Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Picoprep-et kaptam kolonoszkópia előtt, 1,5 dl vízben kevertem el 1 tasak tartalmát, pezseg és meleg lett. Jó ez így? fórum

Picoprep-et kaptam kolonoszkópia előtt, 1,5 dl vízben kevertem el 1 tasak tartalmát, pezseg és meleg lett. Jó ez így? (tudásbázis kérdés)


10. 69fcad429e (válaszként erre: 9. - Zsóka 2)
2023. szept. 10. 15:57
Majdnem 100% hatástalan volt (szerencsére altatásban vizsgáltak így nem égtem be teljesen az orvos előtt bár el tudom képzelni mit gondolhatott) szóval hatása a nullához közelített de fejfájást nem okozott. Ennyi idő alatt már rég kiürült a szervezetedből. Szerintem más okozza a fejfájást.
2023. szept. 10. 15:08

Érdeklődöm a vastagbél tükrözés előtt hashajtónak használt PICOPREP nev készítmény okozott e valakinek fejfájást?

A mellékhatásai között szerepel,hogy fejfájást okoz...Sajnos nekem a 2. tasak elfogyasztása után iszonyú fejfájásom lett ...ami azóta is tart ...lassan 1 hete.Azelőtt sosem fájt a fejem...

De úgy gondolom már ki kellett volna ürülnie a szervezetemből

Höszönöm előre a hozzászólásokat

2012. okt. 15. 21:22
Én is Picopreppel végeztem a béltisztítást, kolonoszkópiás vizsgálat előtt. Hát féltem ám rendesen, hogy most akkor lesz hányás is. De nem :)Nagyon hatékony egy készítmény.És igen nekem is felmelegedett, de én megvártam még kihűlt.
2011. nov. 28. 15:23
Mikor elkevertem a tasak tartalmát a vízben, egy kicsit tényleg felmelegedett nekem is. Olyan volt, mintha egy Neocitrant készítettem volna el, még az íze is hasonló volt.
2011. nov. 23. 14:57
Anno nekem is felmelegedett, akkor kicsit furcsa volt, de megvártam míg lehűl és úgy ittam meg. Amúgy szerintem hatásos kis készítmény, jól kitisztít.
2011. okt. 27. 10:59

Szia!


Én is ezzel csináltam a béltisztítást. Amikor a 1,5 dl vízben feloldottam a tasak tartalmát, akkor egy kicsit tényleg felmelegedett. Ezen én is meglepődtem, de az íze legalább jó volt.

2011. okt. 17. 14:29
Igen felmelegedett nekem is, én kaptam a dokitól egy olyan betegfelvilágosító füzetet,amiben benne volt,hogy felmelegedhet. Csak azt kell megvárni, hogy a pezsgés megszűnjön, de utána meg lehet inni langyosan. Egyébként szerintem tök jó íze volt!
2011. okt. 17. 14:07
2011. okt. 17. 14:07

Tájékoztatójáról kimásolva:


"3. Hogyan kell alkalmazni a PICOPREP-et?

A Picoprep-et mindig az orvos által elmondottaknak megfelelően alkalmazza. Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét.

A Picoprep port egy pohár (kb. 150 ml) hideg vízben oldja fel. Keverje 2-3 percig, majd igya meg az oldatot. Néha a Picoprep feloldásakor az oldat felmelegszik. Amennyiben ezt tapasztalja, az oldat megivása előtt várjon addig, amíg az oldat megfelelő hőmérsékletűre lehűl."

1. nobu
2011. okt. 17. 14:04
Picoprep-et kaptam kolonoszkópia előttre és most készítem az első adagot. Az van leírva, hogy 1,5 dl vízben keverjem el 1 tasak tartalmát. Elkevertem, és pezseg és meleg lett. Jó ez így? Nem tudja valaki hogy ez így normális? Melegen igyam meg, vagy várjam meg amíg kihűl???? Pls Help!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook