Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mostanában lett pozitív a teszted? Gyere beszélgetni...2010. márc. végi- ápr. eleji babák fórum

Mostanában lett pozitív a teszted? Gyere beszélgetni...2010. márc. végi- ápr. eleji babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. márc. 20. 17:12
Halihó! Mi újság? Nagyon kihalt a fórum!!! Mi van veletek lányok???
393. ..vesszőcske (válaszként erre: 392. - Panka1977)
2010. márc. 3. 10:54

Na látod! Pedig ezek a beavatkozások is félelmetesek és nagyon sok mindenki mondta, hogy fájdalmas is. Én is úgy vagyok vele, hogy ha az amniocentézist kibírtam azzal a hatalmas tűvel amivel hasba szúrtak :D akkor a varrást is kibírom majd, meg az egyéb kellemetlenségeket. És arra kell gondolni, hogy utána betakar a doki és vége, utána csak a babáddal foglalkozol meg a kispapával és együtt örültök, főleg ennyi várakozás után!!!


Nekem rémálmaim is voltak 2 hete, hogy rendesen éreztem a szülési fájdalmakat és ahogy a doki belémvágta a tűt, arra keltem fel, hogy kiabálok :) Aztán azóta lehiggadtam, már nem félek annyira.

2010. márc. 3. 10:28

Köszönöm a bíztatást. igazad van , akkor is bebizonyítom hogy a kisfiamért mindent kibírok. baba még nem maradt bennt.


szerintem nem bírom rosszul a fájdalmat, mert a petevezeték átfújást is kibírtam minden féle bódítás és egyéb nélkül. a laparoscopia után sem volt semmi bajom. :)))

391. ..vesszőcske (válaszként erre: 390. - Panka1977)
2010. márc. 3. 10:10

Ne félj a szüléstől annyira. Mindenki kibírja valahogy. Én is féltem tőle, főleg 2 hete paráztam be nagyon, de most már nem tartok tőle annyira. Jöjjön aminek jönnie kell :) Anyudat nem értem, hogy miért mondta ezt. Annyira nem bírod a fájdalmat?

Érdekes, mert az én anyum is mondott nekem valami hasonlót, ha jól emlékszem azt, hogy ne nyavajogjak már annyit! Ezt arra mondta, hogy néha a baba olyan szervemet talált el, hogy majd elbőgtem magam a fájdalomtól. Ez nekem nagyon sok erőt adott. Adjon neked is ez erőt, hogy bebizonyítsd anyudnak, hogy bírni fogod. Én legalább is ilyen makacs vagyok :)

2010. márc. 3. 09:38

tegnap töltöttem be a 35. hetet.

eléggé félek a szüléstől sajnos, hogy mi lesz ha nem bírom. anyukám rakta belém a bogarat, hogy nem fogom kibírni , azóta parázok. de még van időm , hogy levetkőzzem a félelmemet.

sokat járok pisilni, meg mostanában fáj a derekam és a szemérem csontom. De ezek édes kínok. 8 évet vártunk a mi kis csodánkra. semmi fájdalom nem számít. :)))

389. ..vesszőcske (válaszként erre: 388. - Panka1977)
2010. márc. 3. 08:34

Halihó!!!


Igen, már nem sok van hátra. A héten töltjük a 37. hetet. Te hol tartasz?

Gratulálok a kisfiúhoz. Mi eredetileg kislányt akartunk egyébként is, de mikor meg kiderült, hogy na ez bejött, akkor meg elkezdtünk gondolkozni, hogy miért nem fiú?! :DDD Viccet félre téve, én nagyon örülök a kis puncisnak és várom nagyon. Szeretnék már túlleni a szülésen, mert már nagyon nehezek a hétköznapok, főleg az alvás. Te hogy viseled???

2010. márc. 3. 07:46

úgylátom kihalt ez a fórum.

vesszőcske már a finisben vagy.

2010. febr. 2. 14:35

sziasztok!


Vesszőcske!Gratula a negatív eredményhez, bár számomra nem volt kétséges hogy így lesz. Szorítottam neked.Néztem a pocakfotódat , nagyon szépen gömbölyödsz? aranyos pocakod van. Az enyém is hasonló nagyságú.


Nekem kicsi fiam lesz.


mindenkinek boldog babavárást. most már remélem többet fogok csatlakozni hozzátok. mostantól itthon leszek.:))

2010. febr. 1. 23:14

Helló lányok! Hát meghalt a fórum! Na ezért gondoltam én írok pár sort. Velünk minden rendben, szerencsére 6 hét várakozás után megkaptuk az amnio eredményét, ami negatív és tutira kislányunk lesz :)


Most vagyok 32 hetes, úgyhogy nemsok van hátra :)

2009. nov. 13. 07:07
Kicsit kihalt a fórum, tényleg. Ki hogy van? Mi készülünk szerdán 4d-re! Betöltött 21. hét lesz, és remélem, megtudjuk, tényleg , 100%, hogy ki van odabent...
2009. nov. 12. 10:39
Sziasztok lányok! El vagytok tűnve!!! Én még nem tudok eredményt, de állítólag az a jó hír ha nincs hír! Már 3 és fél hete, hogy levették ezt a magzatvizet és ha gond van én úgy tudom, hogy a 2. héten azt már látják, szóval kezdek megnyugodni, hogy nem beteg a babám!
383. Betta76 (válaszként erre: 382. - Dinus82)
2009. okt. 28. 13:51
Na majd meglátjuk két hét mulva mit lát a doki :)
382. Dinus82 (válaszként erre: 381. - Betta76)
2009. okt. 27. 17:11
Az nem olyan biztos. Lehet, hogy nem pont ebben a fórumban, de találkoztam olyan kismamival, aki már a 12 hetesen megtudta, hogy két kisfia lesz.
381. Betta76 (válaszként erre: 380. - Dinus82)
2009. okt. 27. 16:57
A 18 hetes UH-ba reménykedek, hogy akkor megtudok valamit, de gondolom a két babát még nehezebb látni..
380. Dinus82 (válaszként erre: 379. - Betta76)
2009. okt. 27. 16:47
Sajnos még nem. 18. heti UH-n keresztbe tette a lábacskáit. Egy hónap múlva 4D-n remélem kiderül. :)
379. Betta76 (válaszként erre: 378. - Dinus82)
2009. okt. 27. 16:41

Nekem eddig 2 kg a plusz, ez 12-16 hét között jött fel, előtte nem volt hízás, de én is elég ducin indultam neki a terhességnek ugyhogy nem kéne sokat hízni..

Majd figyelem a babákat, remélem mozognak nemsokára már:)

Tudod már a baba nemét?

378. Dinus82 (válaszként erre: 377. - Betta76)
2009. okt. 27. 16:10

Szia!

Gratulálok az ikrekhez. :)

Én 21 hetes vagyok most, és még csak múlt hét óta érzem mocorogni a babámat. Túlsúllyal indultam, ezért is lehet, hogy kicsivel később éreztem, mint az átlag. Ugyanezen okból még nem is híztam. Eddig -2 kg-nál járok. Holnap megyek védőnőhöz, akkor lesz újra méricskélés.

Mivel neked 2 baba van a pocakodban, szerintem nemsokára érezni fogd őket. Először olyasmi érzés, mintha apró buborékok pukkannának a pocidban, utána meg ahhoz hasonlít, mint mikor fáradtságtól lüktet az ideg a szemedben. Nem tudom mennyire lett értelmes ez a mondat. :)

377. Betta76
2009. okt. 27. 16:01

Sziasztok!

Én 16 hetes vagyok és ma voltam vérvételen.

Nekem ikreim lesznek, még nem tudjuk a nemüket de remélem a következő ultrahangon már látszik.

Még nem érzem mozogni a babákat, akinek már mozog mikortól érzi? Ti mennyit hiztatok eddig?

2009. okt. 27. 12:13

Sziasztok lányok!

Megkaptam az AFP-met, ez is pozitív... A védőnőm azt mondta, hogy ne foglalkozzak ezzel, mert mivel az előző is pozitív volt, ezért ezt is annak hozzák ki. Hát szuper. Ennek 1:116-hoz az eredménye, jobb mint az előző, ami 1:50-hez volt. Nem tudom, majd a magzatvíz vizsgálat megmondja a frankót... Ma mikor bementem a papírért nem az én védőnőm volt bent, hanem egy másik és ez azt mondta, hogy hát ha ez is pozitív akkor tuti hogy van valami baj... Szuper, tegnap még nem ezt hallottam, de mindegy. Ma megyek a nődokimhoz, kíváncsi leszek, hogy ő mit mond majd.

2009. okt. 21. 22:00

sziasztok4

ma este voltam uh-on. Nem tudtuk meg, hogy fiú vagy lányugyanis összegömbölyödött és nem mutatta meg magát. de végül is mindegy. Minden ok vele. azülőmagassága 11 cm. csak ennyit mondott a doki. legközelebb 18 hetes genetikai uh lesz. jövő hétre várom az inegrált teszt eredményét.

374. ..vesszőcske (válaszként erre: 373. - Panka1977)
2009. okt. 21. 12:46
Szia! Aranyos vagy, hogy gondoltál rám. Nagyon remélem, hogy rendben lesz, nekem még nincs AFP eredményem, de lassan azt is megtudom. Remélem veletek minden rendben lesz! Az a lényeg, hogy egészséges legyen, mindegy, hogy milyen nemű, én legalább is már így gondolkozok. Örülnél a kislánynak? Én azt hittem, hogy fiam lesz, nagyon meglepődtem, hogy kislányt mondott a prof.
2009. okt. 20. 15:22

Szia Heni!


gondoltam rád. jó, hogy túl vagy rajta. pihenjél és hidd el jó lesz az eredményed.

drukkolok.


Én holnap megyek UH-ra. Elviekben ma töltöttem be a 16. hetet . ma vették le az integrált teszthez a vért. szerintem nekem is lányom lesz, de hátha majd holnap este kiderül.

372. ..vesszőcske (válaszként erre: 371. - Beata21bea)
2009. okt. 20. 14:58
Hát annyit adnak, hogy a bőrödre fújnak, mint szuri előtt, de semmi mást nem. Nem is az fáj, mikor a bőrödbe szúrnak, hanem beljebb az izom meg a méhfal. Nem tudom melyik volt az pontosan, én állandó fájdalmat éreztem.
2009. okt. 20. 14:01
Örülök, hogy megvagy, izgulok értetek... mi, kiscsajosok tartsunk össze!! Most pihenjetek sokat!! És várjuk az eredményeket! Nem adnak érzéstelenítőt? Én azt hittem... mik vannak...
2009. okt. 20. 13:00

Sziszatok lányok!


Túl vagyok a magzatvíz vizsgálaton. Nekem nagyon fájt, pedig bírom a fájdalmat, de szívtam a fogam rendesen. 1 dl-t szívtak le, most fekszek itthon 3 napig és kb 3 hét múlva lesz kész az eredmény. Az AFP-m még nem jött meg, nem tudom, hogy az is rossz-e. Remélem ez nem... Mondjuk úgyis a magzatvíz eredménye mondja meg 100%-ra hogy mi van. Örülök, hogy ti jól vagytok. Azt írtam, hogy kislányom lesz??? Még nem 100%. De a prof 3 hete nagyon biztosra mondta, neki nagyon spéci gépe van.

2009. okt. 20. 09:13

Sziasztok!

Megjártuk az uh-t, mit mondjak... nem volt olyan látványos így a 17. hétben, mint a fiammal anno a 24.-ben, de a lényeg a lényeg: minden rendben van, a méretek a korának megfelelők, 18 dkg, és 60-70%, hogy lány... Ennyit az én 99%, hogy fiú megérzésemről... Persze én nem láttam a lába között semmit, de a doki sem sokat, mert zárta csuda... Azért ennyi %-ra tette az esélyt.... ma reggel vették le a vért afp-re, jövő hét hétfő kórház, sima, kötelező ultrahang.... Ja, faros a drágám, és hátrafelé kukkant, azaz befele a pocim, hátam fele... hátulról jól láttuk, annyira édes volt!! Hanga Csenge lesz, ha tényleg lány. Ti hogy álltok? Kinél mi lesz a bébi??

368. arvi (válaszként erre: 367. - Beata21bea)
2009. okt. 20. 09:05

Szia!


A 4D-n már biztos sok mindent fogtok látni. Mindenképp írj, hogy milyen a kicsi és, hogy kisfiú-e vagy kislány.

Én eléggé el vagyok szomorodva, hogy mostanában szinte senki nem jelentkezik itt, hogy mi újság van vele meg a kicsivel, pedig annyi minden történik. Biztos, hogy több mindenki túl van a 16 hetes vizsgálatokon és sokan már tudják is a baba nemét, de nem írnak!

Velünk minden rendben. Múlt héten voltunk ultrahangon és már tudjuk, hogy kisfiút várunk. Nagy az öröm, lesz aki továbbvigye a családi nevet! Már nézegetem a babaszobákat, hogy lassan megtervezzük a miénket és nagyon készül mindenki a kicsi érkezésére - bár még fél időnél tartunk.


Lányok! Írjatok, hogyan telnek a babavárás napjai!

2009. okt. 19. 13:18
Sziasztok! Ma este 6-ra megyünk 4d-re! Jelentkezzetek, kivel mi van??
366. arvi
2009. okt. 8. 10:46

Sziasztok!


Én a normális BMI kategóriába tartozom és most a 19. hét elején 2,5 kg a súlygyarapodásom. Az első 3 hónapban semmit nem híztam, csak utána indult be a dolog. Mondjuk a pocinövekedés is akkor indult be. Elég szerencsém van, hogy nem nagyon kívánok édességet, viszont sósakat - főleg szendvicseket bármikor ennék. Félek is egy kicsit, hogy magamhoz képest túl sok kenyérfélét eszek - főleg vacsira. Régebben elvoltam valami yoghurttal vagy kefirrel, de most csak sósabb, szendvics-féléket ennék.

Nincs valami ötletetek, tapasztalatotok, ami kiválthatná a kenyeres vacsorát, de mégse édes és nem kíván nagy főzőcskét (mert elég másnapi ebédet főzőcskézni minden este meló után)?

365. Tundchen (válaszként erre: 364. - Dinus82)
2009. okt. 8. 09:30
Hát, annyira én sem, valami négyzet is van benne, keress rá a neten, csomó helyen van fenn kalkulátor.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook