Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rámehet a tej az ember agyára?:) fórum

Rámehet a tej az ember agyára?:) (beszélgetős fórum)


1 2
5. 25d0cf0696 (válaszként erre: 1. - Nina89)
2010. febr. 7. 22:09
az ismerősödnek ment valami az agyára szerintem, hogy ilyen butaságokat beszél...!
4. correct (válaszként erre: 1. - Nina89)
2010. febr. 7. 22:08
Elég hamar feladtad, én 4 hónapig bírtam, mert értékes. A többi amúgy óriási baromság, a tejed, ha nem fejed, elapad, és ennyi. Ha túl sok, akkor is maximum magától folydogál majd ki.
2010. febr. 7. 22:08
nem értek hozzá, de ez sztem olyan hülyítés, mint a gyerekeknél a répa dolog. egyed kisfiam, mert akkor tanulsz majd meg fütyülni...
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Nina89)
2010. febr. 7. 22:08
jajj te nem hiszem hogy ez igaz bár nem vok doki, szerintem ennek a rokonodnak ment az agyára vmi:D
2010. febr. 7. 22:06
Kisfiam 4 és fél hónapos. Sajnos elejétől kezdve nem volt valami sok tejem, de egészen idáig erőltettem, hogy szopizzon, plusz fejtem is mellé, igaz, nem tudtam nagyon sokat. Kb.egy-két hete abbahagytam ezt a számomra sajnos tortúrának nevezhető fejést. Azóta Domi tápszert kap. Egy rokon ma nekem állitott, hogy ha nem fejem le azt a kevés tejet, ami a tejmirigyekben maradt, különben rámehet az agyamra, és meg is bolonulhatok tőle. :O Viszont én teljesen üresnek érzem a mellem, nem is fáj, de rendesen rám hozták a frászt. Van ebben valami igazság? Nekem sajnos még mikor akartam, sem volt sok tejem, akkor is úgy kellett préselni belőle pár csepp tejet. Nem hiszem, hogy bármi is az agyamra mehetne, de tényleg megijesztettek most ezzel. Álljak neki újra fejni????
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook