Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » R.Byrne. A Titok fórum

R.Byrne. A Titok (beszélgetős fórum)


174. fe20557d00 (válaszként erre: 160. - 4b6a2525df)
2008. máj. 28. 13:06

Érdekes amit írtál.Bár bennem felmerült a kérdés,hogy problémák terén ez volt a legnagyobb,hogy nem juthattál el külföldre? Vagy voltak "komolyabb" küzdések is,amin az agykontroll segített?


Nem kekckedés,tényleg érdekel.

173. vmágika (válaszként erre: 172. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 28. 13:02

Milyen érdekes.Utólag vettem észre,hogy a "finomabb utalásokat elhessegettem" én is.

Visszanézve persze már pofonegyszerűnek tűnt minden.:)

172. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 170. - Vmágika)
2008. máj. 28. 12:43

Köszcsi :DDD


Végül is ezért írtam le. Mert soha nem tudhatod, mikor hoz az élet olyan helyzetet, amikor az addig jól bevált dolgok nem működnek.


Jól látod, én tényleg nem hiszek a véletlenekben.


Hogy rögtön a mélyvíz: nem biztos, de valószínűleg a finomabb utalásokat elhessegettem.


És mostmár talán érted, miért mondtam azt, hogy engem nem olyan könnyű megsérteni. Egyrészt tudom, amit tudok..... :DDD


Másrészt, ha ezzel megküzdöttem, mivel nem fogok??? :DDDDDD

171. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 167. - 4b6a2525df)
2008. máj. 28. 12:41
Köszönöm! Klimpi, neked is :DDD
170. vmágika (válaszként erre: 165. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 28. 10:52

Hú,hát ez nem semmi!Le a kalappal előtted!Gratulálok,ehhez aztán nem kevés kitartás és hit kellett,bármiben is hittél akkor!

Szóval te a betegségnek "köszönheted",hogy azóta a világot másként látod.

Szerintem nincsenek véletlenek.Talán szerinted se,ahogy kiveszen a "könyvespolcról a könyv leesett" részből.

Néha nagyon rossz dolognak kell történnie ahhoz,hogy az ember elkezdjen másként gondolkodni,ami aztán később másban is a hasznára válik.Csak az a durva,hogy rögtön a mélyvízbe,mint a te esetedbe is.

Ne bánd,hogy ezt leírtad,mert ártani nem árthat senkinek,csak tanulni lehet belőle.

Köszi,hogy megosztottad velünk!

169. helenhadsell (válaszként erre: 141. - Vmágika)
2008. máj. 28. 00:33
Nem a pénzrol beszélek. Ha te csak azt látod, a te dolgod. Nekem ez a konyv a kovetkezorol szol : Ne bánts másokat, mert magad bántod! Tégy jot másokkal és magaddal teszel jot.
168. Klimpírozi (válaszként erre: 167. - 4b6a2525df)
2008. máj. 27. 21:46
csatlakozom:))
167. 4b6a2525df (válaszként erre: 165. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 27. 21:37

Hát igen. Az ELME hatalma. Ezen nem vitatkozni kell, ezt el kell fogadni.

Ezért is irtam azt, hogy az agykontroll gyökeres változást hozott a szemléletmódomban.

Amikor a könyv a kezembe került, elovastam, de nem ragadott magával, talán mert nem értettem. El kellett mennem a tanfolyamra, hogy a lelkemig hatoljon:)

Szívből gratulálok.

166. 4b6a2525df (válaszként erre: 164. - Vmágika)
2008. máj. 27. 21:32

Hát talán egy kicsit bővebb:)Ugye azért idetartozik (a teljesség igénye nélkül): életmódtanácsadás és terápia (gondolj az elhízottakra, akik a pár napos csodadiéták hatására még elhízottabbak lesznek) Mozgásterápiák, homeopátia, méregtelenítő terápiák...növényterápia.

Egyébként a neten találsz nagyon sok hiteles (régen praktizáló) természetgyógyászt, de ajánlom, hogy menj el egypár egészségnapra, hogy ott saját szemeddel meggyőződj arról, hogy nem is olyan nagy Titok a Titok:)

De ha már a talpmasszázs belefér, akkor a masszázsnak is van nagyok sok ága. Tudod-e, hogy mennyi betegségre nagyon jó pl: a nyirokmirigy masszázs?

165. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 164. - Vmágika)
2008. máj. 27. 21:10

Nem akartam, de elmesélem. Hosszú lesz, bocsi!


1997-ben megfáztam, bármit csináltam, nem sikerült kigyógyulnom. Vizsgálat, vizsgálatot követett, ijesztő volt és hosszadalmas, de nem annyira, mint a diagnózis: leukémia.


Úgy döntöttem, nem csinálom végig a kemoterápiát, nem kérek a megalázó folyamatból, jöjjön, aminek jönnie kell.

1994-ben elvégeztem az agykontroll tanfolyamot, de mint a legtöbben, két hónap után tojtam rá.


Két héttel azután, hogy úgy döntöttem - a család őrjöngött, apám üvöltött, anyám csak sírni tudott, a fiú, akit szerettem elhagyott, hogy ezt nem nézi végig - hogy nem akarok kopaszon, csöveken vegetálni, megbotlottam a könyvespolcban és a fejemre esett José Silva Gyógyíthatsz c. könyve. Csak másnap esett le a tantusz: üzenetet kaptam.


Elmentem apám barátjához, jónevű belgyógyász az egyik kórházban, elvittem a leleteimet és azt mondtam, meg akarok gyógyulni, de a saját módszereim szerint. Hosszasan alkudoztunk, végül eladtam a lelkem : abban egyeztünk meg, 3 hónapot kapok, ez alatt kéthetente látni akar, vérkép, stb. közben csináljam, amit akarok, ha nem működik, átadom neki az irányítást.


Jógáztam, agykontrolloztam, ** mesterek gyógyítottak, elmentem egy makrobiotikushoz, szó szerint azt ettem, amit előírt, kértem Istent, hogy segítsen, miközben nem is hittem, hogy létezik. És közben töretlenül hittem abban, hogy élni fogok.


A második hónap végéig szinte semmi sem történt, majd a harmadik közepén felére visszaesett a fehérvérsejtjeim száma. Kisírtam még egy hónapot, még mindig több volt a kelleténél, de már csak 15.000 (5-7ezer között normális)

A hatodik hónap végére sikerült elérni a 7ezret.


Én, aki megrögzött ateista és materialista voltam, elkezdtem a világot másképpen látni, kutatni, keresni azt, amit nem látok.


Mitől gyógyultam meg? Az biztos, nem gyógyszerektől, nem kemoterápiától, mert azt egyáltalán nem alkalmaztunk.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
164. vmágika (válaszként erre: 163. - 4b6a2525df)
2008. máj. 27. 20:25

Arra én is rájöttem és oda is minden belé vetett bizalmam.A "normális" természetgyógyászat az jöhet!:)Csak ugye kinek mi a normális.

Nekem a gyógynövényeknél kezdődik és valahol ott is fejeződik be.Meg a talpmasszázs is belefér.Vagy nem?:)

163. 4b6a2525df (válaszként erre: 161. - Vmágika)
2008. máj. 27. 20:20

Akkor elárulok neked egy Titkot:) Az akinél jártál nem természetgyógyász volt:) mert a természetgyógyász ilyet nem tesz!

Egyébként a "muszáj" nekem sem megy.

Igy most nem megy az eü tanulása sem:( mert -mivel vizsgázni kell belőle- muszáj a tanulni:(

162. vmágika (válaszként erre: 159. - Klimpírozi)
2008. máj. 27. 20:10

Csak egyet értünk valamiben!☺

Köszi,de mióta melegítem a tejet,már nem fáj a torkom.Egyszerűen nem bírom a hideget.Mondjuk nincs is hozzászoktatva.Állítólag nem is egészséges.A gyomornak sem.No,de ez már más téma.

161. vmágika (válaszként erre: 160. - 4b6a2525df)
2008. máj. 27. 20:06

Elég kimerítő választ adtál.Látom zajlik az élet körülöted is.

Gyógyszerpárti én sem vagyok,inkább a homeopátiás szerek.Csak tudod,annál a természetgyógyásznál én már többet éreztem.Szinte rám akarta erőszakolni az ő gondolkodását,meg mindenféle természetfölötti dolgokat,meg a hipnotizálást.És én ezektől borzongok!Ez nem az én világom.Főleg,hogy már szinte kényszerítette.

Na,én meg olyan vagyok,hogy nekem minden jó,csak a "muszáj" nem!:)

Minden jót!

160. 4b6a2525df (válaszként erre: 157. - Vmágika)
2008. máj. 27. 19:57

Nem "régen agykontroloztam:)", hanem az agykontrol volt az első olyan dolog az életemben (1996-ban)ami megváltoztatta a hozzáállásomat az addigi (már megélt 41 évnyi) életemhez. Most visszagondolva az azt megelőző életemre eléggé megkeseredett ember voltam lelkileg. Azzal, hogy elvégeztem Domján Lászlónál a tanfolyamot valahogy másképp láttam az addig feneketlennek tűnő rosszat. Nem a dolgok változtak meg, csak az én látásmódom. És ez nekem nagyon jót tett. A mai napig sem tudom és nem is akarom alkalmazni az összes ott tanult technikát, de bevallom, hogy amikor 44 évesen munka és család mellett elkezdtem egy egyetemet, bizony elmentem egy felújító tanfolyamra. Nagy önbizalmat merítettem belőle, aminek meg is lett az eredménye:)

Fiatal koromtól mindig arra vágytam, hogy utazhassak, de ez valahogy sosem jött össze (pénzhiány) Addig csak irigyeltem azt, aki eljutott külföldre, a tanfolyam elvégzése után megszünt az irigységem, azt mondogattam, hogy ez nekem is sikerülni fog. Sikerült. 2002 óta minden évben eljutok külföldre. Most épp 2 hetet Tenerifén töltöttünk a férjemmel.

Természetgyógyászat: vakon hittem az orvosokban. Ma is hiszek, csak nem vakon. 2 éve (51 évesen) nyugdíjba mentem, rámszakadt a nagy semmittevés és az internet. Rengeteget kalandoztam, nagyon sok mindent elolvastam és a nekem tetsző dolgokat ki is próbáltam. Sok minden bejött, kevesebb gyógyszert szedek. Igy kedvem kerekedett természetgyógyászatot tanulni. Tavaj már le is vizsgáztam belőle, most épp az egészségügyi modullal küszködök. Lehet, hogy soha nem leszek praktizáló természetgyógyász (bár miért is ne:) de jó dolog másképp is látni, mint az orvosok. Egyébként nagyon sok orvos már nem zárkózik el a természetgyógyászattól, sőt vannak komoly orvosok, akik az általuk felírt gyógyszer mellé ajánlanak homeopátiás szereket is.

Eszem ágában sincs meggyőzni téged semmiről. Sőt, éld az életed a neked tetsző módon:)Járj nyitott szemmel, okulj más hibáiból, sőt a sajátodéból is:)

Én is igy tettem:)

159. Klimpírozi (válaszként erre: 154. - Vmágika)
2008. máj. 27. 19:47

mondd ki bátran, mi fáj...tudod a torkod fájása lehet lelki ok, de nem ragozom, értőnek való az efféle..s hogy mit hiszek mit nem , mit tartok tökéletesnek és mit nem az legyen az én dolgom, szóljon rólam..ráerőszakolni senkire semmit ,aranyszabály...a tolerancia és a másság szintén az elfogadással egyetemben, széles látókörben természetesen...fafejűek, más felfogásúak, akadnak szép számban, de elférnek ők is,ettől színes a világ, ettől teljes az élet..s némelyek mégha kevéssé olvassák írásaim, az sem baj!

Jobbulást!

158. vmágika (válaszként erre: 156. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 27. 19:41

Hali!

Hát jó,hogy befejeztem az egyik mondandómat és máris előkerültél?


"Hatalmas marhaság" Igen,miután elolvastam a könyvet,ez a véleményem,hogy az egy marhaság.No de véleménykülönbözeten tán még nem kéne megsértődni.Csak mert valakinek ez jelenti a mindent,én még gondolkodhatok másként.És ez tényleg így van jól.

Ebből kifolyólag adódik is,hogy ha mindenről egyformán vélekednénk,akkor ezt a könyvet nem lehetne eladni.

Az egyszerűség tényleg vicces,nekem rögtön a lottó jutott róla az eszembe.És persze az is,ha tényleg minden ilyen egyszerűen menne,akkor nem lenne szükség bankokra,hitelekre,orvosokra és még sorolhatnám.

KeA!Tündér vagy,de engem már nem lehet letéríteni,megtéríteni.Nálam jól működik a "MÁS".Bár ha a bérelt helyet a pokolban ki lehet váltani valamivel...!:)Na,annyira talán azért nem rosszalkodtam!:)

Én sem "hittérítek" senkit.Nekem ez nem feladatom.Meg különben is,ha ez neki jó és még nekem sem árt vele,akkor tényleg azt kívánom,hogy éljen vele boldogan,de szó szerint.:)

157. vmágika (válaszként erre: 155. - 4b6a2525df)
2008. máj. 27. 19:26

Oké,bár mint mondtam holnaptól valószínűleg kevesebbet leszek egyéb elfoglaltság miatt.Ugye az esélyek már ezért is csökkennek.:)

Olvastam valamelyik hsz-edben,hogy régen meg agykontrolloztál.Hát volt időszakom,hogy én is tanulmányoztam,de nekem az se jött be.Nekem a természetgyógyászat sem vált be.Az is igaz,hogy a pasi,akihez jártam,olyasmikben hitt,mint ti.Ez kb. félúton derült ki.

Nem tudom,azt hiszem én alkalmatlan vagyok az efféle dolgok befogadására.Lehet,hogy a tudatalattim és minden sejtem tiltakozik ellene.Lehet,hogy nem véletlenül:én nem érzek egetverő hiányt semmiben és tudom,hogy mindennek oka van.Én ebben hiszek és ez nekem így tökéletesen megfelel.Tökéletes élet úgysincs,amiben minden hiánytalanul,hiba nélkül megvan.Ház,autó,egészség,boldog gyerekek.Ha ez látszatra meg is van,akkor is valamiért mindig aggódik az ember.Pl.a beteg nagyiért,vagy hogy előléptessék a munkahelyén vagy éppen azért,hogy megmaradjon a munkahelye.

Persze,van szabad akarat és tapasztalom,meg azt is tudom,hogy sokkal könnyebb az élet,ha az ember pozitívan áll hozzá mindenhez.De vannak dolgok,amikért ha meg is feszülünk,akkor sem jönnek össze.Teljesen mindegy,hogy Te miben hiszel.Szerintem ez adja az élet izgalmát.Hiszen ha mindenünk megvan,akkor mi motivál?

Ha az ember nyitot szemmel jár,akkor könnyebben észreveszi a hibáit és tanul belőlük,hogy máskor ne kövesse el azokat.Azt hiszem,ezt mindenki elmondhatja,vallástól függetlenül.

Szia:)

156. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 154. - Vmágika)
2008. máj. 27. 19:18

Nem tisztem a Klímpírozit megvédeni, meg rá se nagyon szorul, de azért ebben én is érzek némi lenézést.......... :


- Ezt a hatalmas marhaságot és ennyi "vakot"!

- Ez a marha nagy emberek közti különbség,ami miatt ezt a könyvet el lehet adni.Na meg az egyszerűsége:csak gondolni kell valamire és már meg is kapod.Hi-hi-hi!


Minden sorodból az süt, hogy hülyének tartod, aki ezt a könyvet komolyan veszi. Nem az a baj, hogy elmondod a véleményedet, de egy picit fogalmazhatnál finomabban.


És főleg ne sértődj meg, maradj, olvass, szólj hozzá, kérdezz, informálódj. Hátha a végén még találsz benne valamit :))

2008. máj. 27. 19:11

Ejnye-bejnye lányok:)

Látjátok mit tesz a fiatalság:) Vitát vitára halmoz.

De tudjátik mit?: ez igy van jól. csak arra vigyázzatok, hogy ez gyűlölködésbe ne csapjon át.

154. vmágika (válaszként erre: 145. - Klimpírozi)
2008. máj. 27. 19:07

Szerintem inkább neked fáj,amiért nem tudod másokra is ráerőszakolni azt,ami szerinted tökéletes.Ha olyan igazán tág látókörű lennél,akkor elfogadnád mások véleményét.És nem várnád el,hogy másoknak is az legyen a szent,amit te annak hiszel!:)))

Mégegyszer mondom,mint tettem eddigi (2) hsz-emben is,ha valakinek ez jó,hát egészségére és sok örömet neki az életben!Én el tudom fogadni,hogy ez valakinek jó,csak úgy látszik ellenkező esetben ez már nem működik.Na,jó tett helyébe ne vár semmi jót!:)Ha meg valaki kiforgatja ezeket a szavaimaat,akkor már azt hiszem,hogy nem bennem van a hiba.Jéé,én is hiszek valamiben!:)

Jajj,és még hiszek valamiben!Abban,hogy elférnek a bolygónkon a kölönböző felfogású,szemléletű emberek.

Ja,konkrétan az élet nem fáj,de néha a torkom igen.Tán nem kéne annyi hideg tejet innom.:))

"Süt a dühöd?"Hi-hi.Jól van,látatlanban tévedni bocsánatos bűn.

Maradok írásaitok hű követője,még ha holnaptól ritkábban is.:(


Üdv:Ágnes

2008. máj. 27. 18:27

Így, így..az agykontroll volt nálam is az első próbakő..

működik az bárhogy hívják, csak a hozzáállás nem mindegy..ha mélyen van az ember, nehezen hisz, a fafejűtől pedig Isten mentsen..

152. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 149. - 4b6a2525df)
2008. máj. 27. 17:35

Egy tőről fakad szerintem. Még középiskolás voltam, amikor olvastam Bibliát is (anyám szerint hozzátartozik az alapműveltséghez. Több mint 10 éve híve vagyok az agykontrollnak, nincs új a nap alatt.

Napoleon Hill rég halott, ha jól tudom, de már a múlt század elején ugyanezekről írt.


Happy Birthday ! :DDD

151. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 146. - Klimpírozi)
2008. máj. 27. 17:29

Ez a lényeg, lehet hogy egy mondat marad meg benned, de pont arra az egyre lesz szükséged. Nyilván nem arról szól, hogy eztán keresztben az asztalra tett lábakkal dohányozzak a teraszon és döntsek úgy, hogy minden fasza lesz.


Ha már Biblia: Segíts magadon, Isten is megsegít. Ugyanarról beszélünk, csak itt Univerzumnak nevezik. Gondolom pont azért, hogy az is a kezébe vegye, aki egyébként nem tenné.

150. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 143. - Klimpírozi)
2008. máj. 27. 17:25

Nem, nem alterego, eredeti mivoltom, miután megbizonyosodtam, hogy mindent tudok. És különben is, megrendeltem a 90%-os vizsgát :DDD. Azért éppen ennyit, mert 80 felett engednek át, a százat azért nem, mert így könnyebb ellenőrízni, azt kapom-e amit kértem :DDD


Mindenki úgy kezdik, hogy hitetlen és ez így egészséges, szükség van az egészséges szkepticizmusra. Csak ne fajuljon fafejűségbe!

2008. máj. 27. 17:10

Köszönöm a jókívánságokat:)

Olvastam az ellenvéleményt is.

Én amondó vagyok, hogy valamiben az embernek hinni kell, ha a Titok-ba, hát akkor abba. 10-20 évvel ezelőtt az Agykontroll volt, abba hittünk.

Biztos vagyok benne, hogy mindkettő jó irányba tudja befolyásolni az embereket:)

Még az is lehet, hogy a Biblia is:), hisz azt is emberek irták:)

148. dindin19 (válaszként erre: 143. - Klimpírozi)
2008. máj. 27. 16:50
íme a bizonyíték, hogy Rozink nemcsak "szivarozik", hanem schizoid is :-))
2008. máj. 27. 16:45
Ps: Boldog születésnapot!!!!
146. Klimpírozi (válaszként erre: 137. - 4b6a2525df)
2008. máj. 27. 16:45

Szuggesztív bizony..kicsit fura, rózsaszín felhőbe burkolt köd, kicsit olyan: nesze semmi, fogd meg jól..de mégis megérint, ott marad benned valami,ami ott, épp akkor szükséges.

Az eleje s a vége a pozitív gondolkodás ereje..egy szónak is száz a vége..hit remény, a gondolkodás ereje,a tudatosság, hozzá merni nagyot álmodni..keA talán szétrúgja majd a hátsóm, napokkal korábban halni készültem ugyanis:))

Most meg, boldogság kék madara..

145. Klimpírozi (válaszként erre: 141. - Vmágika)
2008. máj. 27. 16:41
fáj neked az élet, süt a dühöd, vajon miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook