Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pocisan menyasszonyként fórum

Pocisan menyasszonyként (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
108. Fiatal nő (válaszként erre: 101. - B2076ec79b)
2010. jún. 1. 21:23
Nem titkos, de nem vagyok hajlandó az egész életemet a nyilvánosság elé kitárni. Küldtem privát üzenetet. Az internet sok mindenre jó, de azért vannak határok.
2010. jún. 1. 16:31

Sziasztok!


Én is terhesen fogok jövőhónapba férjhez menni.6hónaposan.

Még nem hallottam vissza hátulról,hogy vki megjegyezte volna.Én is fehér ruhába leszek,mivel minden nő álma,nem hiszem,h.terhesként más ruhát kéne felvenni.Ami neked tetszik úgy csináld!!!

106. Annaki
2010. jún. 1. 14:08

Most jutott eszembe egy sztori, igaz nagyon sok évvel ezelőtti.

Az egyik ismerősnél (buzgó templombajáró) becsúszott a baba házasság előtt. Elvetették, hogy nehogy megszólják őket. Utána az esküvőn, mint szűz leányzó vonult be fehér ruhában. :)

Na szerintem ez a ciki, nem a pocak!

105. Annaki (válaszként erre: 104. - Lov.ildi)
2010. jún. 1. 14:01

Gratula nektek is meg az összes pocisnak!

Egyébként az ilyen bunkó beszólogatóval én közölném, hogy nem kell megjelennie az esküvőn, a kajaadagját pedig majd elcsomagoljuk és elküldjük neki. :)

2010. jún. 1. 12:37

Sziasztok!


Mi szombaton házasodtunk össze. A Pocaklakóm 29 hetes volt.)

Az esküvő előtt elég sok támadás ért. Pl: Kövéren,csúnyán és pocakosan miért akarok menyasszonyi ruhában esküdni. Addig nem akartam. Ezek után már csak azért is abban voltam.)

Minek a csokor, minek a torta, minek a smink,stb. Úgy csináltam,ahogy én szerettem volna és nem érdekelt más véleménye. Ez a mi napunk volt. Ne más döntse már el,hogy mi és hogyan legyen.

Aki ezeket mondta az esküvőn se szólt egy jó szót se semmiről. De nem érdekelt.

Az a lényeg,hogy Te mit szeretnél a többi meg nem számít!))

2010. jún. 1. 10:13

Sziasztok!

Bolondok napján 24 hetes terhesen volt az esküvőnk. Amikor ruhát kerestem egy "kedves" eladó megjegyezte, hogy terhesen már nem illik fehér ruhában esküdni, mert a fehér a tisztaság jelképe...

Körbeszaglásztam magam, megjegyeztem, hogy köszi, mindennap fürdök és megkértem, hogy mutasson egy menyasszonyt, aki szüzen megy férjhez, mert tudtommal a tisztaság a szüzességet takarja, nem azt, hogy állapotos-e valaki. Csak hápogott, majd otthagytam. :)

Végül nem sikerült ilyen gyorsan (két hét alatt, mert az április 1-hez ragaszkodtunk :) ) rám való hófehér ruhát találnom (csak tört fehér színűt), de nem a ruha színe miatt volt az esküvő hangulatos, családias, bolondok napjához méltóan vidám :).


Szóval ilyen emberek vannak, de szerintem az, ha a mai világban az emberek házasságra és gyermekvállalásra adják a fejüket elég nagy kihívás, amit támogatni kellene, nem támadni. Ne vegye el senkinek a kedvét egyesek hozzáállása. Mzsuka sok boldogságot a házasélethez és a babához! :)

102. b2076ec79b (válaszként erre: 93. - Márti86)
2010. jún. 1. 10:13

Első körben én is erre gondoltam, de aztán elvetettem... :) De látod, választ nem kapok. Én is egyetemista vagyok, de ha valaki rákérdez, meg tudom mondani a konkrét helyet és képzést, nem ködösítek :)

Na mindegy....

101. b2076ec79b (válaszként erre: 90. - Fiatal nő)
2010. jún. 1. 10:11

Megnéztem!

Konkrét egyetem, kar és szak-ot szerettem volna tudni... De ezek szerint ez nagyon titkos :)

100. mmili
2010. máj. 31. 15:43

Mikor elkezdtük szervezni január elején az esküvőnket, kiderült, hogy terhes vagyok. Nem sokkal utánna kiderült, hogy ikreket várok.

De ez semmin nem változtatott, boldogan szerveztük tovább az esküvönket. Fehér ruhában, fátyolban, stb... mentem férjhez 16 hetes terhessen, boldog voltam/vagyok most is. Ha még egyszer történne, akkor is ugyanígy csinálnánk az esküvőt. Szerencsére senki nem a rossz/negatív oldaláról fogta fel az egészet, nem kaptunk rossz beszólásokat, mint pl.: terhesen fehér ruhában oltár elé állni...stb.. hanem mindenki örült a dupla, tripla boldogságunknak. Most meg már nagy pocival várom és szerencsére mindenki várja, hogy végre megszülessenek a babáink....


Ezt mindenki maga érzi, nem szabad hallgatni mások "rossz" megjegyzéseire.


EGy biztos, nem hagynám ki az életemből, ha már egyszer igy alakult akkor ezt kell elfogadni. Különben is a gyerekek Isten ajándékai.

Különleges érzés volt nekem és a páromnak is, mikor a templomban a pap megkérdezte, hogy "elfogadjuk-e a gyerekeket amivel Isten megajándékoz bennünket". Mindenki tudta, hogy ott van a pocakomban a 2 kis lurkó, senki nem azzal fogalkozott....

99. jozsi.38 (válaszként erre: 92. - Fiatal nő)
2010. máj. 31. 15:03
burokban élsz én így látom a dolgok nem csak feketék és fehérek ha 12év múlva is így fogod látni a dolgokat meglepődnék
98. Fiatal nő (válaszként erre: 96. - Márti86)
2010. máj. 31. 14:43

Küldtem privátot...


NEM UGYANAZ A KETTŐ...

97. Fiatal nő (válaszként erre: 95. - Márti86)
2010. máj. 31. 14:41

Azt gondoltam...


Nem arra írtam a dolgot, de mindegy...

96. Márti86 (válaszként erre: 94. - Fiatal nő)
2010. máj. 31. 14:40
Akár hol rákerestem mindenhol ezt írta!
95. Márti86 (válaszként erre: 92. - Fiatal nő)
2010. máj. 31. 14:40
Azt is fog csinálni amit akar! Hidd el nem befolyásoltad!
94. Fiatal nő (válaszként erre: 93. - Márti86)
2010. máj. 31. 14:40
Tévedés. Nem szociális munkás...
93. Márti86 (válaszként erre: 75. - B2076ec79b)
2010. máj. 31. 14:39
Szociális munkás :)))) Csak a segítő szebben hangzik. :))
92. Fiatal nő (válaszként erre: 70. - Jozsi.38)
2010. máj. 31. 14:33

Sosem álmodoztam habos babos nagy fehér ruháról és templomi esküvőről, szóval biztosan ugyan ez lesz a véleményem, már csak ezért is... Sosem szerettem a felhajtást, minél egyszerűbben szeretem intézni a dolgokat. Ez vagyok én. Ez a saját értékrendem, másnak meg más. Én így látom, leírtam. Ennyi. Egyébként nem tudom, kik vették észre, de odaírtam a LEGELSŐ HOZZÁSZÓLÁSOM VÉGÉRE, hogy: "...ez tényleg a Te esküvőd, és azt csinálsz, amit akarsz..."


A másik dolog meg az, hogy a kiírónak számolnia kell azzal is, hogyha felvet egy témát, feltesz egy kérdést, akkor nagy valószínűséggel olyan vélemények illetve hozzászólások is fognak érkezni, amikkel Ő nem feltétlenül ért egyet. De ha már kérdezett, akkor fogadja el (nem csak Ő, az összes többi hozzászóló is), hogy adott emberkének X a véleménye és nem Z.

91. Fiatal nő (válaszként erre: 89. - Fiatal nő)
2010. máj. 31. 14:19
Amúgy a segítő is emberből van, neki is vannak dolgok, amiket elítél a privát életében, vagy másként gondol, de soha, semmilyen körülmények között a "páciensre" nem zúdíthatja a saját véleményét. Viszont az ember meg civilben hadd gondoljon már azt, amit akar, és hadd mondja el a véleményét.
90. Fiatal nő (válaszként erre: 75. - B2076ec79b)
2010. máj. 31. 14:17
Nézd meg a 89-es hozzászólást. És hogy hol van ilyen? Hát én Budapestről, Pécsről, meg arról tudok, ahová én járok, de lehet, hogy van máshol is...
89. Fiatal nő (válaszként erre: 73. - A9cd36dded)
2010. máj. 31. 14:15

Én meg semmilyen segítőt nem szeretnék magam mellett tudni, nem lenne jó, ha olyan helyzetbe kerülnék az életben, hogy szükség legyen egy segítőre.


Amúgy meg már bocsánat, de világosan odaírtam, hogy ez csak a privát véleményem, a segítő munka nem arról szól, hogy az én nézetemet erőszakkal, vagy akár csak úgy beleszugerálom a segítendő emberbe. A segítő akár egy prostituált mellett is kiáll, vagy alkoholista vagy drogos mellett is... És az adott szituációhoz mérten próbál segíteni az emberen, vagy feldolgozni egy adott problémát, törést. És a segítő akkor jó segítő, ha akkor is odaáll valaki mellé, ha egyébként civilként qrvára elítéli az egészet. (pl. prostitúció)

2010. máj. 31. 14:13
Mzsuka: még egyszer sok boldogságot kívánok Nektek! :-) És elsősorban jó egészséget!!!
87. cooltim (válaszként erre: 58. - Márti86)
2010. máj. 31. 14:12
Köszönöm, kedves vagy! :-)
86. 874eb11dfd (válaszként erre: 80. - Mzsuka)
2010. máj. 31. 14:04
ezeket nem is hívnám meg , akik ilyennel idegesítenek.
85. d9a5cac94b (válaszként erre: 80. - Mzsuka)
2010. máj. 31. 14:00

IGAZI menyasszony leszel, SZÉP menyasszony leszel. Pocisan is. Miért ne lennél az?

Az ilyenekkel ne foglalkozz, mert 1. nem tesz jót a babának, 2. egyik sem ér meg annyit, hogy a TI napotokat tönkretegye.

2010. máj. 31. 13:52

Gratulalálok a kisbabádhoz és az esküvődhöz! Senkivel nem kell foglalkozni, ez a TI napotok!

Akik hiába várnak babára, bodogan állnának a templomban óriási pocakkal, fehér ruhában! Ők tuti nem dilemmáznának rajta :) Igenis: fehér ruha, fátyol, stb. Ez is IGAZI esküvő.

83. Annaki
2010. máj. 31. 13:49
jav. babának...
82. Annaki (válaszként erre: 80. - Mzsuka)
2010. máj. 31. 13:49
Ugyan már, miért ne lennél? Idiótákkal ne foglalkozz! Ha neked és a párodnak így jó, csak az számít! :) Ne idegeld magad, az a babábak sem jó!
81. Mzsuka (válaszként erre: 77. - D9a5cac94b)
2010. máj. 31. 13:43

Köszönjük.


Mindig van mibe belekötni.:(

80. Mzsuka (válaszként erre: 76. - Annaki)
2010. máj. 31. 13:42
Belemagyarázzák az emberbe,hogy pocisan már nem is igazi menyasszony.
79. Mzsuka (válaszként erre: 74. - Márti86)
2010. máj. 31. 13:40
Köszönjük!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook