Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pozsonyi utcai szellemtelep fórum

Pozsonyi utcai szellemtelep (beszélgetős fórum)


márc. 11. 14:30

A barátnőm ott élt kb. 10 évig. Elég nyomasztó hely volt, szerintem a kis helyiségek és nem a szellemek miatt.

Sajnos, történt tragédia náluk. :'(

márc. 11. 09:40

Nincs ott semmi. Lakott ott ismerősöm, illetve nem messze latunk mi is 12 évet. Kb. 300 méterre.


Mi is temetőre épült lakótelepen latunk és lakik a tesóm, de soha nem volt ott semmi ilyenre utaló történet.

9. Myra (válaszként erre: 4. - 676f3b5697)
márc. 10. 20:33
Én évtizedeken keresztül ott laktam, de semmi ilyesmit nem tapasztaltunk a családommal együtt.
márc. 10. 20:24

Butaság.

Budapest több, korábban külső kerületeknek számító részén volt temető. Lehel tér, Kárvin tér, Erzsébet tér.

Laktam egy olyan házban, amely egy zsidó temetőre épűlt. Nem volt ott semmi szellemjárás.


Persze, aki érzékelni akar ilyesmit az fog is.

márc. 10. 20:06

Kislánykoromban az egyik rokon házához közelitve egy temető mellett mentünk el mindig. Aztán egyik évről a másikra hatalmas családi házat épitettek rá. Biztos tudták mert ott voltak a régi fejfák.


Azt tudom, hogy a házunk helyén régen fenyőerdő volt.

6. Enissa (válaszként erre: 4. - 676f3b5697)
márc. 10. 19:35
Azért képben vagy ugye,hogy ahány ember élt már a földön, szinte mindenhol találni temetőt.
márc. 10. 19:35
márc. 10. 19:31
Én tavaly nyáron elmentem a pozsonyi úti lakótelepre kicsit járkáltam ott hátha szerencsém lesz....de semmi sajnos , pedig egy temető felett járkáltam
márc. 10. 19:26
A felszámolt temető halottainak maradványait különböző temetőkbe vitték át s hogy megbolygattak a halottak lelkeinek nyugalmát ezért a halottak lelkei ott kisertettek a lakotelepen
márc. 10. 19:22
Állíthatólag a kivitelezésnel is történtek furcsa dolgok sorra elromlottak a munkagépek az építkezés biztonsági őre pedig fura elsuhanó árnyakat látott sőt még emberi csontokat is találtak
márc. 10. 19:18

Lakik valaki az újpesti pozsonyi úti lakótelepen ?

Szellemtelepnek is nevezik mivel hogy egy temetőre épült anno a lakótelep a '70-es '80-as években.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook