Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » R.Byrne. A Titok fórum

R.Byrne. A Titok (beszélgetős fórum)


84. sivilla (válaszként erre: 83. - 28f16f555c)
2008. márc. 28. 15:23

Egy igazi hivő biztos hogy nem igy viselkedik.

Csak sajnos ma már ritka mint a fehér holló.

Talán őket kéne megkérned, hogy úgy is vislkedjenek, hogy az elfogadott legyen.

83. 28f16f555c (válaszként erre: 82. - Sivilla)
2008. márc. 28. 14:31

" Ugyanakkor irigy mindenkire és rosszindulatú. Kellemetlen személyiség."


miért általánosítasz? Egy igazi hivő, aki valóban Isten embere, az sosem: irigy, és rosszindulatú-mert pontosan tudja, mekkora bajba sodorná magát-ha ilyet tenne.Ráadásul ha tisztában van a cselekedetével-még nagyobb bajba sodorná magát.

82. sivilla (válaszként erre: 72. - 01c8755c79)
2008. márc. 28. 14:25

Camea

Valahogy én is igy gondolom....

A vallás az vallás szerintem. Ezt a dolgot a vallásos emberek nem fogadják el!

Va ismerősöm aki a saját vallásában mindent szokást betart. Ugyanakkor irigy mindenkire és rosszindulatú. Kellemetlen személyiség.

81. sivilla (válaszként erre: 75. - 200a1d39d3)
2008. márc. 28. 14:11

Tutu

Szerintem is jobb több könyvet elolvasni ebbe a témában. Nekem nagyon bejönnek :) Ha tudsz te is ajánlani akkor ird meg a cimét:)

Annak az irónak igen van második könyve bár azt még én se olvastam:(

De bepotolom, az is bizit jó lehet

80. 200a1d39d3 (válaszként erre: 77. - Helenhadsell)
2008. márc. 28. 12:32
Igen,az:)Ebben a formában jobban tetszett:)Legalábbis így nagyobb hatással volt rám.Te is olvastad?
2008. márc. 28. 11:26
2008. márc. 28. 11:05
Kaptam róla egy nagyon jó diavetítős emailt, aki szeretné, szivesen elküldöm neki.
77. helenhadsell (válaszként erre: 75. - 200a1d39d3)
2008. márc. 28. 10:50
Hicks?
76. helenhadsell (válaszként erre: 72. - 01c8755c79)
2008. márc. 28. 10:45

Nekem is. Sokkal logikusabb, hogy azért ne tegyek rosszat, mert mindannyian ugyanazon univerzum részei vagyunk és ossze vagyunk kotve, és ha mast bantok, magam is bantom, mint hogy egy pap fenyeget, ha nem vagyok jo akkor majd a pokolban égek. Vagyis szerintuk olhetsz is embert csak utana szaladj be a templomba meggyonni. (ja és dobj be egy kis pénzt a perselybe)

Az én Istenem nem fenyeget pokollal, hanem jora tanit. A sajat és masok életének javitasara. Arra hogy a legtobbet hozzak ki magambol. Mert ettol megy elore a vilag. Ha senki nem gondolkodna, mindenki csak imadkozna akkor nem lenne elektromos aram, telefon, meg tv sem, ahol az amerikai hitoktatok hirdethetik magukat.

2008. márc. 28. 10:37
Sivilla,ha olvasol:vettem egy másik könyvet,ami szintén a vonzás törvényéről szól,és ezt valahogy jobbnak találtam,de mindenképpen megnézem azt is,amit te írtál könyvet:)Azt hiszem,annak a könyvnek van egy második része is,igaz?Szép napot neked,és a többieknek is:)
74. 28f16f555c (válaszként erre: 71. - Helenhadsell)
2008. márc. 28. 10:19

Mond miért is erölködsz ennyire?ele Kértem én, hogy higy Istenben?

Nem-akkor?


A te életed-azt csinálsz vele amit akarsz, csak utána más fórumokon ne panaszkodj-és fog a fejed.


De elsősorban egy jó pszihiátert javasolnék neked soron kivűl.Amint látom igen csak szükséges neked.

73. 01c8755c79 (válaszként erre: 72. - 01c8755c79)
2008. márc. 28. 10:07
... hja, és mellesleg így is szeret engem! :o))
72. 01c8755c79 (válaszként erre: 71. - Helenhadsell)
2008. márc. 28. 10:06

Visszaolvasgattam... :o)) ... halálos....:o)

Én nem vagyok vallásos, vagy inkább úgy mondanám, hogy nem gyakorolom a vallást.... de nekem így, hogy Isten a végtelen energia, sokkal közelibbnek tűnik, mint egy szakállas öregember. :o)

71. helenhadsell (válaszként erre: 68. - 01c8755c79)
2008. márc. 28. 10:03

Olvass vissza :-) Isten betiltotta a Titok c. konyvet és a programozast :-) :-) LOL

Tanitvanyt megtanitotta, neki megmondta, o meg hirdeti az igét, hogy az életunk jobba tétele Istennek nem tetszo dolog.

70. helenhadsell (válaszként erre: 69. - 28f16f555c)
2008. márc. 28. 10:02

Mondjak a papok, hogy tartsuk magunkat tavol ettol a démoni erkolcstelen dologtol.

Te egyik kérdésemre sem valaszoltal, ugyhogy nem is vesztegetem az idom veled, inkabb dolgozom, mert az én szamlaim nem fizeti ki az Ur. Az adsl-t sem. Szerencsés ember vagy .

69. 28f16f555c (válaszként erre: 67. - Helenhadsell)
2008. márc. 28. 09:48

Nekem békességem van-de amint látom neked nem, belőled inkább a gyűlölet beszél.


"Internet sem. Az is tilos egy hivonek. Az egyhaz kifejezetten ellenzi. Ordogi talalmany."


ezt kimondta? mert elég érdekesnek tartom.

68. 01c8755c79 (válaszként erre: 67. - Helenhadsell)
2008. márc. 28. 09:44
:o)))) hogyan jutottatok ide a fórum témájától? :o)
67. helenhadsell (válaszként erre: 66. - 28f16f555c)
2008. márc. 28. 09:30

értettem. Nem valami nyugodt lelku hivoként irogatsz. Nem jellemzo ez a tamado sértegeto hangnem a templomba jarokra.

Internet sem. Az is tilos egy hivonek. Az egyhaz kifejezetten ellenzi. Ordogi talalmany.

66. 28f16f555c (válaszként erre: 65. - 28f16f555c)
2008. márc. 28. 09:21
keeress egy orovost=keress egy orvost
65. 28f16f555c (válaszként erre: 64. - Helenhadsell)
2008. márc. 28. 09:21

Mondtam én egy szóval is, hogy menj templomba?????


Az a pap-aki pénzt kér a szolgálatért-az nem pap.Sőt-semmi köze Istenhez.


A hozzászólásod önmagáért beszél-hisz Sziv bőségéből szól a száj.Hát ha őszinte akarok lenni-inkább keeress egy orovost, mert amint látom elég szükséges nálad.

64. helenhadsell (válaszként erre: 63. - 28f16f555c)
2008. márc. 28. 09:13

kik propagálják az agykontrollt jelentősen???

Egy orvos. Domján Lászlo. (Meg a testvére, aki kifejezetten vallásos.)

Mostmar értem, mi a baj vele. Minek az orvos, ha Isten meghallgat? Feleslegesek itt a foldon.

A beteg menjen a templomba, ne orvoshoz, igaz?

Szulni meg az apácákhoz, korhaz helyett.

"valóságban mi a függöny mögötti célja"

Segiteni. De hogy merészel ilyet, amikor segit rajtunk a pap. Persze az is pénzt kér, de az rendben. Az a bajod hogy a tanfolyam pénzbe kerul? Te miért jarsz dolgozni ? Nem pénzért? Vagy otthon csucsulsz és imadkozol Istenhez fizesse ki a villanyszamlad?

Attol hogy valaki nem a templomban tolti a napjait, még lehet hivo , de ezt ti soha nem fogjatok megérteni. A maffiozok a legnagyobb templombajarok, tudtad? Miutan megolnek valakit rohannak a paphoz, és az megbocsat. A gyerekeket megeroszakolo papoknak is megbocsatanak.

De a szerencsétlen homoszexualis vagy az elvallt ember be ne tegye a labat a templomba! Annak nincs megbocsatas (kivéve ha pap homo)

Mondanék neked még par konyvet, de gondolom a templom mellett nincs konyvesbolt.

Ugyhogy te hallgasd csak a papok igéjét, én meg megrobalok hivoként , értékes emberként élni, a vasarnapjaimat a csaladommal tolteni, sok jot tenni, és ha gyermeket banto , megeroszakolo emberekrol van szo, a kiherélésuket kovetelni, nem pedig megbocsatani. Bocsass meg te, meg a papok. én nem.

63. 28f16f555c (válaszként erre: 62. - Helenhadsell)
2008. márc. 28. 07:18

ugye örülnél ha a kérésed eljutna Istenhez?

Nos ha igen, akkor hallgatsz az Ő szavára-Isten igéjére, ha pedig nem, akkor tedd azt amit akarsz.

Hány és hány ember imádkozik Istenhez-és nem érti, hogy miért nem történik változás az életében, hát azért, mert a kérése és imádsága el sem jut hozzá.

Meg van irva a Bibliában, hogy kell kapcsolatba kerülni vele, hogyan lehet-és kin keresztűl-imádkozni, hogy eljusson hozzá a kérésed, és a választ meg is kapjad.

Ahhoz, hogy az imád el is jusson közvetlenűl hozzá ill. a válasz meg is érkezzen hozzád-komoly akadályokat kell lekűzdeni szellemi szinten-nagyon sokszor.

Gondolkodj el ezen.


A kérdésedre: nézd meg kik propagálják az agykontrollt jelentősen-és megkapod a választ, hogy hova, melyik szellemiséghez tartozik az agykontroll-és a valóságban mi a függöny mögötti célja.

62. helenhadsell (válaszként erre: 61. - 28f16f555c)
2008. márc. 28. 00:51

latod, latod, az egyhaz nem arra tanit hogy letudatlanozz és lebecsulj masokat!

én ne tudd, hogy nekem mirol van fogalmam és mirol nincs.

A kérdésemre pedig nem valaszoltal.

Nem tudod a valaszt, vagy nem akarsz valaszolni?

KI TILTOTTA BE AZ AGYKONTROLLT? Melyik pap hirdeti hogy tilos a sajat és masok életének jobba tétele vagy annak keresése. Ki hirdeti hogy ha kérunk akkor nem adatik meg???

te?

61. 28f16f555c (válaszként erre: 60. - Helenhadsell)
2008. márc. 27. 16:31

Tudatlan vagy-és csak azt látod, amit a függöny elé tolnak.Ráadásul azt szajkózod amiről, halvány fogalmad nincs.

Azt hiszel amit akarsz-egyébként.A te dolgod.Mindenki a saját életéért felelős.

60. helenhadsell (válaszként erre: 46. - 28f16f555c)
2008. márc. 27. 13:33

?? Ez valami uj tanitas? Akkor miért jarnak papok a tanfolyamra?

Mellesleg ajanlanam neked a "The lost years of Jesus" cimu dokumentumfilmet, hogy merre jart és mit csinalt abban a 30 évben amirol a biblia "véletlenul" nem ejt szot. Gyermekkoratol a felbukkanasaig, mint tanito. Hopp hopp hopp. Miért rejtette el az egyhaz azokat az iratokat???

Csak nincs valami humbuk?

Csak nem Indiaban és Angliaban utazgatott Jézus a milliardos nagybacsival, miutan 10 éves koraban elvesztette édesapjat? Csak nem Buddhat hallgatta, becsulte és a tanitasait osszegezve hazajaba visszatérve szeretetet hirdetett??

Hohaho!

és csak nem az eroszakos romaiak ellen fellépo "forradalmar" volt?

Hogy is van ez a dolog? A keresztre feszités nem a romai birodalom ellenségei ellen hasznalt buntetés volt? (ld. Spartacus)

Gondolkodjatok mar el egy kicsit!

Kérj és megadatik! Ez nem a Titok? Szeresd ellenségeid! Ez nem a titok? Ez nem agykontroll?

Ki tiltotta be az agykontrollt? Jézus? Vagy a romaiak akik keresztre feszitették? Na ezt szeretném toled kérdezni. és ha megmondod nekem ki az a komoly egyhazi hatosag aki betiltotta, el fogom fogadni alazatosan és kidobom a konyvet az ablakon.

59. 28f16f555c (válaszként erre: 58. - Helenhadsell)
2008. márc. 27. 08:46
Nem vagyok jehova tanuja.Keresztény ember vagyok.
58. helenhadsell (válaszként erre: 49. - 28f16f555c)
2008. márc. 27. 02:21
Csak nem jehova tanu vagy?
57. sivilla (válaszként erre: 56. - 200a1d39d3)
2008. márc. 26. 19:19

Nem régóta használom. De amit elmondhatok, hogy jobban érzem magam, már csak attól is hogy minden apróságon nem húzom fel magam. Továbbá tudodm értékelni amim van. Ez nem feltétlenül a megazdagodásról szól. Úgy gondolom ahhoz elöbb magamat kell rendberaknom, hogy az életbe előbbrébb jussak.

Továbbá a másik könyv amit lejjebb irtam, segit megérteni sok mindent. Azt hogy mitől lehet boldogabb "gazdagabb életem"

2008. márc. 26. 19:05

Sivilla,egyébként mit tapasztaltál,használod-e a titkot?Őszintén:)Majd meglátod,eljön az a pont,amikor érteni fogod,miről írtam most,hogy isteni akarat nélkül nem történhet meg,aminek nem kell,és nem szabad,vess be akármilyen eszközöket is,nem érheted el isteni áldás nélkül.

Kívánom,hogy ezzel együtt elérd,ami álmaid álma:)

55. 200a1d39d3 (válaszként erre: 54. - Sivilla)
2008. márc. 26. 19:02
Én vallástól függetlenül hiszek Istenben,ehhez nekem nem kell vallás..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook