Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív tesztre várva - 2024-es babát szeretnénk fórum

Pozitív tesztre várva - 2024-es babát szeretnénk (beszélgetős fórum)


2023. máj. 25. 10:53

Sziasztok!


De jó, hogy megtaláltam ezt a fórumot , bár 13-a óta nem volt aktivitás, de hátha Hvile látod majd amit írok :)


Én 30 éves vagyok, még nincs gyermekünk. 2021 novembere volt az első próbálkozós hónapunk, 2022 júliusában, mikor már 4 napja késett a menszeszem, pozitívat teszteltem. A felhők felett jártunk, de sajnos elkaptuk a covidot, és a 6. héten elveszítettük a babát. Hogy a Covid miatt-e, vagy amúgy is elment volna… nem tudom. Utána 4 hónap kimaradt a próbálkozásból, mert gyógyszert kellett szednem, és amellett nem javasolta a bőrgyógyász. Aztán két hónapot megint próbálkoztunk, utána kórházba kerültem, és az orvosok javaslatára májusig megint nem próbálkoztunk.

Tavaly év végén kiköltöztünk Japánba, jelenleg itt élünk. De aztán végre eljött május, újra reménykedhetünk, a ciklusom nem óramű pontosságú, 26-32 nap. Kedden volt a 26. nap, ma van a 28. gondoltam egyet, elmentem egy drogériába, vettem terhességi tesztet. A használati útmutató azt írja, hogy egy héttel a menstruáció várt napja után mutatja ki a terhességet. Ráadásul délután negyed ötkor értem haza. Gondoltam ott egye a fene én megcsinálom. Pozitív lett 🥹 teszek fel róla képet a profilomra.

Persze halvány, mert korán vagyok, 12-13dpo-n, ráadásul nem reggeli vizelet, de ott van az a vonal.

Egyrészről nagyon boldog vagyok, másrészről nagyon félek, hogy meg is maradjon 🙏🏻


Azt írtad, 12-én, hogy 2. dpo-n vagy, 13 nap eltelt azóta, mi a helyzet? ☺️

5. hvile90 (válaszként erre: 4. - Bichi)
2023. máj. 13. 04:33
Mindkettőnknek jobb lesz így!
4. Bichi (válaszként erre: 3. - Hvile90)
2023. máj. 12. 19:54

"második babánkat tervezzük a férjemmel, van már egy 10 hónapos kisfiúnk"

"kíváncsi vagyok, hogy lesz-e belőle egy februári babóca", OK, lehet még nem vagy terhes, vagy talán mégis, de a "Már el voltam keseredve"-t nem értem...

Amúgy köszi, hogy megengeded, hogy írjak, de inkább ezután lemondok róla :DDDDDD

3. hvile90 (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. máj. 12. 19:18
Szerintem olvasd újra, amit írtam, és ha megvan az értelmezés, és még mindig van kedved írni, hajrá.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Hvile90)
2023. máj. 12. 18:41
Hát te aztán nem vártál az elkeseredéssel, ha 10 hónapos baba mellett már elkeseredtél hogy nem jött a második, most meg már terhes is vagy :DDDDDDDD
2023. máj. 12. 16:12

Sziasztok! :)


Abban a reményben nyitom ezt a topicot, hogy egy állandó, szuper csapat jön majd össze, hogy együtt izgulhassunk egymásért, megoszthassuk egymással a babavárással/babára várással kapcsolatos történéseket, a kis életünket. Egyszer már sikerült babázós csoportban barátokra lelni itt Hoxás berkeken belül, hátha most is így lesz! ❤️🙏


Rólam annyit, hogy második babánkat tervezzük a férjemmel, van már egy 10 hónapos kisfiúnk. Áprilisban adtunk zöld utat a történetnek, ami elég kacifántosan indul.. az eddig szépen követhető, szülés utáni negyedik hónaptól rendszeres menstruációm ebben a hónapban úgy döntött, nem köszönt be, jelenleg a ciklusom 42. napjánál járok.


Már el voltam keseredve, hogy nem tudom, merre van az arra, amikor pár napja elcsíptem egy ovut termékeny nyákkal és pozitív ovu teszttel. Jelenleg 2.DPO-n vagyok, és igen kíváncsi vagyok, hogy lesz-e belőle egy februári babóca. 😍😍😍


Gyertek, ha van kedvetek beszélgetni, meséljetek, hol tartotok, mikor teszteltek, hogy vagytok! 🙏

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook