Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Plasztikai sebészet fórum

Plasztikai sebészet (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2018. febr. 21. 13:42
sziasztok,Dr Falus Görgyről vagy dr Juhász Péterről vannak tapasztalatok? Esetleg Csuha Lajosban gondolkodom még
223. Magdika40 (válaszként erre: 222. - Miss Angel)
2018. febr. 20. 20:42
Szia! Hogy tudom elolvasn?
2017. dec. 4. 17:27
sziasztok,aki mellműtétre készül,annak esetleg segítség lehet a naplóm....
221. timici
2017. nov. 10. 13:05

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy tudjak plasztikai sebészt választani.

Már volt 3 éve mellnagyobbításom de nem vagyok megelégedve a méretével dr Csuha Lajos mütött már egy határozott elképzeléssel mentem hozzá, hoy milyet szeretnék és ö lebeszélt róla. Persze kis naív ként hittem is a szavának így bele mentem abba a méretbe amit mostanra persze megbántam.

Felvettem már pár orvossal a kapcsolatot e-mailben, de van aki az ár miatt nem felelt meg, volt aki majd csak jövö tavasszal tud adni konzultációra idöpontot....

Külföldön élek és januárra tervezem a mütétet, mert akkor leszünk otthon és addig szeretnék egy megfelelö orvost találni.

Hálás lennék azoknak akik tudának nekem ebben segíteni!

Köszönöm elöre is a segítséget.

Szép napot mindenkinek! Üdv Timi. :)

220. Krisz10
2017. máj. 28. 11:00

Sziasztok!Dr Fábián Zsolt valóban egy kontár!

Nekem maradandó egészség károsodást okozott.

2017. máj. 8. 18:23
Tudja valaki, hogy Sarka Katának az orrát és a szemét ki plasztikázta?
218. koncika (válaszként erre: 217. - Koncika)
2017. ápr. 17. 17:50
És esetleg róla hallottatok? Dr. Abdul-Wadood A. Mokbel
217. koncika
2017. ápr. 17. 17:27

Sziasztok!


Dr. Mohos Gábor (Szeged) plasztikai sebészről van valami véleményetek?

216. ILUS78
2017. márc. 26. 11:24
Sziasztok! Engem Fábián műtött 7- hónaja.kb 4-hónap telt el mikor szóltam neki, hogy valami nem jó, mert tojás nagyságú kemény gümő van az egyik mellemben, a másikban egy kicsit kissebb. Azt mondta, hogy félév után menjek vissza és megbeszéljük. Én most mentem vissza, és tudatta velem, hogy ez nem az ő hibája, és hogy 100 ezret még fizetnem kell mert az altató orvos....stb. de ő az ő részét ingyen megcsinálja🤔.úgyhogy 650+korházi ellátás, és ez az eredmény, hogy még fizessek, és még egy műtét.
2016. szept. 8. 13:04
Sziasztok! Dr.Révész Zsolthoz készülök mellnagyobbító műtétre. Valakinek van vele kapcsolatban tapasztalata?
2016. ápr. 14. 08:17
Régi a fórum, de Fábián Zsoltot én sem ajánlom. Egy kontár. Maradandó következményekkel.
213. Miss Angel (válaszként erre: 209. - Hanna1982)
2015. okt. 28. 14:12
Istenem....szívből sajnálom :(
212. Mydgard
2015. okt. 27. 15:53

Helló!


Volt egy kézháti feszítő ín műtétem, vágás miatt. Emiatt maradt egy csillag forma heg a kézháton. Varratszedés után 3 hétig körömvirággal kentem a gyors sebgyógyulás végett, majd átálltam a normális hegesedés miatt a Dermatixra. A seb mondhatni már egész jól néz ki, viszont a továbbiakban igénybe vennék még valami plasztikai kezelést. Ehhez keresnék egy megfelelő orvost/rendelőt illetve kezelést. Első nekifutásra a lézeres kezelés tűnik opcionálisnak, mi jöhetne még szóba esetleg?


Summa summárum, kit ajánlanátok (Budapesten) és milyen kezelést?

2015. okt. 19. 20:01
Vajon véletlen, hogy a Fábián doktorúrról annyi borzalmat hallottam, erre megnyitom ezt a fórumot és pont az ő nevét olvasom negatív véleménnyel egyetemben? Ismerősöm azt mondta, hogy borzalmas hentes munka amit csinált neki is, csúnya és fájdalmas vége lett a plasztikának amit csinált és a nyomai egy életen át emlékeztetik ismerősömet rá.
2015. aug. 29. 20:22

Kedves fórumozók !!!!!

Ha van valaki itt a "plasztikai sebészeten" tudnátok ajánlani egy jó dokit ? Felkar plasztikát szeretnék.

Nagyon köszi a válaszokat előre is!!!!!!

2015. aug. 3. 14:37
Nekem fábián tönkrevágta az életem... kb ennyi az annyi. Sose fogják rendbehozni amit szétbarmolt.
2015. ápr. 21. 15:07
és bocsánat, rosszul írtam, nem 605 hanem 610 ezer, de így is megéri :D :)
207. Nikolett5159 (válaszként erre: 206. - Miss Angel)
2015. ápr. 21. 15:06
Nagyon szépen köszönöm, én is remélem! :)
206. Miss Angel (válaszként erre: 205. - Nikolett5159)
2015. ápr. 21. 15:00

ez így tök jó ár :o

remélem sikerül és elégedett leszel az eredménnyel, sok szerencsét .)

205. Nikolett5159 (válaszként erre: 204. - Miss Angel)
2015. ápr. 21. 14:55
Most alapból akció van, 750 ezer helyett 575 ezer + 20 ezer az egy éjszaka és 15 ezer a melltartó, nekem így 605 ezerre jött ki és igen, most a konzultáció ingyenes :)
204. Miss Angel (válaszként erre: 202. - Nikolett5159)
2015. ápr. 21. 14:39

Azóta ingyenes lett a konzi Fábiánnál?

akkor bocsi ezt nem tudtam....

203. Miss Angel (válaszként erre: 199. - MmLl)
2015. ápr. 21. 14:38

szia,nekem 2009-ben volt 750e-most számolj legalább 850 ezerre.

Péternél konzi ingyenes,Fábiánnál nem,de nem tudom neked megmondani,most mennyi lehet.

A vizsgálatok hamar megtörténnek,nagyon nagyon hamar,és sztem az a legszerencsésebb ha a háziorvosod küld mert akkor ingyen van minden,de ha a sebész küld,a vizsgálatok is fizetősek,úgyhogy ha normális,megértő háziorvosod van,tőle kérj beutalókat.

A műtéti összeg az meg orvosonként eltér,és sajna azt kell mondjam,az egy millió manapság már nem olyan sok,de tényleg orvosa válogatja....

202. Nikolett5159 (válaszként erre: 199. - MmLl)
2015. ápr. 21. 11:39
Szia! :) Engem Dr. Fábián Zsolt fog műteni szintén mellnagyobbítással. Ingyenes a konzultáció nála, nem is értem egy amúgy is drága műtétért miért kellene elkérni 10 000 Ft-ot, kicsit pofátlanságnak érzem. Én a beutalókat a háziorvosomtól kértem, de például az emlőultrahangra megadott a doktor úr egy magántelefonszámot, és rá hívatkozva szinte azonnal sorra kerültem. Nekem az összes vizsgálat kb. egy hét alatt megvolt, mellkasröntgenre nem kellett időpont, a laborral meg úgy jársz a legjobban, ha oda sem kérsz időpontot, hanem valamelyik hétköznap bemész és lehet, hogy spontán megcsinálják. Legalábbis nekem két hétre rá adtak időpontot, aztán gondoltam megpróbálom, hátha megcsinálják csakúgy és ez utóbbi vált be :) Sok sikert! :)
201. tanti59 (válaszként erre: 200. - Reni2015)
2015. ápr. 21. 07:34
Ebben igazad van:))8 korrekcióval sem sikerült az általa elrontott műtét,,,,
200. reni2015 (válaszként erre: 197. - A2zs)
2015. ápr. 21. 07:14

Kedves a2zs! Ha javasolhatom keresd fel Dr Tizedes Györgyöt- Ő a lehetetlent is megtudja oldani...

Tapasztalat!

199. MmLl
2015. ápr. 21. 04:41

Sziasztok!


Akit Molnár Csaba műtött (mellnagyobbítás) mennyibe került?

Nemrég voltam nála konzultáción, nagyon-nagyon szimpatikus volt viszont majdnem 1 milliót mondott... Nem sok az kicsit? Olvasgatom a fórumokat meg bújom az internetet és úgy olvastam, Dr. Péter Zoltán és Dr. Fábián Zsolt olcsóbb valamennyivel. Most gondolkozok, hogy el kellene menni még hozzájuk is 1-1 konzultációra. Valaki nem tudja, hogy náluk mennyibe kerül a konzultáció, mert Dr. Molnárnál 10.000 Ft volt.

Várom a véleményeket és tapasztalatokat!

És még annyit, hogy ezekre a vizsgálatokra ultrahang, mellkasröntgen, EKG..stb. a háziorvostól kértetek beutalót? Mik a tapasztalataitok, mennyi idő alatt sikerült megcsinálni a szükséges vizsgálatokat?

Köszönöm!

198. Nikolett5159 (válaszként erre: 183. - Szil-Vi)
2015. ápr. 1. 12:52
Szia! Engem is ő fog műteni április végén. Megkérdezhetem, hogy azóta is elégedett vagy e az eredménnyel? A konzultáción rendkívül szimpatikus volt, de sajnos az interneten olvastam már olyat is, hogy "tönkretette a testem" és megijedtem. Ha valamilyen megnyugtató választ adnál róla, azt nagyon-nagyon értékelném! Üdv, Niki :)
197. a2zs
2015. márc. 28. 02:50
Dr Marjas Laszlo zsirleszivast vegzett rajtam, a vegeredmeny oriasi csalodas. Nem a megfelelo es elore megbeszelt pontokon tortent a zsircsokkentes, es nem a megfelelo mennyisegben. A mutoben vetkozve futoszalag szeruen mint a kovetkezo paciens voltam berajzolva, mindenfele ujabb egyeztetes vagy kerdes nelkul. A novertol tudom hogy 2 orvos vegezte a mutetet (amit Dr Marjas soha nem emlitett nekem), mivel olcsobb egy extra orvost fizetni mint a mutot teljes szemelyzettel. Szimmetrianak nyoma sincs rajtam ebbol adodoan -'nem tudja a jobb kez mit csinal a bal'. Szamtalanszor probaltam kapcsolatba lepni Dr Marjas Laszloval, de sem a telefonjat nem vette fel soha, sem az e-mail-re nem valaszolt mutetet koveto konzultaciot kerve tole. Honapokkal kesobb miutan felkerestem egy masik sebeszt az eredmennyel es egy esetleges helyreallito mutet otletevel azt mondta, visszafordithatatlan es korrigalhatatlan az eredmeny. Sajnos rosszabbul nezek ki mutet utan mint elotte, es mar remeny sincs a jobb kivitelezesre, jobb alakra. Es a tortenet csak nagyvonalakban lett leirva. De kell ennel tobb?
196. Miss Angel (válaszként erre: 195. - 19Editke82)
2015. márc. 9. 06:23
neked kell tudni dönteni,igazából a megérzés is nagyon fonots,hogy mint emberben,melyikben tudnál inkább megbízni,a bizalom nagyon fontosa az orvos és beteg között...
195. 19Editke82 (válaszként erre: 194. - Miss Angel)
2015. márc. 8. 15:08
Köszi a visszajelzést! Voltam mindkettőnél konzultáción, P.Z. 140e, M.Cs. 250e-ért vállalná a műtétet. Bár M.Cs. meggyőzőbbnek tűnt, nem vagyok benne biztos, hogy a marketing ér 100e Ft-ot...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook