Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pu..i vadász férfiak kényszerbetegek? fórum

Pu..i vadász férfiak kényszerbetegek? (beszélgetős fórum)


16. Tandi8 (válaszként erre: 15. - 80ASIQ)
nov. 24. 19:55
Köszönöm a hozzászólásokat! :) Nem tudtam mit szabad itt kiírni és mit nem :D. Igen, van benne valami, hogy alapjában véve az ember nem monogámnak született és főleg tizen, huszonix év után már nem feltétlenül tudja az ember kívánni a másikat. Nekem így most, hogy alig telt el 2 év és még mindig ugyanolyan szerelmes vagyok, valahogy baromira fáj, hogy kb. az egész kapcsolatunk alatt folyamat más nőknek a puncijába is belemártotta a farkát. Ugyanakkor mindent megtesz értem, tenyerén hordoz, imád, kíván, szeret engem. Én pedig mindig is igyekeztem kielégíteni szexuális vágyat, színt vinni bele (beöltözős szexi rucik, kísérletezgetés). Ezért esik extra rosszul. Állítja, hogy oda van értem és a szex is jó velem. Kérdeztem van e olyan ami hiányzik, ki szeretné próbálni, de nemleges válasz jött. Akkor miért kell mégis más punci? Ennyire kényszeresen kell a változatosság? Levadászni más puncit? Másnak a punciját érezni? Ez már nekem kicsit betegesnek tűnik. De lehet azért, mert nőből vagyok és nekem akkor baromi jó a szex, ha olyan partnerem van hozzá akit megszerettem, bizalmamba engedtem, tudja mi a jó nekem. Ha akarnám a hét minden napjára találnék más partnert, de az nekem vhogy nem hiányzik kicsit sem és nem érezném magam jól tőle. És igen, nem véletlenül próbálták anno az embereket monogámiára terelni. A sok betgség meg konfliktus nem vezet semmi jóra. És ha belegondolok az egészbe, kb olyan mintha több nővel is érintkeztem volna, swingerbe is járhatnék ennyi erővel. Ettől is vhogy hányingerem van. És engem pl. visszatartana az is, hogy tisztelem a másikat és nem szeretnék neki fájdalmat okozni. Voltam 14 évig házas, kitartottam az utolsó évekig. Pedig már rég rossz volt az egész, régesrég. Istonyatosan rossz volt a szex vele és baromira kívántam volna mást. Van akiben van tartás és megbecsülés, van akiben nincs.
15. 80ASIQ (válaszként erre: 14. - Jozsi.38)
nov. 17. 03:26
Hosszas tépelődés után (hajnali fél négy van!) én is odajutottam, hogy inkább a hűség. Viszont a vágyakozás valaki másra is a feleségen kívül (hogy a nők hogyan gondolkoznak nem tudom, de ők is szokták csalni férjeiket) teljesen természetes dolog. Az is, ha valaki nem tudja fékezni magát és félrelép.
14. jozsi.38 (válaszként erre: 12. - 80ASIQ)
nov. 16. 17:16

azért valahol van létjogosultsága, mert így megvan az az előny, hogy nem a féltestvérét vagy egyéb közeli rokonát veszi el a tudta nélkül. A hűség eszményével így védhető.

Amennyire én tudom, anno a hűséget az egyház erőszakolta rá a népességre a szifilisz gyors terjedése miatt, mert nem volt rá ellenszer akkoriban,csak ez a módszer

13. semleges (válaszként erre: 1. - Tandi8)
nov. 16. 13:23
Vadász ösztön.
12. 80ASIQ
nov. 16. 13:12

Nem értem, de megpróbálom kitalálni.Pu..i = punci? Ezt miért nem lehet kiírni? NEM! Nem kényszerbetegek, hanem egészséges szexuális ösztönökkel bíró emberek! Ez lényegében a természet rendje.

Csak az emberi civilizáció, a norma, "megerőszakolta" a természet rendjét. Most már kötelező a feleknek hűségesek lenni egymáshoz. Ha ez nem megy (sokszor nem megy, de érthető okokból) akkor az ember mindenféle gazembernek van kikiáltva.

Van azért pozitívuma ebben a normában: Kisebb a népszaporulat, hiszen a Föld túl van népesedve (én vallom, van aki tagadja) valamint nem terjednek annyira a nemi betegségek. Szóval, a dolog kétoldalú.

nov. 16. 07:35
Nem hiszem, hogy kényszerbetegek, bár lehet, hogy sokukban van bizonyítási kényszer.
10. vigyefene (válaszként erre: 9. - Tandi8)
nov. 15. 22:16
Jó éjszakát.
9. Tandi8 (válaszként erre: 8. - Vigyefene)
nov. 15. 22:16
Erre talán el is tudok aludni végre, kösz :)
nov. 15. 22:13
7. vigyefene (válaszként erre: 5. - Tandi8)
nov. 15. 22:10

Ez biztos h nem így van. Láttam már jópárszor kisegereket bemenni ugyanabba a lyukba.

Aratás/gépelés után nagyon jól lehet látni, jobban mint a sűrű/magas növények között.

nov. 15. 22:08
Azzz :D Puszivadász :D
5. Tandi8 (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
nov. 15. 22:05
Mégsem járkál be állandóan más egér lyukába. Ráadásul csomóan védik az egérlyukaikat, van akinek nem hiányzik ez a feszkó. Meg az állandó, jól befészkelt egérlyukból ha emiatt kidobják, azt sem bánja?És átcuccolni sem olyan jó móka olyan sűrűn...
nov. 15. 21:59

Pulcsivadász? 😂


Igen, kényszeresen rám vannak kattanva 😂

3. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Tandi8)
nov. 15. 21:56
Pukivadász? 😂
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Tandi8)
nov. 15. 21:53
Az egér is megúnja ugyanazt a lyukat.
nov. 15. 21:49
Miért nem tudnak egy pu..i mellett maradni? Ez kényszerbetegség, vagy csak izgalomkeresés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook