Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitiv lett a tesztem, készitgetjük a fészkünket mit csinálhatok?Mi az amit én is birok emelni? fórum

Pozitiv lett a tesztem, készitgetjük a fészkünket mit csinálhatok?Mi az amit én is birok emelni? (beszélgetős fórum)


1 2
7. naiv (válaszként erre: 6. - Cepheus)
2009. jún. 24. 09:40
köszi a gratulációt,nem tudja még senki a pocaklakót csak a párom
2009. jún. 24. 09:34
Parkettalakkal, fapáccal, oldószeres festékekkel nagyon vigyázz, mert a szaga is veszélyes, komoly fejlődési rendellenességeket okozhat. Egyébként azt se értem emelgetni miért akarsz, de mindegy is. Gratulálok a babádhoz!
2009. jún. 23. 17:22
Szia!!!Szerintem semmit legalábbis semmi nehezet NE emelj!!!Ez egy jó tanács de persze te érzed:)))Gratulálok egy gyönyörő időszak következik az életedben,élvezétek minden percét :))Szia
2009. jún. 23. 17:20

Mi is épp költözésben voltunk mikor kiderült, hogy jön a baba. Így engem nem nagyon hagytak emelgetni a fiúk.

De például a kipakolás főként az én reszortom volt, de csak is kis adagokban, nem kifárasztva magamat.

3. naiv (válaszként erre: 2. - Miccer)
2009. jún. 23. 17:19
köszi a gratut és viszont gratu
2009. jún. 23. 17:17

Szia!


Szerintem, ha nem vagy edzésben, akkor kíméld magad. De pl én is babát várok és a 9 kilós lányomat rengeteget emelgetem, de ugye megvan a gyakorlatom hozzá. Inkább fess falat, vagy ilyesmi :)

Ja, és grat!

1. naiv
2009. jún. 23. 17:15
Már mint kb mit emelhetek,h én is segitsek a munkában,azért kérdezem mert a nőgyógyászom szabin van 2-ig!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook