Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Póthaj, műmell meg ami csak kell fórum

Póthaj, műmell meg ami csak kell (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. nov. 15. 14:57

Én is szeretem, amennyiben korrekcióra használják.


Pl attól rosszul vagyok, amikor valaki tetováltat egy szemöldököt, és leszedi az egész valódi szemöldökét. Bármennyire szép íves az a tetovált szemöldök, bármennyire jó helyen van, az csak egy csík, egy profi sminkesnek zavarja a szemét (meg nekem is).

De ha valaki belesatíroztat a hiányzó részekbe, amitől egy szép ívet nyer a szemöldöke, akkor gyönyörű tud lenni.


Az esztétikai plasztikával úgy vagyok (pl.: a mellekel), hogy az aranyközépút tud esztétikus lenni, a természet által adható (szép) leutánzása, de azzal a feltétellel, hogy csak akkor, ha az illető nem tud együtt élni a természet által adottal vagy erős gátlásai vannak attól.

2009. nov. 15. 14:57
Olyan szép lesz valaki ha pl.feltesz vagy feltetet egy műszempillát sokkal másabb,mint ha csak kifestené a szempilláit.Vagy a póthaj!Annyira jól áll szinte mindenkinek a hosszú haj és ha csak unja leveteti és kész.Máris rövid haja lett vágás nélkül.Persze akinek hosszú haja van nincs rá szüksége ha csak nem dúsítás szempontjából.
2009. nov. 15. 14:54
nem az a szép, ha valami mű, hanem az, ha nem látszik rajta más,csak az, hogy gyönyörű...
2009. nov. 15. 14:52
nekem nincs póthajam, és nincs műkörmöm viszont nagyon szeretnék szép formás műciciket!
2009. nov. 15. 14:51

Nekem az, ha már véleményt kérdeztél, hogy mindenki, aki igénybe veszi ezeket az orvosi és egyéb eljárásokat, főleg minél többet, egy kicsit mind egyformán néz ki...


Sokkal izgalmasabb szerintem, ha valaki avval gazdálkodik, ami van - és lájtos ráfordítással (szemöldökdszedés, jó hajszín- és frizuraválasztással, elegánsan szexi ruhákkal, de nem műtéttel és ipari enyvvel) kihozza magából a gyönyörű nőt.


Szablyával és ragasztóval mindenkiből lehet Paris Hiltonnak tűnő jelenséget csinálni. Nekem az fantáziátlan... egy kaptafa..


De ízlések és pofonok!

4. Nojjémi (válaszként erre: 2. - Ff36256613)
2009. nov. 15. 14:50
Azokat én is:-)
2009. nov. 15. 14:49

Mit lehet ezen imádni!?...hmmm

A mellett max. abban esetben tolerálom,ha muszáj...

2009. nov. 15. 14:47
Én csak a műkajákat szeretem:))
2009. nov. 15. 14:45
Kinek mi a véleménye az ilyen dolgokról?Én személy szerint imáádom a műdolgokat.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook