Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív teszt és mégsincs baba fórum

Pozitív teszt és mégsincs baba (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
87. Tisztisz0719 (válaszként erre: 83. - Pumuklics)
2011. febr. 23. 09:51

hmm... érdekes

Nekem még egyébként sosem volt cisztám, legalább is nem tudok róla...

86. Tisztisz0719 (válaszként erre: 79. - 937a2a883a)
2011. febr. 23. 09:49

Jó értelek! Én is így vagyok ezzel. Én sem bírom az ilyesmit.

Na sikerült találni egy aranyos dokinőt, pénteken tud fogadni. Azt mondta ne aggódjak ha nincs görcs akkor nincs semmi baj. Bár ma egy kicsit több folyásom van. Jobban észre vehető mint eddig. Azt mondta magnézium és ágynyugalom. Munkanélküli vok így az ágynyugalom úgyahogy menni fog. Tök rendes csak fiatal és azt mondják kevés a tapasztalata. Kérdem én mihez képest? A hatvan éves vén rókáknak persze hogy több tapasztalata van.

2011. febr. 22. 21:50
Ez van,nem fogok bizonygatni semmit...nem kételkedem abban amit ide másoltál,de abban az orvosban sem kételkedem akihez a barátnőm járt.Pozitív lett a teszt és nem rosszindulatú volt a ciszta,mert magától felszívódott,jobban mondva valami bogyót kapott.De ha rosszindulatú lett volna,nem hiszem,hogy egy gyógyszerrel lerendezi az orvos.
2011. febr. 22. 21:47
Én se magamtól találtam ki,elhiheted....
83. pumuklics (válaszként erre: 82. - 937a2a883a)
2011. febr. 22. 21:45

Léteznek nagyon ritka HCG-termelö ciszták, amelyek ugyan csak akkor termelnek HCG-t, ha már rosszindulatúak. Az angol nevük "dysgerminoma". Ezek tévesen pozitív terhességi tesztet eredményezhetnek. Egy normális ciszta nem termel HCG-t.

Ezen kívül léteznek egyéb HCG-termelö sejtek is (terhesség nélkül), amelyek férfiakban is megjelenhetnek: a tüdöben, a mellékvesében, a herékben, a mellben vagy a hasnyálmirigyben. Ezek is hamis eredményre vezethetnek. (Forrás: Wikipedia (angol), Dysgerminoma (angol), Medizininfo (német), iVillage (angol), Med4you (német).)

Bemásoltam, hogy ne kelljen megkeresned, ezt orvos írta, aki ezzel foglalkozik.

Szép estét!

82. 937a2a883a (válaszként erre: 81. - Pumuklics)
2011. febr. 22. 21:35
Képzeld,jóindulatú volt a ciszta...és nem ritka fajta,hanem egy hagyományos ciszta,ami egy idő után magától eltűnt,meg se kellett műteni...leleteket mutassak?Adjak címet?...Az első kérdésedre pedig már alább ott a válasz,így nem írom le mégegyszer....
81. pumuklics (válaszként erre: 49. - 937a2a883a)
2011. febr. 22. 21:29

Mondjuk az azért érdekes, hogy valaki, aki egy éve nem volt senkivel, az terhes tesztet csinál... ugyan minek?

És igen, a neten utána lehet nézni, hogy nagyon ritka fajta ciszta esetében lehet pozi teszted, az az nem a hagyományos ciszta és általában akkor kezdi termelni a nagyobb mennyiségű hcg-t (amit már kimutat a teszt) amikor rosszindulatúvá válik a ciszta. Sajnálom az ismerőseidet, hogy ennyien ebben a ritka ciszta fajtában szenvednek/-tek, de talán nem lennél ennyire támadható, ha utána olvasnál annak a dolognak, amiről vitatkozol.

Szép estét mindenkinek!

80. Kata 1977 (válaszként erre: 78. - Tisztisz0719)
2011. febr. 22. 21:13
És mikor megy vissza a szabiról a dokid?
79. 937a2a883a (válaszként erre: 77. - Tisztisz0719)
2011. febr. 22. 20:38
Ne haragudj,bocsánatot szeretnék kérni,hogy ide fajult a dolog a te általad indított fórumon....csak nem bírom elviselni senkitől,ha ok nélkül lehurrog.Én csak az igazat írtam...neked sem akarok rosszat és tényleg drukkolok,hogy terhes legyél.Én csak a kérdésedre őszintén válaszoltam,de ez másnak nem tetszett.
78. Tisztisz0719 (válaszként erre: 68. - Bcb6de9272)
2011. febr. 22. 20:35

Nem a vérvétel eddig eszembe sem jutott! Csak a labor (vizeletből pár perc alatt csinálnak egy tesztet és kapsz egy papírt amivel vissza lehet menni a dokihoz), mert a korházi rendelésről odaküldenek ha még nagyon korai a baba és nem tapintható. Ezek csak utána küldenek uh-ra.

Ezért akarom a dokimat megvárni ha nem lesz semmi probléma addig. A magánrendelésen nincs ennyi tortúra.

2011. febr. 22. 20:31
Hé! Csajok! Nyugi! Ne veszekedjetek!
2011. febr. 22. 20:17
Na,igen....én legalább nem beszéltem alpári stílusban és örülök,hogy nem süllyedek le a szintedre...ez a hatalmas különbség köztünk.És te kötöttél belém,szóval magaddal kéne lerendezni a dolgokat...
75. 3a92f8d690 (válaszként erre: 74. - 937a2a883a)
2011. febr. 22. 20:12
apd be és meg ne próbálj szóbaállni velem !!!!
2011. febr. 22. 20:11
Hát elég baj,hogy 32 évesen egy ilyen alapvető dologgal nem vagy tisztában....én ezt 12 éves koromban már tudtam,mert felvilágosítottak.Szívesen adok tájékoztatást...És nem kétlem,hogy sok mindenen túl vagy,de honnan tudod,hogy én ennyi idősen nem tapasztaltam meg több mindent?Soha nem a koron múlik a tapasztalat,ezt jegyezd meg.És attól,hogy nincs gyerekem,ezer más dologban még tapasztaltabb lehetek.
73. 3a92f8d690 (válaszként erre: 70. - 937a2a883a)
2011. febr. 22. 20:05
Inkább ne is szólj hozzám én 32 vagyok és sokmindenen túl vagyok ja és van dokim köszi ....nem fogok veled szóba állni nem érdekelsz
72. 937a2a883a (válaszként erre: 66. - Tisztisz0719)
2011. febr. 22. 19:49
Igen,meg tudlak érteni....nekem állandóan hüvelygyulladásom van és sokat jártam/járok nőgyógyászhoz és akihez eleinte jártam,totál vadállat és bunkó volt...pedig nő volt és állítólag ők normálisabbak a férfiaknál.De sokat keresgéltem és találtam egy jó orvost...amúgy tényleg,miért nem mész háziorvoshoz vérvételre?Attól nem lesz bajod és kiderül,hogy van e baba?Bár azt szokták mondani,hogy a női megérzések jók...reméljük nálad is bejön :)
2011. febr. 22. 19:41
Amúgy ha visszaolvasol vagy elolvasol más fórumokat,akkor észrevennéd,hogy nem én vagyok az egyetlen aki azt állítja,hogy ciszta miatt is lehet pozitív.Sőt!van egy olyan fórum,ahol maga a csaj írta le,hogy igen...ő maga már tapasztalta,mert tesztelt pozitívat ciszta miatt...és igen,én még nem tapasztaltam,de körülöttem elég sokan igen,de nem ismersz,így szívesen venném,ha nem gondolnál hazugnak (mert a sántít a dologban igaz,hogy nem ezt írtad,de senki nem hülye,hogy mit akartál kifejezni) és olyannak aki kitalál valamit...szóval egy privát bocsánatkérő üzi jól esne...
2011. febr. 22. 19:34
Meg mellesleg 22 éves vagyok,de engem jól felvilágosítottak....szívesen elviszlek a nőgyógyászomhoz,hogy veled is megtegye....
69. 937a2a883a (válaszként erre: 62. - 3a92f8d690)
2011. febr. 22. 19:30
Már bocs...de menj el nőgyógyászhoz és kérdezd meg nyugodtan....és én tudom vagy te,hogy hülyeségeket írok-e?Ó,várj...bocsi....szerintem ha lenne logikád,akkor a neten rég rákerestél volna és máris nem gondolnád hülyeségnek a dolgokat....
68. bcb6de9272 (válaszként erre: 1. - Tisztisz0719)
2011. febr. 22. 19:06

Drága mehets hamarabb is dokihoz!

a doki meg tudja állapítani a terhesség tényét vérből is, erre még nem gondoltál?

67. bcb6de9272 (válaszként erre: 60. - 3a92f8d690)
2011. febr. 22. 19:03
de de a ciszta szokott ilyet okozni sajnos:((((
2011. febr. 22. 19:02

Ja meg a korházban lesem szarják az ember fejét, minden nap másik doki van heti rendszerességgel.

Ezekről megvan a kézzel fogható bizonyíték. A húgom most 23 éves értelmi fogyatékos mert anyám fogadott orvosát nem érték utol, 8 hónaposan fájásai voltak és beindították nála a szülést, ja én császárral születtem előtte másfél éve tehát azt mondták ő vele is császározni kellett volna. Ahelyet hogy visszatartották volna hagyták 23 órát vajúdni, majd a drága főorvos úr szépen beletérdelt a hasába kétszer háromszor mire megszületett. Oxigén hiányos lett, ráadásul másnap mikor kivitték anyunak a nővér nem vette észre hogy lila a gyerek akkor sem lélegzett, egy másik kismama ugrott fel és kapta ki a pólyából addig ütötte még fel nem sírt. Ja és milyen érdekes hogy eltűntek a papírok anyunak kellettek volna egy felülvizsgálják a hugom állapotát és nem találták. Nincs róla adat, hogy a tesóm ott született. Vajon miért? Mert az orvos hibázott. A hétéves öcsémet is majdnem elvette anyutól merthogy már 36évesen túl nagy a kockázat és nyitva van a mészáj... Anyu nem engedte jó hát akkor bevarjuk, felkészítették másnap reggel erre a doki azt mondta hogy nincs kedve összevarni. Anyám férje majdnem ráborította az asztalt. És mentek kecsóra. Úgyhogy ennyire bízok a kalocsai dokikban.

Huha bocsi hogy ez most így kijött belőlem!

65. Tisztisz0719 (válaszként erre: 60. - 3a92f8d690)
2011. febr. 22. 18:51

Az egyik ismerősöm rendszeresen küzd cisztával és mikor terhes lett akkor nem is foglalkozott vele hogy nem jön neki meg arra gondolt bizos megint ciszta. Csinált később tesztet negatív volt, majd csinált egyet egy hét mulva és az már pozitív.


Ezt már egyszer leírtam miért várok a dokival...

64. Tisztisz0719 (válaszként erre: 61. - 3a92f8d690)
2011. febr. 22. 18:47
Kalocsán lakom. Eddig az sztks rendelésen voltam ott találkoztam egy jó dokival akinek a magánrendelésére járok azóta. Vele nagyon megvoltam eddig elégedve.
63. 3a92f8d690 (válaszként erre: 44. - Zsombibombi)
2011. febr. 22. 17:36
hu akkor van reményem:-))
62. 3a92f8d690 (válaszként erre: 54. - 937a2a883a)
2011. febr. 22. 17:35

ajjjjjjjjjjjajjjjjjjj nagyon sántít ez a dolog....

hüleségeket írsz!!

61. 3a92f8d690 (válaszként erre: 58. - Tisztisz0719)
2011. febr. 22. 17:33
Merre laksz?? Mindenféleképpen menj magán rendelésre később is nagyon jó lesz ha van dokid!!Eddig hova jártál???????????...........
60. 3a92f8d690 (válaszként erre: 17. - Anyucika3)
2011. febr. 22. 17:31

Nem hiszem a cisztától nem lesz pozi a teszt



Én a fórumindító helyében húznék nagyívban dokihoz minek várni ha annyira vártál erre a pillanatra 4-5 hetesen már látszik uh-on!!

2011. febr. 22. 17:21

hmm... Bízok bízok!!! Muszáj mert az aggódás csak árt ha tényleg pici van. Igaz ami igaz hogy ha belegondolok ilyeneket még sosem éreztem magamon amiket mostanában.

A legfeltünőbb az volt, hogy már mielőtt megjött volna kb egy hete elkezdett szurni egy pontban a hasam, máskor ilyenkor az egész derekam fáj...

58. Tisztisz0719 (válaszként erre: 55. - Kata 1977)
2011. febr. 22. 17:17

Ja csak ebben a porfészekben leggyorsabban eljutok az sztk szakrendelésre fene tudja kit fogok ki, ott nem csinálnak uh-t megvizsgál és úgy küld át uhra. Na itt van a probléma, hogy ezektől félek egyikhez sem megyek szívesen magán rendelésre mert elég bunkó még ott is. Neveket inkább nem említek... :)Az uhn meg olyan a doki hogy elfordítja a monitort hogy ne láss semmit, és mivel szemüveges még a fejét is elcsapja nehogy visszatükröződjön benne valami. Én nemtom de inkább rászánom a pénzt megyek magánrendelésre inkább egy másik városba, csak tudjam hogy mi van, minden rendben van-e.

Meg a probléma az hogy innen a jó dokikat mind elűzik. Számos olyan jó doki volt akit elmartak...

Kecsó kicsit messze lenne, de ha ott lennék akkor nem lenne gondom hogy kihez menjek ilyen esetben...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook