Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pénzdíjas fogyiverseny újraindul! fórum

Pénzdíjas fogyiverseny újraindul! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2009. aug. 18. 22:46

Sziasztok! Ma jöttünk haza a nyaralásból.Nem győztem visszaolvasni mi történt veletek. Hát ,én egy kicsit rosszalkodtam evésileg DE mentségem ,hogy úsztunk és sétáltunk sokat. Tavaly

nem voltunk sehol mert veszélyesztetett terheségem volt és most szuper volt a picivel és a két nagyfiammal elmenni. 10 hónapos a virágszál és még mindig szopizik ezért muszáj ennem , persze így is lehetne fogyni. Tegnap voltunk Pécsen az EXCTRÉM parkban-és nagyon büszke volt a család rám mert simán csúsztam másztam fáról-fára.

/Nem gondoltam volna ,hogy nekem ez megy/ Most kezd izom lázam lenni.....de ez édes fájdalom.

//holnap rakok fel képet//

Mindenkinek jó fogyást és kitartást!!!

LENI: nagyon sajnálom a betörést,nagyon rossz érzés - reméljük hamar elkapják.

Amit igértem csak héten tudom küldeni.

1121. Roslin
2009. aug. 18. 17:09
Azért valamit csak jelentene, nem csak ingyenélősködne, az én munkámból fizetett adóból! Jobb helye is lenne asszem (pl a képviselők zsebében??? ;)
1120. giorcub (válaszként erre: 1119. - Roslin)
2009. aug. 18. 16:49
sztem az is a tobb a kar mint a haszon esete lenne. ezek jobb ha nem csinalnak semmit, max kovet torni de meg akkor is a labara ver es mehet pihizni a korhazba, meg sirni a jogvedoknek hogy nem hagyjak bunhodni...
1119. Roslin
2009. aug. 18. 16:07
Ja, és legalább abból a napi 7.000 (!!!) Ft-ból, amit az állam egy rabra költ naponta, egy kicsit legalább megtérítenének. Ez már havi keresetnek is egész kellemes lenne!! Nem minimálbér!
1118. Roslin
2009. aug. 18. 16:06

Remélem, nem az első akciója lesz neki a bíróság előtt és mostmár leültetik egy időre. Különben is, ha többször csinálja, súlyosabb büntetésre számíthat. De Gior, sajnos igazat kell adjak neked.


Másik jó módszer meg az volna, hogy munkára fognák a sok börtöntölteléket, úgy napi 14-16 órában, komoly, fizikai munkára, majd meggondolná, hogy megéri-e így bűnözni!

1117. giorcub (válaszként erre: 1114. - A26b2a1b7e)
2009. aug. 18. 15:03
ebben az a xar hogy ha elkapjak akkor se nagyon fognak vele csinalni semmit. hisz kis erteku, egy csomo ido az eljaras, aztan kap valami felfuggesztettet, v penzbirsagot, amit ugysem fizet be, stb-stb. egy jo veres mondjuk biztos jobb belatasra teritene (sajna ez az orszag mar itt tart).
1116. a26b2a1b7e (válaszként erre: 1113. - Giorcub)
2009. aug. 18. 13:51

Nem kínzom magam, arra képtelen vagyok :)

Csak van, hogy elfelejtek enni, és aztán telnek az órák, és egyszer csak a korgó gyomrom szól, és van, hogy elhessegetem, hogy hagyjál, nem érek rá most, majd később, és addigra meg már úgy megmérgeli magát, hogy nem éri be egy-két diétás falattal...

Nnnna, nálam itt a gond. Szóval, hogy gyakrabban, kevesebbet.


Most igyekszem azzal, hogy ha eszembe jut, hogy ideje volna enni, akkor megpróbálok valami könnyűt gyorsan. A napi 5-6 szori étkezés viszont valahogy nem akar összejönni. Illetve csak úgy, ha este többször eszek, de az meg megint nem jó, mert el kéne osztani az étkezéseket, és délelőtt inkább a szénhidrátokat, tudom...


Meg ugye az is baj, ha a férjem kedvességből csokit hoz nekem haza. Most már sokadjára megint a lelkére kötöttem, hogy ne merészeljen csokit hozni haza! Remélem, hogy nem fog...

Ha eltelne legalább egy édességmentes hónap, akkor utána már könnyebb lenne, mert korábban nem ettem édességeket évekig, csak a hülye 90 napos miatt kezdtem el, és azóta sajnos az megmaradt...


De most már napok óta nem ettem édességet.


Igen, most úgy szoktam, hogy gyümit eszek, ha ehetnékem van. De most nincs. Tele van mindenfélével a fejem. Valahogy most nem is tudok a kajára gondolni.

Meg olyan szépen rendbe tettem most a konyhát, hogy nincs szívem összekajázni már megint :)


A tegnapi menürendszerem egész jól sikerült (este még legurítottam azért egy adag fehérjeturmixot mégis), úgyhogy lehet, hogy megismétlem ma is. Egyszerű, és nem is voltam mellette éhes.

De majd holnapra mindenképpen kiengedek egy kis grillfűszeres csirkemellfilét, meg husileves-levet, mert kéne már valami főtt kaját is enni...

1115. a26b2a1b7e (válaszként erre: 1111. - Fcb7a39af7)
2009. aug. 18. 13:37
Nem maradtál le szerintem sem! Én is csak kb. egy hónapja csatlakoztam.
2009. aug. 18. 13:36

Sziasztok!


Köszi az együttérzést, nagyon jól esett!

Igen, ez már a második betörés nálunk rövid időn belül. Egész pontosan a múlt hónap 17-én, és most tegnap (szintén 17-én) látogatott meg a betörőnk.


Úgy jön már ide, mint aki hazajön... Legutóbb az udvarunkra néző nyitott konyhaablakon jött be úgy, hogy felszakította a szúnyoghálót, majd vissza is nyomkodta 4 db rajzszöggel, hogy hazafelé jövet észre ne vegyük.

Nem is lehetett látni, hogy valami történt, mert csak a készpénzt vitte el (34,5 eFt), ami itthon volt + megbolygatta a DVD film állományunkat. Olyannyira, hogy a DVD lejátszóban egy olyan film volt, amit évek óta nem néztünk már. Már arra sem emlékeztem, hogy van ilyen filmünk.


Most már a konyhaablakon keresztül nem tudott bejönni, mert bezártam, hanem felmászott a tetőre, megbontotta a palát, és onnan be a padlásra, onnan le a kamrába, és onnan be a házba... most már a kamraajtót is zárni kell... Meg figyelni, hogy mindig helyén legyen a tető, ha elmegyünk itthonról, vagy hazajövünk...

Pár hete egyébként volt egy próbatetőszedegetése, de akkor azt hittük, hogy biztos a vihar vitte le azt a néhány palát, pedig nem, hanem megint Ő volt, csak éppen akkor gondolom nem talált itthon pénzt, azért nem is gondoltuk, hogy Ő volt, hanem a szélre gyanakodtunk.

De most szépen fel voltak pakolgatva a palák a kéményre, úgyhogy az már tuti, hogy nem a szél volt...


A rohadék kifigyelte, hogy mikor viszem a fiamat a bölcsibe, és azalatt a 20-25 perc alatt, amíg odavagyok, betör, és viszi a lóvét, meg közben még nekiáll DVD-ket nézni...


Tegnap a nyomszakértésnél kiderült, hogy néhány DVD is eltűnt a tokjából. Meg persze most is elvitt 11 eFt-ot.


Állítólag már tudják, hogy ki az, több helyen is munkálkodik, csak eddig még nem sikerült egyértelmű bizonyítékot találni.

A szomszédunk azonosította, hogy őt látta ólálkodni a hátsó kerteknél, de nem látta, hogy pont tőlünk jött ki. Az ujjlenyomatok meg többnyire elmosódottak...


De azt mondták a rendőrök, hogy falubeli, szóval ismerik, csak valahogy rá kéne tudni bizonyítani...

1113. giorcub (válaszként erre: 1105. - A26b2a1b7e)
2009. aug. 18. 11:59

hat az szivas, nyomorult masoken eloskodok.


tartsd a dietat de ne kinozd magad. ha ehes vagy egyel valamit. ne sokat csak epp hogy. legtobbszor nem is valodi ehseg csak kivanos az ember. egyel ilyenkor gyuomolcsot. persze konnyu mondani en sem azt eszem;) iszok egy mini joghurtot, eszek fel zabkekszet vagy valami aszalt gyumolcsot (mazsola, cseresznye, lenyeg hogy nem kandirozott). ha valami konkret dologra ehezel meg (mert kinalnak, vagy ott van elotted vagy a csald is eszi neked meg csurog a nyalad) akkor egyel abbol. de csak nagyon keveset. mi pl ha kimegyunk anyamekhoz mindig van pogacsa amit imadok. ilyenkor 1 v 2 darabot eszem belole. azt is lassan. meg ugye mindig arra kell gondolni hogy van valami celja annak amit csinalsz es most minek azt felrugni egy par jo pillanatert?

egy ido utan meg nem is fogod kivanni annyira, sot egy ido utan mar egesz hidegen hagy. de ez sok-sok het, mig kialakul.

1112. giorcub (válaszként erre: 1111. - Fcb7a39af7)
2009. aug. 18. 11:52
nem maradtal le semmirol. csatlakozhatsz barmikor, ezert nem kell varnod egy napot sem.
2009. aug. 18. 11:29
Látom nagyon lemaradtam erről a fogyi versenyről!Ha újra kezditek "szólnátok?
1110. 48ec4f2c33 (válaszként erre: 1109. - 94c02c5bb5)
2009. aug. 18. 10:51
Látom, te is fogysz. Ügyes. haladunk fej-fej mellett. :-)
2009. aug. 18. 10:49
Sziasztok, eredmény 64,8 kg.
1108. Roslin
2009. aug. 18. 08:46
Havi mérlegelés: 79,3! Elindult lefelé a gaz!!
2009. aug. 18. 08:39

Sziasztok!

Sajnálom Leni! Már többször törtek be?


Havi mérlegelés: 64,4.

1106. Roslin (válaszként erre: 1105. - A26b2a1b7e)
2009. aug. 18. 08:03
Huh, szegény! Hogy történt? Mit vittek el? Még szerencse, hogy a betörőbe egyikőtök se botlott bele! Szüleimhez úgy törtek be, hogy otthon voltak este, csak épp senki nem járt arra felé, hál' istennek! Ami nem sokat sikerült elvinniük: költsék patikára!
1105. a26b2a1b7e (válaszként erre: 1104. - Giorcub)
2009. aug. 17. 23:23

Ma annyi minden összejött, hogy ebédig eszembe sem jutott enni. Ebédre ettem egy pohár natúr joghurtot 3 kanál natúr zabpehellyel, 1 marék szederrel és egy nektarinnal. Háromkor eszméltem, hogy kezdek éhes lenni. Akkor ettem egy darab Graftshafter (extrudált) kenyeret kefíres Cottage Cheese-zel megkenve jó vastagon + rászeleteltem a tetejére egy főtt tojás felét + a tojások tetejére tormát kentem + ettem egy marék koktélparadicsomot hozzá.

Vacsira elropogtattam fél marék tökmagot.

Most kimegyek még mosogatni, ha nagyon korogna a gyomrom (eddig nem tette, úgyhogy remélem, hogy békén hagy), akkor megiszom egy adag fehérjeturmixot.


Valami rendszeresség kéne nekem. Ha tudnék valami rendszerességet megszokni, akkor már könnyebb lenne. De egyszer így alakul másszor úgy, és elég nehezen tudom magam rendszerbe szedni...


A mozgásra ma sem volt időm :(


De még a szokásos 4x10 perc bölcsibe oda-vissza biciklizgetés is felére csökkent, mert délután már a rendőrök vittek el a picúromért, mert közben itt helyszínelgettek, mivel reggel megint kirabolták a házunkat.

Hát amit én megspórolok azt nálunk újabban a betörő viszi el egyelőre...

1104. giorcub (válaszként erre: 1103. - A26b2a1b7e)
2009. aug. 17. 19:02

ok, csak igy tovabb;)

egeszsegesebbet es kevesebbet, tok egyszeru mert amennyit megsporol az ember a mennyisegen azt elkoltheti minosegibb kajakra.

1103. a26b2a1b7e (válaszként erre: 1100. - Giorcub)
2009. aug. 17. 10:45

Én most 86 kg vagyok, de egész pénteken, meg szombaton lázasan feküdtem, és nem igazán ettem szinte semmit. Úgyhogy ez most szó szerint két nap alatt két kiló volt...

Nem tudom, hogy ez mennyire marad meg, de ettől az eredménytől most nagyon belelkesültem, és igyeszem megtartani most ezt a 86 kg-t, és most új lendülettel egészségesebbeket enni. Nálunk szerencsére már lecsengett a bulis szezon. Mi most már csak családi kirándulásokat tervezünk. Az meg gyakorlatilag egészséges sétákat jelent, ami nem hízlal :)


Lényeg a lényeg: 86 kg vagyok most.

1102. giorcub (válaszként erre: 1101. - El_gapo)
2009. aug. 16. 23:29

jaja ott fele mint nalunk. en is betaraztam mikor arra jartam. raadasul mi a gyarban vettuk ott meg olcsobb.

de hat annyit nem igazan lehet venni hogy "megerje", persze ha teleraknam a csomagtartot...


jo kis husos kaposztas knedlihez egy nagy pofa krusovice. hat ne is mond:) tufnak elni a csehek is ;)

1101. el_gapo (válaszként erre: 1100. - Giorcub)
2009. aug. 16. 12:45
Voltunk Prágában 110-120 forint egy Krusovice ami nálunk is nagy kedvenc :)
1100. giorcub (válaszként erre: 1095. - El_gapo)
2009. aug. 15. 11:18

18-a jovo het kedd a meres napja. aki ugy erzi hogy az 5 napos "hosszu hetvegen" el fog szallni sulyugyileg ;) az merje meg magat keddig es irja be ide.


nagy itt a csend, rajta vagytok a dolgon? lassan 3 honap eltellt.

tudtatok hogy a sornek ugyan akkora az energitartalma mint a sima kolanak? de legalabb cukor nincs benne annyi. igaz colat mar nem iszom, viszont nehany uveg sor lecsuszott. de csak a legnagyobb melegben mert amugy nem szeretem, meg a szagatol is rosszul vagyok (foleg a vilagostol). de erdekes modon a legnagyobb melegben jol lehutve jo, bar fel liter (1 uveg) az mar sok. meg aztan az ihato sorok rohadt dragak (heineken,krusovice).

1099. Napra_forgó (válaszként erre: 1096. - Naplemente.)
2009. aug. 11. 08:22

Mostanság nem volt időm benézni sem...

Pedig általában legalább olvasni szoktam.

Dolgoztam, barátnőmék esküvőztek, autót vettünk (használtat, 250 km-nyire)...

Amikor itthon voltam, akkor inkább aludtam, nem ültem a gép előtt. ;o)


Igyekszem visszaállni a fogyóra, egyre kevesebbet egyre egészségesebbet enni.

Sajna a körülmények nem kedveznek, de rajta vagyok az ügyön. ;o)


17-től megint suli és munka is.. A kettő közt kb 2 órányi szünettel. Fogalmam sincs, hogy fogok enni...

A tornáról már nem is beszélve...

1098. a26b2a1b7e (válaszként erre: 1096. - Naplemente.)
2009. aug. 11. 08:10

Én azért nem nagyon jelentkezem mostanában, mert mindenféle zűrök vannak itthon folyton. Most például beteg a fiam, a múlt héten meg pár napig vendégek voltak nálunk, utána meg napokig takarítottam megint, előtte, meg nagytakarítás volt nálunk, meg anyósom jött, meg hasonló fincsiségek.

Pár napja meg levágattuk a tűzoltósággal a házunk előtt lévő hatalmas diófát, mert már ránőtt a tetőnkre, meg félő volt, hogy leszakítja a vezetékeket a ház előtt. Úgyhogy most közben azt is kell darabolni kisebb darabokra + pakolni. De úgy, hogy közben a kisfiam beteg...

Szóval nincs túl sok időm itt lenni. És egy hónap múlva mennem is kell majd dolgozni, úgyhogy emiatt is stresszben vagyok.

A fogyira nem is nagyon tudok odafigyelni már megint :(

Tornázni egyáltalán nincs időm, meg energiám sem már esténként, miután a fiamat lefektettem...

1097. Roslin (válaszként erre: 1096. - Naplemente.)
2009. aug. 11. 00:44
Írjál nekem privit! Lécci!
1096. Naplemente. (válaszként erre: 1095. - El_gapo)
2009. aug. 10. 15:10

18-án lesz.


Kár, hogy itt alig van forgalom...

Érdekelne, hogy kivel mi van és jó lenne beszélgetni.

1095. el_gapo
2009. aug. 8. 22:52
Mikor lesz a következő mérlegelés?
1094. giorcub
2009. aug. 6. 13:22

anyamek voltak komaromban (asszem) kenyer muzeumban (vagy miben). majd megkerdem pontosan hol. na mindegy, a lenyeg hogy ott bemutattak hogyan kell kenyeret sutni hazilag.

hazajottek es olyan kenyeret rittyentett hogy hogy csak neztem. telleg mint a jofajta peksegi hazikenyer. es semmi trukk csak amiket ott elmondtak neki, otthon sutoben sutve.

majd jovo heten kikerdezem mi volt, mert nem volt ra idom de nekem nagyon tetszett. pedig mar sutottunk sok fele kenyeret, van a csaladban 3 kenyersuto gep, meg mindenfele receptek, de sosem lett meg olyan mint az igazi echte peksegi kenyer. de ez olyan lett.

urom az oromben hogy mar nem eszem kenyeret jo ideje...

1093. giorcub (válaszként erre: 1091. - Naplemente.)
2009. aug. 6. 13:16
volt egyszer a spektrumon egy musor a kulonfele kenyerekrol, es abban az volt hogy gyakorlatilag az osszes kenyerszint szinezekekkel csinaljak. leginkabb azert hogy megkulonboztetes legyen a vasarlok szamra. valojaban a szinenek koze nem volt a benne levo dolgokhoz, a szinet mestersegesen allitjak be, csak mi hisszuk azt hogy a jo barna az nagyon egeszseges (sot abban van a legtobb szinezek).
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook