olvasgattam, kutattam, hajtott a kiváncsiság....aztán összeállt a kép. De így nem tudtam volna megfogalmazni, elmondani...így sokak számára közéthetővé tenni

Az a véleményem, hogy ha valaki nem keres, nem maga jön rá, hanem csak így közlik vele, akkor nem fogja elhinni, mert nem saját tapasztalata.

816. Cszsuka (válaszként erre: 815. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 25. 13:35

Hát, ez tényleg kár! Pont Rosa Rivas-ra lettem volna leginkább kíváncsi, hisz Laci mindig olyan sokat emlegeti.

Azért kösz, hogy megosztottad!

815. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 814. - Cszsuka)
2008. aug. 25. 13:02

Ne sajnáld.

Ajándékba kaptam a jegyet, ha fizettem volna 14.000 ft-ot nagyon mérges lennék. Az előadások nem voltak rosszak, de új információt alig kaptam. Rosa Rivas és Laura Silva is hosszan beszélt, több mint egy órát, unalmas volt. Ráadásul olvasták az előadásukat, a fordítást Domján Laci szintén olvasta.


Volt egy Zen meditáció Gesztelyi Nagy Judittal, az jó volt, Müller Péter előadásán épp csak a fülem nem fogtam be. Olyan negatív programot nyomott a szerelemről-házasságról, hogy a fülem ketté állt. Az utóbbi időben valahogy megváltozott, számomra értelmezhetetlen. A könyvei majdnem mind megvannak, a két utolsó a Szeretetkönyv és az Örömkönyv nekem feldolgozhatatlanok.


Volt még egy katolikus pap, humoros, jó fej volt, Gregor Bernadett énekelt, Vitrai, Koncz Zsuzsa nem jöttek el. VOlt két nagyon sikeres agykontrollos, az egyik a paralimpikon, Pásztori Dóri, a másik egy Svédországban élő nő, aki a Sclerosis Multiplexből gyógyította ki magát, de igazán egyik sem arról mesélt, hogyan.


Az Edgar Mitchell előadást olyan rosszul fordította a tolmács, hogy azt hittem a gatyámból kiugrom. Teljesen értelmezhetetlen volt, nem is értem miért nem a Domján fordított, aki jól beszél angolul és a témához is ért.


Nekem hiányoztak interaktív programok, ami egy igazi fesztiválon lehetett volna.

814. Cszsuka (válaszként erre: 801. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 25. 12:56
Én nagyon elmentem volna, de lagzi volt a programom. Azt mondod, nem volt nagy durranás? Pedig én mindenkire irigy vagyok, aki el tudott menni. Mesélnél róla?
2008. aug. 25. 12:49
Tegnap éjjel megnéztem a titkot. Nagyon tetszett. Tényleg csak a rosszatt emlegetem ami velme történik. És folyton sajnáltatom magam. Pedig nem is olyan rosszak a dolgom mint amilyennek beállítom.
812. Klimpírozi (válaszként erre: 811. - Castellina)
2008. aug. 25. 12:34
vélemény??
2008. aug. 25. 12:09
Most néztem meg a titok dvd-jét.
810. Klimpírozi (válaszként erre: 807. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 24. 21:29
Gábornál végeztem, 100 éve tán, akkor várok, míg Laci barátunk feltöltődik, rá vágyom:))
809. Amaril (válaszként erre: 808. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 24. 21:26
:)
808. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 805. - Amaril)
2008. aug. 24. 21:21

:))


Legyél!!!! Isten hozott Alfaországban :))

807. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 804. - Klimpírozi)
2008. aug. 24. 21:20
Emailt épp most olvastam. Éljen, csak támogatni tudom. Én is gondolkodom rajta, csak Gábort szemeltem ki. Hétvégén találkoztam a Lacival, úgy látom, kissé ki van égve, belefáradt egy kicsit. Gábor viszont olyan mint egy kisgyerek, rajta látni lehetett, hogy állatira élvezi, amit csinál. Lacinak energiát, mert nem szeretem ilyennek látni :((
806. Klimpírozi (válaszként erre: 803. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 24. 21:19
az enyém felét meg elvitték a szeméttelepre, alakásfestéskor, tévedésből:))))Rohangáltam a szemét között, de ellopták biztosan...azóta még nagyobb a könyvfóbiám..
805. Amaril (válaszként erre: 801. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 24. 21:19
Azt folyamatosan böngészem:) Szeretnék teljesen pozitív lenni:) köszönöm,hogy időt szántál rám!:)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook