Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pestlőrinc, Lakatostelep. Ismeritek? fórum

Pestlőrinc, Lakatostelep. Ismeritek? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. Gazania (válaszként erre: 8. - 3532273647)
2012. febr. 27. 18:51

Nem tudom milyen a Lakatos, csak átmenőben jártam arrafelé, a Havannán laktam 1979-2003-ig, de nekem távolról nem igazán tetszett, inkább a KISZ, persze az meg kint van...


XIX. ker Nádasdy u. (Vas Gereben és Garázs u. között)? Csendes egyedi gázfűtéses általában, pár ház van ott.... Vagy nagyon szeretik a Wekerlét...

2012. febr. 27. 17:34

Házközponti,egyedi fűtéssel..nem a leírtat,egy hasonlót nézek meg pénteken, kezdek kiszeretni a környékből(pedig nem is láttam,csak képről)

De nincs a környező kerületekben sem olyan egyedi fűtéses,ami megfelelne


Mindenesetre fűtésszámlát több hónapra visszamenőleg gondosan megnézem

7. Gazania (válaszként erre: 5. - 3532273647)
2012. febr. 27. 11:31

Ha pedig a lakás a végén van, akkor még szigetelve sem venném meg!


Amúgy szerintem a KÖKI nem 10 perc főleg reggel...

6. Gazania (válaszként erre: 5. - 3532273647)
2012. febr. 27. 11:29

Én a volt KISZ lakótelepet választanám... :)


Nagyon hangzatos a hírdetés...

2012. febr. 26. 21:57

NYÍLÁSZÁRÓK és a RADIÁTOROK KICSERÉLÉSRE KERÜLTEK, ÉS BEVEZETTÉK A HŐMENNYISÉGMÉRÉST,

mely komoly megtakarításként jelenkezik a fűtésszámlában.


Főleg az egyedi fűtés előnyei-hátrányai érdekelnének!!

2012. febr. 26. 19:08

A L E G J O B B Á R O N !!! A KÖZKEDVELT, PARKOS LAKATOSTELEPEN ELADÓ ez a JÓ BEOSZTÁSÚ,

FELÚJÍTOTT, ALAKÍTHATÓ INGATLAN. ÖKO PROGRAM KERETÉN BELÜL A HÁZ VÉGFALAIT LESZIGETELTÉK.

A NYÍLÁSZÁRÓK és a RADIÁTOROK KICSERÉLÉSRE KERÜLTEK, ÉS BEVEZETTÉK A HŐMENNYISÉGMÉRÉST,

mely komoly megtakarításként jelenkezik a fűtésszámlában.


A szobák a hallból nyílnak, s itt lehetőség van MÉG EGY KISSZOBA KIALAKÍTÁSÁRA, mivel a hallnak

is van külön ablaka, igy egy fal és ajtó beiktatásával KETTŐ ÉS FÉLSZOBÁSSÁ ALAKÍTHATÓ A LAKÁS.

A VÁLASZFALAK MOZDÍTHATÓK, ÍGY A LAKÁS ELOSZTÁSA IGÉNY SZERINT MÓDOSÍTHATÓ!

A szobák MOZAIKPARKETTÁSAK, a többi helyiség járólapos. A VILÁGOS, KÖZEPES MÉRETŰ konyhában

a vízvezetékrendszer szintén új. A járólapok is újszerűek, két helyiség kivételével a lakás frissen van festve.

A nappali ablakai D-re, parkra néznek, a hálóké: É-i utcai frontra.

KITŰNŐ A KÖZLEKEDÉS, a 3-as METRÓ 10 perc alatt elérhető busszal.Ezt a lákást néztem ki

3. jstefan (válaszként erre: 1. - 3532273647)
2012. febr. 26. 19:04
A Lakatos lakótelepen a 4 emeletes házak salakbetonból készült középblokkos technológiával épültek, ami azt jelenti hogy nagyon rossz a hőszigetelő képességük.A téli hónapokban nagyon nagy a lakások hővesztesége, nagyon sok a hőhíd az épületeken.Ezért a fürdőszobák ahol nagyobb a páratartalom penészesek.Kivétel ha már a hőszigeteléseket utólag elvégezték.
2012. febr. 26. 18:48

Kinéztem egy házközponti,egyedi fűtésű lakás..nem tudjátok(hozzávetőlegesen) mennyi a fűtés?

Panelból távfűtésből menekülnék,nem szeretnék ugyanoda kerülni árban.A nm egyforma..

Köszönöm

2012. febr. 26. 18:45
Pestlőrinc, Lakatostelep..ismeritek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook